Just Cause

poruka: 12
|
čitano: 2.609
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Just Cause

Jel igrao netko ovo cudo?

 

Krajolik i sve to mi je super, tropski otok i to, ali mi igra djeluje uzasno nedoreceno... Sve misije su slicne, sve na istu shemu... Obavio sam par misija do sad, al sam je prestao igrati... predosadna je... Sad uglavnom samo idem simo tamo po mapi i zajebavam se... Kradem avione, sjurim se s autom niz liticu... to je zabavaBelji se

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Just Cause

Ja sam samo vidio neke najave kad su bile pred izlazak igre i djelovalo je zanimljivo.Mislio sam je mozda kupiti,al kad si vec otvorio ovu temu mogao bi mi reci da li vrijedi uzeti je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Just Cause

Ja sam ga malo "pikao" na Xboxu - izgledalo je prekrasno, ima super foru s kukom i padobranom, ali to je sve sto sam vidio i osjetio. Ako se ne varam, rade dvojku pa ako su nesto naucili moglo bi biti super, ono GTA u nekoj banan drzavi :)


Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
Just Cause

Igrao i završio, uuuuuu na zadnjoj sam se misiji namučio, al uspio sam igra je ful dobra ko zna kad će stići just cause 2 to će biti sigurno super.Osmijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Just Cause
Iron Man kaže...

Ja sam samo vidio neke najave kad su bile pred izlazak igre i djelovalo je zanimljivo.Mislio sam je mozda kupiti,al kad si vec otvorio ovu temu mogao bi mi reci da li vrijedi uzeti je.

 Igra ti je recimo nešto "kao" gta san andreas, mada je teško povući crtu jer ovdje ima više fora , tipa skakanje padobranom ,vožnja svih mogućih letjelica , naravno i vozila, fora je i ta kuka koju imaš, pa recimo tumaraš nekom cestom a ,nemaš prevoz samo baciš kuku na auto koji prolazi i odmah ti se padobran otvori koji imaš stalno sa sobom, možeš i skakati u zraku, primjer voziš helikopter i možeš skočit na drugi helikopter, koji prolazi ispod tebe, pošto je promet u zraku isto dosta gust, okoliš je predivan, uzmeš primjer helikopter digneš se nekih 3000 metara u zrak i sam se baciš, sa padobranom to nećeš vidjet u niti jednoj igri (ja nisam vidio ništa slično nigdje) . Ima dosta bugova, nekad protivnici znaju biti pre teški, mada je meni bila dobra igra, tako sam je završio mislim da ima neke 22 misije izgleda relativno kratko, ali to su samo storry misije, imaš i one dodatne misije kao u gta san andreas.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Just Cause

Meni je isto dosadila.  Dobro mi je sa padobranom, nema učitavanja kad hodaš otokom...sve ostalo malo loše

 


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
16 godina
offline
RE: Just Cause

Sloboda kretanja i 'seamless' svijet (bez puno učitavanja) su super, ali sama borba nije baš nešto, fali igrivosti..   nekak nedorečen naslov.

Za dvojku ćemo vidjeti Namigiva


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
Just Cause

Meni je igra sasvim solidna. Još da duže traje i da su bolje osmislili sustav borbe igra bi bila savršena. Jel može igra raditi na Visti jer ju imam instaliranu na stari notebook s XP- om? Htio bi ju instalirat na stolni komp.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.3.2008 12:15 (Captain Mitchel).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Just Cause

Ne vjerujem, da će ti radit na visti . Neodlučan

16 godina
online
Just Cause

Kuka, padobran i slične fore su dobre, ali igra dosadi nakon sat-dva. Igra na Visti, sudeći po stranim forumima, radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Just Cause

Sve u svemu dobra igra jedva cekam Just Cause 2 koja ce biti znatno bolja.


Adis Vezir
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Just Cause

Ja sam je počeo igrati prije par dana.Okoliš i te fore sa padobranom,kukom i ostalim su stvarno fora.Ali mi igrivost i nije na nekoj razini,prebrzo dosadi,bar meni.Nadam se boljem nastavku

E8400,EP35 DS3,HD4850 Dual Fansink,Seagate 500GBGb,2x2Gb Kingmax 800MHz,Chieftex 550W
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice