PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.850
|
čitano: 1.306.086
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sexytoiletpaper kaže...

Fila moj, dat cu ti savjet i necu ti ga cak ni naplatiti 15k neke valute koju nisi spomenuo.

Jel igras PUBG? Jel ti se igra PUBG? Jel te interesira igranje PUBGa? Ako je odgovor ne, onda lijepo zaobides ovu temu i tebi super a i svima ostalima.

Sto se optimizacije tice, imam 1070 i i7 6700k koje sam sam zaradio i drzim igru na SSDu koji sam takoder sam zaradio, lijepo je imati posao, tako da nikada nisam imao vecih problema sa FPSom. Ono sto je uvijek bio problem u PUBGu i bit ce problem dok god ne uvedu RegionLock to je najezda ekipe sa drugih krajeva svijeta koji zahvaljujuci nacinu na koji PUBG radi (favor the shooter) i visokog pinga imaju prednost, isto kao sto ekipa iz EU ima prednost na drugim serverima, khm khm. Netcode je kakti dignut na 60hz ali to znaci kurca ako ekipa igra sa pingom 200ms.

Tako da, cisto za tvoje zdravlje, vrati se u BF5 temu pa cemo tamo zajedno komentirati kako ce ta igra ispasti, radije nego da tu pricas kako igra sa 100 igraca i suludo velikom mapom i hrpom varijabli u engineu koji nije namijenjen toliko velikoj mapi ne radi na 120 FPSa na slabijim grafickima/procesorima. Neces s time nista pametno postici.

 Znači, ako ne igram igru ne smijem doći u temu i pitat za igru, jesu li istiniti članci koji se o njoj pod zadnje pišu.

Ne znam šta ste se digli na zadnje noge oko ovog 15k, pojedinci koji nos nisu obrisali divljaju na svaku krivu o pubgu, a niit jedna igra nije savršena pa ni pubg sa toliko milja igrača

Nit kome branim da igra, nit vrijeđam nekog ko igra, samo me zanimalo kako da padaju igrača, šta se dešava s igrom koja je toliki hit bila + jebeni game developer kaže da igra nije optimizirana, ali ne vrijedi. Ako se tebi vrti dobro, to znači da je igra super optimizirana?

pa valjda ima neka statstika po kojoj se vodilo ili neke ankete il šta ja znam.

 

Uvijek ista spika, kao igra je preogromna, igra je prekompleksna, čekaj pa čemu onda nešto forsati ako ne radi kako spada. Jasno da ljudi kojima se igra sviđa to neće spriječiti i sve to stoji, samo me zanimalo eto, ali jasno, ovo je forum na kojem ne smiješ pitati nešto što te zanima, nego svi shvate ko napad.

Drago mi je da imaš posao i da si si kupio računalo,  ne shvaćam zašto te dirnulo ono gore ako te se ne tiče. Poanta je bila da se par stručnjaka dizalo oko optimizacije a imaju kompove koji vrte sve na super duper extra high pa jasno da će raditi dobro, ali igra koja ne izgleda toliko dobro bi trebala i morala povući i na nešto starijem računalu, just saying.

 

Nit sam koga uvrijedio, nazvao imenom nekim ili išta, samo sam se drznuo ući u temu i pitat šta se dešava s igrom jel to žuta štampa ili ipak je došlo do zasićenja i saturacije žanrom i igrom. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

fila2208 igra je prakticki identicna kao i u early access, sve dorade su prakticki neprimjetne(da nema ovih filmova s usporedbama nebi ni znao), fps mi je isti u jedinku do dana danasnjeg, osobno sam imao problema s nekakvim bugovima nakon upgrejdova obicno su svi od reda bili sto je imala velika vecina, svaki sam nabrojao i javio ovdje u temu po obicaju se totalno nevazni likovi nakace kaj sad tu ima netko izmisljati da nesto ne radi, dakle zanemari ekipu jer vecini ne radi! Evil acess je smjeh zivi, ocigledni zaljubljenik u pubg! Koliko sam primjetio TomoR ti je tu bog i batina ostatak se pojavi tu i tamo s normalnim komentarima! Kaj se tice popularnosti nesto je opala normalno tako je s svakom igrom, mojih par frendova je otislo takoder najvise zbog "net codea" i sve sto je vezano uz to jer vecina je starih skillera kao i ja koji se nemogu tome priviknuti da nesto lose radi i ne prati tvoje radnje pogotovo u borbi na blizinu gdje se "igra" doslovno slomi, optimizacija je ultralosa jer pubg na low detaljima s solidnim racunalom mozes pičiti na 120+fps lock bez problema dok recimo bf4 mp s 64p na low vrtis lock s 300+fps a izgleda 10x bolje jos ubaci u tu pricu gdje danas bf "net code" radi savrseno, tako da onima s losijim netom i u racunalom pubg s lakocom stvara ogromne probleme, igra je bila jeftina koncept je privukao masu i nista vise. cekamo pubg2, ti do tada ili posudi ili kupi igru.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2018 20:24 (Stjepanj).
Moj PC  
6 5 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG ti je nesto kao Real Madrid, najbolja "najgora" igra svih vremena, ali od svega drugog jedonstavno - bolja. 

Eye In The Sky
Moj PC  
1 5 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Ja sa svojom.kramom imam oko 50fpsa na low/medium detaljima.Meni dosta.Sto znaci da igra je optimizirana solidno sto se tice fpsa.Sto se tice hackera i ostalih cirkusarija,tu pubg je los.Ali to ne spada pod optimizacijom.Nego.pod propustima devova i losih odluka.Sad sve zavisi sta tko uzima pod optimizacijom.Ono sto mene nervira kod ljudi,je to sto se zale na frame,a imaju 120fpsa.Ako je to neki los fps,ja neznam sta je onda mojih 50?
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Stjepanj kaže...

fila2208 igra je prakticki identicna kao i u early access, sve dorade su prakticki neprimjetne(da nema ovih filmova s usporedbama nebi ni znao), fps mi je isti u jedinku do dana danasnjeg, osobno sam imao problema s nekakvim bugovima nakon upgrejdova obicno su svi od reda bili sto je imala velika vecina, svaki sam nabrojao i javio ovdje u temu po obicaju se totalno nevazni likovi nakace kaj sad tu ima netko izmisljati da nesto ne radi, dakle zanemari ekipu jer vecini ne radi! Evil acess je smjeh zivi, ocigledni zaljubljenik u pubg! Koliko sam primjetio TomoR ti je tu bog i batina ostatak se pojavi tu i tamo s normalnim komentarima! Kaj se tice popularnosti nesto je opala normalno tako je s svakom igrom, mojih par frendova je otislo takoder najvise zbog "net codea" i sve sto je vezano uz to jer vecina je starih skillera kao i ja koji se nemogu tome priviknuti da nesto lose radi i ne prati tvoje radnje pogotovo u borbi na blizinu gdje se "igra" doslovno slomi, optimizacija je ultralosa jer pubg na low detaljima s solidnim racunalom mozes pičiti na 120+fps lock bez problema dok recimo bf4 mp s 64p na low vrtis lock s 300+fps a izgleda 10x bolje jos ubaci u tu pricu gdje danas bf "net code" radi savrseno, tako da onima s losijim netom i u racunalom pubg s lakocom stvara ogromne probleme, igra je bila jeftina koncept je privukao masu i nista vise. cekamo pubg2, ti do tada ili posudi ili kupi igru.lp

 Ma odigrao sam ja nekih 20 sati kod frenda, na steam familyu. Igra mi je očjano išla na 7950, ali ajde krivio sam grafu, ali sad vidim da i sa boljim kompom nije to to. No dobro nije bitno, igra je kompleksna i treba puno da se doradi kako spada.

 

Pubg2, šta će se s tim ić, zar nema tu još sadržaja za ubacit u ovaj base? nove mape vozila?

 

za bf se slažem, još ako uzmeš činjenicu da će bf V pokretan na istim računalima kao i bf1, msilim pod minimalna konfa, to je veliki plus.

 

No dobor, zanimalo me kakav je to trend opadanja, jel taj fortnite uzeo toliki dio kolača, iako je free...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
fila2208 kaže...
Stjepanj kaže...

fila2208 igra je prakticki identicna kao i u early access, sve dorade su prakticki neprimjetne(da nema ovih filmova s usporedbama nebi ni znao), fps mi je isti u jedinku do dana danasnjeg, osobno sam imao problema s nekakvim bugovima nakon upgrejdova obicno su svi od reda bili sto je imala velika vecina, svaki sam nabrojao i javio ovdje u temu po obicaju se totalno nevazni likovi nakace kaj sad tu ima netko izmisljati da nesto ne radi, dakle zanemari ekipu jer vecini ne radi! Evil acess je smjeh zivi, ocigledni zaljubljenik u pubg! Koliko sam primjetio TomoR ti je tu bog i batina ostatak se pojavi tu i tamo s normalnim komentarima! Kaj se tice popularnosti nesto je opala normalno tako je s svakom igrom, mojih par frendova je otislo takoder najvise zbog "net codea" i sve sto je vezano uz to jer vecina je starih skillera kao i ja koji se nemogu tome priviknuti da nesto lose radi i ne prati tvoje radnje pogotovo u borbi na blizinu gdje se "igra" doslovno slomi, optimizacija je ultralosa jer pubg na low detaljima s solidnim racunalom mozes pičiti na 120+fps lock bez problema dok recimo bf4 mp s 64p na low vrtis lock s 300+fps a izgleda 10x bolje jos ubaci u tu pricu gdje danas bf "net code" radi savrseno, tako da onima s losijim netom i u racunalom pubg s lakocom stvara ogromne probleme, igra je bila jeftina koncept je privukao masu i nista vise. cekamo pubg2, ti do tada ili posudi ili kupi igru.lp

 Ma odigrao sam ja nekih 20 sati kod frenda, na steam familyu. Igra mi je očjano išla na 7950, ali ajde krivio sam grafu, ali sad vidim da i sa boljim kompom nije to to. No dobro nije bitno, igra je kompleksna i treba puno da se doradi kako spada.

 

Pubg2, šta će se s tim ić, zar nema tu još sadržaja za ubacit u ovaj base? nove mape vozila?

 

za bf se slažem, još ako uzmeš činjenicu da će bf V pokretan na istim računalima kao i bf1, msilim pod minimalna konfa, to je veliki plus.

 

No dobor, zanimalo me kakav je to trend opadanja, jel taj fortnite uzeo toliki dio kolača, iako je free...

 Fortnite je uzeo velik dio kolaca upravo zato sto je besplatan. Nitko ni ne govori da Fortnite ne zahtjeva skill, samo drugaciji skillset od PUBGa.

Jos jednom, po pitanju optimizacije, neces ti ni novi Dishonored pokretati na staroj krami. Samo zato sto igrica ne izgleda kao najnovije najdivnije cudo ne znaci da ne valja ili da je katastrofalno optimizirana. Jbg, ni ARMA se ne vrti na iznad 30fpsa osim ako nemas masinu vrijednu godisnje hrvatske place. Velika kolicina ljudi koji se bune imaju stare kompove, slabe procesore i htjeli bi 60/120fpsa dok istovremeno stavljaju sve na High ili supersamplaju igricu unatoc tome sto imaju 1080 monitor iako to ne mogu dobiti ni na najoptimiziranijim igricama.

Dakle, jos jednom, GTX 1070 i i7 6700k vrte igricu na 100fpsa bez problema. Ista ta konfa drzi BF4 na 120 fpsa, GTA 5 na 80fpsa, Overwatch na 300fpsa (lock) Tarkov na 40fpsa i BF1 na origin accountu jer je igrica katastrofa. (BF4 je postavljen za maksimalno FPSa, GTA 5 za najljepsu 2560x1080 (ultrawide) grafiku/rezoluciju), OW je blackbars za 1920x1080, Tarkov nisam previse dirao)

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2018 10:10 (sexytoiletpaper).
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sexytoiletpaper kaže...
fila2208 kaže...

 Fortnite je uzeo velik dio kolaca upravo zato sto je besplatan. Nitko ni ne govori da Fortnite ne zahtjeva skill, samo drugaciji skillset od PUBGa.

Jos jednom, po pitanju optimizacije, neces ti ni novi Dishonored pokretati na staroj krami. Samo zato sto igrica ne izgleda kao najnovije najdivnije cudo ne znaci da ne valja ili da je katastrofalno optimizirana. Jbg, ni ARMA se ne vrti na iznad 30fpsa osim ako nemas masinu vrijednu godisnje hrvatske place. Velika kolicina ljudi koji se bune imaju stare kompove, slabe procesore i htjeli bi 60/120fpsa dok istovremeno stavljaju sve na High ili supersamplaju igricu unatoc tome sto imaju 1080 monitor iako to ne mogu dobiti ni na najoptimiziranijim igricama.

Dakle, jos jednom, GTX 1070 i i7 6700k vrte igricu na 100fpsa bez problema. Ista ta konfa drzi BF4 na 120 fpsa, GTA 5 na 80fpsa, Overwatch na 300fpsa (lock) Tarkov na 40fpsa i BF1 na origin accountu jer je igrica katastrofa. (BF4 je postavljen za maksimalno FPSa, GTA 5 za najljepsu 2560x1080 (ultrawide) grafiku/rezoluciju), OW je blackbars za 1920x1080, Tarkov nisam previse dirao)

 Ne znam tko je spominjao skill...,no dobro.

Novi dishonored je nebitan u toj cijeloj priči. Činjenica je da igra loše radi za to kako izgleda kao takva, a sad te razne kompleksnosti itd ostavimo developerima.

Da, inače igru stvaim na ualtra uvijek i na 4k rezu pa se čudim low fpsovima...lol.

Dakle developer prizna da optimizacija nije na nivou, i ti opet pričaš o nečem trećem. Fascinantno.

A ovo ispod ne znam što si time htio pokazati no dobro.

 

 

ugl. nebitno, vidim da netko tko je fan igre ne može si dopustiti i reć možda optimizacja nije na razini ili da, igrače odlaze od igre....igre da, ne igrice. Igrice imas na mobitelu.

Kao da to osobno shvaćate ako se pita nešot oko igre ili konstatira, fascinantno.

 

Znači godinu dana je taj bubble trajao, sad se lagano smanjuje i to je to.

+

 

koliko retard moraš bit da ideš tužit epic da je ukrao ideju?

šta bi onda trebalo tužit sve one koji u igri imaju tdm i dm, od tvoraca dooma i quakea ili?

ma lol, lol i lol.

 

++

 

bitno da se radi na igrici za mobitel, jer tu je lova za reklame, a igra stoji i dalje neopotmizirana, s lošim netcodeom i problemima. lol lol i lol

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2018 10:45 (fila2208).
11 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jedan The Culling je izašao puno prije svih njih, a battle royal je, samo je izašao malo prerano pa nije uspio nažalost.

 

Zanima me kak igra stoji s optimizacijom?

Jel se kaj popravilo, ili je i dalje situacija ko da se igra alfa verzija?

 

Puno naprednije igre se vrte gdje bolje od ovoga (zadnje sam je igrao oko prosinca mislim, i odmah refund jer u lobbyu je jedva ganjalo 20 FPS-a), a izgleda kao prosječan naslov iz 2007.g.

Htio bi zaigrati, jer trenutno osim par singleplayer naslova, i Hearthstona ništa u multiplayeru ne igram, CS:GO dojadio odavno (anticheat je smeće od Valvea), Fortnite mi nije legao, iako nije toliko loš koliko se pljuje, Overwatch mi nije zanimljiv kao što su mi Paladinsi, ali oni nažalost imaju premalo igrača i ponekad je problem naći meč.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2018 10:49 (Jarvan).
Moj PC  
2 1 hvala 1
13 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Moj jarvane kako ti pada na pamet da to kažeš. Sad ćeš čut kako se druge igre iz 2016-17 vrte na 1070.

Kako i dalje IGRICU igra miljarda ljudi. Kako je sve ok. I ako ti se ne sviđa i ne igraš idi iz teme odmah isti čas.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
fila2208 kaže...

ugl. nebitno, vidim da netko tko je fan igre ne može si dopustiti i reć možda optimizacja nije na razini ili da, igrače odlaze od igre....igre da, ne igrice. Igrice imas na mobitelu.

Kao da to osobno shvaćate ako se pita nešot oko igre ili konstatira, fascinantno.

 

Znači godinu dana je taj bubble trajao, sad se lagano smanjuje i to je to.

+

 

koliko retard moraš bit da ideš tužit epic da je ukrao ideju?

šta bi onda trebalo tužit sve one koji u igri imaju tdm i dm, od tvoraca dooma i quakea ili?

ma lol, lol i lol.

 

++

 

bitno da se radi na igrici za mobitel, jer tu je lova za reklame, a igra stoji i dalje neopotmizirana, s lošim netcodeom i problemima. lol lol i lol

 A mislim, tako mi i treba kad raspravljam s nekime tko je zadrt u svojem razmisljanju o IGRICI koju je igrao par sati na krumpiru od kompa.

Uzivaj dragi moj Fila, veselim se tvojem autisticnom vristanju po pitanju zenskih likova u BF5.

13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sexytoiletpaper kaže...

 A mislim, tako mi i treba kad raspravljam s nekime tko je zadrt u svojem razmisljanju o IGRICI koju je igrao par sati na krumpiru od kompa.

Uzivaj dragi moj Fila, veselim se tvojem autisticnom vristanju po pitanju zenskih likova u BF5.

 ma ok. Činjenica je da ne znaš raziliku između igre i igrice za početak, a fascinantno je da developer sam izjavi da igra nije dobra po tom pitanju, ali ok, ti si pokrenuo gta na toliko i toliko fps pa je to ok.

 

kad ponestane argumenata, onda se seliš na bezobzirno vrijeđanje, a ovaj izraz autistično je tako ružan da nisi ni svjestan da ti i tvoji prijatelji srednjoškolci s tim izrazom se rugate stvarno autističnim ljudima kojima se ne bi smjeli rugati.

Žalosno i jadno da nemate poštovanja prema nikome, a suočeni s billo kakvim argumentom krećete s nekim glupim forama koje su samo vama smiješne.

 

Ali dobro, nemam ništa protiv tebe, dapače, ali smiješno je koliko osobno shvaćaš komentar na igru, zamisli se malo jel ti ponašanje i nastup u redu. žalim te ako imaš više od 15 god, jer si dosad već trebao neke stvari shvatiti.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
5 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Igra radi tako kako radi... meni lično se sviđa koncept, tako da mi ne smetaju ni usrane teksture iz prošlog vijeka. 

Ko udje da igra solo, nece se puno zabaviti (narocito ako nije neki skiller), moze samo dobiti ptsp. 

 

Kad imas tim od 4 playera, onda svaki treci gejm zna biti epski. Po pravilu svaka ekipa se sastoji od jednog koji ganja ljude da skuplja kilove, 

jednog koji samo loota cijelo vrijeme, jednog koji je vazda u prone-u jer se uprpio... i ovaj zadnji koji trči ko biba bez glave za ovom trojicom :)

Moj PC  
7 0 hvala 1
13 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Koliko sam igrao, nekih 20tak sati, dovoljno da vidim koliko mi se igra sviđa/ne sviđa, kad sam zano upast u dobar skvad bilo je zabavno. Jedan je uvijek govorio što i kud i skupa se išlo, lootalo.

Bilo je zabavno, ali zato jer volim timski koncept i igre gdje je team, i igrači zajedno igraju. Mislim da je igra najviše zaživjela kad je dala FPP i skvadove, tad sam i sam probao igrati jer prije nema šanse, iako svaka čast odigrati solo i pobjediti jer na kraju zna bit jako jako napeto.

Taj dio igre me se dojmio, ta napetost, ali slično doživim više manje svaku partiju rainbow sixa kad sam u clutchu tako da sam rađe tamo

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 2 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
fila2208 kaže...

Koliko sam igrao, nekih 20tak sati, dovoljno da vidim koliko mi se igra sviđa/ne sviđa, kad sam zano upast u dobar skvad bilo je zabavno. Jedan je uvijek govorio što i kud i skupa se išlo, lootalo.

Bilo je zabavno, ali zato jer volim timski koncept i igre gdje je team, i igrači zajedno igraju. Mislim da je igra najviše zaživjela kad je dala FPP i skvadove, tad sam i sam probao igrati jer prije nema šanse, iako svaka čast odigrati solo i pobjediti jer na kraju zna bit jako jako napeto.

Taj dio igre me se dojmio, ta napetost, ali slično doživim više manje svaku partiju rainbow sixa kad sam u clutchu tako da sam rađe tamo

 I super, uzivaj u Rainbow Sixu, netko uziva u PUBGu i svi sretni. Nadam se da ce ti BFV biti ok pa ces imati sta igrati, a neces morati ubijati dosadu po forumu.

 

Evo ti i brojke sta se trenutno igra na STEAMu, puno nesto fanboyeva ima ova PUBG, kad je igra u tako ocajnom stanju, a igra je toliko ljudi...

Eye In The Sky
13 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ne shvaćam što točno ti dobivaš time što milju ljudi igra pubg. Uvijek je to glavni argument, e gle još milju i po ljudi igra.

Ok, jel to pokazatelj da je igra kavlietetna po pitanju gore navedneih tema netcodea, anti cheat enginea, optimizacije?

 

Što god kažeš ovdje za igru, trčiš ti s brojkama., Koga briga za brojke.

Ono, krenuo sam igrat nešto, ček da vidim, op 2 milje ljudi igra pubg, e idem onda i ja ili?

 

Ako dva miljuna ljudi misli da je Zemlja ravna ploča, jel to znači da su u pravu i da je ok ?

Oni to vjeruju i nek uživaju i super, ovdje smo se dotakli nekih drugih tema, a ti se vraćaš na brojke. jel to jedino znaš ili?

I zašto te smeta ako ja koristim forumsku slobodu i ulazim u teme igre koje ne igram? Možda planiram pa gledam kako igra trenutno izgleda, ali dobro sad kad si zalijepio brojke odmah mi je lakše, hvala.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
4 5 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
fila2208 kaže...

Ne shvaćam što točno ti dobivaš time što milju ljudi igra pubg. Uvijek je to glavni argument, e gle još milju i po ljudi igra.

Ok, jel to pokazatelj da je igra kavlietetna po pitanju gore navedneih tema netcodea, anti cheat enginea, optimizacije?

 

Što god kažeš ovdje za igru, trčiš ti s brojkama., Koga briga za brojke.

Ono, krenuo sam igrat nešto, ček da vidim, op 2 milje ljudi igra pubg, e idem onda i ja ili?

 

Ako dva miljuna ljudi misli da je Zemlja ravna ploča, jel to znači da su u pravu i da je ok ?

Oni to vjeruju i nek uživaju i super, ovdje smo se dotakli nekih drugih tema, a ti se vraćaš na brojke. jel to jedino znaš ili?

I zašto te smeta ako ja koristim forumsku slobodu i ulazim u teme igre koje ne igram? Možda planiram pa gledam kako igra trenutno izgleda, ali dobro sad kad si zalijepio brojke odmah mi je lakše, hvala.

 Ljudi imaju izbor koju igru da igraju i budi siguran, znas sam po sebi, da nitko nikada, ali bas nikada nece igrati igru koja ga ne zabavlja, mozda par sati dok ne skonta da to nije za njega i to je to. Svrha igara je da se ljudi zabave, PUBG zabavlja ljude i zato ga ljudi igraju. Pa sta ako je netcode los i ako ponekada pogines radi toga, dogadja se, i na drugoj strani se to dogadja ljudima, i to nije uopce toliko lose i toliko cesto, ni blizu.

 

Evo ti par videa kao razlog zasto ljudi igraju PUBG, u igri se dogadjaju stvari koje su lude, nepredvidljive, sasave i sve je to izvor vrhunske zabave. Jedan lik je na forumu negdje napisao da bi falilo nesto ovoj igri da je savrsena i da sve radi kako spada, nakon 600 sati sto sam proveo igrajuci mogu reci da se slazem s njim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eye In The Sky
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Frki1988 kaže...

Igra radi tako kako radi... meni lično se sviđa koncept, tako da mi ne smetaju ni usrane teksture iz prošlog vijeka. 

Ko udje da igra solo, nece se puno zabaviti (narocito ako nije neki skiller), moze samo dobiti ptsp. 

 

Kad imas tim od 4 playera, onda svaki treci gejm zna biti epski. Po pravilu svaka ekipa se sastoji od jednog koji ganja ljude da skuplja kilove, 

jednog koji samo loota cijelo vrijeme, jednog koji je vazda u prone-u jer se uprpio... i ovaj zadnji koji trči ko biba bez glave za ovom trojicom :)

 ???

Nek je poslože kak bog zapovijeda...majko mila.

U potpunosti neopravdano se igra vuče (iako neznam jel je još to tak, pitao sam jesu li optimizirali igru, bar imalo, jel izašla iz alfa testa popravo).

13 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Prijatelju, iskreno mi je drago da si našao igru za sebe i da ti je toliko dobra da si otupio na njezine nedostatke.

ja sam je probao, iako su mi se djelovi svidjeli, u suštini igra bez nekog posebnog napretka i osjećaja napretka s odvratnim loot boxovima i tim sranjima bez kavlietnog anti cheata, užasnog netocdea i dalje loše optimizacije me odbila.

 

Drago mi je da se toliko ljudi našlo u njouj i da su za svoj novac dobili zabavu i više nego su mislili. Pogledao sam hrpu videa o igri, ali eto, to nije to.

U temu sam došao sam pitati jel sve ok, jel se igra šta popravila i zašto gubi igrače a prozvan sam autistiom i izvrijeđan, toliko o ljudima koji igraju ovu igru za početak.

 

Ništa, pustit dalje pa vidjet za nekoliko, dobro bi mi došlo nešto za bezvezno pucanje po ljeti.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 6 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
fila2208 kaže...

Prijatelju, iskreno mi je drago da si našao igru za sebe i da ti je toliko dobra da si otupio na njezine nedostatke.

ja sam je probao, iako su mi se djelovi svidjeli, u suštini igra bez nekog posebnog napretka i osjećaja napretka s odvratnim loot boxovima i tim sranjima bez kavlietnog anti cheata, užasnog netocdea i dalje loše optimizacije me odbila.

 

Drago mi je da se toliko ljudi našlo u njouj i da su za svoj novac dobili zabavu i više nego su mislili. Pogledao sam hrpu videa o igri, ali eto, to nije to.

U temu sam došao sam pitati jel sve ok, jel se igra šta popravila i zašto gubi igrače a prozvan sam autistiom i izvrijeđan, toliko o ljudima koji igraju ovu igru za početak.

 

Ništa, pustit dalje pa vidjet za nekoliko, dobro bi mi došlo nešto za bezvezno pucanje po ljeti.

 Igra bez napretka i odvratni loot boxovi?!

 

Loot boxovi koji su cosmetic only su odvratni, a kakvi su oni sto ti daju prednost u igri?

 

Napredak? Sta bi ti od igre, neki grind fest?

Eye In The Sky
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Evil Access kaže...

 Igra bez napretka i odvratni loot boxovi?!

 

Loot boxovi koji su cosmetic only su odvratni, a kakvi su oni sto ti daju prednost u igri?

 

Napredak? Sta bi ti od igre, neki grind fest?

 pa da. Da igram da se levelam, da otključavam nešto, dobivam nešto, budem nagrađen nečime.

Ili je dovoljna nagrada dobit rozu suknju i trčat okolo s njom? A dobro, tko to voli dapače. Kupi ključ za box u kojem ćeš dobit bandanu. I onda idemo na server i gledajte me ljudi imam bandanu.

 

Ako si ti zadovoljan i sretan time, samo daj.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Pa kakvo pobogu levelanje i otkljucavanje u battle royalu?
Sta ces otkljucat,da se spawnas u avionu s puskom?
Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Truješ iz teme u temu, a ovdje dolaziš kao vidjet jel igra kaj valja?

pa kupi je na steamu za 20-tak € isprobaj i ako ti se ne svidi napravi refund. Vrlo jednostavno zar ne?

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
fila2208 kaže...

Prijatelju, iskreno mi je drago da si našao igru za sebe i da ti je toliko dobra da si otupio na njezine nedostatke.

ja sam je probao, iako su mi se djelovi svidjeli, u suštini igra bez nekog posebnog napretka i osjećaja napretka s odvratnim loot boxovima i tim sranjima bez kavlietnog anti cheata, užasnog netocdea i dalje loše optimizacije me odbila.

 

Drago mi je da se toliko ljudi našlo u njouj i da su za svoj novac dobili zabavu i više nego su mislili. Pogledao sam hrpu videa o igri, ali eto, to nije to.

U temu sam došao sam pitati jel sve ok, jel se igra šta popravila i zašto gubi igrače a prozvan sam autistiom i izvrijeđan, toliko o ljudima koji igraju ovu igru za početak.

 

Ništa, pustit dalje pa vidjet za nekoliko, dobro bi mi došlo nešto za bezvezno pucanje po ljeti.

 ...ajde ajde, lijepo smo se izvrijedjali po raznoraznim temama, nemoj glumit nevinasce.... inace mislim da najveci problem lezi u ovom boldanom, u tvojem slucaju. Naime, ovu igru ne mozes igrat sa tim pristupom jer ne prasta pogreske i njezin gameplay i cijeli koncept nije za bezvezno napucavanje...... igra je hc i tako ju oni koji su vjesti u klopanju chiketine i igraju, ne na run and gun nacin, ne na neobavezan nacin - trebas joj se posvetiti na puno ozbiljniji nacin od 90% naslova da bi u njoj istinski i uzivao..... a brojke igraca??? I tvoje marginaliziranje istih je kompletni fulanac! Zasto? Pa zato jer je to jedan od pokazatelja koliko su se igraci zasitili kojekavih serijala i jedva docekali nesto (relativno) novo i zanimljivo, za razumnu cijenu.... i sve to pod cijenu igranja unatoc svih problema, kojih je IPAK sve manje.... kaj se optimizacije tice sve se u igri moze i da optimizirati drajverima i postavkama u igri tako da je i sa slabijim kompom mozes igrati, treba malo proguglati i to je sve - sve se nadje ako se hoce, bitno je ono ako se hoce.... mid range do high end masine - uopce ne zelim raspravljati o ovome - kome igra ne radi najnormalnije s ovim konfama - ne zna sa svojim kompjuterom i AMEN....

metalni punker
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
fila2208 kaže...
Evil Access kaže...

 Igra bez napretka i odvratni loot boxovi?!

 

Loot boxovi koji su cosmetic only su odvratni, a kakvi su oni sto ti daju prednost u igri?

 

Napredak? Sta bi ti od igre, neki grind fest?

 pa da. Da igram da se levelam, da otključavam nešto, dobivam nešto, budem nagrađen nečime.

Ili je dovoljna nagrada dobit rozu suknju i trčat okolo s njom? A dobro, tko to voli dapače. Kupi ključ za box u kojem ćeš dobit bandanu. I onda idemo na server i gledajte me ljudi imam bandanu.

 

Ako si ti zadovoljan i sretan time, samo daj.

 stari moj, cod 2 nije imao nista od svega navedenog cak ni jbni loot box pa su ljudi igrali...nije bilo nikakvog napretka... Igras sta ti se svida i to je to....Kakve su tek igre ko America's army, Insurgency, Squad, Arma itd itd....Nijedna od ovih igara nema nikakvog napretka...Preporucio bi ti više onda singleplayer igre sa nekom pricom,napretkom itd... Ocito ovo nije za tebe :).  Sjecam se da ti se svidila siege igra tam si kukao o sasvim necem drugom, al ta igra isto nije imala nikakvog napretka, dobijes jbne novce koje mijenjas za sta, za opet loot boxove...Ovaj dio sa otkljucavanjem klasa itd uopce necu komentirat kao napredak kad 90% ljudi ima sve otkljucano. Nije ovo mmorpg da grindas,napredujes lvle itd....takav je žanr :)

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

...da razbijem malo monotoniju....

 

SCAR je buffan...

...kao sto je Lightweight grip sad upotrebljiv...

 

metalni punker
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Doca15 kaže...
Pa kakvo pobogu levelanje i otkljucavanje u battle royalu?
Sta ces otkljucat,da se spawnas u avionu s puskom?

 to mi je i najguplji dio svake igre. Ono dođeš odigrati rundu dvije navecer, a onda moras grindati oruzja, levele i tako to. 

10 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ja razumjem frustracije nekih od vas na optimiziranost igre, cesto radi iste i ja vršim obiteljsko nailje nad tipkovnicom.

 

No ovo je jedina igra u zadnjih 10 godina koja me povukla da ponovno igram i to evo ima nekih 500 sati. Tako da po meni nikad bolje uloženih 30€. 

 

Moj PC  
5 0 hvala 1
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Neki ljudi dodju ovdje srat srat srat srat srat i nikako da zavrse srat u pm!!!!Ti se ne svidja igra,odhebi lagano i zdravo.Mene kada ljudi pitaju kakva je igra,kazem iskreno.Sto se tice FPSa solidno odradjen posao za sada.Ali ako si fps PICAJZLA,nemoj niti kupovat game.Ima navodno hackera pun klinac,ja osobno sam naletio na svega troje od kada imam game.A to je 240h igre.Mislim da sam i vise nego kompetentan da pricam kakva je igra po MOM misljenju.Ili sam ja corav pa ne vidim koliko hackaju ili ljudi jedu govna puno.Nesto od to dvoje ce biti.No ako si osoba koja nije zadrti gamer i vise voli gustat i zabavit se sa ekipom,game je ODLICAN.Ima nedostataka definitivno,ali nemas ih samo TI.Nego svi ih imaju.Ako mogu trpit ostali,tasto nebi i ti?A ako nemozes preci preko tih stvari,stari sorry i taj game nije za tebe...Eto toliko u kratke crte.

Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Endymon kaže...

Neki ljudi dodju ovdje srat srat srat srat srat i nikako da zavrse srat u pm!!!!Ti se ne svidja igra,odhebi lagano i zdravo.Mene kada ljudi pitaju kakva je igra,kazem iskreno.Sto se tice FPSa solidno odradjen posao za sada.Ali ako si fps PICAJZLA,nemoj niti kupovat game.Ima navodno hackera pun klinac,ja osobno sam naletio na svega troje od kada imam game.A to je 240h igre.Mislim da sam i vise nego kompetentan da pricam kakva je igra po MOM misljenju.Ili sam ja corav pa ne vidim koliko hackaju ili ljudi jedu govna puno.Nesto od to dvoje ce biti.No ako si osoba koja nije zadrti gamer i vise voli gustat i zabavit se sa ekipom,game je ODLICAN.Ima nedostataka definitivno,ali nemas ih samo TI.Nego svi ih imaju.Ako mogu trpit ostali,tasto nebi i ti?A ako nemozes preci preko tih stvari,stari sorry i taj game nije za tebe...Eto toliko u kratke crte.

 Igra bi zrebala biti zabava, a ne nešto što moraš trpiti. 

I naravno, u stadiju je ko neka f2p alfa verzija, a košta 20 eura.

Ako je naplaćuju, neka je završe.

Gameplay ko svaki prokleti battle royal, a PUBG je sve samo ne prvi battle royal...jedino što je prvi, je prvi uspješan battle royal.

 

Velim, kupio sam je, probao, ispovraćao nakon masovnih tehničkih poteškoća i refundao igru.

Sad sam došao u temu pitati kakvo je stanje po pitanju tehničkih problema i optimizacije, i jedino kaj vidim je vrijeđanje svih koji ne pjevaju hvalospjeve o poluzavršenoj igri koja se redovno naplaćuje.

Konkretnih i kvalitetnih odgovora 0, uvreda cca 50/h, bacanje drkice na "kvalitetu" igre oko 120 km kožice/h.

 

Nakon ovoga, i stvari koje vidim po netu, optimizacija je zadnji problem, glavni problem je mutav community.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2018 19:47 (Jarvan).
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Nekuzim sta bi neki htjeli.Igra je napredovala jako puno od early accessa.Od optimizacije za koju se ja nemogu pozaliti jer sa svojim kompom nikad ne pada ispod 100fpsa.Mogu bit i ja picajzla pa rec nije optimizirana jer nemam 144fpsa.A ove komentare sto se tice cheatera je davno prozvakana jer ih trenutno ima koliko i u svakoj drugoj igri.U fpp ih gotovo i nema.Naletio na jednog u zadnjih par sezona.Da, igra ima problema s desyncom,netcodom i tim stvarima.Al to se najlakse moze rijesti region lockom jer u ovoj igri ima prednost onaj sa visim pingon.Neki pljuju ove skinove i to loot boxove.Pa covjece ko te tjera da ih kupis ionak nemas nikakvu prednost.I neki vjerojatno ne shvacaju da kozmetiku za oruzje i skinove radi totalno drugi tim koji nema ni jedan drugi posao nego to raditi,nemaju oni veze s timom koji radi na "fixanju" igre.
Battlelog: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2018 19:55 (Doca15).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice