NBA 2k18

poruka: 172
|
čitano: 30.468
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: NBA 2k18
DeniZg kaže...

Paaa, NBA se oduvijek igra 12 minuta četvrtina. 

Ali da, Bullsi nisu više što su nekad bili. Sad su Golden State i Cleveland najbolje što NBA nudi.

 lol 12 minuta ?

Ja sam gledao sada prvenstvo ovo i bilo je 10 minuta?

NBA ima 2 minute više ? :)

 

 

 

15 godina
offline
NBA 2k18

Da, europska kosarka i internacionalna natjecanja se igraju 10 minuta, nba se igra 12 minuta. Oduvijek bilo i vjerojatno ce bit zauvijek tako. 

 

Sad pitanje za vas koji imate igru, razlike izmedu mygm i myleague moda? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NBA 2k18

Nakon par odigranih utakmica u MyCareeru mogu reći da je igra OK, mogla bi biti puno bolja da poprave miljun sitnih, iritantnih gluposti koje koče uživanje u igri. VC grind je prisutan, ali mislio sam da će biti gore, ne smeta mi previše. Ali loading time, bezvezne cut-scene, pa zakaj bi mene zanimalo kako igrač ulazi niz hodnik u svlačionicu (20sec cutscena) i onda sjedna na stolac di ja stisnem X kako bi on otisao u dvoranu na shootaround (dodatnih 20sec)? Onaj kvart je dobro zamišljen ali loše realiziran, opet loading time, i bezvezan razgovor s radnikom u tom neku dućanu, barbershopu itd...Kupio sam igru da igram NBA košarku, a ne sve ostale stvari koje dolaze uz to, sam gameplay je brutalan, ali koliko sranja ja moram pretrpjeti kada idem iz tekme u tekmu je stvarno nevjerojatno. Ako još dodamo i treninge koje je potrebno obaviti ako želiš poboljšati svog igrača onda je to još duplo gore. Možda je 2K, baš zbog toga jer im je gameplay predobar, više vremena uložio u ove sporedne stvari, i nemam nikaj protiv toga ako te stvari ne koče sam gameplay, a ovdje ga itekako koče.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 8:43 (Promster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NBA 2k18

Da, gameplay na terenu je uglavnom odličan. 

 

Osim ako izuzmemo činjenicu da moj MyCareer lvl86 centar pogodi svako 10 polaganje, a skok šut sa posta jedva da obruč pogodi (nije mi prva NBA2K igra i imam dobar archetype-post scorer-driving/finishing).

I to je generalni problem. Puno ljudi se žali.

 

Isto tako, uočio sam da nakon nekog vremena nakon svake odigrane NBA utakmice (A+), dobivam samo 200-ak VC. Navodno igra počinje "uskraćivati" VC ako se igra samo jedan mod.

Totalna glupost, ali ajde, otišao sam na streetball (Pro Am ili kako se već zove). Međutim, nisam mogao uskočiti na hakl, jer je teren ili pun ili se čeka po 10-ak minuta da se ljudi skupe.

 

Jednostavno ne mogu istrpiti toliko bulšita u jednoj igri. Steam library - Uninstall.

 

 

 

 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
13 godina
offline
Re: NBA 2k18
DeniZg kaže...

Da, gameplay na terenu je uglavnom odličan. 

 

Osim ako izuzmemo činjenicu da moj MyCareer lvl86 centar pogodi svako 10 polaganje, a skok šut sa posta jedva da obruč pogodi (nije mi prva NBA2K igra i imam dobar archetype-post scorer-driving/finishing).

I to je generalni problem. Puno ljudi se žali.

 

Isto tako, uočio sam da nakon nekog vremena nakon svake odigrane NBA utakmice (A+), dobivam samo 200-ak VC. Navodno igra počinje "uskraćivati" VC ako se igra samo jedan mod.

Totalna glupost, ali ajde, otišao sam na streetball (Pro Am ili kako se već zove). Međutim, nisam mogao uskočiti na hakl, jer je teren ili pun ili se čeka po 10-ak minuta da se ljudi skupe.

 

Jednostavno ne mogu istrpiti toliko bulšita u jednoj igri. Steam library - Uninstall.

 

 

 

 

 

 

 

Jesi li probao ovako polagati, ove godine je idealni release point malo kasnije, nije kao prije samo stisnes tipku za polaganje/sut i on napravi dvokorak i položi već trebaš držati do samog kraja kada ispusti loptu. A za skoko šut ne znam. Ja sam vidio da se ljudi žale, ali sam vidio i da ima ljudi koji se ne žale i nemaju problema s polaganjima, neki kažu da i ako im nije išlo da su probali kasnije pustiti tipku(kao što se u videu govori) paziti da polažu s jačom rukom i takve sitne stvari i da su vidjeli poboljšanje. Ne znam zašto tako lako odustaješ od tako fantastične igre, ali dobro, neću te tjerati da igraš. Ja sam igrao sa svojim shot creator sgom i stvarno mi je bio super osjećaj igrati u preludeu, istina imao sam problema s polaganjima, ali moguće da je upravo zbog ovoga. Meni je 2K daleko najdraža igra koju igram cijelu godinu pa ću sigurno puno igrati i poboljšavati se. Nije dovoljno sam pojaćati igrača/atribute i očekivati da odjednom dominiraš, pokušaj malo naučiti i stvari izvan toga.

12 godina
offline
NBA 2k18

meni je nevjerojatno da se ljudi zale sto neudje svaka lopta na otvorenom sutu ili polaganje iz contested shota...pa jbt,koji to igraci u real life redovito zabijaju?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k18
Mortiis kaže...

meni je nevjerojatno da se ljudi zale sto neudje svaka lopta na otvorenom sutu ili polaganje iz contested shota...pa jbt,koji to igraci u real life redovito zabijaju?

 Curry,Thompson,Irving itd

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
12 godina
offline
NBA 2k18

nek sam ja nakon 0-9 dobio svoju prvu tekmu...pobjedio Orlanda 95-77 u gostima :p

spasio me njioh ultra loš šut,mislim da su utakmicu završili sa 34% ukupnog šuta

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NBA 2k18

Dogadalo mi se davno isto sto i tebi, krenem vrhunski i ubijam nekog i onda u drugom poluvremenu pusiona. Problem ti je mozda do rotacija, ne rotiras igrace dobro i potrose ti se u prvom poluvremenu i onda su u drugom sranje i nista im ne ulazi. Stvar je i u pravo vremenom zvanju timeouta, no mislim da to znas, kad protivnici rade 7-0 ili vise odma

se zove time i rade protu akcije i obrambene akcije. Nije ovo igra samo trci naprijed nazad ko sto mnogi misle, mislim je ako igras na onim rookie ili pro tezinama, ali ti kolko sam procito igras na hall of fame. Prvo bi ti preporucio da to smanjis na superstar jer hall of fame je uzasno nerealan ma kolko god ti podesavo slidere. Radije stavi na superstar pa onda podesi slidere da bude realnije. Ovo sve ti govorim iz iskustva s proslih godina jer novi 18 nisam jos probo no ima stotine sati u svakom od starih. Znam da u 2k17 imam sigurno jedno 400-500 sati. 

I zaboravio sam pitat, vi koji kazete da je mycareer sranje, na kojoj tezini igrate? Ako igrate na hall of fame sto vas cudi sto vam layup ne ulazi, hall of fame je najvece sranje od tezine odkad ova igra postoji. Ponavljam, po meni najbolji je superstar(ono prije hall of fame) i onda malo podesavanje slidera ako treba na necem. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA 2k18

igram na hall of fame iz razloga jer mi je tu negdje onda tezina kao kad sam igrao online my league...a i kazem,volim borbu za svaki kos a ne da mi bude lagano..onda je svaka pobjeda slatka :)

znam ja to za rotacije..pa nitko mi ne igra prosjecno vise od 30-31 min po utakmici...pa to je nista kad se usporedi s real life..

time oute zovem cim kola krenu nizbrdo..a izbjegavam zvat ako sam u dobroj seriji

 

evo recimo prosjeci minutaže iz nba2k17...slično je negdje i ovdje...

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NBA 2k18
Mortiis kaže...

igram na hall of fame iz razloga jer mi je tu negdje onda tezina kao kad sam igrao online my league...a i kazem,volim borbu za svaki kos a ne da mi bude lagano..onda je svaka pobjeda slatka :)

znam ja to za rotacije..pa nitko mi ne igra prosjecno vise od 30-31 min po utakmici...pa to je nista kad se usporedi s real life..

time oute zovem cim kola krenu nizbrdo..a izbjegavam zvat ako sam u dobroj seriji

 

evo recimo prosjeci minutaže iz nba2k17...slično je negdje i ovdje...

 

 Ja igram na superstar i zasad mi je težina onako, taman. Igram s Torontom i na 5-3 sam, igram svaku drugi ajmo reć, dobio sam Spurse u tijesnoj završnici, samo se Lowry sad ozlijedio na par tjedana pa će biti malo teže. Napravio sam samo trejd CJ Miles za Sefoloshu jer sam htio nekog obrambenog specijalista kraj Lowryja i DeRozana i zasada sam zadovoljan. Cilj mi je probati pobijediti Cavse i osvojiti istok.

12 godina
offline
NBA 2k18

ja volim igrat apsolutno svaku utakmicu..jer onda kad gledam statistiku i kluba i igraca..to je upravo 100% moja statistika :)

ima se i ono da se igra sezona sa 14/29/56/82 tekme..ali ja uvijek uzmem bas to od 82 tekme...osim nba ne igram gotovo nista (osim tu i tamo pes/fifu)..pa ajd onda imam vremena odigrat to sve...

vjerujem da bi imao bolji skor od 1-9 da nisam odmah ostao bez thomasa,bradleya i crowdera (zbog ozljeda)...zanimljivo sva trojica ista ozljeda (kod skok suta izvrnili skocni zglob i pauza 4-6 tjedana)...razmisljao sam cak potpisat nekog FA pa imat ekipu sa 16,17 igraca (dok se ovi ozljedjeni ne vrate)..ali ipak odustao od tog,htio probat kako mogu s ovim rezervama (iako nemam bas niskih igraca vise)....

posto su mi zubac i zizic stvarno dobri,lako moguce da bi mogao trejdat marjanovica i marvina williamsa...m.williams mi ima 13mil po sezoni ugovor pa iz tog razloga...

inace za zubcom i zizicem cesto igram kao centarskim parom u isto vrijeme...kad pogledam njihov +/- bude jedan od najboljih u ekipi,tako da valjda onda i ide dobro kad su oni unutra...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NBA 2k18

Ovo s promašenim layup-ovima je stvarno previše, pri tome ne mislim na polaganja promašena od moje strane, već od mojih suigrača. Pa majketi ako netko stoji s rukom u zraku na 2 metra od mog suigrača on to promaši 9/10 puta. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA 2k18

ja pojma nemam o cem vi pricate...nikakve nenormalne lay up promasaje do sada nisam vidio :S

sve u potpunoj normali,cak me nekad nazivcira i sto neki zabijaju contested layupe kao da su irving

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k18
Neću prezalit što je Irving otišao u Boston... Sad neznam s kim bih igrao, cavsima ili Celticsima
Nisam još probao 2k18,igram još 17icu sa cavsima malo i danas baš igrao protiv Bostona.Znači nikakve defenzivne postavke nisu pomogle protiv Irvinga. Mislim da je imao tricu negdje 70 posto.Ubio me čovjek
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NBA 2k18

Nerealna je igra sto se tice nekih situacija u gameplayu,  a radi podosta losije nego 17 kod mene...za minimalan porast u grafici.

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA 2k18

po cem je to losija? ja nisam vidio niti jednu jedinu stvar po cemu je losija jbg...

 

big_guy  jbg ako ti to bas toliko smeta,onda ponisti taj trejd ;)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k18
Ma uvijek igram sa updateanim rosterima :)
Ili se za*ebem pa warriorse uzmem 😁
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NBA 2k18
Mortiis kaže...

po cem je to losija? ja nisam vidio niti jednu jedinu stvar po cemu je losija jbg...

 

big_guy  jbg ako ti to bas toliko smeta,onda ponisti taj trejd ;)

 Meni je puno bolja nego 2k17, u nekim pogledima više u nekim manje, ali bez razmišljanja ju smatram boljom, ali eto, ukusi se valjda razlikuju

15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k18

Igra je za sad super dosao sam do 66 ovr na my carrer nisam igrao jedno 5-6 godina sigurno.  Jedino imam problema oko onlinea. Ne znam sto se dogadja ali kao da igram my carrer offline? Nema nikoga na mapi u gradu ili je to tako na pc? Nemoguce da nitko ne igra?

I jos mi se uvije javlja downloading game updates kad ulazim u igru i onda moram cekat oko 5 min da mogu igrat normalno. Pokusao sam i online ali ne nalazi mi nikoga? Ne znam kako se spojit uopce?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA 2k18

ne mogu ti bas pomoci jer nisma nikad igrao na kompu (online modove)

ali koliko sam cuo,na kompu imas jaaaako jako malo igraca...dok na ps4 sve vrvi svuda...

jbg takve igre se jos samo na balkanu igraju na pc...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NBA 2k18

Ima i na PCu jako puno igrača.

Nešto mu ne valja sa igrom/internet vezom/Steamom.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
12 godina
offline
NBA 2k18

znam da mi je jedan prijatelj prije 2 god kukao da je u nba2k16 bilo uzasno malo igraca...i da mu je nekad trebalo vjecnost da nadje protivnika kad se ide na onaj single game mode

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NBA 2k18

nisam nikad igro 2k online osim par puta single game, koji sve modovi postoje online?

i posto trenutno nemam ps+ oce mi to stvarat probleme kod mycarrer moda? jer dok sam igro 2k17 sam imo ps+ pa neznam koji tocno dijelovi igre ulaze u to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k18
Ako je netko na PS4 i voli rebuildati ekipe kroz MyLeague, danas je izasao prvi Draft class za 2018 na kojoj je radilo nekoliko ljudi koji su u prethodnim 2k igrama imali najrealnije klase, pa si pogledajte.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA 2k18

negdje sam citao da ako si krenio u sezonu i loadao draft class,da mozes svejedno u bilo kojem trenutku loadat novu preko te stare..istina? i kako?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k18
12 godina
offline
NBA 2k18

evo da mi se skine update do kraja,pa cu skinit tu draft class koju si spominjao i usporedit s ovom koju imam od prije...pa cu vidjet onda ocu ubacit ovu novu

 

inace nakon starta 0-9 uspio dobit 3 zaredom i dosao na 3-9,pa poraz i pobjeda i eto me na 4-10...plus sto se uskoro nakon ozljeda vracaju thomas,bradley,crowder..pa ce valjda krenit jos bolje

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA 2k18

dobar je draft class,skinio ga i ubacio...

vidim imaju slavica i arapovic haha...

doncic solidno izgleda,najbolje do sad od svih draft classes koje sam vidio...

valjda ce izbacit uskoro i 19 i 20 draft class...

 

inace d'angelo russell me ubio sad...pa popusio od brooklyna u jednoj revolveraškoj utakmici 124-131 (poluvrijeme 66-75)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA 2k18

najbolja utakmica do sada...pobjedio Dallasa 125-99...(u jednom trenutku razlika bila i na +35)
odlican sut (oko 60%) trica na 11-18 (najbolje ove sezone)...Isaiah Thomas 16pts + 13 rebs (iako poluozljeđen) igrač utakmice
Dominacija bas od samog pocetka,jedino se u 1.cetvrtini Dallas koliko toliko drzao i onda kreće odljepljivanje...
Sada sam na omjeru 5-13

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice