Mafia 2

poruka: 4.886
|
čitano: 1.240.638
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Mafia 2?

Neće bit neoptimizirana ko GTA IV, to je sigurno. Zasad su prema mome mišljenju umijeće optimizacije pokazali momci iz Ubisofta kad su napravili Call of Juarez: Bound in blood

BOG I HRVATI
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?

Igra po onome sta san vidija izgleda odlično.

Kad se sitin samo onih dana kad san igra jedinicu,to su bili dani.

 

 

 

Svaka castOsmijeh.

duje kapitanović
15 godina
offline
Mafia 2?

ovo moram imat!!!samo da što prij izađe :D

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

gta 4 vs. mafia 2  50:50

ma da
Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
offline
Mafia 2?

50:50 jesi ti puka. možda GTA IV vs Mafia 1 50:50 i to možda, prije bi reka 40:60 u korist Mafije 1, jbt...

BOG I HRVATI |||| Four of the six voices in my head are telling me that I'm sane
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
zero cool kaže...

50:50 jesi ti puka. možda GTA IV vs Mafia 1 50:50 i to možda, prije bi reka 40:60 u korist Mafije 1, jbt...

 Gta 4 nije losa igra,ja nevidin sta vi uopče vidite lose osim sta je bagovita.

duje kapitanović
15 godina
offline
Mafia 2?

Uspoređujete igru koja još nije izašla sa onom koja je izašal.hmmm!?

Ako ćemo upoređivati mafiu 1 i gta4 onda bi gta pobjedio jer je noviji i ima više toga, ali niti to se ne može uspoređivati jer igre su u razmaku od 5 godina.

Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 2?

Prva mafia je bila genijalna, nadam se da će tako i s drugim djelom nastavit.

GTA 4 je super ali je neoptimiziran do bola.

Mafia 2 bi morala stvarno puno uprskat da bi bila jednaka ili lošija od GTA 4.

Da je GTA 4 optimiziran da mi ide bar pristojnih 30 FPS-a onda bi i moglo bit 50:50

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 2?

po meni je Mafia 1 bolja od GTA4 ne zbog optimiziranosti, bugovima i sl. vec po nenadmasnom ugođaju i prici. A tko se sjeca, i grafika u Mafiji 1 je tad (2002.) prakticki bila vrhunac.

Ne sumnjam da ce nastavak biti remek djelo

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 2?

Ako bude fino optimizirana,uživat ću u igri svakako Belji se

Luckyluke!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
Knez_007 kaže...

po meni je Mafia 1 bolja od GTA4 ne zbog optimiziranosti, bugovima i sl. vec po nenadmasnom ugođaju i prici. A tko se sjeca, i grafika u Mafiji 1 je tad (2002.) prakticki bila vrhunac.

Ne sumnjam da ce nastavak biti remek djelo

Ma grafika i nije neko cudo bila ali je igrivost, prica, atmosfera bila nenadmasna. Definitivno najbolja igra koju sam igrao. Sto je najgore i moji prijatelji koji nikad ni tetris nisu igrali su se zarazili sa tom igrom ;)

15 godina
offline
Mafia 2?

Samo da nebude više odgađanja.

12 mjesec je blizu
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Mafia 1 se ne može uspoređivati sa GTA. Za mene je GTA obična sprdnja i najobičnija naslina igrica. Mafiu sam prešao 48 puta (neki dan 48. put) i znam sve bugove i tajne igrice. Mafia se otkriva tek nakon 3-4 prelaska igre i sate igranja free ride-a. GTA IV nisam igrao, ali sam vidio gameplay i za mene je to isto smece kao i prijasnji nastavci, pritom ne govorim na grafiku i kvalitetu slike i tehničkih stvari. Jedva čekam Mafiu II iako mislim da nece biti ni blizu jedinice.

http://i39.tinypic.com/2s01xyg.jpg
 
2 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Nisam stari igrać ali islim da je prvi Rockstar počeo sa GTAima .

Ne znam kaj da napišem !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 2?

Gledam gameplay po youtubeu i cini mi se da bi to trebalo biti ono sto sam cekao.

super grafika,kvalitetan zvuk,detaljan grad,dobar cover system su vec neke stvari koje su odlicno napravljene Belji se

Samo neka si developeri uzmu vremena kolko trebaju pa ce on te igre biti nesto veliko Smijeh

Luckyluke!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Ma meni ne valja GTA od kada je izašao GTA 3 pa na dalje, a najgori mi je dio Vice City. GTA 1 i 2 su još i dobri xD iako su mal za nintendo.

http://i39.tinypic.com/2s01xyg.jpg
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
Mateo2307 kaže...

Mafia 1 se ne može uspoređivati sa GTA. Za mene je GTA obična sprdnja i najobičnija naslina igrica. Mafiu sam prešao 48 puta (neki dan 48. put) i znam sve bugove i tajne igrice. Mafia se otkriva tek nakon 3-4 prelaska igre i sate igranja free ride-a. GTA IV nisam igrao, ali sam vidio gameplay i za mene je to isto smece kao i prijasnji nastavci, pritom ne govorim na grafiku i kvalitetu slike i tehničkih stvari. Jedva čekam Mafiu II iako mislim da nece biti ni blizu jedinice.

Ştari nemoj se naljutiti ali 48 pute je bolesno, koliko god dobra bila to je i dalje samo igra i ne isplati se potrošiti toliko sati život na nju, mada se slažem da je Mafia iskustvo koje treba iskusiti.

"Don't worry be happy, man." - The Legend
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?

XD Omg hvala sto si me podsjetio nisam ni znao da ima vec gameplay...nisam dugo gledao.

http://i39.tinypic.com/2s01xyg.jpg
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

XD 48 puta je bolesno ...ali nisam FREAK koji je to igrao svaki dan ...5 godina.XD to sam ja kroz 4 godine prešao toliko s tim da igru pređem za jedan dan otprilike.

http://i39.tinypic.com/2s01xyg.jpg
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

ma kak stvaristoje ova igrica nebu nikad ugledala svijetlo dana, stalno se odgadja izlazak igrice, prebo bit ove godine u 6. mjesecu pa odgodili za polovicu 10. mjeseca, sad pak da bu polovicom 2010. izasla van, šteta, da ej izašla bila bi manje zahtjevna.

 

a o usporedbi Mafie i GTA nema ni govora, mafia je puno bolje i zanimljive napravljena igra nego GTA. i točka!

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 2?

Meni je najsjanije u mafiji 1 bilo to što je bila jako zanimljiva, dobar gameplay, a još bolje što je priča dossta jednostavna pa ju je lako pohvatati,a opet jako dobra i zanimljiva. Mogu samo reći da je igra kao neki krimi film.

A za vožnju auta da ne govorim, bio je jako ljepi ugođaj provozati skoro pa svaki auto.

Jedno što mi se nije dopadalo su one utrke sa formulama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
moTo kaže...

ma kak stvaristoje ova igrica nebu nikad ugledala svijetlo dana, stalno se odgadja izlazak igrice, prebo bit ove godine u 6. mjesecu pa odgodili za polovicu 10. mjeseca, sad pak da bu polovicom 2010. izasla van, šteta, da ej izašla bila bi manje zahtjevna.

 

a o usporedbi Mafie i GTA nema ni govora, mafia je puno bolje i zanimljive napravljena igra nego GTA. i točka!

Previše je para i truda uloženo da bi odbacili projekt, vjeruj mi izaći će, samo je pitanje kada.

"Don't worry be happy, man." - The Legend
15 godina
offline
Mafia 2?

Ja sam prestao gledati trailere od mafie 2 jer jednostavno želim biti iznenađen svime kad upalim igru, ovako budem li gledao gamplay, videe,  nece mi biti zanimljivo uopce igrat, a što se tiče GTA grafika je čist ok, ali mislim da je priča katastrofa toliko likova nitko nezna kud bi sa sobom, nadam se da ce je mafia 2 nadmašit u priči 100 puta ali ko zna mozda nas i razočaraju, treba se strpit još malo kao što smo se strpljivali do 6 mjeseca ove godine znajuci da ce izac u 10 mjesecu pa onda naprave delay. Jedino što me malo zabrinjava u mafiji 2 ce biti upravljanje vozilom, tako bi volio da to bude kao i kod mafie jedan samo malo bolje izvedeno. Ko čeka taj dočeka.

12 mjesec je blizu
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Now That's Gengsta XD. Jedva čekam Mafia II BTW utrke u Maifa I jesu mal sranje da...al dobro je što kod ne patchirane verzije mozes to preskociti.

http://i39.tinypic.com/2s01xyg.jpg
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mafia 2?
Mateo2307 kaže...

Now That's Gengsta XD. Jedva čekam Mafia II BTW utrke u Maifa I jesu mal sranje da...al dobro je što kod ne patchirane verzije mozes to preskociti.

Meni su utrke bile zakon. Vozio sam onu utrku jedno 5 puta, zato što mi je bila predobra. Prebrzo se voziš u zavoju, odeš van ili se prekreneš, zabiješ se nekamo, kotač se svine (tj. osovina), zakočiš, dimi se. Ma bila mi je odlična (kao i vožnja sa onim trkačim autom do servisa i nazad)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
Jack Sparrow kaže...

Meni je najsjanije u mafiji 1 bilo to što je bila jako zanimljiva, dobar gameplay, a još bolje što je priča dossta jednostavna pa ju je lako pohvatati,a opet jako dobra i zanimljiva. Mogu samo reći da je igra kao neki krimi film.

A za vožnju auta da ne govorim, bio je jako ljepi ugođaj provozati skoro pa svaki auto.

Jedno što mi se nije dopadalo su one utrke sa formulama.

Ja sam se na zadnjoj sceni skoro rasplakao, žao mi je bilo što glavni lik nije 'doživio penziju'.

16 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

iskreno receno ja sam zbog toga kraja mislio da nikad niti nece bit nastavak Mafije!

My box said, Requires Windows 98 or better. So I installed Linux.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Mafia 2?

Izlazak nam se bliži, pa da malo osvježim temu, dakle, momci iz 2K Gamesa su nas malo, ali ne puno povlačili za nos proteklih mjeseci, dakle prva izjava je bila da će biti spremna za božićne praznike, dakle prije kojih mjesec dana, onda iduća početkom 4 mjeseca(krajem trećeg) te sada se javljaju nove informacije da ništa od voljene nam igra prije počekta 5 mjeseca, videa po youtube-u ima nekoliko kao što je demo

sa E3-a, ostale je isto lako naći, na službenoj stranici nije da nas baš obasipaju informacijama što je u neku ruku i dobra stvar jer može značiti da su prionuli duboko u posao, koliko sam je osobno vidio, neki podaci se tamo nisu mjenjali skoro pola godine, a što se tiče minimalnih zahtjeva, recimo to ovako ako ste mogli vrtit GTA 4, moći ćete i Mafiu 2, dečki iz 2K su rekli da nam neće biti potrebna zvjer od računala, a internet ko i uvijek vrvi svakakvim podacima o minimalnim zahtjevima  A B(ovi ni ne znaju ništa) C(poveznica na službeni forum gdje ljudi zamišljaju koje bi oni zahtjeve za Mafiu2).

A sada se sjetimo zahtjeva za dobro nam poznatu jedinicu

System:
PIII 700 or equivalent
RAM:
128 MB
Hard Drive Space:
1800 MB
Video Memory:
32 MB
DirectX 8.1 Supported VGA

Listen, Really what do you see, when you looking at me, see me come up from nothin, to me living my dreams, i have been to the bottom, i have suffered a lot, i deserve to be rich, headed strai
Moj PC  
2 0 hvala 3
15 godina
offline
RE: Mafia 2?
Mateo2307 kaže...

Mafia 1 se ne može uspoređivati sa GTA. Za mene je GTA obična sprdnja i najobičnija naslina igrica. Mafiu sam prešao 48 puta (neki dan 48. put) i znam sve bugove i tajne igrice. Mafia se otkriva tek nakon 3-4 prelaska igre i sate igranja free ride-a. GTA IV nisam igrao, ali sam vidio gameplay i za mene je to isto smece kao i prijasnji nastavci, pritom ne govorim na grafiku i kvalitetu slike i tehničkih stvari. Jedva čekam Mafiu II iako mislim da nece biti ni blizu jedinice.

GTA je daleko od sprdnje, bravo pljujes po igri koju nisi niti igrao i ocjenjujes ju preko trailera ili filmica na you tube-u, lol necu komentirati, gtaiv je toliko dobra igra ali su ju upropastili bugovi ili bolje receno samo je portana sa ps3 na pc.

Mateo2307 kaže...

Ma meni ne valja GTA od kada je izašao GTA 3 pa na dalje, a najgori mi je dio Vice City. GTA 1 i 2 su još i dobri xD iako su mal za nintendo.

Sjecam se trenutka kada sam prvi puta zaigrao gta3, niti jedna igra mi se nije tako dopala, naprosto savrseno od raznih zvukova  okoline i cudio sam se dimu koji je isao iz auspuha automobila i slicno.

 

 

Sto se tice mafia II koliko ju rade morala bi biti znatno bolja od GTA IV ali polako cekat cemo da izade pa cemo komentirati.

http://www.hr-invites.com/register.php (torrenti i pozivnice)
16 godina
offline
Mafia 2?

Igrao sam i Mafiu 1 i GTA 4, moje je mišljenje da je Mafia bolja, a BORG imaš pravo, GTA su usr** bugovi, a prema svim videima koji su na nam dostupni Mafia2 bi trebala daleko nadmašiti GTA 4

Q
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice