Overwatch (Blizzard studios)

poruka: 3.497
|
čitano: 383.025
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Brate ali ste natukli te ure vec :S, ja ono vecernje bacim sat vremena. Za taj lvl 100 necu komentirati (jeli vi izlazite iz kuce ? vani je sunce, imas i balun malo udaraj da proradi krvotok :P)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Baš to, ja jedva prešao lvl 20 i mislim da igram više nego bi trebao 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Filthy lifers

9 godina
odjavljen
offline
Overwatch (Blizzard studios)

jucer kupio igru i malo se ubedirao jer igra ne podrzava 21:9 :( 

 

nadam se bar za sada. inace eto bacene pare. znam trebao sam prije pogledati / procitati po netu ali eto. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Pa i dalje ju možeš igrat, samo s crnim trakama sa strane.

"Ono si što jedeš" - ja sam pizza (ne, ozbiljno, pitajte @Tony1999)
15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
siick_bubble_gumm kaže...

jucer kupio igru i malo se ubedirao jer igra ne podrzava 21:9 :( 

 

nadam se bar za sada. inace eto bacene pare. znam trebao sam prije pogledati / procitati po netu ali eto. 

 Rekli su nešto tipa "igrač bi imao prednost nad drugim ako vidi više od drugih". Uglavnom, gluposti, ali tako je.

Uglavnoj daj igri šansu čak i sa crnim crtama, dobra je 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
9 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Možda BOL ima neki lucky streak s loot boxovima sad, ja nikad prije ništa dobro nisam dobio i sad otvaram lootbox kad ono dva epica i jedan legendary...

 

"Ono si što jedeš" - ja sam pizza (ne, ozbiljno, pitajte @Tony1999)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Tražim nekakvu brzu tvrdu podlogu za miša. Trenutno imam jednu platnenu od Razera i spora mi je skroz, uglavnom ne sviđa mi se nikako.

 

Je li netko isprobao Steelseries 4HD? Razmišljam da bi je naručio danas.. navodno je plastična i tvrda s mikroteksturom.

 

https://steelseries.com/gaming-mousepads/4hd

Bnet: Gaap#2615 - Origin: MRSmith1_Cro - Steam: MRSmith
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
mrsmith kaže...

Tražim nekakvu brzu tvrdu podlogu za miša. Trenutno imam jednu platnenu od Razera i spora mi je skroz, uglavnom ne sviđa mi se nikako.

 

Je li netko isprobao Steelseries 4HD? Razmišljam da bi je naručio danas.. navodno je plastična i tvrda s mikroteksturom.

 

https://steelseries.com/gaming-mousepads/4hd

 

potroši se dosta brzo, sugerirao bih ti Razer Control zbog tog što ima drugačiju teksturu. QCK je također dosta brza podloga, mozes si uzeti QCK+ ili QCK heavy, također Razer control ima onu full veliki model. 

 

ja imam velike modele zbog counter sensa, u ow imam onak najsporiji sens i svi se cude.

 

uglavnom po meni ti se vise isplati razer control, ova od ss ti se istrosi dosta brzo, ja sam imao nju i od logiteka and no go 

10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
mrsmith kaže...

Tražim nekakvu brzu tvrdu podlogu za miša. Trenutno imam jednu platnenu od Razera i spora mi je skroz, uglavnom ne sviđa mi se nikako.

 

Je li netko isprobao Steelseries 4HD? Razmišljam da bi je naručio danas.. navodno je plastična i tvrda s mikroteksturom.

 

https://steelseries.com/gaming-mousepads/4hd

 
Imam je evo je 5cm stoji od mene,generalno nakon 10 platnetnih i jedno 6 top price quality ovih plasticnih podloga nikad vise plasticne,pogotovo za ljude koji igraju svaki dan po par sati,podloga se izlize i onda bas osjetis kako na srediti gdje je najveca frakcija nekako sporije mis ide nego na stranama podloge koja se manje koriste.
Ako imas novca mijenjati ovako skupu podlogu svakih 10-12mj uzmi jer je odlicna ali cim se izlize nije to to vise.
Ja se od sada u svakome slucaju drzim striktno platnetnih podloga,teze ih izlizati i manje stete na misu naprave tj ispod misha i glajdera njegovih ili sta su vec.

Genralno ne volim stvari koje su skupe i kvalitetne ali im je durability nula.

15 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Wack kaže...

Ako imas novca mijenjati ovako skupu podlogu svakih 10-12mj uzmi jer je odlicna ali cim se izlize nije to to vise.

Hmm ok, pa nije to toliko ni loše ako traje godinu dana. Hvala na info :)

 

Evo naručio sam ju. Nekakvih 110kn mi je došla, ništa strašno - nadam se da bude ok u kombinaciji sa Steelseries Sensei mišem kojeg koristim.

 

Inače, žena koristi Razer Control podlogu i odlična je u kombinaciji s Razer Deathadderom kojeg sam joj uzeo prošli mjesec.

Bnet: Gaap#2615 - Origin: MRSmith1_Cro - Steam: MRSmith
10 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ostaviti će ti ogrebotine na mouse-u. ali po meni se vise isplati koristiti razerovu-

 

ja imam ss rival i imam qck heavy i ponekad na heavy stavim razer control i tako gameam ali sve ovisi sto igram naravno

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ej pozdrav ljudi Darijo je ovdje s vama :P

 

Nedavno sam kupio igru i moram priznati da će me uhvatiti zaraza.

 

Nisam pratio temu od početka pa sam htio pitati dali ste napravili neke timove sa foruma i sl. da se pridružim :)

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
mrsmith kaže...
Wack kaže...

Ako imas novca mijenjati ovako skupu podlogu svakih 10-12mj uzmi jer je odlicna ali cim se izlize nije to to vise.

Hmm ok, pa nije to toliko ni loše ako traje godinu dana. Hvala na info :)

 

Evo naručio sam ju. Nekakvih 110kn mi je došla, ništa strašno - nadam se da bude ok u kombinaciji sa Steelseries Sensei mišem kojeg koristim.

 

Inače, žena koristi Razer Control podlogu i odlična je u kombinaciji s Razer Deathadderom kojeg sam joj uzeo prošli mjesec.

 
Bem ti svedsku lol,ili ja mozda mislim na neku drugu podlogu ako o istoj pricamo moja je bila 50 eura 110kn je nista :)
Sretno ja kao sto rekoh platnetnih se drzim nakon godina "testiranja" naprosto mislim da su bolje,kad uzmes u obzir sve faktore od cijene do trajnosti.

9 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Roccat Taito Control je meni odlična, super zadovoljan od prvog dana korištenja do sad. Taman leti miš kolko treba, možeš fino kontrolirat.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
darijoman kaže...

Ej pozdrav ljudi Darijo je ovdje s vama :P

 

Nedavno sam kupio igru i moram priznati da će me uhvatiti zaraza.

 

Nisam pratio temu od početka pa sam htio pitati dali ste napravili neke timove sa foruma i sl. da se pridružim :)

 

 

 

 

ekipa se vecinom skuplja na discordu u Overwatch Adria grupi. Ima tu negdje u temi link pa potrazi malo :)

12 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

OK tnx...Već jesam tamo darijoman#2183

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)
Za ekipu koja se ne srami pricat sa drugim ljudima preko mikrofona, cura i ja igramo sa ekipom https://discord.gg/0d2Hh6EFaJObJBgg
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Podsjećam na Overwatch Adria: (onaj prvi, originalni )

http://discord.me/owadria

Welcome my son...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Roadhog victory poza - Yes please !

Epic Genji skin (kraftal sam Carbon i dobijem sad drugi najbolji) - Amazing !

Legendary škrinja s 500g (taman mi falilo 25g za Reinhardt legendary) - HELL YEAH !!!

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Odnos Blizzarda prema cheaterima u Diablu i Overwatch-u:

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Ma nema sa Blizzardom zezancije

12 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)
 
2 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Ček, jel to znači da sam ja cijeli dan danas igro na tom patchu već? 

9 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

tko hoće nek me doda da igramo RobiCRO#21860

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Poslan ti je zahtjev

10 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

patch je sad live. blizzard svoje igre update-a svake srijede ujutro jer u to vrijeme radi reset servera. 

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

 Odlično. Update je urađen

15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Otvaranje 51 loot-box-eva:

 

Overwatch Myths vol. 4:

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
TomoR kaže...

 

Overwatch Myths vol. 4:

 kako dobra fora sa reaperom to nisam znao! 

to ćemo danas primjeniti 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice