Mass Effect: Andromeda

poruka: 1.032
|
čitano: 101.328
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 4

A baš sam razmišljo kako bi je mogli nazvati Andromeda, šta mi je prvo palo napamet i nije mi baš možda naj izbor baš zbog toga jer je preočit... No to je već cjepidlačenje.


(Ne znam koliko je to na forumu primjećeno, ali pred nekih mj. dana je bio "procurio" opis u kojem je, između ostaloga, potvrđena Andromeda kao lokacija radnje...)

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Mass Effect 4

Ja se samo nadam da će save file iz ME3 imati neku vrijednost. 

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 4
NiramX kaže...

Ja se samo nadam da će save file iz ME3 imati neku vrijednost. 

 Sumnjam da će imati ikakvu, pošto su potpuno novi likovi i potpuno nova galaksija, potpuno nova priča.

12 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 4

"The game takes place long after the events of the first three major Mass Effect games, in an all-new galaxy, Andromeda, with a new team"

 

Očekivano od Bioware/EA ljudi - ajmo pobjeć što dalje od zajeba koji smo napravili u Mass Effect 3, ali ajmo i dalje uzimat lovu od igrača jer se igra i dalje zove Mass Effect.

 

I još sam čitao da će im DA:Inquisition biti smjernica - dakle "odi tamo, ubij ono, donesi ovo" questovi, retardirana glavna priča, isforsirana romantika i "nemam pametnijeg posla nego spašavat cijeli svijet i usput rješavat interne probleme ljudi oko sebe".

 

Sve mi se čini da će to biti još jedan polu-proizvod namijenjen tupavcima koji čine široku masu prilagođen igranju na kontroleru.

"Bolje izdati knjigu nego prijatelja!"
Moj PC  
0 7 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mass Effect 4
windir_zg kaže...

I još sam čitao da će im DA:Inquisition biti smjernica - dakle "odi tamo, ubij ono, donesi ovo" questovi, retardirana glavna priča, isforsirana romantika i "nemam pametnijeg posla nego spašavat cijeli svijet i usput rješavat interne probleme ljudi oko sebe".

 Ajde molim te daj jedan primjer RPG-a u kojem se ne radi sve sto si gore naveo...

9 godina
offline
Re: Mass Effect 4
Sint1 kaže...
windir_zg kaže...

I još sam čitao da će im DA:Inquisition biti smjernica - dakle "odi tamo, ubij ono, donesi ovo" questovi, retardirana glavna priča, isforsirana romantika i "nemam pametnijeg posla nego spašavat cijeli svijet i usput rješavat interne probleme ljudi oko sebe".

 Ajde molim te daj jedan primjer RPG-a u kojem se ne radi sve sto si gore naveo...

 Upravo to, samo što ima devova što to odlično zamaskiraju npr. CDPR sa Witcherom 3, tamo su mi i takvi questovi zanimljivi, da se bar Bioware ugleda na njih što se tiče takvih questova.

13 godina
offline
Mass Effect 4

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mass Effect 4

Update,novi trailer !

 

 

goosebump alert 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2015 18:59 (doky01akablava).
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Mass Effect 4
doky01akablava kaže...

Update,novi trailer !

 

 

goosebump alert 

 

 

 

Yep, high goosebump proability. Ne znam zašto, ali ovaj  monolog mi nekako daje nadu da će barem djelomično elaborirati situaciju iz ME3.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
15 godina
offline
Mass Effect 4

A trailer je malo na foru Star Trek Enterprise-a :)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mass Effect 4
Raoul kaže...
Sint1 kaže...
windir_zg kaže...

I još sam čitao da će im DA:Inquisition biti smjernica - dakle "odi tamo, ubij ono, donesi ovo" questovi, retardirana glavna priča, isforsirana romantika i "nemam pametnijeg posla nego spašavat cijeli svijet i usput rješavat interne probleme ljudi oko sebe".

 Ajde molim te daj jedan primjer RPG-a u kojem se ne radi sve sto si gore naveo...

 Upravo to, samo što ima devova što to odlično zamaskiraju npr. CDPR sa Witcherom 3, tamo su mi i takvi questovi zanimljivi, da se bar Bioware ugleda na njih što se tiče takvih questova.

 
Nije to nikakvo maskiranje,naprosto W3 ima x10 puta bolje questove od DA I 

14 godina
offline
Re: Mass Effect 4
NiramX kaže...
doky01akablava kaže...

Update,novi trailer !

 

 

goosebump alert 

 

 

 

Yep, high goosebump proability. Ne znam zašto, ali ovaj  monolog mi nekako daje nadu da će barem djelomično elaborirati situaciju iz ME3.

 Nece nista elaborirati, ova Arka ide izvan milky waya usred momenata ME3, cijeli razlog sto je igra smijestena u Andromeda galaxiji je to da ne moraju nista elaborirati oko me3.

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /http://i.imgur.com/TTQ0qCq.jpg
14 godina
offline
Mass Effect 4
http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /http://i.imgur.com/TTQ0qCq.jpg
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2015 8:25 (hari85).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Mass Effect 4

A kad sve rade na pcu, pa onda stave na konzole i onda sjebu port na pc.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Mass Effect 4
Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2016 12:43 (NiramX).
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Mass Effect 4

Zakaj bi to bilo žalosno? Planiram biti "live and kicking" početkom slijedeće godine, te ovo može značit da su shvatili da ne mogu prodat još jedan bugoviti poluproizvod, te stoga žele peglat naslov još godinu dana.

 

Ukoliko je to slučaj, super, imam se čemu veselit početkom slijedeće godine. Nije da će mi falit stvari za radit tokom ove.

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Mass Effect 4
Rhodin kaže...

Zakaj bi to bilo žalosno? Planiram biti "live and kicking" početkom slijedeće godine, te ovo može značit da su shvatili da ne mogu prodat još jedan bugoviti poluproizvod, te stoga žele peglat naslov još godinu dana.

 

Ukoliko je to slučaj, super, imam se čemu veselit početkom slijedeće godine. Nije da će mi falit stvari za radit tokom ove.

 

Žalosno je samo u pogledu čekanja, naravno. Istina, ako isporuče igru u dobrom stanju bit će vrijedna odgode. 

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2016 12:51 (NiramX).
14 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 4

Očekivano , jer su i prijašnji izlazili u 2-3mj.

fejzer_hr BF4
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

igra ima strašan potencijal, već istraživanje svemira samo po sebi je epski i sigurno će biti odrađeno vrhunski, nek odgode koliko  trebaju samo da izbace pravu igru.

 

jedino čega se bojim su dlcovi, i šta će s njima izvoditi, nadam se da neće biti ko ME3 ono dlc koji je ključan za priču oni izvade iz igre i prodaju posebno, valjda će biti kao i DA:Inquisition, nakon nekog vremena padnu cijene i možeš kupiti i igru i dlcove puno povoljnije

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Cansee kaže...

igra ima strašan potencijal, već istraživanje svemira samo po sebi je epski i sigurno će biti odrađeno vrhunski, nek odgode koliko  trebaju samo da izbace pravu igru.

 

jedino čega se bojim su dlcovi, i šta će s njima izvoditi, nadam se da neće biti ko ME3 ono dlc koji je ključan za priču oni izvade iz igre i prodaju posebno, valjda će biti kao i DA:Inquisition, nakon nekog vremena padnu cijene i možeš kupiti i igru i dlcove puno povoljnije

Slažem se.  DA: Inquisition je imao za priču dosta bitan zadnji DLC, ali su fala bogu izdali GOTY verziju sa svime uključenim.

 

Mass Effect još uvijek nije dobio GOTY izdanje i to je stvarno sramota.

 

Možda, unatoč svojoj politici, ipak naprave GOTY remaster u 2016., s obzirom da je Andromeda odgođena.

PSN - DeniZg80
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Cansee kaže...
...

jedino čega se bojim su dlcovi, i šta će s njima izvoditi, nadam se da neće biti ko ME3 ono dlc koji je ključan za priču oni izvade iz igre i prodaju posebno, valjda će biti kao i DA:Inquisition, nakon nekog vremena padnu cijene i možeš kupiti i igru i dlcove puno povoljnije

Mislim da niti jedan DLC (za ME2 i ME3) nisi mogao dobiti na popust. Totalno mi je kretenski da igru (ME3) danas možeš kupiti za ispod 10EUR (čak i manje kada je akcija pa cijelu trilogiju uzmeš za sitnu lovu), a onda moraš pljunuti 50EUR za DLC-ove.

Možda, pomodno, uvedu Season Pass umjesto Bioware bodova pa čak i DLC-i budu na popustu.

 

Uglavnom, u iščekivanju nove sage, odgulio sam još jedan prolaz sva tri ME-a

 

@DeniZG, nadam se da će promijeniti svoju politiku sada kada su dobili prava na Star Wars tematiku, pa naprave ili reizdanje KOTOR-a ili novi KOTOR u stilu Mass Effecta (to bi bilo vrhunski).

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.3.2016 9:39 (Zura).
9 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Zura kaže...
Cansee kaže...
...

jedino čega se bojim su dlcovi, i šta će s njima izvoditi, nadam se da neće biti ko ME3 ono dlc koji je ključan za priču oni izvade iz igre i prodaju posebno, valjda će biti kao i DA:Inquisition, nakon nekog vremena padnu cijene i možeš kupiti i igru i dlcove puno povoljnije

Mislim da niti jedan DLC (za ME2 i ME3) nisi mogao dobiti na popust. Totalno mi je kretenski da igru (ME3) danas možeš kupiti za ispod 10EUR (čak i manje kada je akcija pa cijelu trilogiju uzmeš za sitnu lovu), a onda moraš pljunuti 50EUR za DLC-ove.

Možda, pomodno, uvedu Season Pass umjesto Bioware bodova pa čak i DLC-i budu na popustu.

 

Uglavnom, u iščekivanju nove sage, odgulio sam još jedan prolaz sva tri ME-a

 

@DeniZG, nadam se da će promijeniti svoju politiku sada kada su dobili prava na Star Wars tematiku, pa naprave ili reizdanje KOTOR-a ili novi KOTOR u stilu Mass Effecta (to bi bilo vrhunski).

 dobro misliš, sve dlcove za ta dva ME se može kupiti isključivo sa bioware pointsima za koj nikad nema popusta, a dlcovi koštaju jednako kao i prvog dana, ono čista krađa. ja sam nedavno bio malo računao jer sam se jako zaželio odigrati ponovno sve igre, i došao sam do toga da bi te sve 3 bazne igre koštale oko 20-30 eura (ovisno gdje kupuješ) a njihovi dlcovi preko 120 eura, sramotno, za igre od kojih je najnovija stara 4 godine.

najveći problem je ME3 gdje su neki dlcovi ključni za priču i ti moraš za to platiti, ne znam tko je igrao dlc Leviathan, taj dlc je strašno bitan za cijelu priču.

ako andromeda bude sa season passom što se stvarno nadam ( mislim da se inquisition prodavao sa season pass) za to bi onda i dao novce.

9 godina
offline
Mass Effect: Andromeda

što se tiče same Andromede, biti će jako zanimljivo vidjeti kako će to sve skupa izgledati, jedva čekam vidjeti što su odlučili sa paragon/renegade sistemom, hoće li ostati to ili nešto slično ili će to izbaciti, a odluke će se donositi u stilu Witchera 3, ono imaš nekoliko ponuđenih opcija, jednu ćeš izabrati a poslije se nositi sa posljedicama. Posljedice bi mogle biti ogromne s obzirom na to što je glavna tema igre, istraživanje potpuno nove galaksije i traženje novog mjesta za život za ljude. Bilo bi jako zanimljivo sad npr. dođeš na određeni planet i vidiš da već postoji nekakva civilizacija, uđeš u komunikaciju s njima i imaš izbor da ih napadneš ili se pokušaš dogovoriti s njima da puste određeni broj ljudi da stvore nekakvu koloniju. i sad miroljubivo se dogovoriš s njima da puste ljude, pokupiš se i odeš dalje, a poslije nekog vremena dobiješ vijest da je ljudska kolonija uništena i svi ljudi pobijeni. Nije ništa poseban scenarij događaja ali bi bilo zanimljivo doći u takvu ili sličnu situaciju gdje donosiš odluke koje će imati posljedice, ali nećeš dobiti odmah renegade ili paragon bodove da znaš što si napravio.

 

također mi je jako zanimljiv novi spaceship kojim ćemo upravljati, vidi se da je puno veći i neovisniji od Normandije, što znači da će imati veću posadu i više raznoraznh mogućnosti. ključno je da naprave što bolji research/upgrade sustav, za brod, za oružja armor, razne iteme i tako te stvari. rekli su da će igra više sličiti ME1 po rpg elementima što mislim da je odlično. tu bi isto bilo jako zanimljivo da imaš ograničene resurse i da ne možeš sve istražiti do kraja, pa onda da moraš mozgati hoćeš li više resursa posvetiti istraživanju komunikacije sa raznima alienima ili mogućnostima teraformiranja planeta, ili ćeš više ići na razvijanje oružja da razvaljuješ te aliene.

 

Možda od toga neće biti apsolutno ništa, ali svakako se nadam da će dovesti space exploring na neku malo ozbiljniju razinu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Cansee kaže...

došao sam do toga da bi te sve 3 bazne igre koštale oko 20-30 eura (ovisno gdje kupuješ) a njihovi dlcovi preko 120 eura, sramotno, za igre od kojih je najnovija stara 4 godine.

 Trilogiju se može kupiti za manje od 10 eura, i to već dosta dugo. Ne znam gdje si ti vidio te cijene. A DLC-ovi su nenormalno skupi, to je istina i to zbog Bioware bodova koji nisu nikad na popustu, međutim, može se preko ruskog VPN-a kupiti u pola cijene, što je i dalje preskupo, ali svejedno osjetno jeftinije.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
cinco44 kaže...

... A DLC-ovi su nenormalno skupi, to je istina i to zbog Bioware bodova koji nisu nikad na popustu, međutim, može se preko ruskog VPN-a kupiti u pola cijene, što je i dalje preskupo, ali svejedno osjetno jeftinije.

 Da, ja sam nabavljao "preko Brazila" i cijena je 9,5EUR za 1600 bodova, što je preskupo.

Na PS3 je elegantnije riješeno jer nema bodova i nedavno sam na PS-Store sve DLC-e uzeo na popustu za manje od 100kn (a igra mi je bila besplatna tj u sklopu PSN pretplate).

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
14 godina
neaktivan
offline
Mass Effect: Andromeda

 daju nam informacije na kapaljku 

 

   

fejzer_hr BF4
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
logi7 kaže...

 daju nam informacije na kapaljku 

 

   

 sad me najviše zanima kojim brodom ćemo upravljati, dakle pokazali su taj tempest koji je manji, i onda na kraju trailera pokažu onaj ogromni. nadam se da ćemo upravljati tim velikim, lako moguće da ćemo imati veliku ekipu, kao u dragon age inquisition, kontam da ćemo upravljati velikom grupom i imati razne odjele na brodu, svaki zadužen za svoj posao

16 godina
protjeran
offline
Mass Effect: Andromeda

Najviše me zanima što se dogodilo s galaksijom i koji je kraj ME 3 canon.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect: Andromeda
Prince-Artas kaže...

Najviše me zanima što se dogodilo s galaksijom i koji je kraj ME 3 canon.

 Saznat ćeš u ME 5 kad likovi iz ME4 krenu na velik zvjezdani put tražiti korjene svojeg porijekla dok im je za petama razulareni AI

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice