LOTRO - Photo galery

poruka: 69
|
čitano: 15.722
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: LOTRO - Photo galery
Ivanplesh kaže...

A ako si ja kupim tu igricu...jel mogu igrati singleplayer ili multiplayer, ili se ta igrica može igrati samo online? Već dugo ciljam na nju, ali bojim se da ne zaribam s ovim...pa

pomozite koji znate .

 
Ajd, prebaci se nadalje na ovaj thread o tome.

A ovako na brzinu - LOTRO je isključivo online igra, a kad se priključiš tamo gore možeš igrati sam ili s dobrim društvom, ali budući da je to masivna multiplayer online igra (MMOG) njen puni smisao je u online igranju s društvom koje ti se tamo skupi.
Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.7.2008 9:45 (Faerdhur).
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

Evo mog dwarfa, skakuće po livadama u Shire-u Osmijeh

 

a također tuće nedužne divlje svinje u Bree-landu

 

 

 

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.7.2008 9:51 (Sims).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

he he sims

 

evo moga dwarfa hehe oko moje malo

 

slika je iz booka

lose mi se pise lose mi se pise
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.7.2008 11:03 (Bzsuspect).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

evo malo anuminas setova

nesto preljepo + koja slika iz anuminas istanci

mid armor mid armor
light armor light armor
pocetak pocetak
sredina sredina
kraj kraj
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

Izvrsno!

Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

tek sam krenuo ... :)

 

 

 

 

brunimirislav u celondimu ... brunimirislav u celondimu ...
celondim celondim
celondim celondim
falathlorn falathlorn
E4600@2400MHz 1.16V, 8600GTS, 2GB DDR2@800MHz 4-4-4-12
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: LOTRO - Photo galery

Ah, Celondim... I moja početna mapa. Očito su je napravili da očarava one koji počnu. Znaš li da je u Celondimu luka za koju se pretpostavlja da je polazište Noldora na vječni odmor u Valinor? Nezaboravan susret s tom mapom...

Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
16 godina
neaktivan
offline
RE: LOTRO - Photo galery
Faerdhur kaže...

Ah, Celondim... I moja početna mapa. Očito su je napravili da očarava one koji počnu. Znaš li da je u Celondimu luka za koju se pretpostavlja da je polazište Noldora na vječni odmor u Valinor? Nezaboravan susret s tom mapom...

 Iskreno nisam znao ...

Moze mi samo netko reci kako da pogasim ove gluposti u igri,radar i to...  da napravim normalan screenshot a ne da izrezujem slike ? Sve sta sam nasao u options sam gasio,ali nije imalo efekta...

EDIT: hvala faerdhur.... znaci f12 je bio u pitanju :)
E4600@2400MHz 1.16V, 8600GTS, 2GB DDR2@800MHz 4-4-4-12
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.7.2008 15:22 (Bruno).
16 godina
neaktivan
offline
RE: LOTRO - Photo galery
Bruno kaže...

Moze mi samo netko reci kako da pogasim ove gluposti u igri,radar i to...  da napravim normalan screenshot a ne da izrezujem slike ? Sve sta sam nasao u options sam gasio,ali nije imalo efekta...
 
Po defaultu ti tipka F12 isključuje cijeli GUI. Ja sam je mapirao drugačije, ali ti je uglavnom F12. Ako želiš čisti scrreenshot, pazi da mišem klikneš negdje drugdje i skineš selekciju sa nekog lika kojeg si zadnjeg kliknuo, jer F12 iskljčuje GUI, ali ne i selekciju.

Dakle:

1) klikni negdje na tlo
2) F12 da isključiš GUI
3) tipka N da isklučiš natpise nad igračima i NPC likovima
4) PrtScr da uhvatiš screenshot

i imat ćeš čisti screens.
Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.7.2008 15:20 (Faerdhur).
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

ili f11 za screen shot isto pali

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

evo danas sam malo trcao okolo i samo ss-ove radio :)

 

igra stvarno super izgleda, jedino je vrijeme bilo malo sugavo :)

 

 

 

 

falathlorn falathlorn
falathlorn falathlorn
celondim celondim
E4600@2400MHz 1.16V, 8600GTS, 2GB DDR2@800MHz 4-4-4-12
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

Aragoln u Old Forestu

Spike
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.7.2008 11:56 (Spike).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LOTRO - Photo galery

Vjerovali ili ne ali tek sam jučer po prvi puta bio u ettenmoru i zaigrao lotro Pvp, moram priznati da mi se jakoooo svidjelo i da je prava ludnica vidjeti 50-ak ljudi i hrpu NPC-jeva kako se kolju. Da vam prenesem malo od tog dojma zavirite na neke od mojih fotki, nažalost nemam slika borbe, jer kad se fajta nema se baš vremena slikati, a svaka sekunda je jakooo bitna. :-)

Skupljanje vojske za finalni okršaj Skupljanje vojske za finalni okršaj
Konjica se regrupira. Konjica se regrupira.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: LOTRO - Photo galery
Brajki kaže...

Vjerovali ili ne ali tek sam jučer po prvi puta bio u ettenmoru i zaigrao lotro Pvp, moram priznati da mi se jakoooo svidjelo

 
Welcome to Ettenmoors! Lijepe fotke!

Ajde kreni malo okolo po Ettenu vršiti kvestove koje dobiješ na startu  Smijeh Smijeh Smijeh Smijeh Smijeh Smijeh pa onda javi kako ti se sviđa.

Vrlo je zanimljivo dok si u čoporu, pa i kad umlatiš creepa "1 na 1" (što je dosta lako), ali kad kreneš raditi kvestove na njihovom teritoriju (pa i na svom!), e onda nam napiši dojmove, pliz Smijeh

Sorry, malo sam danas u raspoloženju zezanja drugih Smijeh A i da od tebe čujem kako se osjeća "Mica trocjevka" kad je guze stealth creepovi i kompanija Smijeh
Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2008 10:48 (Faerdhur).
16 godina
offline
LOTRO - Photo galery

Evo nekih slika iz Mines of Moria koja treba uskoro zaživjeti.

Jedva čekam.

Ovo nisam ja uslikao.

Hvala Berti i Talumarilu na slikama.

Galadriel Galadriel
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: LOTRO - Photo galery

Za one koji nisu znali osim normalne igre ili monsterplaya gdje igrate kao negativac, možete i rješavati seriju questova u liku kokoši ( da da  mislim na debelog rođu od vrapca koji čeprka po zemlji i nese jaja).

Da vam ne upropastim priču koja je fenomenalna reći ću samo da u ulozi kokoši pokušavate spasiti jednu malu zajednicu kokica. :-)

Samo da napomenem u svijet idede kao lvl 1 kokoš i užasno je teško završiti sve questove, jer svi monsteri očito jako vole mladu piletinu. :-)

Ovdje sve počinje Ovdje sve počinje
Krećem u daleki svijet kako bi spasio kokice. Krećem u daleki svijet kako bi spasio kokice.
Titanic. Titanic.
Titanic je na pol puta zapeo pa se dalje moralo pješke. :) Titanic je na pol puta zapeo pa se dalje moralo pješke. :)
Lijene Breetown macketine ne zele pomoci. :( Lijene Breetown macketine ne zele pomoci. :(
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2008 10:05 (Brajki).
16 godina
neaktivan
offline
RE: LOTRO - Photo galery

 

Sve je to lijepo za zabavu, i trošenje dovoljno vemena da Codemasters naplati slijedeću mjesečnu ratu, ali kakve veze koke imaju sa sprečavanjem Saurona u njegovoj namjeri?

 

Cool...

 

 

 

I'm sorry! Sorry! Excuse me for having an opinion! - Simon Cowell
16 godina
offline
RE: LOTRO - Photo galery

Pa što više kokica bude na tržištu, bit će više hrane za gladne hobitte, elfove, patuljke i ljude. :-)

16 godina
neaktivan
offline
RE: LOTRO - Photo galery
Brajki kaže...

Pa što više kokica bude na tržištu, bit će više hrane za gladne hobitte, elfove, patuljke i ljude. :-)

 
He he, dobra fora.

Ali ako uzmemo da hobbiti jedu 6 puta dnevno... Osmijeh


I'm sorry! Sorry! Excuse me for having an opinion! - Simon Cowell
16 godina
offline
LOTRO - Photo galery

Meni su svi ti MMO-ovi tako privlačni na početku i ful se ufuram na par dana, a onda kad dođem do nekog levela jednostavno se 'umorim' i neda mi se više sve sporije napredovati da bi vidio kraj..  Skoro svaki MMO zadnjih mjeseci koji sam zaigrao me pusti nakon samo nekoliko tjedana Neodlučan   (većinom i zato što nemam baš viška vremena pa me onda ekipa uvijek prepiša u lvl-u i opremi/goldu).

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: LOTRO - Photo galery
Dado_ZG78 kaže...

Meni su svi ti MMO-ovi tako privlačni na početku i ful se ufuram na par dana, a onda kad dođem do nekog levela jednostavno se 'umorim' i neda mi se više sve sporije napredovati da bi vidio kraj..  Skoro svaki MMO zadnjih mjeseci koji sam zaigrao me pusti nakon samo nekoliko tjedana Neodlučan   (većinom i zato što nemam baš viška vremena pa me onda ekipa uvijek prepiša u lvl-u i opremi/goldu).

 
Jeste, stvar je u casual igranju. Isto kod mene. Ako kao casual gejmeri želimo biti konkurentni moramo raditi kao hardcore, a to nam utječe na stvarni život.

Nešto trebamo promijeniti u pristupu MMO igrama - ili prekinuti ili naći neki model igranja da budemo zadovoljni.

Odustao sam od AoC, LOTRO ekspanzije ću igrati s ekipom samo kroz priču i neću više, a pravi sam odmor našao u EVE, tamo nema srljanja.

Sve ostalo je navlakuša u igrama - craftanje, sustav reputacije, razni side-questovi, itd. - koji te tjeraju da stalno radiš. Ima to i EVE, ali je puno ležernije.

Ili je rješenje kupiti MMOG, odigrati do kraja priče, malo se zezati s ekipom par dana i otkazati pretplatu.

Ne znam... umoran sam.



I'm sorry! Sorry! Excuse me for having an opinion! - Simon Cowell
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.10.2008 9:24 (Faerdhur).
16 godina
offline
RE: LOTRO - Photo galery

Evo naletio sam na jedan zanimljiv bug u Eregionu pa sam se malo i našalio.

Naime nestao mi je konj i nisam se mogao dismountati. Čak sam probao prisilni dismount tako da me napadne monster, ali niti to nije pomoglo pa sam morao napraviti dobri stari relog.

 

Uz to evo slikica i ulaza u Moriu, te slika još jednog bug-a, naime tu i tamo se dogodi da lik trčkara okolo glumeći avion, ovaj bug ne utječe na igrivost samo blesavo izgleda.

Novi LOTRO Mount. :-) Novi LOTRO Mount. :-)
No comment! :-> No comment! :->
Zajaho sam Caspera. :-) Zajaho sam Caspera. :-)
Koliko se ja sjecam u filmu nisu kopali. Koliko se ja sjecam u filmu nisu kopali.
Jos jedan bug. Jos jedan bug.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.11.2008 12:02 (Brajki).
16 godina
neaktivan
offline
RE: LOTRO - Photo galery
Brajki kaže...

Evo naletio sam na jedan zanimljiv bug u Eregionu pa sam se malo i našalio.

Naime nestao mi je konj i nisam se mogao dismountati. Čak sam probao prisilni dismount tako da me napadne monster, ali niti to nije pomoglo pa sam morao napraviti dobri stari relog.

 

Uz to evo slikica i ulaza u Moriu, te slika još jednog bug-a, naime tu i tamo se dogodi da lik trčkara okolo glumeći avion, ovaj bug ne utječe na igrivost samo blesavo izgleda.

 
Ah, ja se sve nadam da je naš dežurni dwarf botaničar Skullcrusher (Sims ovdje) u pravu kad kaže da će uskoro patch za hrpu bugova. Inače, ne igra mi se dok oružje leti oko mene, a kamoli da mi nestane konj ili da mi se champion ponaša kao u Vrapču.


Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće...
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

 

Neki su tražili još screensa iz ekspanzije.

 

Ovi prvi su iz jednog iznenađenja - susret s Watcherom prije ulaska u Moriu, zatim kvest o propasti Durina VI u kojemu je igrač u ulozi dwarfa iz onog slavnog vremena Morie i kad balrog ubija Durina. Izvrsno!

 

One druge slike su novi dizajn traitova i legendary items. Mislim da su nabacili super dizajn za epski dojam. Još samo da je epskih živaca za sve to odigrati... Ali legendary weapons je cool sistem.

 

 

Mirno jezero pred Moriom Mirno jezero pred Moriom
Ne baš tako mirno... Ne baš tako mirno...
Palača Durina VI iz slavnih dana Palača Durina VI iz slavnih dana
Balrog prije nego ubije Durina VI Balrog prije nego ubije Durina VI
Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće...
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.11.2008 22:53 (Faerdhur).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

evo mog dwarf championa u Eregionu :) grafika je još uvijek odlična, čak i malo poboljšana sa expanzijom.

 

 

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: LOTRO - Photo galery

Sta si bre lep :)

Svaka majka bi te za zeta htjela :)

16 godina
offline
RE: LOTRO - Photo galery

Evo još pokoja slikica iz Eregiona i Morije.

Slikano na high postavkama (e sad zamislite kako to izgleda na very ili ultra high). :)

Brajkior ulazi u Eregion. Brajkior ulazi u Eregion.
Još malo eregiona. Još malo eregiona.
Nije ni cudo da su morali ispod a ne preko planine. Nije ni cudo da su morali ispod a ne preko planine.
Brajkior kraj Gwingrisa Brajkior kraj Gwingrisa
U Moriji ima i vrtova. :) U Moriji ima i vrtova. :)
16 godina
offline
LOTRO - Photo galery

Malo ste mi zaspali sa fotkama pa reko da ja ubacim pokoju. :-)

 

Ovo je slikano na medium graphic settings.

Ulaz u Moriju Ulaz u Moriju
Malo vrtlarenja. Malo vrtlarenja.
Brajkior na famoznoj kozi. Brajkior na famoznoj kozi.
Nek nam živi živi raaaad. :-) Nek nam živi živi raaaad. :-)
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2009 13:40 (Brajki).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LOTRO - Photo galery

Ovo su mi neke od dražih fotki. :-)

 

Jurimo u pomoc hobitima u nevolji, a i sami smo u bjegu. :-) Jurimo u pomoc hobitima u nevolji, a i sami smo u bjegu. :-)
Nadgledam Rivendell! Nadgledam Rivendell!
Dođoh u Misty Mountains da uhvatim malo svježeg zraka. Dođoh u Misty Mountains da uhvatim malo svježeg zraka.
Nakon dugog jahanja red je da Bradonja ohladi kopita. Nakon dugog jahanja red je da Bradonja ohladi kopita.
Ovo nemojte raditi kod kuće. :-) Ovo nemojte raditi kod kuće. :-)
Hitamo u bitku, znajući da neki od nas neće ugledati večer. Hitamo u bitku, znajući da neki od nas neće ugledati večer.
U društvu negativaca. U društvu negativaca.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LOTRO - Photo galery

Evo jednu sliku moga Dwarf RK-a, 18 lvl...

 

Cool

Moj Rune Keeper  :-) Moj Rune Keeper :-)
I kneel only to God, I don't see him here!
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.2.2009 15:05 (Kapetan).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice