Insurgency (Standalone)

poruka: 272
|
čitano: 34.785
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
tigerija kaže...

Ima nekoga tko želi igrati taktički? Dodaj na steam: tigerija

Ima nas par ali ne igramo tako baš prečesto. Dodat ću te pa ako se nađemo igramo.

Xtreme_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
15 godina
offline
Insurgency (Standalone)

Opet novi patch od 1gb a donosi ovo

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Insurgency (Standalone)

Evo kupio sam server na koji možete doći igrati - ip 109.236.83.103:27035, gamemode push sve ostalo default. Pretežno hrvatski igrači.

 
7 0 hvala 5
13 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
windrof123 kaže...

Evo kupio sam server na koji možete doći igrati - ip 109.236.83.103:27035, gamemode push sve ostalo default. Pretežno hrvatski igrači.

Samo da napišem da je ovaj server banana.

Ušao sa frendom i odmah smo kickani bez ikakvog razloga.

Djeca bez mozga i malih tintilinića....uglavnom zaobići!

You should never underestimate the predictability of stupidity
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.1.2015 22:09 (Zero2).
11 godina
neaktivan
offline
Insurgency (Standalone)

jel netko može potvrdit da je nemoguće igrat s gamepadom(xbox360 kontrolerom) na ovoj igrici??hvala unaprijed...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
johnyaces777 kaže...

jel netko može potvrdit da je nemoguće igrat s gamepadom(xbox360 kontrolerom) na ovoj igrici??hvala unaprijed...

 wait what

 

fps,kontroler,igrica u istoj rečenici.

 

đenja bok,lol

11 godina
neaktivan
offline
Re: Insurgency (Standalone)

shvatiću to kao ne :) a šta da te pitan,fps,pa šta ima veze ako se igra s gamepadom ili slično,pa meni osobno je lakše tako,i eto...igrao sam uglavnom u posljednje vrijeme na xbox360,pa san zato i uzeo novi PC kontroler,ali očigledno da ću igrat prvenstveno nogomet i košarku...hvala na odgovoru,LP :)

 

13 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
johnyaces777 kaže...

shvatiću to kao ne :) a šta da te pitan,fps,pa šta ima veze ako se igra s gamepadom ili slično,pa meni osobno je lakše tako,i eto...igrao sam uglavnom u posljednje vrijeme na xbox360,pa san zato i uzeo novi PC kontroler,ali očigledno da ću igrat prvenstveno nogomet i košarku...hvala na odgovoru,LP :)

 

Možeš na steam stranici od igre to provjeriti. Igre imaju uvijek izlistanu podršku hardwarea.

 

Ali nitko skoro ne igra FPS igre sa kontrolerom. Miš je puno precizniji.

15 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
Baš bi volio da mi u protivničkom timu svi igraju sa kontrolerom, a ja sa mišem i tipkovnicom.
KD bi mi otišao u nebesa! :) :)
13 godina
offline
Insurgency (Standalone)

mene bi i tad sašrotali... ovo je prva igra u kojoj me bot nožem zaderal u tutorialu. je8eni kamikaze

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)

Ja sam imo jedan meč di sam imo osmijeh od uha do uha,puls mi je valjda bio na 240 nakon meča...Uspio sam flenkat stranu i ubio lika šta je tam bio,i nakon toga sam sa nozem sledja ubio jos 3...Nema tog osjecaja nego kad u insurgencyu nekog s nozem ubijes. Strava. Mogo sam ih skrkat puskom al jednom se zivi. Kad se takva prilika prezentira baš oš bit krkan i sječ nožon.

 

Good times

12 godina
neaktivan
offline
Insurgency (Standalone)

TRANSITION!

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.2.2015 18:44 (Reichz).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Insurgency (Standalone)

jel koristite kakav cfg fajl ili zasebne linije?

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Insurgency (Standalone)

No cfg, only 1337 skillz

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
13 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)

kupio na steam popustu, steam name mi je: quickr (avatar je beba  ) pa ako me tko želi dodati 

 

 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
12 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
Apachy kaže...

jel koristite kakav cfg fajl ili zasebne linije?

 ja samo koristim max fps liniju za 80 fps konstantno. Nevolim forsat fps cap sa vsyncom zbog input laga (u fps igrama) a ako ne cappam fps sa naredbom igra mi leti i opterecuje proc 100%,doslovce 100% zakucanje procesora. Pa onda sprecavam nepotrebno grijanje,pa ko da renderam neki video fajl,tolko procesora mi uzima -.-

 

Ovak cappam na 80,i dalje je jaaako smooth igrat a procesor se malo odmori pa nije cappan stalno.

 

 

15 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
danas kupovao key i paypal mi kupio 2 puta... tak da imam viska key ako hoce netko za 40 kn... steam gift je
battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
offline
Insurgency (Standalone)

Igra li itko jos ovo?

Prije par dana sam kupio key i od tad bf4 samo skuplja prasinu :)

Pa eto, ako ima tu koga ne bi mozda bilo lose da odigramo koju zajedno

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Insurgency (Standalone)

Ja sam uzeo sada na Humble Bundle ali nisam baš nešto oduševljen, daleko je to od onog starog Insurgencya...

 

Xiaomi Redmi 1S + Mi Band - MIUI Device Team
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)

igra je vrh

16 godina
offline
Insurgency (Standalone)

Ako ima da igra jos netko eo steam :

 

http://steamcommunity.com/profiles/76561198254787494/home/

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Insurgency (Standalone)

Poz ljudi... Ima li HR igrača okolo?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Insurgency (Standalone)

Ima, naravno. Ja i par frendova dosta cesto deremo, a i tu i tamo na random serverima naidjem na nase. Bas prekjucer sreo Igor_HR-a na nekom serveru, pa ako cita neka je pozdravljen ;)

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
15 godina
offline
Insurgency (Standalone)

evo i ja počeo igrat pa me dodajte na steam-u: kule_antifa

 

može preporuka za neke servere da ne lutam uokolo? gdje igrate? :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Insurgency (Standalone)
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
Evo i ja rokam,pa me dodajte na steam.u...MegaPiwi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Insurgency (Standalone)

Kakva je igra? planiram je uzet da malo razbijem monotoniju drugih igara a koliko vidim ovo me podsječa na red orkestru po kretnjama. Pa kako igra stoji sa update-ima, dali postoje dlc-ovi i dal ima kakav takav normalan comunity?

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
DLC-eva nema, ali zato imas steam workshop na kojem imas sve i svasta. Po meni igram ima super community ali nekad se zna desit da se izmedu rundi nekoliko budala dere bezveze u mikrofon ali to nije nista sto jedan klik na mute ne moze rijesiti. I ako ti se ne da slusati kurwa, ckya, blyat... onda probaj sto manje ici ruske servere. Ne znam zasto su svi ti rusi takvi debili.
Igra kosta oko 3 eura i neces pozaliti ako je kupis
14 godina
neaktivan
offline
Insurgency (Standalone)

Hvala na info

 

Druga stvar koja me kopka piše da je minimum SSD, Pronašao sam dosta tema vezano za loading time u igri i uzimanju klasa koje ovise naravno o brzini SSD i da samim time ista ekipa uzme istu klasu i stvaraju si prednost nad HDD-om.

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Insurgency (Standalone)
Kewin kaže...

Hvala na info

 

Druga stvar koja me kopka piše da je minimum SSD, Pronašao sam dosta tema vezano za loading time u igri i uzimanju klasa koje ovise naravno o brzini SSD i da samim time ista ekipa uzme istu klasu i stvaraju si prednost nad HDD-om.

 Nemam ssd i nije toliko problematično. Da bi loading time mogao biti manji,bi...

 

A i insurgency je igra di u svakoj klasi moš bit efikasan i imat slican playstyle zbog customizacije. Jedino ako baš oćeš snajpera. Mada vecina snajpera nema blage veze pa zna ''bolit'' kad neko uze snajper klasu a ti bi igro...

 

Enivejs,to je najbolji moderni tactical shooter vani. Odličan gameplay,netcode,efekti i map design. Da ne spominjemo kako content stalno dolazi,besplatno.

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice