PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.296.332
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ajme šta je brzo i blještavo...ništa od toga..
...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
SimeKZ kaže...
Evil Access kaže...

Ono sto mi nedostaje u ovoj igri je katana i RPG. Trebali bi dodati katanu da bude 1 shoot mele wep, onako samo te prepolovi. RPG bi bio dobar za rjesavanje auta i ekipe u zgradama. Mozda da jos dodaju i under barrel launcher kao atacment i mozda mali minobacac 60mm. Za close combat mozda da ubace i flamer s napalmom.

 Minobacac ? Kolko ti godina imas :D Za sta minobacac tocno ? Zgrade nisu unistive, combat je fast paced... o cem' pricas ti. RPG sa druge strane mozda, ali opet nije relevantan kad se 80% borbe odvija na sirokom prostoru i vozila ( osim za transport ) ne sluze nicemu. Jedino kaj bi mogli je under barrel sa smoke bombama i HE, malo za ciscenje iza kamenja i takvih kampera.

 Minobacac kada ti netko kampa ridge ispred tebe i ne mozes se maknuti. E onda ga udaris minobacacem i gotovo. Sta ti nije jasno?

Eye In The Sky
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...
SimeKZ kaže...
Evil Access kaže...

Ono sto mi nedostaje u ovoj igri je katana i RPG. Trebali bi dodati katanu da bude 1 shoot mele wep, onako samo te prepolovi. RPG bi bio dobar za rjesavanje auta i ekipe u zgradama. Mozda da jos dodaju i under barrel launcher kao atacment i mozda mali minobacac 60mm. Za close combat mozda da ubace i flamer s napalmom.

 Minobacac ? Kolko ti godina imas :D Za sta minobacac tocno ? Zgrade nisu unistive, combat je fast paced... o cem' pricas ti. RPG sa druge strane mozda, ali opet nije relevantan kad se 80% borbe odvija na sirokom prostoru i vozila ( osim za transport ) ne sluze nicemu. Jedino kaj bi mogli je under barrel sa smoke bombama i HE, malo za ciscenje iza kamenja i takvih kampera.

 Minobacac kada ti netko kampa ridge ispred tebe i ne mozes se maknuti. E onda ga udaris minobacacem i gotovo. Sta ti nije jasno?

 Ti ozbiljno mislis da bi to proslo ? Minobacac ? Kako bi ga implementiro ? Kao u BF 1, da imas pregled cijele mape do radijusa dometa ? Kako bi funkcioniralo postavljanje toga ? Posto se postavljanje nebi smjelo dogoditi bez animacije ( dakle sitting duck si ). 

 

Sad vec ozbiljno kuzim da nisi trol, sta je vrlo zajebano moram priznat.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
SimeKZ kaže...
Evil Access kaže...
SimeKZ kaže...
Evil Access kaže...

Ono sto mi nedostaje u ovoj igri je katana i RPG. Trebali bi dodati katanu da bude 1 shoot mele wep, onako samo te prepolovi. RPG bi bio dobar za rjesavanje auta i ekipe u zgradama. Mozda da jos dodaju i under barrel launcher kao atacment i mozda mali minobacac 60mm. Za close combat mozda da ubace i flamer s napalmom.

 Minobacac ? Kolko ti godina imas :D Za sta minobacac tocno ? Zgrade nisu unistive, combat je fast paced... o cem' pricas ti. RPG sa druge strane mozda, ali opet nije relevantan kad se 80% borbe odvija na sirokom prostoru i vozila ( osim za transport ) ne sluze nicemu. Jedino kaj bi mogli je under barrel sa smoke bombama i HE, malo za ciscenje iza kamenja i takvih kampera.

 Minobacac kada ti netko kampa ridge ispred tebe i ne mozes se maknuti. E onda ga udaris minobacacem i gotovo. Sta ti nije jasno?

 Ti ozbiljno mislis da bi to proslo ? Minobacac ? Kako bi ga implementiro ? Kao u BF 1, da imas pregled cijele mape do radijusa dometa ? Kako bi funkcioniralo postavljanje toga ? Posto se postavljanje nebi smjelo dogoditi bez animacije ( dakle sitting duck si ). 

 

Sad vec ozbiljno kuzim da nisi trol, sta je vrlo zajebano moram priznat.

 

 

Evo sada si nesto naucio. Pucao bi po osjecaju, bilo bi skilled based. 

Eye In The Sky
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jbte isli su na nekakvu realnost a realnost je takva da ono sto ja vidim u fpp nije reprezentativno tpp jer ako lezim i ispred mene je zemlja malo uzdignuta moja puska je zapravo zabijena u zemlji, koliko sam samo puta poginuo radi toga jer nisam mogao ubiti neprijatelja ispred sebe na 2m vec bi tako samo otkrio svoj polozaj i naravno bio ubijen jer u tom trenutku si bespomocan.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

 

 

Evo sada si nesto naucio. Pucao bi po osjecaju, bilo bi skilled based. 

 Imali su japanci u WW2 Knee Mortar. Uprao si ga u nogu i rokao

 

 

Ovako to radi u Rising Stormu

 

Svejedno ovo bi bilo loše za igru kao PUBG 

10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...
Imam 1170 sati u DayZ i od prvog dana sam govoril da je igra sranje a igral svaki dan. ISta prica sa Pubg imam 973 sati igram igru koja je skoro pa sranje ko DayZ i mislim igrat dok mi je napeta. KAj negdi pise da mi se igra mora savrseno dopadat da bi igral? Igram jer ima 1000000000000 ljudi kaj igraju i zabavno je dok te igra ne ubije jer ceste ubija igra nego drugi igraci.

Sad sam otovoril pivu i idem se zivcirat u pubg a kad mi pukne film ko slag na kraju idem ispizdit u overwatch.

Tocno to.Dok sam je igrao govorio sam smece,a govorit cu i sada to je cinjenica da je tehnicki u kurcu...mozda cu je opet zaigrat.

Bas neku vecer odigra solo nakon dugo vremena i 3 zavrsio,pa sinoc s Jokom u duo i budemo 1,koji jebeni osjecaj i adrenalin...odma sam se sjetio zbog cega sam je igra toliko.

Origin_Steam: hrka11
16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Pocinju tek ove godine. Znaci prije 2019 ne bude igrivo i onda bude dvije godine open alpha pa dvije beta itd. EA mora svoj BF spimpat i izbacit broyale. Ako EA napravi takvu igru onda bude pubg prestal postojat prek noci.
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
NEW_MAN kaže...
Pocinju tek ove godine. Znaci prije 2019 ne bude igrivo i onda bude dvije godine open alpha pa dvije beta itd. EA mora svoj BF spimpat i izbacit broyale. Ako EA napravi takvu igru onda bude pubg prestal postojat prek noci.

 Igra bi se zvala "Loot Crate Battle Royale". Narucis sve sto ti treba, provuces karticu, dropa ti na glavu i onda silujes ljude po mapi. Ne hvala...

Eye In The Sky
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

Igra bi se zvala "Loot Crate Battle Royale". Narucis sve sto ti treba, provuces karticu, dropa ti na glavu i onda silujes ljude po mapi. Ne hvala...

Baš si ultra naporan s tim silovanjem EA-a više... Ja bi i loot crates kupovao od EA samo da izbace svoju verziju BR-a i da sve radi kako treba, počevši od hitrega/tickrate-a servera pa nadalje.

It is always darkest just before the dawn.
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
Evil Access kaže...

Igra bi se zvala "Loot Crate Battle Royale". Narucis sve sto ti treba, provuces karticu, dropa ti na glavu i onda silujes ljude po mapi. Ne hvala...

Baš si ultra naporan s tim silovanjem EA-a više... Ja bi i loot crates kupovao od EA samo da izbace svoju verziju BR-a i da sve radi kako treba, počevši od hitrega/tickrate-a servera pa nadalje.

 Vidim da ima budala da kupuju te gluposti, inace ih ne bi EA toliko forsirao. PUBG ima svojih problema, ali nije to ni priblizno toliko lose koliko neki ovdje placu na forumu. Cak se usudim reci da nisam igrao igru u kojoj devsi toliko slusaju svoj communuty. Hocete 1st person - evo vam, hocete vaulting - evo vam, hocete novu mehanku za vozila - evo vam, novi interface - evo vam, hocete replay - evo vam, balans na oruziju, dodane kontrole da svatko moze da igra kako mu odgovara itd itd itd... PUBG je za battle royale ono sto je WOW za MMO ili sto je LOL za MOBA igre, "game done right" i to je to. Opusti se i uzivaj u igri.

Eye In The Sky
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...
Hocete 1st person - evo vam, hocete vaulting - evo vam, hocete novu mehanku za vozila - evo vam, novi interface - evo vam, hocete replay - evo vam

Hoćete bolji netcode - evo vam kurac.

Hoćete region lock - evo vam kurac.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...
mrsmith kaže...
Evil Access kaže...

Igra bi se zvala "Loot Crate Battle Royale". Narucis sve sto ti treba, provuces karticu, dropa ti na glavu i onda silujes ljude po mapi. Ne hvala...

Baš si ultra naporan s tim silovanjem EA-a više... Ja bi i loot crates kupovao od EA samo da izbace svoju verziju BR-a i da sve radi kako treba, počevši od hitrega/tickrate-a servera pa nadalje.

 Vidim da ima budala da kupuju te gluposti, inace ih ne bi EA toliko forsirao. PUBG ima svojih problema, ali nije to ni priblizno toliko lose koliko neki ovdje placu na forumu. Cak se usudim reci da nisam igrao igru u kojoj devsi toliko slusaju svoj communuty. Hocete 1st person - evo vam, hocete vaulting - evo vam, hocete novu mehanku za vozila - evo vam, novi interface - evo vam, hocete replay - evo vam, balans na oruziju, dodane kontrole da svatko moze da igra kako mu odgovara itd itd itd... PUBG je za battle royale ono sto je WOW za MMO ili sto je LOL za MOBA igre, "game done right" i to je to. Opusti se i uzivaj u igri.

Ja igram svaki dan, i to opušteno. Ali da može bolje s tehničkog aspekta - može (iako nisam siguran da se na UE4 to može, zato i kažem da bi volio da neki top-dog napravi battle royale igru).

 

Ovo što si nabrojao je nešto što bi svaka igra trebala imati bez da community to traži... tako da na to ne gledam kao slušanje communitija nego kao nešto što svaka igra mora imati u današnje vrijeme da bi mogla izaći iz early-accessa/bete/alphe/štoveć u release - a ne da se to gleda kao "super feature".

It is always darkest just before the dawn.
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
Evil Access kaže...

Igra bi se zvala "Loot Crate Battle Royale". Narucis sve sto ti treba, provuces karticu, dropa ti na glavu i onda silujes ljude po mapi. Ne hvala...

Baš si ultra naporan s tim silovanjem EA-a više... Ja bi i loot crates kupovao od EA samo da izbace svoju verziju BR-a i da sve radi kako treba, počevši od hitrega/tickrate-a servera pa nadalje.

 

I da izbace svoju igru BR opet nece biti to to, jer pogledaj wot je izasao kada i do dana dansnjeg nije skinut sa trona a imamo jos dve slicne igre armored warfare i war thunder... tako da ne ocekuj da ce da neko pubg pomeri sa ovog trona, mozda izbace ali sigurno da nece da bude popularnije od pubg pogtovo sto da kazemo da za 2 godine koliko jos imaju vremena da rade na pubg ce da izbacuju xxxx stvari kao unapredjenja, vec se prica da treba za septembar mesec da izadje dosta poboljsanja a menju njima je i jos jedna nova mapa i ko zna sta jos sve urade sa igrom dok ea ne izbaci svoju verziju igre.

 

A vrlo je moguce da izbace jos goru verziju igre jer naravno sada su videli da u ovome ima love i nebi oni bili ea ako ne bi skurcali stavri samo da sto pre izbace igru a posle ce je polako krpe.

 

Samo pogledaj koliko se klonova igre pubg u poslednje vreme pojavilo.

15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Neće? Please... Fortnite je recimo (iako se meni osobno ne sviđa) u par mjeseci pokupio pun kufer igrača.. igra ima 2x više gledaoca nego PUBG samo na twitchu u bilo koje doba dana.

 

Samo neka izađe neki top BR klon pa da vidiš... kad streameri počnu igrat a ekipa samo lagano prijeđe.

 

EDIT: Daj mi reci koji je to novi klon osim Fortnite koji je dostupan za igranje trenutno (ne računam H1Z1)? Koliko ja znam sve je u fazi izrade još tako da nisi u pravu suditi prema tome.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 12:35 (mrsmith).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Sam cu se nadovezat da je fortnite djabe. A sanse da EA il netko od vecih igraca da igru djabe su ravne nuli. Nece bit cak ni 30e nego full game, tripe A - 60e price tag.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pa šta se ljudi smiju sa loot crateova a i ova igra ih ima isto tako nešto slično? Meni apsolutno ne smetaju loot crateovi, dokle god su kozmetički


A WoT nitko nije skinuo s trona jer nitko nije napravio poštenu konkurenciju. Armored warfare skroz čudna igra, a War Thunder je sasvim drugi način igre. Više realistična, što se meni i više sviđa.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

Pa šta se ljudi smiju sa loot crateova a i ova igra ih ima isto tako nešto slično? Meni apsolutno ne smetaju loot crateovi, dokle god su kozmetički


A WoT nitko nije skinuo s trona jer nitko nije napravio poštenu konkurenciju. Armored warfare skroz čudna igra, a War Thunder je sasvim drugi način igre. Više realistična, što se meni i više sviđa.

 Ako cemo iskreno war thunder je bolji jer ide na simulaciju ali sa druge tacke gledista dosta kasno je izasao i ljudi jednostavno kada je WT izasao nisu hteli da prelaze jer bukvalno bi sve morali ispocetka da igraju a da ne govorim oni koji su kupovali premium tenkove. 

 

Dovoljno je reci da jedan igra koja se probije i po necemu je specificna tesko je nesto skine sa trona.

 

A ovaj sto pominje Fortnite da je popularniji i da ga vise ljudi igra je samo zato sto je vec receno da je dzabe i igra je tolko pojednostavljena da je to strasno, igrao sam ga i posle ko zna koliko sati ulozenih u igru sam batalio jer me bas taj sistem gradnje nervira. Onda ta crtana grafika, onda svi su vec napamet naucili di su skriveni kovcezi i ko prvi sleti eto belaja dok u pubg toga nemas da znas e tu me ceka avm ili tu me ceka kalas ceka me vesta lvl 3 i kaciga lvl 3 nego je rng pa sta ti zapadne, i u jednoj partiji mzoes da osvojis prvo mesto a vec sledecu da te ubiju ko zeca, jednostavno nema pravila.

 

I ovaj sto je ispod mene napisao i da izadje igra od ea nema sanse da ce da je daju ispod 30 evra a znajuci njih to ce im biti dusevna hrana e imate ovu verziju i kosta toliko i dobijate to i to a platite malo skuplje dobijate to i to. Klasicno ciganjenje, i svi koji misle da je pubg sada bagovit i glicovan cek dok ea izbaci svoju igru videce te vi sta je bug festival. Jer tesko da ce da cekaju bas dve godine da izbace igru nego vec koliko pred kraj ove godine eto neka alfa na testiranju. Treba skrenuti ljudima paznju i uzeti deo kolaca od vodecih.

6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
Evil Access kaže...
mrsmith kaže...
Evil Access kaže...

Igra bi se zvala "Loot Crate Battle Royale". Narucis sve sto ti treba, provuces karticu, dropa ti na glavu i onda silujes ljude po mapi. Ne hvala...

Baš si ultra naporan s tim silovanjem EA-a više... Ja bi i loot crates kupovao od EA samo da izbace svoju verziju BR-a i da sve radi kako treba, počevši od hitrega/tickrate-a servera pa nadalje.

 Vidim da ima budala da kupuju te gluposti, inace ih ne bi EA toliko forsirao. PUBG ima svojih problema, ali nije to ni priblizno toliko lose koliko neki ovdje placu na forumu. Cak se usudim reci da nisam igrao igru u kojoj devsi toliko slusaju svoj communuty. Hocete 1st person - evo vam, hocete vaulting - evo vam, hocete novu mehanku za vozila - evo vam, novi interface - evo vam, hocete replay - evo vam, balans na oruziju, dodane kontrole da svatko moze da igra kako mu odgovara itd itd itd... PUBG je za battle royale ono sto je WOW za MMO ili sto je LOL za MOBA igre, "game done right" i to je to. Opusti se i uzivaj u igri.

Ja igram svaki dan, i to opušteno. Ali da može bolje s tehničkog aspekta - može (iako nisam siguran da se na UE4 to može, zato i kažem da bi volio da neki top-dog napravi battle royale igru).

 

Ovo što si nabrojao je nešto što bi svaka igra trebala imati bez da community to traži... tako da na to ne gledam kao slušanje communitija nego kao nešto što svaka igra mora imati u današnje vrijeme da bi mogla izaći iz early-accessa/bete/alphe/štoveć u release - a ne da se to gleda kao "super feature".

 Gle, ako ti je vrh da EA napravi BR, onda nisi igrao EA igru dugo vremena ili nemas pojma o cemu pricas. Pogledaj njihove zadnje shootere.

SWB, SWB 2, BF1, Titanfall 2.

Titanfall 2 sam cuo da je odlicna igrica ali da je propala jer ju je EA (namjerno najvjerojatnije) izdao da se natjece sa novim CODom. Kasnije je otkupio kompaniju koja je napravila igricu za sicu.

SWB 1 - najbolja oruzja su bila lockana u DLCevima, najbolje "karte" su bile lockane u DLCevima a igra je bila takav low-skill šit da je to strasno.

SWB 2 - nemam ti sto pricati, igrica je bazirana na tome tko da vise para pa ce dobiti i vise moci.

BF1 - kao netko tko je utukao 1400h u BF4 u relativno kratkom roku, cekao sam BF1 i nadao se da ce napokon maknuti one pomagace ocajnim igracima kao sto su FLIR, IRNV, APS i sl. Jesu je zajebali da je to nesto strasno, svaka mapa je otvorenija nego seksualni zivot prosjecne kardashianke, sniperi su po svuda i ako hoces ista postici igras ili sa sniperom, automaticom/Hellriegelom ili vozilima.

Zadnji dobar shooter koji je EA izdao je bio BF4, za koji ne treba zaboraviti da je u prve dvije godine bio neigriviji od PUBGa jer EA jos jednom, nije bolio kurac za ista vise od para.

E sad, da se Blizzard ukljuci u to bila bi to druga prica ali nema sanse da ce se oni zajebavati sa time pored OW i OWLa koji su im sad prioriteti.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Sale_ds kaže...
Sam cu se nadovezat da je fortnite djabe. A sanse da EA il netko od vecih igraca da igru djabe su ravne nuli. Nece bit cak ni 30e nego full game, tripe A - 60e price tag.

Super, još bolje. Dam 60e bez razmišljanja ako igra valja.. ne treba mi džabe, barem bude manje razmaženih derišta u igri. Ali ipak mislim da će prije biti free (iz istog razloga zašto je i EPIC dao Fortnite BR free na kraju - licenca i tužba zbog prava) uz kupovinu cosmeticsa iz crateova. Što mi je 60 eura za nešto što će me satima/danima/mjesecima zabavljati...

 

EDIT: Slažem se da bi Blizzard bio dobra opcija - oni su mi definitivno najdraži developer već 20+ godina, ali sumnjam da će biti nešto od toga.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 13:22 (mrsmith).
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Asteroid1979 kaže...
Samo pogledaj koliko se klonova igre pubg u poslednje vreme pojavilo.

Još uvijek čekam da navedeš te klonove koji su izašli :) (osim Fortnite) - reci jednog i ako je dostupan za kupovinu ja odmah uzimam čisto da se isproba.

It is always darkest just before the dawn.
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...
mrsmith kaže...
Evil Access kaže...

Igra bi se zvala "Loot Crate Battle Royale". Narucis sve sto ti treba, provuces karticu, dropa ti na glavu i onda silujes ljude po mapi. Ne hvala...

Baš si ultra naporan s tim silovanjem EA-a više... Ja bi i loot crates kupovao od EA samo da izbace svoju verziju BR-a i da sve radi kako treba, počevši od hitrega/tickrate-a servera pa nadalje.

 Vidim da ima budala da kupuju te gluposti, inace ih ne bi EA toliko forsirao. PUBG ima svojih problema, ali nije to ni priblizno toliko lose koliko neki ovdje placu na forumu. Cak se usudim reci da nisam igrao igru u kojoj devsi toliko slusaju svoj communuty. Hocete 1st person - evo vam, hocete vaulting - evo vam, hocete novu mehanku za vozila - evo vam, novi interface - evo vam, hocete replay - evo vam, balans na oruziju, dodane kontrole da svatko moze da igra kako mu odgovara itd itd itd... PUBG je za battle royale ono sto je WOW za MMO ili sto je LOL za MOBA igre, "game done right" i to je to. Opusti se i uzivaj u igri.

 Ono kad je vaulting big feature :D U 2018 smo godini ljudi moj, vi i dalje pusite fore.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
SimeKZ kaže...
Evil Access kaže...
mrsmith kaže...
Evil Access kaže...

Igra bi se zvala "Loot Crate Battle Royale". Narucis sve sto ti treba, provuces karticu, dropa ti na glavu i onda silujes ljude po mapi. Ne hvala...

Baš si ultra naporan s tim silovanjem EA-a više... Ja bi i loot crates kupovao od EA samo da izbace svoju verziju BR-a i da sve radi kako treba, počevši od hitrega/tickrate-a servera pa nadalje.

 Vidim da ima budala da kupuju te gluposti, inace ih ne bi EA toliko forsirao. PUBG ima svojih problema, ali nije to ni priblizno toliko lose koliko neki ovdje placu na forumu. Cak se usudim reci da nisam igrao igru u kojoj devsi toliko slusaju svoj communuty. Hocete 1st person - evo vam, hocete vaulting - evo vam, hocete novu mehanku za vozila - evo vam, novi interface - evo vam, hocete replay - evo vam, balans na oruziju, dodane kontrole da svatko moze da igra kako mu odgovara itd itd itd... PUBG je za battle royale ono sto je WOW za MMO ili sto je LOL za MOBA igre, "game done right" i to je to. Opusti se i uzivaj u igri.

 Ono kad je vaulting big feature :D U 2018 smo godini ljudi moj, vi i dalje pusite fore.

 Eh, jel ima Fortnite vaulting? Ili H1Z1?

Jedino sto jebacki ne valja u PUBGu je hitreg i server refresh rate. Region lock bi bio super ali ces idalje imati varanja kako god okrenes.

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...
Evil Access kaže...
mrsmith kaže...
Evil Access kaže...

Igra bi se zvala "Loot Crate Battle Royale". Narucis sve sto ti treba, provuces karticu, dropa ti na glavu i onda silujes ljude po mapi. Ne hvala...

Baš si ultra naporan s tim silovanjem EA-a više... Ja bi i loot crates kupovao od EA samo da izbace svoju verziju BR-a i da sve radi kako treba, počevši od hitrega/tickrate-a servera pa nadalje.

 Vidim da ima budala da kupuju te gluposti, inace ih ne bi EA toliko forsirao. PUBG ima svojih problema, ali nije to ni priblizno toliko lose koliko neki ovdje placu na forumu. Cak se usudim reci da nisam igrao igru u kojoj devsi toliko slusaju svoj communuty. Hocete 1st person - evo vam, hocete vaulting - evo vam, hocete novu mehanku za vozila - evo vam, novi interface - evo vam, hocete replay - evo vam, balans na oruziju, dodane kontrole da svatko moze da igra kako mu odgovara itd itd itd... PUBG je za battle royale ono sto je WOW za MMO ili sto je LOL za MOBA igre, "game done right" i to je to. Opusti se i uzivaj u igri.

 Ono kad je vaulting big feature :D U 2018 smo godini ljudi moj, vi i dalje pusite fore.

 Eh, jel ima Fortnite vaulting? Ili H1Z1?

Jedino sto jebacki ne valja u PUBGu je hitreg i server refresh rate. Region lock bi bio super ali ces idalje imati varanja kako god okrenes.

 Prva navedena igra je cartoonish spika gdje gradnjom dolazis na vise pozicije a space bar je skok od 2-3m. Druga navedena igra je toliko losa da iz full jureceg auta izletavas van i nije ti nista. Uostalom koga boli dzon za H1Z1 koji je nastao i opstao na hypu DayZa i Fortnite koji je nastao na hypu PUBGa. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
Asteroid1979 kaže...
Samo pogledaj koliko se klonova igre pubg u poslednje vreme pojavilo.

Još uvijek čekam da navedeš te klonove koji su izašli :) (osim Fortnite) - reci jednog i ako je dostupan za kupovinu ja odmah uzimam čisto da se isproba.

Islands of Nyne Battle Royale, H1Z1, The Culling, ARMA 3, Mavericks' Battle Royale, Call Of Duty Online isto neki mod za 18 igraca na fazon BR. 

 

Neke od ovih igara su vec izasle neke zaboravljene ali eto nije da ih nema a to je tek pocetak a bice ih sve vise i vise. 

12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
SimeKZ kaže...
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...
Evil Access kaže...
mrsmith kaže...
Evil Access kaže...

Igra bi se zvala "Loot Crate Battle Royale". Narucis sve sto ti treba, provuces karticu, dropa ti na glavu i onda silujes ljude po mapi. Ne hvala...

Baš si ultra naporan s tim silovanjem EA-a više... Ja bi i loot crates kupovao od EA samo da izbace svoju verziju BR-a i da sve radi kako treba, počevši od hitrega/tickrate-a servera pa nadalje.

 Vidim da ima budala da kupuju te gluposti, inace ih ne bi EA toliko forsirao. PUBG ima svojih problema, ali nije to ni priblizno toliko lose koliko neki ovdje placu na forumu. Cak se usudim reci da nisam igrao igru u kojoj devsi toliko slusaju svoj communuty. Hocete 1st person - evo vam, hocete vaulting - evo vam, hocete novu mehanku za vozila - evo vam, novi interface - evo vam, hocete replay - evo vam, balans na oruziju, dodane kontrole da svatko moze da igra kako mu odgovara itd itd itd... PUBG je za battle royale ono sto je WOW za MMO ili sto je LOL za MOBA igre, "game done right" i to je to. Opusti se i uzivaj u igri.

 Ono kad je vaulting big feature :D U 2018 smo godini ljudi moj, vi i dalje pusite fore.

 Eh, jel ima Fortnite vaulting? Ili H1Z1?

Jedino sto jebacki ne valja u PUBGu je hitreg i server refresh rate. Region lock bi bio super ali ces idalje imati varanja kako god okrenes.

 Prva navedena igra je cartoonish spika gdje gradnjom dolazis na vise pozicije a space bar je skok od 2-3m. Druga navedena igra je toliko losa da iz full jureceg auta izletavas van i nije ti nista. Uostalom koga boli dzon za H1Z1 koji je nastao i opstao na hypu DayZa i Fortnite koji je nastao na hypu PUBGa. 

 

Upravo je to jedna od stavri koja ce da se sredi u nekom narednom pecu, da vise neces moci da izletis iz auta u brzini nego ces da stanes i da ce biti animacija kako otvara i zatvara vrata od kola.

 

Sto se nekima nece dopasti a neki ce to opet podrzati.

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Asteroid1979 kaže...

Islands of Nyne Battle Royale, H1Z1, The Culling, ARMA 3, Mavericks' Battle Royale, Call Of Duty Online isto neki mod za 18 igraca na fazon BR. 

 

Neke od ovih igara su vec izasle neke zaboravljene ali eto nije da ih nema a to je tek pocetak a bice ih sve vise i vise. 

Eto, bravo - pola su izasle prije PUBG-a, pola nije još izašlo... i CoD nema veze s vezom. Ne pričaj gluposti... ni jedan pošteni klon PUBG-a nije još izašao niti se pojavio na Twitchu/Youtube-u pred communitijem da bi mogao suditi kako ni jedna igra neće srušiti PUBG.

It is always darkest just before the dawn.
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Zivi bili pa videli. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Asteroid1979 kaže...

Zivi bili pa videli. 

Kad smo već kod nabrajanja - HUNT: Showdown, Europa, SOS, Darwin Project, itd. Ima toga brdo što dolazi uskoro ali ni jedna ozbiljna high quality konkurencija se još nije pojavila.

It is always darkest just before the dawn.
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
mrsmith kaže...
Asteroid1979 kaže...

Zivi bili pa videli. 

Kad smo već kod nabrajanja - HUNT: Showdown, Europa, SOS, Darwin Project, itd. Ima toga brdo što dolazi uskoro ali ni jedna ozbiljna high quality konkurencija se još nije pojavila.

 Meni nije jasno zasto ti mislis da ce EA napraviti kvalitetnu battle royale igru ako ne mogu da naprave kvalitetnu igru u zanrovima u kojima bi trebali biti jaki. Na kraju krajeva taj EA atm radi igre sa fokusom na konzole. Vjerovatno bi to isto uradili i sa battle royalom, konzolitis sa loot crates. PUBG je igra koja je primarno radjena za PC i to se osjeti dok igras. Imao si u BUGu prilog o PUBG na 20 stranica, ljudi pisu pjesme o igri, igra je fenomen, a ti mislis da bi EA napravio "kvalitetniju" igru?

Eye In The Sky
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice