Pillars of Eternity

poruka: 226
|
čitano: 38.184
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Pillars of Eternity

Ja evo isto krenuo ispocetka,uzeo opet paladina ali ovaj put u def bacam, brijem ga kao tenka napravit. Inaravno ovaj put sve detaljno mapu/sobe istrazim napravim. Tek 2 lvl uskoro treci...

U prvom gradu, onoj krcmi di mogu izabrat drugog lika sto mi savjetujete isao bi na nekog dobrog dps , sad range ili mage ? i koja je razlika izmedu ona dva odabira,osim cijene lvl isti bude kao ja onaj skuplji ili ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pillars of Eternity
4ucker kaže...

Ja sam tek na početku, prvih 5 minuta - (kod ulaska u one tvrđave nakon masakra), i uzeo sam Monk Fire godlikea. Igra li još netko ovu rasu? Iskustva? Preporuke?

Uzeo Monk Moon Godlike. Ali tek sam prosao uvodni dio. Ubio prvih par pauka. Normal tezina. Sveukupno troje u grupi. Monk, Fighter i Thief.

Do sad su sve bitke prosle bez problema.

 

4ucker kaže...

Ovo je bolesno, kakvi mejdžovi i vražje materine. Monk je najteža klasa za igrati (osim rangera vjerojatno). Uzeo sam godlike fire monka i toliko taktiziram, i uz tim, i ne osjetim uopće sav rječiti impakt kroz koji je predstavljen na sam monk gameplay. Aura je divna i krasna (burn damage ispod određenog postotke endurancea). + faking godlike rasa ne može imati headwear što definitivno odmaže uz nezamjetne perkove. 

 

Također se motam po Defiance Bayu, ni ne pomišljam na nešto više zasad.

Lol, nisam znao da Godlike ne moze imati sljem 

Na kojoj tezini igras?

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pillars of Eternity
Rhox kaže...

Hmm ja sam na tom dijelu naletio samo na 2 razbojnika

 

Broj protivnika ovisi na kojoj težini igraš.

16 godina
offline
Pillars of Eternity

@Rhox igra na Easy

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Pillars of Eternity

Igra je stvarno dobra. Najgore od svega je dok naletiš na grupu neprijatelja u zatvorenom prosotu, baš na vratima a pajcek od rangera se nekak postavi naprijed i onda ostali koji nisu range clase iza njega samo stoje. Pa dok to ne središ dobiš par udarca.

 

A vidi se da su izdali igru prije nego su napravili sve što su htjeli pa zato nemaju svi dijalozi audio podlogu. I ovo govori sve o igri, kolko mi se sviđa, s obzirom da je to jedina stvar za koju bi mogao reći da je neki nedostatak.

 

@doktor kakav je chanter? Vidim da ga imaš u partiju. Ja ga nisam htio uzeti

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pillars of Eternity
formula1live kaže...

A vidi se da su izdali igru prije nego su napravili sve što su htjeli pa zato nemaju svi dijalozi audio podlogu.

 

Pa nikad nije ni bila namjera da svi dijalozi budu nasnimljeni.

Ovo što jest je tu tek za "flejvor".

15 godina
offline
Pillars of Eternity

Meni se nedavno pridruzio chanter u grupu i već gledam s kojom bi ga klasom zamijenio . Zasad ovi chantovi nisu baš nešto, al vidim da na većim lvlima ima neki koji ti povećava reload speed pa treba i to isprobat.

Priest me je zasad jako pozitivno iznenadio sa svojom učinkovitišću i korisnošću u borbama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pillars of Eternity
formula1live kaže...
A vidi se da su izdali igru prije nego su napravili sve što su htjeli pa zato nemaju svi dijalozi audio podlogu. I ovo govori sve o igri, kolko mi se sviđa, s obzirom da je to jedina stvar za koju bi mogao reći da je neki nedostatak.

 

@doktor kakav je chanter? Vidim da ga imaš u partiju. Ja ga nisam htio uzeti

 Nema šanse da je bilo u planu imati voice over za sve dijaloge! Pa toliko toga ima da to nebi isfinanciro jedan EA ili Ubisoft!!

 

Chanter mi je dobar...

Ja sam ranger i koristim crossbow koji ima jako spori relodd rate, a i mala Sagani je isto rangerica te sam napravio pjesmicu originalno nazvanu Reload you fools!! koja ima ovaj dole efekt:

A i Kana koristi pušku sa jako sporim reload speedom tako da mi je to savršeno!

 

Inače već sam jako, jako dugo u Endless dunegonu i ima svega dole!

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2015 12:23 (doktor1).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pillars of Eternity
AmonZero kaže...

Meni se nedavno pridruzio chanter u grupu i već gledam s kojom bi ga klasom zamijenio . Zasad ovi chantovi nisu baš nešto, al vidim da na većim lvlima ima neki koji ti povećava reload speed pa treba i to isprobat.

Priest me je zasad jako pozitivno iznenadio sa svojom učinkovitišću i korisnošću u borbama.

 

Mene su znali spasisti njegovi summoning spellovi.

15 godina
offline
Pillars of Eternity

Aha, onda sam zato ja imao samo dvojicu.

 

I dobro pa što ako igram na easy, treba me sada isprdati. Ha ha. Ja igram igru radi priče, a to mi je najlakše na easy težini.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pillars of Eternity

     Moj prvi kompletan party , 2 sam unajmio/napravio u innu, a 3 sam sreo u svjetu.

 

1. Ja, Fighter

2. Eder, Fighter

3. Holy, Priest, unajmljena

4. Durance, Priest

5. Fast, Rogue, unajmljen

6. Aloth, Wizard

 

     Zamijenim unajmljene likove s likovima iz svjeta cim ih sretnem, . Neznam kada sam se ovoliko veselio da sjednem za comp i zaigram igru, nepamtim ovo u zadnjih 10 godina, ja sam ipak strip generacija, tako da me ove igre gdje se treba koristiti masta pogadjaju i to zestoko, za sada savrsena igra 100/100, atmosfera 120/100.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pillars of Eternity

Ja ne planiram niti uzimat ove custom companione. Nema potrebe kad prolazim sve bez nekih  poteškoća i sa samo ovim story companionima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2015 15:17 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pillars of Eternity
Chaky kaže...
4ucker kaže...

Ja sam tek na početku, prvih 5 minuta - (kod ulaska u one tvrđave nakon masakra), i uzeo sam Monk Fire godlikea. Igra li još netko ovu rasu? Iskustva? Preporuke?

Uzeo Monk Moon Godlike. Ali tek sam prosao uvodni dio. Ubio prvih par pauka. Normal tezina. Sveukupno troje u grupi. Monk, Fighter i Thief.

Do sad su sve bitke prosle bez problema.

 

4ucker kaže...

Ovo je bolesno, kakvi mejdžovi i vražje materine. Monk je najteža klasa za igrati (osim rangera vjerojatno). Uzeo sam godlike fire monka i toliko taktiziram, i uz tim, i ne osjetim uopće sav rječiti impakt kroz koji je predstavljen na sam monk gameplay. Aura je divna i krasna (burn damage ispod određenog postotke endurancea). + faking godlike rasa ne može imati headwear što definitivno odmaže uz nezamjetne perkove. 

 

Također se motam po Defiance Bayu, ni ne pomišljam na nešto više zasad.

Lol, nisam znao da Godlike ne moze imati sljem 

Na kojoj tezini igras?

 Igram na Hard + Iron ono. Ma ide meni okej, ali jednostavno ne znam šta radit sa monkom. Nekako mi je li-la. Razumijem, mogu krenut iznova. I da, definitivno ne moš imat headwear za godlike.

16 godina
offline
Pillars of Eternity

Jeste bili u Endless Dungeonu? Ja očistio sve do petog lvla no ugledo nešto te odlučio još malo ojačat prije nastavka...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pillars of Eternity

Gadan bug:

 

http://forums.obsidian.net/topic/72923-psa-game-breaking-bug-affecting-everyone-including-you-temporary-fix-for-party-members-only-currently/

 

Fix je u pripremi, al do onda kod promjene opreme ne double clickati nego drag and drop.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pillars of Eternity

Ja nisam na nikakav bug naletio. Bemti što su oni druid ogri jaki. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pillars of Eternity
doktor1 kaže...

Imam ovaj problem - Raedric's Hold game crash

nemogu napustit utvrdu, kada hoću dođe CTD!!

 Riješio sam quest i sada igra i tu radi normalno...

12 godina
offline
Pillars of Eternity

Kao stari igrac Baldurs Gate serijala i Icewind Dale-a, ovo kad sam vidio odma sam si nabavio! :)

Nisam ni gledao review od ekipe ali nadam se da ce biti starog dobrog smeka u igri :)

P.S. igrate normal ili hard? Jel ima razlike u prici tu mozda...

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pillars of Eternity
chaselol kaže...

P.S. igrate normal ili hard? Jel ima razlike u prici tu mozda...

 

Ne.

16 godina
offline
Pillars of Eternity

Nisam mogo da ne primjetim sličnosti...

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Pillars of Eternity
doktor1 kaže...

Jeste bili u Endless Dungeonu? Ja očistio sve do petog lvla no ugledo nešto te odlučio još malo ojačat prije nastavka...

 Ja sam bio došao do osmog levela i tu sam stao jer su bitke trebala prepuno taktiziranja (easy i bio sam lvl 4-5 dok sam prolazio) . Gadan je taj zmaj i na easy bio, vjerojatno jer sam ipak bio premali level pa mi je ubio pola ekipa s jednim atackom. Ali uspio sam ga ubiti zbog puno taktizrianja i puno (prepuno za mene) micromanagementa.

 

Igra je ogromna. Sad sam u Defiance bay-u i nakon dva dana igranja tak sam prošao 3/5 dijelova grada. Na sreću još nisam niti jedan bug susreo (osim jednog visualnog koji se sam popravio)

14 godina
offline
Pillars of Eternity

Bug me dočekao u prvom dungeonu, na samom početku kad bježimo iz kampa od xyz "oluje" za prvog odmora, ženska koja me pazila bježi sa svim zalihama vode i kasnije u sistom dungeonu je srećem zaglavljenu u kutu kod onih pauka (mali + veliki) ??? Itko

Kanije, u prvom innu radim si pomoćnika, završim, stisnem potvrdu i izbaci mi crni ekran, zvuk se čuje, ne šteka, ne mogu ništa, restart komp, spavanac, dalje ne znam još, radim :)

 

Inače, igram na srednjoj težini, uzeo Wizzarda, nisam baš skužio kako igrati prvi dan, (čitaj: nisam igrao prethodnike), pa me svaka skupina zatamanila npr. tri vuka ili tri bandita na trećoj mapi, ali onda sam skužio, sad ide, osim mede kojeg ne mogu na lvl 2 još izdevetati....
U pravilu opalim jedan Slicken, malo se likovi razbacaju, opalim vatricu za roštilj (Fan of Flames), malo se zaštitim Veileom, pa malo Jolting Toucha, a onda
ako već dotrče, još malo lupanja...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pillars of Eternity

Medo je lagan, samo ga rušiš prone s fighter-ovim kb i to je to. Ja imam 2 fightera u grupi i oba imaju po 3 knockbacka po encounteru i dosta dobar INT koji produljuje vrijeme trajanja efekta.

14 godina
offline
Re: Pillars of Eternity
AmonZero kaže...

Medo je lagan, samo ga rušiš prone s fighter-ovim kb i to je to. Ja imam 2 fightera u grupi i oba imaju po 3 knockbacka po encounteru i dosta dobar INT koji produljuje vrijeme trajanja efekta.

 Je,medo je laakši kad imaš dva lika,dok kolega gore kaže da ga nije mogao sa wizard-om koknut pošto je bio solo.

Nisam ga mogao ni ja sa Fighter-om solo,pa sam se kasnije vatio s frendovima da malo porazgovaramo.

15 godina
offline
Re: Pillars of Eternity
mancekk kaže...
AmonZero kaže...

Medo je lagan, samo ga rušiš prone s fighter-ovim kb i to je to. Ja imam 2 fightera u grupi i oba imaju po 3 knockbacka po encounteru i dosta dobar INT koji produljuje vrijeme trajanja efekta.

 Je,medo je laakši kad imaš dva lika,dok kolega gore kaže da ga nije mogao sa wizard-om koknut pošto je bio solo.

Nisam ga mogao ni ja sa Fighter-om solo,pa sam se kasnije vatio s frendovima da malo porazgovaramo.

 Jel taj medvjed uopće vrijedan ubijanja?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pillars of Eternity
4ucker kaže...

 Jel taj medvjed uopće vrijedan ubijanja?

 

Ima quest tamo.

10 godina
neaktivan
offline
Pillars of Eternity

     Banda stigla do Defiance Bay, prvo odmorili pa popili po pivo i sad polako da vidimo ima li tu nesto posla za nas.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pillars of Eternity

Iznenađen sam raznolikosti Endless dungeona! Jako ljepo je to sve napravljeno. I to ne samo vizualno već u su i zvukovi odlični...

Došao do osmog lvla...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pillars of Eternity

Pozz...Imam problema sa igrom.Zvuk mi ima bug tako sto zna mi blokirati zvuk listanja knjige i tako non stop lista.I isto tako,zna mi totalno zamrznut igru,not responding i ostali programi isto tako mi se smrznu i jedino restart kompa pomaze.Jel to do igre ili do mog kompa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice