OVISNOST o Multiplayeru?

poruka: 56
|
čitano: 7.420
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Ovu temu sam napravio da vidim jesam li jedini "ovisnik" o MP otkad sam poceo sa COD 2 MP ne mogu prestat sa internetom opcenito. Mislim da je to prava ovisnost postala. Za sve je kriv COD 2 Namigiva od njega je sve pocelo ,bar kod mene, sad igram i COD 4 i Trackmaniu.

Strvinar,muuhahahah
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.10.2010 17:06 (NizZy).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Kad volja drzi zelju na lancu, to ti je karakter.

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Što oči vide, srce poželi!

Gondor calls for aid! And Rohan will answer! Muster the Rohirrim! Assemble the Men at Dunharrow, as many Men as can be found. You have two days. On the third, we ride for Gondor� and war.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Ma nemogu ja rec da je to cista ovisnost, ja kad znam da mi je komp u kuci i slobodan..ja onda moram ic igrat.. al naprimjer kad sam na moru ili kad je komp na popravku ili tak nest slicno..onda uopce nemam neku zelju da igram..onda odem van i zajebavam se sa frendovima i igram nogomet ... mozda sam u prvom postu malo pretjerao sto se tice ovisnosti  ;) nije to tak strasno kak sam ja to napiso . nizzy out

Strvinar,muuhahahah
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Pa evo ja nisam ovisan o MP...

Vise sam ovisan o PES-u nego COD-u ili HL: D koje jedino igram MP.

 

Sat vremena moj je maximum dnevno,ako mi se uopce igra....

E4600@3360MHz,8600GTS,2GB DDR2@840MHz
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

hehe ma ja imam dozvoljeno sam preko vikenda ,znaci Sub i nedjelja i petak eventualno...i da i srijedom isto :) . Al nekad znam i improvizirat..hehe..

Strvinar,muuhahahah
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Mene je najprije držao WoW (naravno), a sada je stigao AoC i mislim da do daljnjega to pikam Cool

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
offline
RE: OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Grid me je priljepil ko Moment ljepilo za komp!

Gondor calls for aid! And Rohan will answer! Muster the Rohirrim! Assemble the Men at Dunharrow, as many Men as can be found. You have two days. On the third, we ride for Gondor� and war.
16 godina
protjeran
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

cod2 al nakon pol sata poludim i nema više ovisnosti hehe

Athlon64 x2 5000+ @ 2.99GHZ, 2GB DDR2 667,DFI Infinity SLI II-M2, nVidia 8800gts
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

hehe ..e taj grid jel dobra igrica??

Strvinar,muuhahahah
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Pa ovisnost ili ne ali otkako sam poceo s CoD2 pa sad jos i rokam Cod4 vise uopce neigram single player, nadjem se u situacij da ubijem nekog AI lika i dodje mi da stisnem BIND za hehehe, jednostavno kad jednom probas rokat s ljudima AI postane dosadan.. A uopce se neusudjujem probat neki MMORPG jer se bojim da ceu sjebat i onako labas socijalni zivot ,te ukras kutiju infuzija iz bolnice da ne gubim vrijem na hranu!!! Izlanuo se

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Koliko god mi igrali ne mozemo nadmasiti male kineze Belji se

Necu zvaku ocu kusur
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Mislis Japance..lol

Ja isto imam isti problem kao Nizzy

Svaku igru igram online

Sve je pocelo prije 9 mjeseci sa BF2,produzilo se na Crysis,Cod UO,San Andreas,TM i sad sam na babo violent 2

Probao sam igrat single player...tesko!

Ali Cod Uo i BF2 sam jako zavolio!

 

A u BF2 ih ownam...imam skills-a i experience-a

ali u Cod Uo ih ownam sve dok ne dodje neki profic...

Cod Uo je pun profica..

 

http://s1.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=62731 Klikni puno ces mi pomoci!Server 1.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Meni ne mogu dosadit 3 igre: CS:S, TF2 i PES. Ove druge singleplayer igram ako stvarno jako dobre, zbog ovih mulitplayer igara koje mi daju tolko zabave sam povisio kriterije za singleplayer...  Buraz kad vidi da sam opet na dust-u 2  me pita: kak ti ne dosadi, svaki put se na istom mjestu spawnaš, svaki put ista mapa, iste teksture...  al on to ne shvaća, to je Counter Strike, to nikada ne dosadi, hehe.

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Isto kao sto meni nikad nemoze dosaditi CoD2 i CoD4, te mape igram mjesecima i naucio sam svaki cosak, svaki glitch znam gdje se neprijatelji spawnaju i odakle ce doci.., ali car svemu tome pridodaju ljudi, koliko god ja bio PRO uvjek ce se pojaviti netko bolji od mene ili mozda neki totalni pocetnik koji ce uraditi nesto nepredvidljivo i izvrnut me. . ., to AI trenutno nije u stanju (da ne govorim o tome koliko je zabavno zaklat par puta jednog te istog covjeka i onda gledat kako se on nervira) Viče

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Nemojte ovo shvatit kao uvredu al moje mišljenje je da COD 2 i 4 nemaju dovoljno skilla da bi ih ja igro...  Skočim sa zgrade i u letu ga snajperom okinem među oči...  trčim i pucam u zid i metak ide di je ciljnik točno u milimetar...  u COD-u si dobar ak imaš reflekse a to jednostavno  nije dovoljno, ko da igram UT ili Quake, CS ima puuno veći raspon skilla  među igračima, moraš razmišljat malo, timska igra i tako to,  o aimu neću ni pročat kolko je razrađeniji u CS-u.

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Cauner Strike sam neki dan sam ga instalirao, i imao sam viziju da je ta igra genijalna jer sam ju jako davno igrao na lan-u, ali onda sam vidio odvratnu grafiku, nemogu ciljati s ramena ma nasao sam 101 razlog zasto je CoD bolji i fino ga izbrisao s hard-a da se vise nikad ne vrati. . . A po meni je Caunter Strike isto arkadan jer s M4 popnes se na neku zgradu i bez problema oders liku head shot iako pucas s kuka a u CoD 2 ipak moras s ramena da ciljas itd. . ., no na kraju to je stvar ukusa!!

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.7.2008 13:54 (D3ViL).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Call of Duty 2 me prljepi za ekran i nemicem se sve dok nemoram...a jos nisam probo GRID na MP..nadam se da nije zaraznoNamigiva

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Moram se sloziti sa Devilom, ipak smo prijatelji Izlanuo se

Jedino sto igram je CoD2 (redovito) i CoD4 (povremeno), ako ne svaki dan, onda svaki drugi. Zna se to napucavanje otegnut dugo u noc/jutro.

Zbog ljubavi/ovisnosti od CoD2 sam sebi nabavio original igru, iako nisam imo problema ni sa piratskom, al eto toliko o toj ovisnosti.

Online rpg ne igram, vise volim solo, mada nemam vremena ni za singleplayer.

Kad igras multiplayer i jos ako si u nekom klanu, zajednici, dobro druzenje privuce covjeka, jos ako je tu teamspeak sadrzaja za dobro druzenje nefali.

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
16 godina
neaktivan
offline
RE: OVISNOST o Multiplayeru?!?!
Lion King kaže...

Call of Duty 2 me prljepi za ekran i nemicem se sve dok nemoram...a jos nisam probo GRID na MP..nadam se da nije zaraznoNamigiva

 Tako sam se i ja nadao....Smijeh....
bobo desmra
16 godina
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Evo ja počeo online cod 2 tek prije nekih 8 mjeseci, sad sam prešao na cod 4 i koju god igru u SP probam sve su mi dosadne. Imam hrpu onih koje bi trebalo odigrati (Grid, Vegas 2, Turok, Gears of War, Lost planet, Witcher itd.) ali kad uhvatim vremena COD 4 je na snazi.

Q6600, 3870 X2, 4*1GB Geil Black Dragon 800, Abit IX35 Quad, Big tower Thermaltake Kandalf
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Tako ti je to u svemu, ko jednom multiplayer proba vise se na single  nevraca, ko jednom ubode vise se sa desankom šakić neigra. . .

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: OVISNOST o Multiplayeru?!?!
Bruno kaže...

 

Sat vremena moj je maximum dnevno,ako mi se uopce igra....

  I kod mene ista situacija...
djevice,padobranci i mineri griješe samo jednom! Quote(opifex):"Ne upustaj se u raspravu sa budalama;prvo ce te spustiti na svoj nivo pa dotuci svojim iskustvom..."
16 godina
offline
RE: OVISNOST o Multiplayeru?!?!
nick kaže...
Bruno kaže...

 

Sat vremena moj je maximum dnevno,ako mi se uopce igra....

  I kod mene ista situacija...
 Kakav sata vremena, kad se svežem cod-a 4 zna sam i po 8 h igrati. Istina samo sam jednom igrao 8 h, ali igram u prosjeku cca 4-5 h
Q6600, 3870 X2, 4*1GB Geil Black Dragon 800, Abit IX35 Quad, Big tower Thermaltake Kandalf
16 godina
offline
RE: OVISNOST o Multiplayeru?!?!
Mako kaže...
nick kaže...
Bruno kaže...

 

Sat vremena moj je maximum dnevno,ako mi se uopce igra....

  I kod mene ista situacija...
 Kakav sata vremena, kad se svežem cod-a 4 zna sam i po 8 h igrati. Istina samo sam jednom igrao 8 h, ali igram u prosjeku cca 4-5 h
 ti si se onda stvarno navukao na to zlo hehe! nije baš ni zdravo toliko buljiti u komp. Mene cod4 drži na netu najviše, ali to je možda 2 sata i onda me prođe kad me krenu bušiti hehe!
Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa.
15 godina
protjeran
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

cod2 je bio pocetak...onda na silkroad pao..pa sad sam na cod4....

call of duty fransiza me drzi jedino

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/9974/serioussamlogovm1.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Ja sam bio totalni ovisnik od COD4

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

ovisan sam o cod-u 4 Grid isto znam igrat al mi dosadi

AMD Athlon 64 X2 5600+ AM2 BOX, ATI Radeon HD 2900 Pro 512 MB, Transcent DDR 2 2x2GB, MSI K9N NEO F, WDC 500GB
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Sve sami ovisnici, nekada sam bio jedan od njih sa CoD-om 2 ali prestalo me ali nakon nekog vremena dosao WoW pa se vratio u gaming vode ali u zadnje vrijeme furam WoW ali puno manje nego prije

 

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
OVISNOST o Multiplayeru?!?!

Može mi netko reći kako bi mogao igrati CoD4 preko neta?Nisam nikada igrao igrice na multiplayer pa ako bi mi netko moga pojasniti što sve trebam napraviti da bi mogao igrati bio bih mu jako zahvalan.p.s.nemam original igricu ali sam čuo da imaju nekakvi crackovani serveri pa da se može preko toga igrati

E8400,EP35 DS3,HD4850 Dual Fansink,Seagate 500GBGb,2x2Gb Kingmax 800MHz,Chieftex 550W
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice