Juiced 2 HIN

poruka: 5
|
čitano: 2.077
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Juiced 2 HIN

koji su vasi dojmovi o ovoj igri?...ja tek jucer instalirao i pokusao igrati al mi trza ko ludo neovisno koju rezu stavim

trza mi samo kad upalim carrier..ak idem ono bezveze se ganjat onda mi ide ko ludo...al na carrier ona prva utrka tak jako trza da nemogu igrat...

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Juiced 2 HIN
doxy kaže...

koji su vasi dojmovi o ovoj igri?...ja tek jucer instalirao i pokusao igrati al mi trza ko ludo neovisno koju rezu stavim

trza mi samo kad upalim carrier..ak idem ono bezveze se ganjat onda mi ide ko ludo...al na carrier ona prva utrka tak jako trza da nemogu igrat...

 kani se rezolucuje, smanji detalje i postprocessing i sigurno neće trzat, cjelokupna igra je solidna, bar meni
Intel Pentium 4 630 3 giga ati hd 2600 pro 512 mega de-de-er-a 2 2 giga de-de-er-a 400 ...
15 godina
protjeran
offline
Juiced 2 HIN

ma jesi ti procito post?????

radi mi sve normalno na max kad vozim bezveze ... al kad odem na carrier onda me *ebe!..inace mi radi bez trzanja na max postavkama

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Juiced 2 HIN

jeli izašao kakav patch za ovu igru? baš sam ju instalirao nakon što me novi nfs razočarao i juiced se čini bolji samo da nema tih problema sa zvukom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Juiced 2 HIN

el mi moze ko reci kako da promjenim pokazivac brzine iz mph u kmh?

SUICIDE-because the world is better place without you
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice