Pillars of Eternity

poruka: 226
|
čitano: 37.846
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Pillars of Eternity

Helmet optional (visual) je oduvijek u gamingu,neznam zsato nisu i ovdje includali to.

 

Malo jest blesavo.

16 godina
neaktivan
offline
Pillars of Eternity
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Pillars of Eternity

Krasan je patch, svi bugovi koji su mi smetali su jos tu al sad su dosli i neki novi 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pillars of Eternity

     Skoro ce 5 sati, sve samo da jos jednu stvar uradim pa do 5 igram . Da igra ima jos jedno 5 kontinenata sa po 50ak lokacija ne bih nista drugo igrao ove godine . Stavio sam ekipi fire enchante na wepse pa smo sada vatreni hahah, gori sve .

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pillars of Eternity

gori gora...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pillars of Eternity
Mquany kaže...

     Skoro ce 5 sati, sve samo da jos jednu stvar uradim pa do 5 igram . Da igra ima jos jedno 5 kontinenata sa po 50ak lokacija ne bih nista drugo igrao ove godine . Stavio sam ekipi fire enchante na wepse pa smo sada vatreni hahah, gori sve .

 

Ja sam se poceo tjerat da manje igram kako bi dozivljaj dulje trajao. Odusevljen sam igrom 

16 godina
offline
Re: Pillars of Eternity
mislav_01 kaže...

 

Ja sam se poceo tjerat da manje igram kako bi dozivljaj dulje trajao. Odusevljen sam igrom 

 Ima sadržaja tako da netreba štedit...

Ja sam na 50 sati i upravo sam počeo Act III. Sada tu još ima devet sidequestova, tri preostala od prije te mnogo lorea za pričitat...

Predviđam nekih 70 sati ovaj prelazak...

Interijer Cliaban Rilag utvrde je nevjerovatan i nešto najljepše do sada...

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.4.2015 14:13 (doktor1).
15 godina
neaktivan
offline
Pillars of Eternity

Pfff ja sam na 22h. Odlicno :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pillars of Eternity
AmonZero kaže...
Druga je što nema opcija da isključiš prikaz za helmet kod svakog charactera. Lijepo si napravim lika i onda mu ne mogu vidjet glavu jer moram neki kacigu nosit zbog statsa. Jednostavni tick box bi i to riješio.

Ima fora da se upiše u konzolu: HelmetVisibility False i onda svim likovima makne helmet. To koristim, al lijepše bi mi bilo da mogu svakom liku birat.

Uzmi Godlike rasu, pa nemas tih problema 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
odjavljen
offline
Pillars of Eternity

Uff fenomenalna igra. Ne znam kada sam odigrao tako dobru igru. I dosta je duga, trebalo mi je 93 sata da ju prođem, na easy. Na većoj težini bi valjda bilo preko 100 sati. Nemam niti jednu zamjerku, i makar ima nekih bugova, kod mene nisu igrali nikakvu ulogu. Velika većina bugova je nestala kada sam reload-ao igru, a onaj bug gdje nisam mogao mijenjati ekipu sam riješio tako da sam reinstalirao kompletnu igru. Igrao sam kako sam htio i igra mi je to dopustila. 9,5/10

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pillars of Eternity
formula1live kaže...

Uff fenomenalna igra. Ne znam kada sam odigrao tako dobru igru. I dosta je duga, trebalo mi je 93 sata da ju prođem, na easy. Na većoj težini bi valjda bilo preko 100 sati. Nemam niti jednu zamjerku, i makar ima nekih bugova, kod mene nisu igrali nikakvu ulogu. Velika većina bugova je nestala kada sam reload-ao igru, a onaj bug gdje nisam mogao mijenjati ekipu sam riješio tako da sam reinstalirao kompletnu igru. Igrao sam kako sam htio i igra mi je to dopustila. 9,5/10

 Pa kad već prije ? 

12 godina
odjavljen
offline
Pillars of Eternity

Ma sad ne igram ništa tjedan dana :). Igra je previše zarazna, bar za mene

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pillars of Eternity

      Imam opaku strazu u strongholdu.

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pillars of Eternity

Jel to onaj ogre što ga moraš ubit u Dryford (ili kako se vec zove) villageu, tamo gdje je ona neka noble djeva nestala? Jer ja sam ga odmah napao, prljavi ogrovi ne zasluzuju ništa drugo!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pillars of Eternity
mislav_01 kaže...

Jel to onaj ogre što ga moraš ubit u Dryford (ili kako se vec zove) villageu, tamo gdje je ona neka noble djeva nestala? Jer ja sam ga odmah napao, prljavi ogrovi ne zasluzuju ništa drugo!

 Meni se činilo da mulja tako da sam ga i ja skratio za galvu. Nažalost ipak nije on oteo damu, al jbga ipak je krao stoku iz susjednog sela 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pillars of Eternity
mislav_01 kaže...

Jel to onaj ogre što ga moraš ubit u Dryford (ili kako se vec zove) villageu, tamo gdje je ona neka noble djeva nestala? Jer ja sam ga odmah napao, prljavi ogrovi ne zasluzuju ništa drugo!

   To je taj, ja sam otvorenog uma i uvjek saslusam nekoga ako progovori, s tim da na kraju, ako mi se ne svidi uvjek ima opcija Atack!, to i obicno bude tako , ali eto nesto mi se ovaj s toljagom svidio, simpa je .

15 godina
offline
Pillars of Eternity

Moj najdraži companion. Priče i njegova osobnost su najbolje 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pillars of Eternity

      Posljednji sastanak bande, ne sjecam se kada mi je bilo ovako zao kad sam zavrsio igru, da je barem jos jedno 200-300 sati, ili 2000-3000 ...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pillars of Eternity

Imam jedan aktivan quest koji ne mogu riješit (a niej bio failed nakon jednog događaja) pa me zanima dal je bug ili ?

 

Znači onaj dio kada trebaš povratit jedan item jednoj dami iz Copperlane distrikta kako bi ona povratila svoju vjeru. Malo sam se više zadržo u gradu i riješavo main quest da bi me onaj događaj u palači malo iznenadio. Sada sam otišao riješit taj quest tj ubio onu beštiju u špilji i uzeo item i sad ga želim vratit u grad, ali nakon što su izbili neredi više nemogu uć unutra.

 

Dali je to bug ili ? Dođem do vrata grada i ne pojavi mi se onaj kompas da uđem unutra. Mislim ako ne mogu više uć unutra onda je trebao biti failed quest.

"Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life."
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pillars of Eternity

     Imas privatnu poruku .

13 godina
offline
Pillars of Eternity

Mozda pomogne nekome - upravo sam kupio igru za ~18$ na cdkeys dot com, kaze worldwide region, aktivirala se na steamu bez problema. Valjda nece biti brisanja kljuceva naknadno :)

 

Mislim da je to najjeftinije trenutno, na nuuvem+hola je ~22$ (07.04.)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pillars of Eternity

Link na reddit. Ukratko ne zna se jel bug ili što, navodno već traje 2 tjedna, ali ako kupite hero edition preko nuuvema dobijete 2 keya za cijenu jednog. Ako je netko zainteresiran neka malo pročita.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pillars of Eternity

We are now working on patch 1.05 and will launch the beta for it during the week of April 20th. We're continuing to read through support threads and e-mails. Thank you, everyone!

Items, Spells, and Abilities

  • AoE indicators should now properly resize if the caster has a sub 10 Intellect score.
  • Fixed an issue with over-time aura spells not applying the correct value on the final tick.
  • Knock Down will now correctly be applied for the full duration of the effect.
  • Mantle of The Dying Boar will now trigger at 33% Endurance with the effect of 5 Endurance a tick.
  • Talisman of the Unconquerable will now give a 1.25 Focus multiplier instead of .25.
  • Blooded should trigger properly in all cases now.
  • Boar Animal Companion bonus damage should now work as intended.
  • Prone Reduction mod should now work correctly.

Quests and Companions

  • Fixed Aloth and Kana speaking when they weren't in the party in one of the last levels.
  • Sagani's fox-specific banters now require the appropriate items in the player inventory.
  • Falanroed's dialogue no longer displays a script node.
  • Durance will now properly discuss your dream with you if you've already discussed his staff.
  • Relaxed some constraints on Durance's quest conversation. This allows all characters, regardless of background or stats, to finish his quest.
  • Players can now loot the nest in Oldsong.
  • Fixed an invalid conditional check in one of Pallegina's conversations.
  • Heritage Hill tower will be fully revealed when exploring the map.
  • Fixed spawn issue in a scripted interaction near the end of the game.
  • Fixed an invalid creature spawn in the Ogre Lair in Od Nua.
  • Sagani no longer references the antagonist by name before you know it.
  • A container in the Catacombs of Od Nua will now remember if it was looted.
  • The "Master's Tools" quest will now work if you have the required items before starting the quest.
  • The "A Two Story Job" scripted interaction will not require a second grappling hook to climb down from the window if one was already used to climb up.

General Fixes

  • Fix for camera movement problems when the game is paused or in a cutscene.
  • Fix to retroactively restore party movement in saves that display movement speed problems.
  • Made some fixes to movement speed problems that were being reported (e.g. Boots of Speed).
  • Fixed stacking health problems with the gul's "Vomit Blood" ability. This fix should retroactively fix your saved games.
  • Optimized Save/Load game system for better performance.
  • Optimized how scene transitions are handled for better memory usage on 32-bit machines. This may allow players to transition to new areas without running out of memory.
  • Sound Sets from hired companions will now be properly restored when adding them to the party from the stronghold.
  • "All Stronghold Upgrades" achievement now checks 25 upgrades instead of 26. This will properly reward the achievement if you already have fully upgraded your stronghold.
  • The "Kill All Dragons" achievement will now properly fire if they are killed indirectly (like by a trap). This is a retroactive fix and will be rewarded if the dragons are already dead.
  • Fixed issue where store prices were getting exceptionally large after receiving a discount.
  • Fixed issues with gaining infinite XP from bad Stronghold data.
  • World time will not get very large in some cases after Save/Load.
  • Modelling offset with Durance's head has been adjusted.
  • Icon scale is now correct on Hearth Harvest and Reghar Konnek.
  • All shaders will now compile properly under DirectX 11.
  • Restored all the missing effects in the intro cutscene.
  • Removed Blunderbuss item from an early game loot table.
  • Changed the cursor type on the blood pool in the Temple of Skaen to conversation.
  • Fixed a few save game issues with dead summoned creatures.
  • Fixed issue where occasionally a crash would occur when initializing the Steam API.
  • Draggable windows are now handled properly when running at very high resolutions.
  • Swamp Lurker's animation won't spaz anymore when the game is paused.
  • Fixed an issue to prevent binding mouse buttons to window controls.
  • Game will now pause if you Alt-Tab during a cutscene in full screen mode.
  • Audio will now resume properly if the game loses focus.
  • Fixed an issue with infinite load screen if you transition while hovering over a container.
  • Characters will now wait for their idle animation before trying to reload which fixes an animation sync issue.
  • Damaged characters performing AoE attacks will not overload their AI state stacks anymore.
11 godina
offline
Pillars of Eternity

igram vec nekoliko sati ovu igru i koliko sam skontao poanta je samo imati sto veci party

sad imam 4 lika u partyu i combat mi vise nije neki issue (cak i protiv 4-5 protivnika odjednom) 

 

jos nisam dosao do nekog velikog grada, i dalje se skitam po sumama i onom dvorcu

ima li negdje boljih companiona za rekrutat ili je bar u pocetnom selu jedini u okolici sa companionima?

 

jel bolje rekrutati NPCe po barovima ili cekati da naidju kroz story? 

 

btw itemi su mi i dalje klosarski, nemam nijednog lika koji je full opremljen lol

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pillars of Eternity

Polako se približavam kraju igre. Lv 11 je party trenutno. Imam još za odradit dungeon ispod Stronholda. Došao sam do 9 razine ili tako nešto pa nisam mogao dalje jer su vrata s velikim mehanics bila ispred mene, ali sada ih mogu riješit.

 

Nešto više od 50 sati imam u igri .Vjerujem da sam skoro sve questove riješio. Jedino nisam dirao one sa companionima s kojima nisam igrao (druid, ranger i chanter) tj koji mi nisu u partiju nego ću njih riješit kad drugi put budem prelazio igru (evil playthrough ).

 

Ne znam dali to zbog toga što sam sve questove riješavao, ali igra mi je postala dosta lagana iako igram na hard (ne mogu podesit veću težinu od te na pola igre). Nađe se tu rijetki encounter koji bude problematičan (npr onaj kada se Raedric vrati iz mrtvih i želi se samnom obračunat uz novo stećene moći). Čim malo skužite kako igra funkcionira i kako pristupiti svakom encounteru bude dosta lagano. Na početku je dosta teže kada imate manji broj članova u grupi na raspolaganju.

 

Na temelju svega što sam trenutno isprobao igri bi dao ocjenu 8.5/10

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Pillars of Eternity

Ako si na lvl 11, onda nisi ni blizu sve questove rijesio, ja sam postao lvl 12 sa negdje nesto vise od pola sadrzaja prodjenog. Ovo s tezinom je istina, igra je prelagana (u pocetku je taman) i to balansiranje je jako lose odradjeno. Vidjet ces da ce te 15 lvl dungeona ugodno iznenadit sta se tezine tice :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pillars of Eternity

Mislim došao sam do Twin Elmsa i praktički jedini quest koji mi je ostao je da odem u Burial Isle. Pretpostavljam da će tamo igra završit

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Pillars of Eternity
AmonZero kaže...

Mislim došao sam do Twin Elmsa i praktički jedini quest koji mi je ostao je da odem u Burial Isle. Pretpostavljam da će tamo igra završit

 Da, tamo zavrsava. Ja sam bio lvl 12 jos prije Twin Elms-a, jesi prosao sve bounty-je?

15 godina
offline
Re: Pillars of Eternity
ansha kaže...
AmonZero kaže...

Mislim došao sam do Twin Elmsa i praktički jedini quest koji mi je ostao je da odem u Burial Isle. Pretpostavljam da će tamo igra završit

 Da, tamo zavrsava. Ja sam bio lvl 12 jos prije Twin Elms-a, jesi prosao sve bounty-je?

Tek sad vidim da ima "show me more" tipka u strongholdu pod Wardens Lodge i da se spominje bounty questovi.

 

Nakon nekih 40 sati prestao sam trošit novac na upgrade stronholda je nije bilo smisla jer trošit pare na nešto što uopće ne koristim. Zašto bi trošio pare na neke upgrade koji će mi dati koji bonus na skilove kad za 200cp dobijem mnogo više bonusa u nekom innu. I još bi trebao putovati tamo 1-2 dana da dođem do tamo.

 

Sve misije oko stongholda sam bio riješio (osim tamnice) i nisam se imao razloga da se vraćam.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Pillars of Eternity

Privedeno kraju. Razočaran story stranom završetka. Jednostavno nisam osjetio težinu svega onoga što je činilo srž priče.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice