NBA 2k10

poruka: 494
|
čitano: 139.440
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
NBA 2k10

Ej ljudi instalirao sam igricu i crackirao...javlja mi onaj problem don't send i send,skinio neki crack sa neta(pise u imenu cracka reloaded),ali opet isto...Moze pomoc...

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2010 22:10 (Pezer).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10

Znali li netko kako se u igrici može maximizirat igra preko cjelog ekrana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NBA 2k10

@Pezer

tako je i meni bilo,skini novi patch i radit ce ti!

 

 

dok sam instaliro nba stavili su mi rezoluciju 1920x1080,a to mi je prevelika rezolucija pa mi igrica šteka,a dok promijenim nece mi se spremit(nece se potvdit)

jel zna netko to rijesit??

NBA - I love this game !!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: NBA 2k10
mac23 kaže...

@Pezer

tako je i meni bilo,skini novi patch i radit ce ti!

 

 

dok sam instaliro nba stavili su mi rezoluciju 1920x1080,a to mi je prevelika rezolucija pa mi igrica šteka,a dok promijenim nece mi se spremit(nece se potvdit)

jel zna netko to rijesit??

  AJDE MOLIM VAS POMOĆ!!!!!

NBA - I love this game !!
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10
Evo nakon 10 utakmica u D-Ligi ušo sam u NBA, napokon, u 76ersima sam... SG 54 rating..imate li kakvih savjeta što od skilova da razvijam i općenito kako da igram ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
infernoxcro kaže...
Evo nakon 10 utakmica u D-Ligi ušo sam u NBA, napokon, u 76ersima sam... SG 54 rating..imate li kakvih savjeta što od skilova da razvijam i općenito kako da igram ?

sve ovisi o tvom stilu igre

ja sam si razvijao šut

15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
patch123 kaže...
infernoxcro kaže...
Evo nakon 10 utakmica u D-Ligi ušo sam u NBA, napokon, u 76ersima sam... SG 54 rating..imate li kakvih savjeta što od skilova da razvijam i općenito kako da igram ?

sve ovisi o tvom stilu igre

ja sam si razvijao šut

Pa zasad sam digo layup na 90, mid shot na 90,vertical 85 i shot in traffic na 90..ko što se može zaključit najčešće idem na polaganja..sad da li ti predlažeš nešto drugo ??

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
infernoxcro kaže...
Pa zasad sam digo layup na 90, mid shot na 90,vertical 85 i shot in traffic na 90..ko što se može zaključit najčešće idem na polaganja..sad da li ti predlažeš nešto drugo ??

možda da razviješ obranu ??

povećaj steal pa onda kradi lopte te zabijaj i asistiraj iz kontri

ja sam bio SG sa odličnim šutom ali i jako dobrom obranom

došao sam do ratinga 99,osvojio sam naslov ali mi se više nije dalo igrati

dosadilo...

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2010 23:10 (patch123).
15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
patch123 kaže...
infernoxcro kaže...
Pa zasad sam digo layup na 90, mid shot na 90,vertical 85 i shot in traffic na 90..ko što se može zaključit najčešće idem na polaganja..sad da li ti predlažeš nešto drugo ??

možda da razviješ obranu ??

povećaj steal pa onda kradi lopte te zabijaj i asistiraj iz kontri

ja sam bio SG sa odličnim šutom ali i jako dobrom obranom

došao sam do ratinga 99,osvojio sam naslov ali mi se više nije dalo igrati

dosadilo...

A obranu sam konto ostavit za kasnije...nema mi koristi kad ionako onaj kojeg čuvam nemože zabit kad sam kraj njega..

Mogo bi pokušat ovo sa stealom..

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
infernoxcro kaže...
A obranu sam konto ostavit za kasnije...nema mi koristi kad ionako onaj kojeg čuvam nemože zabit kad sam kraj njega..

Mogo bi pokušat ovo sa stealom..

uvijek je lijepo kad nekome "zalijepiš" bananu ili ukradeš loptu i otrčiš kontru

a osim toga dobiješ i dodatne "bodove" (mislim na ono za A+,A,A-....)

15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
patch123 kaže...
infernoxcro kaže...
A obranu sam konto ostavit za kasnije...nema mi koristi kad ionako onaj kojeg čuvam nemože zabit kad sam kraj njega..

Mogo bi pokušat ovo sa stealom..

uvijek je lijepo kad nekome "zalijepiš" bananu ili ukradeš loptu i otrčiš kontru

a osim toga dobiješ i dodatne "bodove" (mislim na ono za A+,A,A-....)

Svakako :)

Koliko ti je trebalo do 99 ratinga?

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
infernoxcro kaže...
Svakako :)

Koliko ti je trebalo do 99 ratinga?

ne sjećam se,mislim 2 sezone,maksimalno 3

15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
patch123 kaže...
infernoxcro kaže...
Svakako :)

Koliko ti je trebalo do 99 ratinga?

ne sjećam se,mislim 2 sezone,maksimalno 3

to je preko 200 utakmica? kako ti se dalo ? :D

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
)infernoxcro kaže...
to je preko 200 utakmica? kako ti se dalo ? :D

ma svaki dan pomalo i uspjelo se preći

bilo je zabavno,ali kad već osvojiš sve što možeš postane dosadno (a i naučiš više kako igraju protivnici,znaš svaki njihov potez prije njih Smijeh)

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2010 23:30 (patch123).
15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
patch123 kaže...
)infernoxcro kaže...
to je preko 200 utakmica? kako ti se dalo ? :D

ma svaki dan pomalo i uspjelo se preći

bilo je zabavno,ali kad već osvojiš sve što možeš postane dosadno (a i naučiš više kako igraju protivnici,znaš svaki njihov potez prije njih Smijeh)

zato je multiplayer tu, još nisam zaigro s prijateljem ali sam siguran da hoću :D

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
infernoxcro kaže...
zato je multiplayer tu, još nisam zaigro s prijateljem ali sam siguran da hoću :D

hahaha,kad sam ja igrao nba 2k10 multiplayer nije radio

tisuće kupaca su se žalili na to na službenoj stranici 2k sportsa i bijesno čekali patch kojeg su developeri iz 2k sportsa najavljivali od 11.mjeseca (a izašao je u 3. ako se ne varam)

15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
patch123 kaže...
infernoxcro kaže...
zato je multiplayer tu, još nisam zaigro s prijateljem ali sam siguran da hoću :D

hahaha,kad sam ja igrao nba 2k10 multiplayer nije radio

tisuće kupaca su se žalili na to na službenoj stranici 2k sportsa i bijesno čekali patch kojeg su developeri iz 2k sportsa najavljivali od 11.mjeseca (a izašao je u 3. ako se ne varam)

znači sad radi :)

još moram nabavit joystick i to je to :)

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
infernoxcro kaže...

znači sad radi :)

još moram nabavit joystick i to je to :)

ne znam jesu li popravili :S

14 godina
protjeran
offline
NBA 2k10

jedna jbno šokantna  tekma puna preokreta na hall of fame težini, crko sam od umora i stiskanja hehe

 

pazi ovo - rezultat 105:105 ja se obranim od njihovog napada i idem u napad 25 sekundi prije kraja ja idem na koš za pobjedu, napravim pomutnju i Bryant sam ostane 2 metra nitko oko njega i dogodi se nemoguće - profulam koš! S takve udaljenosti iz polja nesmetano ja profulam koš, oni u napad i 5.5 sekundi prije kraja utakmice onaj glupi Nowitzki mi uvali koš, ja idem u napad imam 5 sekundi na Jamesa predriblam ih i naglo ubacim koš i ostane 0.7 sekundi prije kraja i produžeci. Tad su oni pukli i ja sam im u produžecima (4 min) uvalio 22 koša

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.5.2010 1:22 (Ivan Dabo Peranić).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
Ivan Dabo Peranić kaže...

jedna jbno šokantna  tekma puna preokreta na hall of fame težini, crko sam od umora i stiskanja hehe

 

pazi ovo - rezultat 105:105 ja se obranim od njihovog napada i idem u napad 25 sekundi prije kraja ja idem na koš za pobjedu, napravim pomutnju i Bryant sam ostane 2 metra nitko oko njega i dogodi se nemoguće - profulam koš! S takve udaljenosti iz polja nesmetano ja profulam koš, oni u napad i 5.5 sekundi prije kraja utakmice onaj glupi Nowitzki mi uvali koš, ja idem u napad imam 5 sekundi na Jamesa predriblam ih i naglo ubacim koš i ostane 0.7 sekundi prije kraja i produžeci. Tad su oni pukli i ja sam im u produžecima (4 min) uvalio 22 koša

slabo je to ako sa takvom ekipom ne možeš dobit barem 15 razlike (bilo koga u ligi)

15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
Ivan Dabo Peranić kaže...

jedna jbno šokantna  tekma puna preokreta na hall of fame težini, crko sam od umora i stiskanja hehe

 

pazi ovo - rezultat 105:105 ja se obranim od njihovog napada i idem u napad 25 sekundi prije kraja ja idem na koš za pobjedu, napravim pomutnju i Bryant sam ostane 2 metra nitko oko njega i dogodi se nemoguće - profulam koš! S takve udaljenosti iz polja nesmetano ja profulam koš, oni u napad i 5.5 sekundi prije kraja utakmice onaj glupi Nowitzki mi uvali koš, ja idem u napad imam 5 sekundi na Jamesa predriblam ih i naglo ubacim koš i ostane 0.7 sekundi prije kraja i produžeci. Tad su oni pukli i ja sam im u produžecima (4 min) uvalio 22 koša

Pa ovo je all star ekipa..kako si ih doveo sve u lakerse??

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
infernoxcro kaže...
Ivan Dabo Peranić kaže...

jedna jbno šokantna  tekma puna preokreta na hall of fame težini, crko sam od umora i stiskanja hehe

 

pazi ovo - rezultat 105:105 ja se obranim od njihovog napada i idem u napad 25 sekundi prije kraja ja idem na koš za pobjedu, napravim pomutnju i Bryant sam ostane 2 metra nitko oko njega i dogodi se nemoguće - profulam koš! S takve udaljenosti iz polja nesmetano ja profulam koš, oni u napad i 5.5 sekundi prije kraja utakmice onaj glupi Nowitzki mi uvali koš, ja idem u napad imam 5 sekundi na Jamesa predriblam ih i naglo ubacim koš i ostane 0.7 sekundi prije kraja i produžeci. Tad su oni pukli i ja sam im u produžecima (4 min) uvalio 22 koša

Pa ovo je all star ekipa..kako si ih doveo sve u lakerse??

ili je igrao sezonu dovoljno dugo pa "tjerao" protivnike na zamjenu ili ih je jednostavno sve prebacio u lakerse prije početka sezone

14 godina
offline
RE: NBA 2k10
mac23 kaže...
mac23 kaže...  

dok sam instaliro nba stavili su mi rezoluciju 1920x1080,a to mi je prevelika rezolucija pa mi igrica šteka,a dok promijenim nece mi se spremit(nece se potvdit)

jel zna netko to rijesit??

  AJDE MOLIM VAS POMOĆ!!!!!

 

Šta nitko nezna to riješit??!?!??!?!

NBA - I love this game !!
14 godina
protjeran
offline
RE: NBA 2k10
patch123 kaže...
infernoxcro kaže...
Ivan Dabo Peranić kaže...

jedna jbno šokantna  tekma puna preokreta na hall of fame težini, crko sam od umora i stiskanja hehe

 

pazi ovo - rezultat 105:105 ja se obranim od njihovog napada i idem u napad 25 sekundi prije kraja ja idem na koš za pobjedu, napravim pomutnju i Bryant sam ostane 2 metra nitko oko njega i dogodi se nemoguće - profulam koš! S takve udaljenosti iz polja nesmetano ja profulam koš, oni u napad i 5.5 sekundi prije kraja utakmice onaj glupi Nowitzki mi uvali koš, ja idem u napad imam 5 sekundi na Jamesa predriblam ih i naglo ubacim koš i ostane 0.7 sekundi prije kraja i produžeci. Tad su oni pukli i ja sam im u produžecima (4 min) uvalio 22 koša

Pa ovo je all star ekipa..kako si ih doveo sve u lakerse??

ili je igrao sezonu dovoljno dugo pa "tjerao" protivnike na zamjenu ili ih je jednostavno sve prebacio u lakerse prije početka sezone

Nisam ih prebacio prije početka sezone ali jesam radio ono "force trade" , jer jednostavno nikad ne bih uspio dovesti ove igrače koje jesam, a što se tiče toga kako sam ih doveo, e to je bila muka Isusova već se i ne sjećam kako sam uspio sve iskombinirat, a što se tiče da bi ih trebao dobiti velikom razlikom s ovom momčadi.....e brate, dobio sam 35 tekmi zaredom dotad i mislim si sad kad ih pregazim i vodim 18 razlike kad ovima odjednom krene- sve. Ulazi im sve, apsolutno sve ali na kraju sam ih ipak u produžetku slomio

15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k10
A finta je uze neku lošu momčad i s njima igrat, jer ovako brate nema smisla nemoš izgubit utakmicu :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: NBA 2k10
infernoxcro kaže...
A finta je uze neku lošu momčad i s njima igrat, jer ovako brate nema smisla nemoš izgubit utakmicu :D

ma, pa ja hoću igrat sa onim igračima koji će nešto i ubaciti a ne nekim drkadžijama koji neznaju lopte dodat.....e tek bi se onda naživcirao

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
infernoxcro kaže...
A finta je uze neku lošu momčad i s njima igrat, jer ovako brate nema smisla nemoš izgubit utakmicu :D

tako je

 

ja obično uzmem neku ekipu koju volim i onda napravim nekoliko tradeova (koji su realni)

15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
Ivan Dabo Peranić kaže...
infernoxcro kaže...
A finta je uze neku lošu momčad i s njima igrat, jer ovako brate nema smisla nemoš izgubit utakmicu :D

ma, pa ja hoću igrat sa onim igračima koji će nešto i ubaciti a ne nekim drkadžijama koji neznaju lopte dodat.....e tek bi se onda naživcirao

A samo kažem da nije finta igra sa Kobeom..sam on riješi utakmicu...

14 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
infernoxcro kaže...
A samo kažem da nije finta igra sa Kobeom..sam on riješi utakmicu...

ja sam neki dan igrao sa lakersima protiv bostona i pobjedio sam nekih 10 razlike

 

cijelu utakmicu sam vodio po nekih 15-20 razlike.

na kraju su se oni približili,čak su došli na 2-3 razlike

na kraju me kobe izvukao,završnicu je odigrao perfektno,sve je zabio

15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k10
patch123 kaže...
infernoxcro kaže...
A samo kažem da nije finta igra sa Kobeom..sam on riješi utakmicu...

ja sam neki dan igrao sa lakersima protiv bostona i pobjedio sam nekih 10 razlike

 

cijelu utakmicu sam vodio po nekih 15-20 razlike.

na kraju su se oni približili,čak su došli na 2-3 razlike

na kraju me kobe izvukao,završnicu je odigrao perfektno,sve je zabio

Takav i jest u stvarnosti :D

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice