NBA 2k9 (2K Sports)

poruka: 131
|
čitano: 32.926
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
NBA 2k9 (2K Sports)

NBA 2K9 is the latest edition of NBA 2K, the series that has been the #1 rated NBA simulation for seven years in a row* and is back for its 10th season. NBA 2K9 is the premier basketball game for serious players, and will deliver the most realistic and feature-rich simulation experience ever available in the NBA 2K franchise – from gameplay and graphics to presentation and online features. NBA 2K9 is rated E for Everyone by the ESRB and will be available on October 7 for Xbox 360, PLAYSTATION 3 and PlayStation®2 computer entertainment systems, and October 21 for PC.  For more info, please visit http://www.2ksports.com/games/nba2k9.

 

Vidim da većina forumaša igra NBA live (ja sam posljednji puta igrao NBA 2003 i koliko vidim nisam zažalio što sam propustio sljedećih 5 nastavaka) no 2k sports nam se odlučio smilovati te prebaciti NBA 2K9 na PC. Pošto EA neće izdavati NBA Live ove godine, mislim da neće biti problema izabrati koju košarku igrati. Igra će biti konverzija sa X360, pa se zagrijte (te obnovite komponente) do 21. ovog mjeseca kada NBA 2k9 izlazi.

 

Da čujem par "Yaaay!!!" :D

You only got one finger left And its pointing at the door
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.9.2008 21:03 (Vulgaris).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k9 (2K Sports)

ma novi je bullshit igrac samo cucki ko neka pica starji su bolji vele da ce sad u novom nastavku bit fakat realno ..bumo vidliSmijeh

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
NBA 2k9 (2K Sports)

Imam 2k8 za 360 i igra je dobra, ali zna ic na zivce i mislim ove godine uzet Live no ipak cu prvo zaigrati demo od 2k9 samo da izadje za download na Xlive.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k9 (2K Sports)

na pc izgleda port od ps2 dakle ne hvala, radije cu igrati na playstationu 2 da me oči manje bole

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
16 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k9 (2K Sports)
Na PC-u će biti port sa XBOX-a 360, potvrđeno je.
You only got one finger left And its pointing at the door
16 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k9 (2K Sports)

Ako je tako blagoslovljen bio, mada mi je sumljiva ona cijena od 20$ za pc verziju, nije moguće da je tako jeftina.

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
16 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k9 (2K Sports)
Ormuz kaže...

Ako je tako blagoslovljen bio, mada mi je sumljiva ona cijena od 20$ za pc verziju, nije moguće da je tako jeftina.

 
To je zato jer je igra konverzija sa X360, pa ako nešto zbrljaju onda mogu reći kako se igra prodaje za samo 20 $ Osmijeh

Evo par videa iz igre, grafika je stvarno fantastična. Nadam se samo da će ju dobro optimizirati.
You only got one finger left And its pointing at the door
16 godina
neaktivan
offline
NBA 2k9 (2K Sports)

Igrao sam sve verzije od NBA Live 96. Svaka je imala nešto svoje. Jedva čekam da izađe i ova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k9 (2K Sports)
Ormuz kaže...

Ako je tako blagoslovljen bio, mada mi je sumljiva ona cijena od 20$ za pc verziju, nije moguće da je tako jeftina.

 
Ipak je 20$ zbog toga što neće biti Online moda.
You only got one finger left And its pointing at the door
16 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k9 (2K Sports)

A što će mi online kad ću kupiti original za hrvatsko tržište Šutim

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
16 godina
neaktivan
offline
NBA 2k9 (2K Sports)

Evo IGN-ove recenzije http://xbox360.ign.com/articles/916/916726p1.html, igra je po meni odlična jer igram demo na xboxu već nekoliko dana i definitivno je moj izbor za košarkašku igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: NBA 2k9 (2K Sports)
Whalter vT kaže...

Igrao sam sve verzije od NBA Live 96. Svaka je imala nešto svoje. Jedva čekam da izađe i ova.

Čini mi se da ti malo miješaš NBA Live od EA Sportsa i NBA 2k9 od 2k Sportsa.
To su dvije različite igre, a navodno su nastavci od 2k bolji samo kaj do sad nisu izlazili za PC.
No, evo i to će se dogoditi.
Vidim da su već izašle verzije za Xbox360, PS2 i mislim PS3.
Znači, možemo je na PC-u očekivati vrlo skoro.
Jedva čekam!
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k9 (2K Sports)

Evo imam 2 nova joysticka samo za nju, samo za nju... :DI

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
16 godina
offline
NBA 2k9 (2K Sports)

Napokon je vani i za PC!

Već par dana je za XBox i PS2.

 

Vidjet ćemo kaj nudi 2K Sports!

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
NBA 2k9 (2K Sports)

Dajte javite dojmove, ako je neko vec zaigrao PC verziju. Bas me zanima.

Depresivni? Glup posao? Problemi u kući? Ne cijene vas? Novčani problemi? Umorni od svega? RJEŠENJE U JEDNOJ PILULI: YebiGA® 1000mg Kad je sve u k..., YebiGA®!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k9 (2K Sports)
Stvarno odlična igra! Poput prijenosa NBA lige (na OBN-u :D). Grafika je odlična, dobro je optimizirana igra, igrivost također odlična... Trenutno nemam zamjerki. Obavezno nabavite!
You only got one finger left And its pointing at the door
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k9 (2K Sports)

Imam ogromni problem s tom igrom.

Igra je fenomenalna, pravi uzitak, postao sam ovisnik, odlican port sa 360.

U igri imam previse frejmova :) (sa 8800gt i 2232bw)

Ali u samom meniju imam samo 4, sve mi brejka, što je strašno iritantno.

Ima li itko slican problem?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k9 (2K Sports)

Vrlo jednostavno, namjesti glavne kontrole kao gamepad ako nemaš nabavi

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k9 (2K Sports)

heh, ma kupio sam Logitech Cordless Rumblepad 2 jucer samo zbog 2k9 :D

ali instalirao sam kod frenda, koji ima pentium 4 i 7300gt, i njemu ne trza

takodjer sam vidio na 2ksports forumima da ljudi imaju iste probleme...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k9 (2K Sports)
Killa Cam kaže...

ali instalirao sam kod frenda, koji ima pentium 4 i 7300gt, i njemu ne trza

takodjer sam vidio na 2ksports forumima da ljudi imaju iste probleme...

 Ne trza mu sa 7300gt??? WOW, onda valjda neće ni meni sa 7600gt... Smijeh
Jedva čekam da ju dobijem... Ali sporo se skida... Šutim
And the people bowed and prayed To the neon God they made. And the sign flashed out its warning, In the words that it was forming. Simon & Garfunkel - The Sound of Silence
16 godina
offline
RE: NBA 2k9 (2K Sports)
Killa Cam kaže...

heh, ma kupio sam Logitech Cordless Rumblepad 2 jucer samo zbog 2k9 :D

ali instalirao sam kod frenda, koji ima pentium 4 i 7300gt, i njemu ne trza

takodjer sam vidio na 2ksports forumima da ljudi imaju iste probleme...

Minimum Requirements:
OS: Windows Vista, XP, or 2000 CPU | CPU: Pentium 4 2.4 Ghz Single Core
processor or equivalent (2.8 Ghz for Vista) RAM: 512 MB or more (1 GB for Vista) Disc Drive: 8x or
faster DVD drive | Hard Drive: 10.5 GB or more free space | Video: DirectX 9.0c compatible * | Sound:
DirectX 9.0c compatible | Input: Keyboard or dual-analog gamepad
* Video card with 128 MB or more memory and one of the following chipsets is required: ATI x1300
or greater | NVIDIA 6600 or greater | DirectX 9.0c compatible card with Shader Model 3.0 support.
- MINIMUM REQUIREMENTS -
__________________

Pa moguće da dela ali na najviše?
Rumblepad ti je super potez svakako!
Ja isto skidam ali na mahove pa još nemamSramim se
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k9 (2K Sports)

Ma i meni trzucka u meniju malo ali skoro nista kad je gamepad u funkciji, ali zato ingame je sve na high i leti. Koja igra (mislim igrao sam na konzolama), ali evo ti live serijalu nogom u dupe.

 

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k9 (2K Sports)

Evo sredio sam (pa i ne bas) :D

kad izvadim bluetooth iz usba (imam mx5000), onda sve leti

ali mi je glupo spajat ps2 tipkovnicu svaki put kad idem halat 2k9, ali sam pravi junkie, pa cu prezivjet

nadam se da ce 2k napravit neki patch

ili jel mogu nekak "maknut" tipkovnicu kao kontroler u igri?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k9 (2K Sports)

Kako mogu napraviti alley up??Cool

ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k9 (2K Sports)

L2 + X

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k9 (2K Sports)
Killa Cam kaže...

L2 + X

 Hvala,još me zanima kako mogu napraviti uninstall igre nigdje nemam tu opciju?
ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k9 (2K Sports)

add remove programs :D

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k9 (2K Sports)
Ormuz kaže...

add remove programs :D

 Pitam zato što mi nema ni tamo ni u revo uninstalleru.
ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k9 (2K Sports)

pa zasto bi uopce brisao igru :D

igra je fenomenalna, vec sam poceo asocijaciju

da barem neki modder omoguce nba2k9-mp , slicno sa-mp lol

ovak mogu jedino unistavat frendove koji se izmisle kod mene, posto hall of fame pljuga 20-30 razlike

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: NBA 2k9 (2K Sports)
Killa Cam kaže...

pa zasto bi uopce brisao igru :D

igra je fenomenalna, vec sam poceo asocijaciju

Ma ne bih je brisao samo sam pitao jer mi nigdje nema uninstall,ni u revo uninstalleru ni u add or remove programsu,pa mi je čudno i zanimalo me da li je tako i kod drugih.A inače mi je igra preeeeeeeedobra igrao sam je do 2 sata sinoć.

ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice