James Bond: Quantum of Solace

poruka: 23
|
čitano: 5.020
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
James Bond: Quantum of Solace

Jel neko probao ovu igru??

Kakvi su dojmovi??

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: James Bond: Quantum of Solace
ne izgleda loše
P4 HT 2,8 @ 3,2 1GB RAM 6600GT 128MB 500/900 @ 564/1164 Maxtor 160GB ATA
16 godina
neaktivan
offline
James Bond: Quantum of Solace
Igral sam demo,grafika je kao od prije šest godina, igra je linearna,dosadna.A kaj smo drugo i mogli očekivati...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
James Bond: Quantum of Solace

Odigrao demo meni se čini uredu, nisam previše ni očekivao, uglavnom učinila mi se zanimljiva , (po meni bolja nego što sam očekivao) bond spika, pa nisam ni očekivao remek djelo. Pa i prvi bond  jedini koji je i izašao na pc-u, (razni bondovski gadget-i)  je solidna igra . Mislim sa se tu pretjerano nema više niti šta tražit od pucačine, za tu i tamo, grafika je u redu. Nekom će se svidjet nekom ne, pa to je Bond James Bond i to je to .Cool Mada se iz demo-a baš i nemože previše zaključit, osim malo za probat, možda se kasnije igra pretvori u monotonu dosadu vidjećemo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
James Bond: Quantum of Solace

nisam probao još... hoću jednog mračnog kišovitog dana dok nemam kaj raditi. ne očekujem mnogo kao niti od filma jer nema tu više onoga staroga Bonda nego je sada na mjestu Bonda došao James Blond.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
James Bond: Quantum of Solace

Probao sam demo i igra izgleda solidno! Igru je radila ista eipa kao i CoD 5 i isti je engine od cod 4!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
James Bond: Quantum of Solace

samo ako zaseru cod 5... proklet bio i Bond i taj tim koji ga je razvio... možda će pokvariti cijeli cod serijal ali teško će se to dogoditi jer multiplayer je odličan a i cod 6 se vraća korijenima i radit će ga infinity).

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
James Bond: Quantum of Solace

Probat ću zaigrati tijekom ovoga tjedna, no morat ću dobrano stisnuti raspored jer instalirah C&C 3 i Fallout 3, igram BiA Hell's Highway a i Warhammer čeka na igranje Iznenađen

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
James Bond: Quantum of Solace

Ja sam probao demo i čini mi se dosta loše. Nekako previše skriptirano, kao da glumim akcijsku scenu iz filmova, jer zapravo ne možeš u svakom trenutku odlučit što da napraviš, već ti je nekako naređeno scenarijem. Naravno grafika nije nešto, kontrole i kretanje je traljavo, al to je sve normalno za filmsku adaptaciju Smijeh

Why so serious???
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: James Bond: Quantum of Solace
Bugy kaže...
Igral sam demo,grafika je kao od prije šest godina, igra je linearna,dosadna.A kaj smo drugo i mogli očekivati...
 
Isprobao. Potpisujem. Pomalo dječje za ljubitelje ozbiljnijeg ozračja u FPSu, ali za fanove 007 je vjerojatno zabavno.


I'm sorry! Sorry! Excuse me for having an opinion! - Simon Cowell
15 godina
neaktivan
offline
James Bond: Quantum of Solace

Probao igru, dobra je za jedno popodne jer se prode u 2 sata :D, proso ju cijelu i za tih 2 sata dobra zabava. :)

I sacrifice so they can live my life, If necessary I'll give my life, No need crying at the end of my life,Just remember me right
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: James Bond: Quantum of Solace
Dado_ZG78 kaže...

Probat ću zaigrati tijekom ovoga tjedna, no morat ću dobrano stisnuti raspored jer instalirah C&C 3 i Fallout 3, igram BiA Hell's Highway a i Warhammer čeka na igranje Iznenađen

 Također ću je probat tijekom ovog tjedna,(cjelu verz.) i mislim da sutra  bude mi stiglaSmijeh.Pošto sam brdo uložio u igre ovaj mjesec, a nemožeš sve igrat. Trenutno igram također, BIA hell,s Highway , Far cry2 (tu i tamo) i Dead space, a, na čekanju je Fallout 3, i da se ne ponavljavljam da ponovno kažem da sam brdo uložio u igreIzlanuo se a ,Smijeh bond ko bond pošto to nije onaj stari bond, nego neki novi reklo bi se katastrofalni ovaj bond kasni...
15 godina
neaktivan
offline
RE: James Bond: Quantum of Solace
frost135 kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Probat ću zaigrati tijekom ovoga tjedna, no morat ću dobrano stisnuti raspored jer instalirah C&C 3 i Fallout 3, igram BiA Hell's Highway a i Warhammer čeka na igranje Iznenađen

 Također ću je probat tijekom ovog tjedna,(cjelu verz.) i mislim da sutra  bude mi stiglaSmijeh.Pošto sam brdo uložio u igre ovaj mjesec, a nemožeš sve igrat. Trenutno igram također, BIA hell,s Highway , Far cry2 (tu i tamo) i Dead space, a, na čekanju je Fallout 3, i da se ne ponavljavljam da ponovno kažem da sam brdo uložio u igreIzlanuo se a ,Smijeh bond ko bond pošto to nije onaj stari bond, nego neki novi reklo bi se katastrofalni ovaj bond kasni...
 što se tiče ovog "novog" bonda, slažem se.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
James Bond: Quantum of Solace

to i mene jako nervira. Dolaze igre ko lude a ja ne srtignem to igrat a kamoli preći. jedva ih skinem i instaliram. Treba se UČITI Plač

q6600, 8800gt, 2gb ram, 500gb hdd, gigabyte p35 ds3....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
James Bond: Quantum of Solace

ovaj 10. mjesec je bio mjesec 100 dobri igara koje se trebaju čim prije instalirati a još treba dovršiti i igru koja je izašla 3 dana prije.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: James Bond: Quantum of Solace

Loše... meni se uopče ne sviđa, nekak je dosadna previše, a ni grafikom se nemogu pohvalit, žali bože mjesta na hardu!

E4500 8800GTS 512MB g92 2X1GB DDR2 P35-DS3 IP35 FORTRON 400W 320seagate+160samsung spin point
15 godina
neaktivan
offline
James Bond: Quantum of Solace

Ja ga igram na ps2 i igra  je dosadna i jednolicna

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
James Bond: Quantum of Solace

Ja sam odigrao danas prvu misiju.Nisam ni očekivao ništa više od Bond igrice.FDS za razbibrigu,mislim da uopće nema smisla uspoređivati ovo sa nekim "ozbilnjim" FPS.Moram priznati da mi je ipak bio bolji stari James Bond nightfire.

E8400,EP35 DS3,HD4850 Dual Fansink,Seagate 500GBGb,2x2Gb Kingmax 800MHz,Chieftex 550W
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
James Bond: Quantum of Solace

Kako se na ovoj igrici savea?Prođem neoliko levela i izađem iz igrice i kad opet uđem moram ispočetka

E8400,EP35 DS3,HD4850 Dual Fansink,Seagate 500GBGb,2x2Gb Kingmax 800MHz,Chieftex 550W
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
James Bond: Quantum of Solace

To se i meni desilo! Moraš se reagt na taj live ali budeš offline naravno i tak igraš onda!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
James Bond: Quantum of Solace

Da li se nekome gasi ova igrica,msm da li ima neki eror na ovoj igrici?

DXNNA
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: James Bond: Quantum of Solace

Nisam igrao ovu ali neke dijelove jesam (davno) i onako svidjela mi se igra...

Nitko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku. Denis Waltley
16 godina
neaktivan
offline
James Bond: Quantum of Solace

Downloadao, probao, nije mi se učinilo zanimljivo.....i onda uninstall. jbg ga

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.1GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice