Lego Indiana Jones

poruka: 3
|
čitano: 2.744
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Lego Indiana Jones

Samo da spomenem ovu igru.

Krenuo sam je igrati iz čiste znatiželje, znao sam od ranije da Lego Star Warsi imaju dobre recenzije, pa kad sam vidio da i ovo dobro prolazi - odlučih zaigrati.

A i zanimalo me što je tu točno Lego, kako micati te kvadratne likove, i kako to uopće izgleda.

I onda...

Šok i iznenađenje!

Genijalan koncept, vrhunska izvedba i super zabavna i pametna igra.

 

Spoj stvarnog i Lego svijeta je super osmišljen.

Svijet je realan, odlično modeliran 3d svijet, ali su likovi Lego, i svi elementi sa kojima mažeš ostvariti nekakvu interakciju (a ima ih) su Lego. Doslovno, kao da se netko igrao kockicama i slagao levele negdje u vrtu. Ili egipatskom selu. Ili južnoameričkoj džungli. Ili drugdje.

 

Sve zajedno funkcionira super, animacije su odlične, priča duhovita parodija na filmove, leveli zanimljive logičke platforme. Nešto kao (stariji će se sjetiti) Vikinzi. Igraš sa više likova, jedan skače, jedan ima bič itd, pa ih kombiniraš. Ali lakše od spomenutih Vikinga. Plus, ima i kooperativan mod igranja u dvoje, gdje svatko vodi svg lika po ekranu. Totalna zabava.

 

Sve u svemu odlično.

 

Onda sam vidio i najavu za Lego Batman, pa se odmah nasmijao ideji mračnog Gothama u šarenom Lego svijetu.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Lego Indiana Jones

Kada je nešto Lego® teško da može ispasti loše.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Lego Indiana Jones

jel ima netko za posudit na 1 dan za 50 kn igru za wii zbog jailbreaka lego indiana jones the original adventures

Dino Domitran
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice