NFS Unbound

poruka: 289
|
čitano: 82.042
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
x18x05x kaže...

Probao nedvano igrati NFSMW 2005 i Carbon. Nema te nostalgije da me natjera da to igram. Tome je mjesto u prošlosti.

 Istina... ali tada u njihovo vrijeme su bile WOW !!!

 

Zamišljam kak bi bilo super da Remasteriraju Carbon u Unreal Engine 5  

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2022 13:07 (andi.cro).
13 godina
offline
NFS Unbound

Pa jasno da ti je teško to igrati kad je zastarjelo isto kao što nas masu hvali stare igre, ali ih ne pali jer nema smisla. Sve je ptišlo naprijed, no formula je i dalje tu.

 

Pa ovaj nfs je isto undegorund štih samo imao trenutne kvazi zvijezdi asap rockye itd na šta se tiktok klinjaža pali i te anime bullshitove.

Čar je bilo pimpat everyday aute i s njima gurat do tiera pa onda upgrade na veću razinu.

 

Jedno je seljo tunning, drugo je lijepo sredit auto sa guštom. 

Ovo iz reveala je isto seljačizam više manje, nadam se da neće bit sistem uređivanja ono odaberi jedan body kit i to je to već će dat milju opcija za svakog tko to želi.

Volio bi da ova igra ponudi nešto, zaželio sam se dobrog zabavnog nfs.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
NFS Unbound

dragi, underground i underground 2 kojeg zazivaš su danas seljo tuning, kako je netko vec gore napisao "ricing"

 

ovo iz videa definitivno nije seljo tuning, osim ako se ne razumiješ u to a čini mi se  iz navedenog da ne razumiješ

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NFS Unbound
Del_Boy97 kaže...

dragi, underground i underground 2 kojeg zazivaš su danas seljo tuning, kako je netko vec gore napisao "ricing"

 

ovo iz videa definitivno nije seljo tuning, osim ako se ne razumiješ u to a čini mi se  iz navedenog da ne razumiješ

 Dragi, undegorund 2 je izašao kad si ti imao dobrih 7 godina. Jasno mi je da ne shvaćaš šta je to značilo nama balavanderima šta smo taman u srednju krenuli.

 

sad je to seljo tunning, a ovo gore iz trailera je šta, jako lijepo sređen automobil?

 

Ako se mene pita uništena 190tka sa glupostima...taj auto je u stocku perfektan bez nepotrebnih preseravanja kao ovdje.

Šta je ovdje drugačije puno od U1 u2 mw i carbona? Opet ima kit i spojlere itd. i opet je nepotrebno nakiđen glupostima. Govorimo o mogućnosti customizacije auta, a ne da svaki auto u u1 i u2 je bio seljo tunning.

 

Za 10 god ćete vi raceri koji se razumijete i vozite takve sređene kulturno moderno aute valjda razvit novi sustav sređivanja vozila pa će i ovo bit ricer i seljo tunning.

Šta se tu ima razumjeti? jel ti pratiš racing scenu? Kako se to prati?

 

Kakav ti auto voziš? kako si ga sredio, složio? Kakav motor je unutra? na kakve utrke ideš, gdje se okuplja takva ekipa?

Pa da vas opet pokupi policija, odveze na vanredni tehnički pa plačete po televizoru.

 

Rejseri veliki nema šta.

 

TLDR; poanta moja je da se igraču ponudi što više opcija pa da svatko slaže auto po SVOM GUŠTU I UKUSU. Kao i sve u svakodnevnici, ukus je bitna stvar i svatko vidi stvari na svoj način.

Razina customizacije u undegorundu i carbonu je ono što bi volio vidjet, naravno modernizirano.

 

ALi dobro ja sam ricer i seljak, baš danas mi došla R LINE oznaka pa ću zalijepi na svog golfa tricu koji iza ima GTI i TDI sve 6 crveno i idem na rice.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2022 16:20 (fila2208).
14 godina
offline
NFS Unbound

Što se tiće kustomizacije auta, mislim da se tu ne moramo previše brinuti, vjerojatno će biti neki nadograđeni sistem tuninga i kustomizacije s obzirom na Heat. Bar se nadam 

 

Ja sam se npr. jako razočarao kad je izašao Heat što se tiće performance i stance tuninga na kakav sam bio navikao u NFS 2015, ono sve su nekak pojednostavili i pogeneralizirali ko da su specifično to radili za djecu a ne nekoga koji zna kaj je npr.Sway bar ili Diferencijal te kako njihove postavke utječu na ponašanje vozila...

 

Falila mi je u Heatu ta profesionalna komponenta namještanja vozila a što se tiće visualsa i limarije, nije mi to nešto pretjerano važno.

 

Znači daj mi opcije da si detaljno podesim komponente vozila koje utječu na samu upravljivost i fiziku vožnje i dobar multiplayer sistem za natjecanje sa drugima kakav je bio u NFS 2015 i biti ću sretan ko dijete u slastičarnici 

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NFS Unbound
andi.cro kaže...

Što se tiće kustomizacije auta, mislim da se tu ne moramo previše brinuti, vjerojatno će biti neki nadograđeni sistem tuninga i kustomizacije s obzirom na Heat. Bar se nadam 

 

Ja sam se npr. jako razočarao kad je izašao Heat što se tiće performance i stance tuninga na kakav sam bio navikao u NFS 2015, ono sve su nekak pojednostavili i pogeneralizirali ko da su specifično to radili za djecu a ne nekoga koji zna kaj je npr.Sway bar ili Diferencijal te kako njihove postavke utječu na ponašanje vozila...

 

Falila mi je u Heatu ta profesionalna komponenta namještanja vozila a što se tiće visualsa i limarije, nije mi to nešto pretjerano važno.

 

Znači daj mi opcije da si detaljno podesim komponente vozila koje utječu na samu upravljivost i fiziku vožnje i dobar multiplayer sistem za natjecanje sa drugima kakav je bio u NFS 2015 i biti ću sretan ko dijete u slastičarnici 

 Bojim se da to nikad nije bio prioritet nfs, nažalost.

 

sve se svodi na arkadu, šačica zaljubjenika šta bi možda tim postavkama izvukla više iz auta u MP trkama uvijek ostane zakinuta, no živi bili pa vidjeli.

Jel ima kakav još info, jel stavlaju fokus na mp?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
NFS Unbound

Mislim da je ovo najdetaljniji uvid u igru na koji sam do sada naišao pa si pročitajte... izgleda vrlo obečavajuće  

 

LINK

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2022 17:41 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NFS Unbound

Vec sam toliko navikao na stalno prisutni cross gen da me ugodno iznenadilo sto ce izac igra samo na novom genu.

 

Frostbite opet tak da ne ocekujem neke masivne graficke nadogradnje na Heat, ali barem ce se stare kante iz prosle generacije ostavit u prasini pa ce time bit bolja optimizacija i nece bit kompromisa 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NFS Unbound

Koliko vas je kupilo igru?

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NFS Unbound

A šta da je kupujem 2mj. ranije?

Kad izađe onda a možda negdje bude i kakav blagdanski popust u 12mj.

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
NFS Unbound

Zašto ne?

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
NFS Unbound

Koja je korist preordera ? Osim ak pucanje samom sebi u nogu smatras korisnim...

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
Santana kaže...

Koja je korist preordera ? Osim ak pucanje samom sebi u nogu smatras korisnim...

 Igram je prije drugih. Meni je to fora. Ništa ne pucam, sve nfs i forze sam kupio day one i nisam pogriješio.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
8 godina
offline
Re: NFS Unbound
x18x05x kaže...
Santana kaže...

Koja je korist preordera ? Osim ak pucanje samom sebi u nogu smatras korisnim...

 Igram je prije drugih. Meni je to fora. Ništa ne pucam, sve nfs i forze sam kupio day one i nisam pogriješio.

 Igranje prije drugih znaci igranje igre dok ima najvise bugova i problema. Cim kasnije kupis to ces imat bolje iskustvo s igrom, a proc ces jeftinije.

Cemu zurba?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
Santana kaže...
x18x05x kaže...
Santana kaže...

Koja je korist preordera ? Osim ak pucanje samom sebi u nogu smatras korisnim...

 Igram je prije drugih. Meni je to fora. Ništa ne pucam, sve nfs i forze sam kupio day one i nisam pogriješio.

 Igranje prije drugih znaci igranje igre dok ima najvise bugova i problema. Cim kasnije kupis to ces imat bolje iskustvo s igrom, a proc ces jeftinije.

Cemu zurba?

 Apsolutno nije istina za bugove. I ako ih ima to je minimalno, Totalno nebitno za doživljaj igranja. Meni novci nisu problem tako da ne postoji razlog zašto ne kupit prije.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2022 10:32 (x18x05x).
3 godine
offline
NFS Unbound

Nevjerovatno da ni nakon 20g oni nisu uspjeli napraviti da ima auti neizgledaju koda lete 1cm iznad asfalta, uzas!

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: NFS Unbound
x18x05x kaže...
Santana kaže...
x18x05x kaže...
Santana kaže...

Koja je korist preordera ? Osim ak pucanje samom sebi u nogu smatras korisnim...

 Igram je prije drugih. Meni je to fora. Ništa ne pucam, sve nfs i forze sam kupio day one i nisam pogriješio.

 Igranje prije drugih znaci igranje igre dok ima najvise bugova i problema. Cim kasnije kupis to ces imat bolje iskustvo s igrom, a proc ces jeftinije.

Cemu zurba?

 Apsolutno nije istina za bugove. I ako ih ima to je minimalno, Totalno nebitno za doživljaj igranja. Meni novci nisu problem tako da ne postoji razlog zašto ne kupit prije.

 Kak nije istina. Kaj se naknadno dodaju bugovi u igru ili se popravljaju ?
Ne velim ja da ce igra bit krš, ali ne vidim zasto riskirat.

 

Ja nemam povjerenja kao ti u gaming kompanije i zato ne radim preorder.

Pogotovo kad je EA u pitanju.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
Santana kaže...
x18x05x kaže...
Santana kaže...
x18x05x kaže...
Santana kaže...

Koja je korist preordera ? Osim ak pucanje samom sebi u nogu smatras korisnim...

 Igram je prije drugih. Meni je to fora. Ništa ne pucam, sve nfs i forze sam kupio day one i nisam pogriješio.

 Igranje prije drugih znaci igranje igre dok ima najvise bugova i problema. Cim kasnije kupis to ces imat bolje iskustvo s igrom, a proc ces jeftinije.

Cemu zurba?

 Apsolutno nije istina za bugove. I ako ih ima to je minimalno, Totalno nebitno za doživljaj igranja. Meni novci nisu problem tako da ne postoji razlog zašto ne kupit prije.

 Kak nije istina. Kaj se naknadno dodaju bugovi u igru ili se popravljaju ?
Ne velim ja da ce igra bit krš, ali ne vidim zasto riskirat.

 

Ja nemam povjerenja kao ti u gaming kompanije i zato ne radim preorder.

Pogotovo kad je EA u pitanju.

 Možemo do sutra tako. Ja ću kupit ti nećeš, nema smisla raspravljati.

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
8 godina
offline
Re: NFS Unbound
x18x05x kaže...
Santana kaže...
x18x05x kaže...
Santana kaže...
x18x05x kaže...
Santana kaže...

Koja je korist preordera ? Osim ak pucanje samom sebi u nogu smatras korisnim...

 Igram je prije drugih. Meni je to fora. Ništa ne pucam, sve nfs i forze sam kupio day one i nisam pogriješio.

 Igranje prije drugih znaci igranje igre dok ima najvise bugova i problema. Cim kasnije kupis to ces imat bolje iskustvo s igrom, a proc ces jeftinije.

Cemu zurba?

 Apsolutno nije istina za bugove. I ako ih ima to je minimalno, Totalno nebitno za doživljaj igranja. Meni novci nisu problem tako da ne postoji razlog zašto ne kupit prije.

 Kak nije istina. Kaj se naknadno dodaju bugovi u igru ili se popravljaju ?
Ne velim ja da ce igra bit krš, ali ne vidim zasto riskirat.

 

Ja nemam povjerenja kao ti u gaming kompanije i zato ne radim preorder.

Pogotovo kad je EA u pitanju.

 Možemo do sutra tako. Ja ću kupit ti nećeš, nema smisla raspravljati.

 Pa ti si prvi pitao zasto ne radimo preorder. To ti je odgovor :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
suspendiran
offline
NFS Unbound

Samo da ne bude kao u Forza Horizon seriji, auti ko da su na ledu, nema nekog gripa, auti previše šalabajzaju lijevo desno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
Santana kaže...
x18x05x kaže...
Santana kaže...
x18x05x kaže...
Santana kaže...
x18x05x kaže...
Santana kaže...

Koja je korist preordera ? Osim ak pucanje samom sebi u nogu smatras korisnim...

 Igram je prije drugih. Meni je to fora. Ništa ne pucam, sve nfs i forze sam kupio day one i nisam pogriješio.

 Igranje prije drugih znaci igranje igre dok ima najvise bugova i problema. Cim kasnije kupis to ces imat bolje iskustvo s igrom, a proc ces jeftinije.

Cemu zurba?

 Apsolutno nije istina za bugove. I ako ih ima to je minimalno, Totalno nebitno za doživljaj igranja. Meni novci nisu problem tako da ne postoji razlog zašto ne kupit prije.

 Kak nije istina. Kaj se naknadno dodaju bugovi u igru ili se popravljaju ?
Ne velim ja da ce igra bit krš, ali ne vidim zasto riskirat.

 

Ja nemam povjerenja kao ti u gaming kompanije i zato ne radim preorder.

Pogotovo kad je EA u pitanju.

 Možemo do sutra tako. Ja ću kupit ti nećeš, nema smisla raspravljati.

 Pa ti si prvi pitao zasto ne radimo preorder. To ti je odgovor :)

 ajde

U don’t have a life. They are telling me. I’m a gamer, i have many lifes.
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
Cryogenic kaže...

Samo da ne bude kao u Forza Horizon seriji, auti ko da su na ledu, nema nekog gripa, auti previše šalabajzaju lijevo desno.

 To je meni najviše smetalo u FH-u... kupio i podosta igrao peticu ali jednostavno su auti bili preklizavi... htjeli su valjda napravit neki kompromis izm arkade i sima ali nije im baš uspjelo jer je osječaj brzine ko na arkadi a grip ko u simu a to ne ide zajedno.

 

Ak ti auto leti onda mora imati i dobar grip da ga možeš kontrolirat i vozit jer kad igrate neki dobar sim, onda vam se čini da i najbrži auti idu jako sporo te ih je onda lakše iskontrolirat jer su "klizavi".

Druga stvar koja mi je kod FH 5 smetala je to da ako uđem u neku multiplayer road race utrku, baci te malo na cestu,malo na dirt... Trebali su striktno odvojit da ako odabereš "road", da dobiješ samo utrke koje se odvijaju po cesti ili ako odabereš da se želiš natjecatui u offroad utrkama, da voziš po svemu samo ne po cesti.

 

Nije mi trebalo dugo da ju deinstaliram... šteta.

 

Heat sam se prisilio igrati duže vrijeme a zbog nekih njihovih ( EA ili Origin ) bugova sam 2x trebao igrati igru ispočetka kao da upravo po prvi puta započinjem karijeru... 2x sam ostao bez SVEGA ( love,napretka u karijeri. skupljenih stvari, automobila... ).

 

Kod Heata mi je najviše smetalo što nema dobar multiplayer sistem utrka pa je vrlo brzo dosadila jer ako nemaš ekipu od najmanje 5 igrača sa kojima se svaki dan možeš dogovorit u određeno vrijeme da se nađete i natječete, onda u biti nemaš sa kime igrati jer kad pozoveš u neku utrku ako ti se javi 1 ili 2 osobe si sretan i nema skupljanja bodova izm.vas kao što ima NFS 2015 u Speedlist! Tak da ono...bezveze i dosadno nakon što pređeš story i sakupiš sve kaj se da sakupit a nemaš svoju ekipu.

 

Nadam se da Unbound neće imati takvih nedostataka i da će biti dugo vremena zanimljiva čak i ako nemaš ekipu!

Evo do dan danas igram NFS 2015 zbog Speedlist sistema utrka mada moram priznati stara je to igra i nema više ni tu playera ko nekad pa je Speedlista često prazna 

 

 

Some people are so poor... all they have is money!
12 godina
suspendiran
offline
Re: NFS Unbound
andi.cro kaže...
Cryogenic kaže...

Samo da ne bude kao u Forza Horizon seriji, auti ko da su na ledu, nema nekog gripa, auti previše šalabajzaju lijevo desno.

 To je meni najviše smetalo u FH-u... kupio i podosta igrao peticu ali jednostavno su auti bili preklizavi... htjeli su valjda napravit neki kompromis izm arkade i sima ali nije im baš uspjelo jer je osječaj brzine ko na arkadi a grip ko u simu a to ne ide zajedno.

 

Ak ti auto leti onda mora imati i dobar grip da ga možeš kontrolirat i vozit jer kad igrate neki dobar sim, onda vam se čini da i najbrži auti idu jako sporo te ih je onda lakše iskontrolirat jer su "klizavi".

Druga stvar koja mi je kod FH 5 smetala je to da ako uđem u neku multiplayer road race utrku, baci te malo na cestu,malo na dirt... Trebali su striktno odvojit da ako odabereš "road", da dobiješ samo utrke koje se odvijaju po cesti ili ako odabereš da se želiš natjecatui u offroad utrkama, da voziš po svemu samo ne po cesti.

 

Nije mi trebalo dugo da ju deinstaliram... šteta.

 

Heat sam se prisilio igrati duže vrijeme a zbog nekih njihovih ( EA ili Origin ) bugova sam 2x trebao igrati igru ispočetka kao da upravo po prvi puta započinjem karijeru... 2x sam ostao bez SVEGA ( love,napretka u karijeri. skupljenih stvari, automobila... ).

 

Kod Heata mi je najviše smetalo što nema dobar multiplayer sistem utrka pa je vrlo brzo dosadila jer ako nemaš ekipu od najmanje 5 igrača sa kojima se svaki dan možeš dogovorit u određeno vrijeme da se nađete i natječete, onda u biti nemaš sa kime igrati jer kad pozoveš u neku utrku ako ti se javi 1 ili 2 osobe si sretan i nema skupljanja bodova izm.vas kao što ima NFS 2015 u Speedlist! Tak da ono...bezveze i dosadno nakon što pređeš story i sakupiš sve kaj se da sakupit a nemaš svoju ekipu.

 

Nadam se da Unbound neće imati takvih nedostataka i da će biti dugo vremena zanimljiva čak i ako nemaš ekipu!

Evo do dan danas igram NFS 2015 zbog Speedlist sistema utrka mada moram priznati stara je to igra i nema više ni tu playera ko nekad pa je Speedlista često prazna 

 

 

 Skroz si u pravu, multiplayer su toliko zeznuli da je to strasno, i u heatu i fh4 i 5,  netko ko je startao sa igrom ubace ga u veci tier gdje ljudi imaju bolje aute i gutaš im prašinu. I još moraš platit da vidiš cijelu mapu . A što se gripa i fizike auta tiče tdu2 je tu napravio odlican posao, ima gripa, predobar feeling ubrzavanjna i skretanja, baš gušt igrat. Bar jednom godišnje je odigram. Sad više nade ulažem u tdu solar crown nego u novi nfs,  baš zbog toga jer me se heat nije dojmio baš, noć, dan, kurac palac, multi loš itd.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2022 15:56 (Cryogenic).
14 godina
neaktivan
offline
NFS Unbound

Kakvo placanje mape i veci tier u Forzi? Svi imaju aute iste jacine u lobbyju Forze. Zato su klase B,C,D, A, S1, S2, X

 

Tunirajte ih kako spada. Prvi put cujem da su auti u Forzi klizavi. Vozim na simulation, 4WD auti su zabetonirani za asfalt. Vi ili niste znali tunirat auto kako spada ili ste skidali neke random tunove pa si stavili drift tune 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NFS Unbound
Arnold Šrafncinger kaže...

Kakvo placanje mape i veci tier u Forzi? Svi imaju aute iste jacine u lobbyju Forze. Zato su klase B,C,D, A, S1, S2, X

 

Tunirajte ih kako spada. Prvi put cujem da su auti u Forzi klizavi. Vozim na simulation, 4WD auti su zabetonirani za asfalt. Vi ili niste znali tunirat auto kako spada ili ste skidali neke random tunove pa si stavili drift tune 

 Paralelno sam igrao NFS i Forzu Horizon 5... NEBO I ZEMLJA što se tiće fizike/upravljivosti/gripa... nazovi to kak hočeš.

 

Upotrebljavao sam tunes od najboljih kao što je DJS i sličnih, uspio sam postizat dobra vremena ali se nisam uspio prilagodit,jednostavno mi igra nije sjela u vezi fizike upravljanja vozilom nakon navike na NFS koje godinama igram... previše moraš usporiti prije raznih zavoja i prelako izgubiš kontrolu nad vozilom u čak i blažim krivinama ako ideš jako brzo !!!

 

Stvar navike... meni puno više odgovara NFS nego Forza... 

 

 

Some people are so poor... all they have is money!
14 godina
neaktivan
offline
NFS Unbound

Vidis ja upravo trenutno igram Heat pa imam totalno suprotno misljenje. Forza je za klasu bolja sto se voznje tice

 

NFS pustis prije zavoja gas, stisnes ga opet auto automatski proklize kroz zavoj i vozi dalje. Bezveze. Forza ima odlicnu fiziku na svim podlogama, bas je negdje na pola puta izmedu arkade i simulacije. Treba dobro razmisljat o putanji kroz zavoje, kad kocit, kad dodavat gas i koliko. Cak je i online utrkivanje dosta podjednako jer ti sustav klasa ne da da imas previse OP vozilo u odnosu na druge 

 
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: NFS Unbound
Arnold Šrafncinger kaže...

Kakvo placanje mape i veci tier u Forzi? Svi imaju aute iste jacine u lobbyju Forze. Zato su klase B,C,D, A, S1, S2, X

 

Tunirajte ih kako spada. Prvi put cujem da su auti u Forzi klizavi. Vozim na simulation, 4WD auti su zabetonirani za asfalt. Vi ili niste znali tunirat auto kako spada ili ste skidali neke random tunove pa si stavili drift tune 

 Ja instalirao horizon 5 i startao multiplayer kao novi igrac i pojeli me.

 

Auti da su klizavi jesu, igram na default, vidi tdu 2 kako se fino drze auti na cesti, fizika auta u tdu2 je realnija.

 

A evo i o čemu pričamo.

 

https://www.reddit.com/r/ForzaHorizon/comments/r10kh1/help_my_game_feels_like_im_driving_on_an_ice/

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2022 17:15 (Cryogenic).
14 godina
neaktivan
offline
Re: NFS Unbound
Cryogenic kaže...
Arnold Šrafncinger kaže...

Kakvo placanje mape i veci tier u Forzi? Svi imaju aute iste jacine u lobbyju Forze. Zato su klase B,C,D, A, S1, S2, X

 

Tunirajte ih kako spada. Prvi put cujem da su auti u Forzi klizavi. Vozim na simulation, 4WD auti su zabetonirani za asfalt. Vi ili niste znali tunirat auto kako spada ili ste skidali neke random tunove pa si stavili drift tune 

 Ja instalirao horizon 5 i startao multiplayer kao novi igrac i pojeli me.

 

Auti da su klizavi jesu, igram na default, vidi tdu 2 kako se fino drze auti na cesti, fizika auta u tdu2 je realnija.

 

A evo i o čemu pričamo.

 

https://www.reddit.com/r/ForzaHorizon/comments/r10kh1/help_my_game_feels_like_im_driving_on_an_ice/

 

U koji si ti to multiplayer upao po startu igre da mi je znat. Prvo treba odradit uvodni dio, story misije i plasirat se u hall of fame da bi se otvorilo sve mogucnosti multiplayera. Ako si isao u Horizon Open nije ni cudo da su te kao novog igraca pojeli, pogotovo ako nisi imao potrebno PI tunirano vozilo vec uzeo default auto koje ti je igra ponudila iz rent a car opcije ili ono kaj si slucajno imao u garazi da upadnes u odredenu klasu utrke. Naravno da su klizavi auti ovom iz posta kad pokusava igrat na volan. Forza se bas ne slaze pretjerano dobro s volanima. Nikad mi auti nisu klizali u simulation modu igram, osjeti se masa vozila, vrsta pogona, cak i nadogradnje promjene vozne karakteristike vozila. Naravno da ce u zimskom i jesenskom periodu na mapi bit klizavije ceste zbog vode, ali da je bas led kako se kaze, ne. 

 

Drugi par rukavica je kaj ste vi navikli na on rails voznju u NFS pa vam je ovo cudno. Evo ja sam vozio dosad u NFS Heat BMW kockicu i trenutno imam Nissan 370Z. Kockica je na svako skretanje i pustanje gasa ulazila u drift, Nissan je mrvicu bolji kaj se tog tice, ali imam feeling kao da vozim tenk, a ne auto. 

14 godina
offline
Re: NFS Unbound
Arnold Šrafncinger kaže...

Vidis ja upravo trenutno igram Heat pa imam totalno suprotno misljenje. Forza je za klasu bolja sto se voznje tice

 

NFS pustis prije zavoja gas, stisnes ga opet auto automatski proklize kroz zavoj i vozi dalje. Bezveze. Forza ima odlicnu fiziku na svim podlogama, bas je negdje na pola puta izmedu arkade i simulacije. Treba dobro razmisljat o putanji kroz zavoje, kad kocit, kad dodavat gas i koliko. Cak je i online utrkivanje dosta podjednako jer ti sustav klasa ne da da imas previse OP vozilo u odnosu na druge 

 Da to sam i ja prije rekao ali auti su prebrzi za tu količinu gripa tj. manjak gripa!

 

Nemam ništa protiv fizike generalno ali mislim da su trebali napraviti barem 30% više gripa na autima da ne izlete sa ceste tako lako, to je moje mišljenje.

Some people are so poor... all they have is money!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice