PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.296.503
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sexytoiletpaper kaže...
ReverseFlash kaže...
sudy_freak kaže...

 Tako je, u pravu si!

Prije ili kasnije ce i ono malo smece od Messija i Ronalda dokazati da su cijeli zivot pod dopingom i da imaju kiberneticke implante jer su dosli iz buducnosti gdje je Gospodin Isus Bog zakrivio nasu ravnu zemlju u kuglu.

Stvarno si puko covjece. Lik je bolestan, odlican je u PUBGu i odlican je u CSGOu bio. Zasto? Zato sto ima jebene reflekse i vise sati u te dvije igre od svih nas na forumu zajedno na trecu. Kada dovoljno dugo igras neku igru neke stvari postanu normalne. Pogledaj ga dok je igrao BFV. Bio je odlican ali ni blizu onome sto radi u PUBGu. Zasto? Jer nije igrao toliko dugo da zna svaki kut i ciljati bez gledanja.

 Jbt konj, ti stvarno ne shvaćaš da je to moje mišljenje i da ne namjeravam nikoga okrenuti da razmišlja isto kao ja? Da li vidiš igdje da ja tebi govorim da si puko i da si lud i da si glup što misliš da ne vara? Smiri hormone

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...
exer1234 kaže...
KIKI3ooo kaže...
exer1234 kaže...
KIKI3ooo kaže...

Kako neće Shroud igrat agresivno kad igra po cili dan. Ima takav skill i refleks da pretvara igru u cirkus, u predstavu za gledatelje. Đaba ti strategija i pozicija. Dosta da proviriš malo iz zaklona i prosvira ti mozak.

 taj skill je prvenstveno prirodni talenat. jer uzmi prosjecnog gamera, da igra po cijele dane, nece doci ni blizu toj razini.

 

isto kao i nogomet, nitko nece doci na messijevu razinu, zato sto je prirodni talenat, bez obzira na sav rad i vjezbu

 Aj. Amo reć i da ima prirodni talenat.

Ali mu ni ne treba kad mu je refleks... ka ptica u krletki mu je reakcija. Igra postaje glupa i dosadna kad je on igra.

O takvoj razini igranja nema smisla razmišljat ako se nema sponzora, bili to roditelji ili kasnije gledatelji, koji će financirati vrijeme koje je potrebno uložiti u gaming. A to sigurno nije 2-3 sata dnevno!

 Pa logicno je, talenat se odmah primjeti.. Pogledaj u bilo kojoj igri

 

Evo osobno sam pratio quake 3 i quake live , sve turnire itd.. igrac koji ima talent, se odmah pokaze, i uglavnom bude u vrhu odmah u startu.. Nema sad tu da se godinama gradi itd..

 

Ako vec vidis da si dobar, gdje je problem? pa i obicni klinci koji igraju, provedu par sati dnevno, zasto ne bi netko tko je odlcian u tome, proveo i vise, ako zna da ce mu donijeti neke koristi

 Već vidim tvoj manjak kulture tj potpuno nepostojanje iste. Svatko tko ima drugačije mišljenje od tvoga je idiot, glupan i slično. Gledam ti malo postove i sve što vidim je manjak poštovanja prema drugima, obraćanje drugima s visoka, klasično seljačko ponašanje i nepostojanje kućnog odgoja te bezobrazno, isfrustrirano izbacivanje bijesa. Talent u videoigrama............HAHAHAHAHAHAHAHA šta još neću pročitati, rođo talent je u slikarstvu, glazbi, sportu, medicini, a ne videoigrama...........potpuno si profulao našu stvarnost.

Sve se susprežem od komentiranja, al ti brate nisi normalan.

Živimo u 21. stoljeću, gdje indrustrija videoigara, za koju kažeš da nije talent okreće nekoliko puta više love od ovih tvojih nabrojenih područja.
I ti onda kažeš da za videoigre ne treba talent?!

Za stvaranje igara nije potreban talent?

Za igranje igara na vrhunskoj razini nije potreban talent?
Ok

 


Stari moj, odi kod nekog talentiranog stručnjaka medicine - područje neuro/psihološke znanosti.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
ReverseFlash kaže...
exer1234 kaže...
KIKI3ooo kaže...
exer1234 kaže...
KIKI3ooo kaže...

Kako neće Shroud igrat agresivno kad igra po cili dan. Ima takav skill i refleks da pretvara igru u cirkus, u predstavu za gledatelje. Đaba ti strategija i pozicija. Dosta da proviriš malo iz zaklona i prosvira ti mozak.

 taj skill je prvenstveno prirodni talenat. jer uzmi prosjecnog gamera, da igra po cijele dane, nece doci ni blizu toj razini.

 

isto kao i nogomet, nitko nece doci na messijevu razinu, zato sto je prirodni talenat, bez obzira na sav rad i vjezbu

 Aj. Amo reć i da ima prirodni talenat.

Ali mu ni ne treba kad mu je refleks... ka ptica u krletki mu je reakcija. Igra postaje glupa i dosadna kad je on igra.

O takvoj razini igranja nema smisla razmišljat ako se nema sponzora, bili to roditelji ili kasnije gledatelji, koji će financirati vrijeme koje je potrebno uložiti u gaming. A to sigurno nije 2-3 sata dnevno!

 Pa logicno je, talenat se odmah primjeti.. Pogledaj u bilo kojoj igri

 

Evo osobno sam pratio quake 3 i quake live , sve turnire itd.. igrac koji ima talent, se odmah pokaze, i uglavnom bude u vrhu odmah u startu.. Nema sad tu da se godinama gradi itd..

 

Ako vec vidis da si dobar, gdje je problem? pa i obicni klinci koji igraju, provedu par sati dnevno, zasto ne bi netko tko je odlcian u tome, proveo i vise, ako zna da ce mu donijeti neke koristi

 Već vidim tvoj manjak kulture tj potpuno nepostojanje iste. Svatko tko ima drugačije mišljenje od tvoga je idiot, glupan i slično. Gledam ti malo postove i sve što vidim je manjak poštovanja prema drugima, obraćanje drugima s visoka, klasično seljačko ponašanje i nepostojanje kućnog odgoja te bezobrazno, isfrustrirano izbacivanje bijesa. Talent u videoigrama............HAHAHAHAHAHAHAHA šta još neću pročitati, rođo talent je u slikarstvu, glazbi, sportu, medicini, a ne videoigrama...........potpuno si profulao našu stvarnost.

Sve se susprežem od komentiranja, al ti brate nisi normalan.

Živimo u 21. stoljeću, gdje indrustrija videoigara, za koju kažeš da nije talent okreće nekoliko puta više love od ovih tvojih nabrojenih područja.
I ti onda kažeš da za videoigre ne treba talent?!

Za stvaranje igara nije potreban talent?

Za igranje igara na vrhunskoj razini nije potreban talent?
Ok

 


Stari moj, odi kod nekog talentiranog stručnjaka medicine - područje neuro/psihološke znanosti.

 I ja smatram da ti nisi isto normalan pa ti to ne pišem, ali eto kad si ti mene počastio pa da ti uzvratim velikodušnost. Zanimljivo kako si sve prije podebljanoga ignorirao, već naglasio samo ono što ti odgovara. Po meni to rade eto nenormalne osobe, željne pažnje, koje vide samo ono što im odgovara. Za takve - pravac Vrapče. Kakve veze ima koliko novaca okreće? Jel ti znaš išta o bilokakvoj industriji? Za stvaranje igara nikada nisam rekao da ne treba talent. Za igranje naravno da ne treba, pa to je očito kao i to što si ti isfrustrirani kliinac. Igraj dovoljno dugo i bit ćeš  jako dobar igrač, vrhunski, za to uopće ne treba talent. Vježbaj, vježbaj i vježbaj, refleksi će ti postati brži, znat ćeš mape napamet, znat ćeš igru poprijeko i sve njene prednosti i nedostatke, ali to nema veze s talentom. Lik je cheater i to je ponovno samo MOJE MIŠLJENJE, no to neki ovdje ne shvaćaju, no umjesto da se civilizirano napiše, u redu, ne slažem se s tobom, ja mislim da nije,  dvoje djece ovdje se nađe uvrijeđeno što netko ima drugačije mišljenje od njih i krene napad. Čestitam vašim roditeljima na perfektnom odgoju.

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jel to opet odgođen update?
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
galinjo24 kaže...
Jel to opet odgođen update?

?

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Jerkoviću, srećo, pogledaj profil pa reci tko je klinac ili ne.

I'm off

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Nije odgoden , nego je najavljen na pocetku oktobra da ce bit 

13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...
galinjo24 kaže...
Kad dolazi na live patch 22
TomoR kaže...
galinjo24 kaže...
Kad dolazi na live patch 22

 Uglavnom patch-iraju četvrtkom tijekom maintenance-a, ali rijetko najave unaprijed, e sad će taj i taj.

PC Players: Live servers will enter maintenance for 3 hours starting Sep 26 5:30pm PDT / Sep 27 2:30am CEST / Sep 27 9:30am KST.

We will be performing routine maintenance during this time, Patch #22 will remain on the Test Server.

 

S twittera naravno.

Kvoutam sam sebe..
Pratite twitter, uštedite si vrijeme i saznate relevantnu informaciju iz prve ruke.

 

 

EDIT:

PC Players: A hotfix was recently deployed to live servers.

- Fixed issues causing gunfire to sound abnormal over distance and the audio of the Beryl M762 to cut out while firing in auto.

- Improved an issue which caused audio to stutter and distort in specific conditions.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 14:17 (sudy_freak).
16 godina
moderator
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

 I ja smatram da ti nisi isto normalan pa ti to ne pišem, ali eto kad si ti mene počastio pa da ti uzvratim velikodušnost. Zanimljivo kako si sve prije podebljanoga ignorirao, već naglasio samo ono što ti odgovara. Po meni to rade eto nenormalne osobe, željne pažnje, koje vide samo ono što im odgovara. Za takve - pravac Vrapče. Kakve veze ima koliko novaca okreće? Jel ti znaš išta o bilokakvoj industriji? Za stvaranje igara nikada nisam rekao da ne treba talent. Za igranje naravno da ne treba, pa to je očito kao i to što si ti isfrustrirani kliinac. Igraj dovoljno dugo i bit ćeš  jako dobar igrač, vrhunski, za to uopće ne treba talent. Vježbaj, vježbaj i vježbaj, refleksi će ti postati brži, znat ćeš mape napamet, znat ćeš igru poprijeko i sve njene prednosti i nedostatke, ali to nema veze s talentom. Lik je cheater i to je ponovno samo MOJE MIŠLJENJE, no to neki ovdje ne shvaćaju, no umjesto da se civilizirano napiše, u redu, ne slažem se s tobom, ja mislim da nije,  dvoje djece ovdje se nađe uvrijeđeno što netko ima drugačije mišljenje od njih i krene napad. Čestitam vašim roditeljima na perfektnom odgoju.

 

Uz najbolju volju, ne mogu više čitati tvoje baljezgarije. Ti svakako možeš imati mišljenje, ali očito se jako teško miriš s time da ti netko kaže da je ono potpuno promašeno. U pravu su svi koji su ti rekli da si opako zabrijao s ovime da je Shroud cheater i da za igranje na takvoj razini ne treba biti talentiran. Da je vrijeme jedini resurs koji treba uložiti u igranje na toj razini, nemaš li dojam da bi svijet bio prepun igrača na Shroudovoj razini? A vidi vraga, pričamo samo o njemu, chocoTacou i još njih par, koji su se istaknuli kao najbolji.

 

Pokušajmo ovako - ti misliš da je Shroud jedini na svijetu tko može na jednu igru potrošiti 10 sati dnevno? Pa to je upravo za krepat od smijeha  Pola ljudi s moje liste frendova na Steamu igra PUBG 8 ili više sati dnevno, a nitko nema K/D preko 1, niti je itko od njih popularan i cijenjen streamer. Uopće mi je suludo da to treba objašnjavati i "braniti", ili da bi to mogao izjaviti netko tko je investirao više od dvije sive stanice u proces razmišljanja o ovoj temi.

 

Uglavnom, smiri strasti i bacanje poluvreda pod hitno, jer ćeš u suprotnom na hlađenje od foruma.

Never put Dolby on snake detectors.
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Davor kaže...
ReverseFlash kaže...

 I ja smatram da ti nisi isto normalan pa ti to ne pišem, ali eto kad si ti mene počastio pa da ti uzvratim velikodušnost. Zanimljivo kako si sve prije podebljanoga ignorirao, već naglasio samo ono što ti odgovara. Po meni to rade eto nenormalne osobe, željne pažnje, koje vide samo ono što im odgovara. Za takve - pravac Vrapče. Kakve veze ima koliko novaca okreće? Jel ti znaš išta o bilokakvoj industriji? Za stvaranje igara nikada nisam rekao da ne treba talent. Za igranje naravno da ne treba, pa to je očito kao i to što si ti isfrustrirani kliinac. Igraj dovoljno dugo i bit ćeš  jako dobar igrač, vrhunski, za to uopće ne treba talent. Vježbaj, vježbaj i vježbaj, refleksi će ti postati brži, znat ćeš mape napamet, znat ćeš igru poprijeko i sve njene prednosti i nedostatke, ali to nema veze s talentom. Lik je cheater i to je ponovno samo MOJE MIŠLJENJE, no to neki ovdje ne shvaćaju, no umjesto da se civilizirano napiše, u redu, ne slažem se s tobom, ja mislim da nije,  dvoje djece ovdje se nađe uvrijeđeno što netko ima drugačije mišljenje od njih i krene napad. Čestitam vašim roditeljima na perfektnom odgoju.

 

Uz najbolju volju, ne mogu više čitati tvoje baljezgarije. Ti svakako možeš imati mišljenje, ali očito se jako teško miriš s time da ti netko kaže da je ono potpuno promašeno. U pravu su svi koji su ti rekli da si opako zabrijao s ovime da je Shroud cheater i da za igranje na takvoj razini ne treba biti talentiran. Da je vrijeme jedini resurs koji treba uložiti u igranje na toj razini, nemaš li dojam da bi svijet bio prepun igrača na Shroudovoj razini? A vidi vraga, pričamo samo o njemu, chocoTacou i još njih par, koji su se istaknuli kao najbolji.

 

Pokušajmo ovako - ti misliš da je Shroud jedini na svijetu tko može na jednu igru potrošiti 10 sati dnevno? Pa to je upravo za krepat od smijeha  Pola ljudi s moje liste frendova na Steamu igra PUBG 8 ili više sati dnevno, a nitko nema K/D preko 1, niti je itko od njih popularan i cijenjen streamer. Uopće mi je suludo da to treba objašnjavati i "braniti", ili da bi to mogao izjaviti netko tko je investirao više od dvije sive stanice u proces razmišljanja o ovoj temi.

 

Uglavnom, smiri strasti i bacanje poluvreda pod hitno, jer ćeš u suprotnom na hlađenje od foruma.

 Ja sam iznio svoje mišljenje iza kojeg stojim. I iskreno po meni nisu u pravu ali ih nisam vrijeđao nigdje za razliku od njih niti sam igdje rekao da sam ja sigurno u pravu. Meni nije zasmetalo što oni misle suprotno od mene već smetalo što se napada mene iz jednog jedinog razloga što imam suprotno mišljenje, što je bilo očito a modovi poput tebe nisu ni mrdnuli prstom oko toga kod tih vrijeđanja niti su bili objektivni iz čistog i jedinog razloga jer imaju isto mišljenje, ergo, nisu objektivni. Umjesto da si sagledao to iz neutralnog kuta bez obzira na vlastito mišljenje, ti si uzeo stranu. Samim time što si nazvao moje mišljenje "baljezgarije" to potvrđuje. Umjesto da si napisao nešto tipa, to je tvoje mišljenje, ne slažem se s tim i ok. Nebi bio svijet prepun takvih igrača jer ja ne smatram da je on vrhunski igrač, ne kažem da je to 100 postotna činjenica već tako mislim. I gdje sam ja napisao da je shroud jedini na svijetu koji može potrošiti 10 sati dnevno? Nigdje, odakle si izvukao taj zaključak? I savjet za ove tvoje "prijetnje" za hlađenje, ti smiri hormone, jer ja ne radim niti pišem išta bezobrazno ili uvredljivo da bi ti imao opravdanja za takvo nešto. Osim ako iznošenje vlastitog mišljenja na forumu nije van pravila ponašanja. Ali ajde, ti barem nisi vrijeđao

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.9.2018 22:26 (ReverseFlash).
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo i ja mislim da je shroud faking cheater.. i kaj sad?

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nešto malo drugačije.

 

PaluluMan - YOU DRIVE YOU LOSE

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
red_bull kaže...

Evo i ja mislim da je shroud faking cheater.. i kaj sad?

 Nemo nemoj tako Joka. Shroud je idol mog djetinjstva.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Soldier977 kaže...
red_bull kaže...

Evo i ja mislim da je shroud faking cheater.. i kaj sad?

 Nemo nemoj tako Joka. Shroud je idol mog djetinjstva.

 Ja bi rekao da si ti stariji od njega, ali dobro, možda si i vremenski putnik...

12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...
Soldier977 kaže...
red_bull kaže...

Evo i ja mislim da je shroud faking cheater.. i kaj sad?

 Nemo nemoj tako Joka. Shroud je idol mog djetinjstva.

 Ja bi rekao da si ti stariji od njega, ali dobro, možda si i vremenski putnik...

 Sarkazam Tomo. Joka kuži šta ja pričam.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Soldier977 kaže...
TomoR kaže...
Soldier977 kaže...
red_bull kaže...

Evo i ja mislim da je shroud faking cheater.. i kaj sad?

 Nemo nemoj tako Joka. Shroud je idol mog djetinjstva.

 Ja bi rekao da si ti stariji od njega, ali dobro, možda si i vremenski putnik...

 Sarkazam Tomo. Joka kuži šta ja pričam.

  ili je ovo sarkazam na sarkazam 

 

Joka nije citer mojne tako.Opet ce se raskrivit neko,ja prvi.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...
Soldier977 kaže...
TomoR kaže...
Soldier977 kaže...
red_bull kaže...

Evo i ja mislim da je shroud faking cheater.. i kaj sad?

 Nemo nemoj tako Joka. Shroud je idol mog djetinjstva.

 Ja bi rekao da si ti stariji od njega, ali dobro, možda si i vremenski putnik...

 Sarkazam Tomo. Joka kuži šta ja pričam.

  ili je ovo sarkazam na sarkazam 

 

Joka nije citer mojne tako.Opet ce se raskrivit neko,ja prvi.

 

 

https://i.gifer.com/3Hyv.gif 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 9:32 (Soldier977).
6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

 Ja sam iznio svoje mišljenje iza kojeg stojim. I iskreno po meni nisu u pravu ali ih nisam vrijeđao nigdje za razliku od njih niti sam igdje rekao da sam ja sigurno u pravu. Meni nije zasmetalo što oni misle suprotno od mene već smetalo što se napada mene iz jednog jedinog razloga što imam suprotno mišljenje, što je bilo očito a modovi poput tebe nisu ni mrdnuli prstom oko toga kod tih vrijeđanja niti su bili objektivni iz čistog i jedinog razloga jer imaju isto mišljenje, ergo, nisu objektivni. Umjesto da si sagledao to iz neutralnog kuta bez obzira na vlastito mišljenje, ti si uzeo stranu. Samim time što si nazvao moje mišljenje "baljezgarije" to potvrđuje. Umjesto da si napisao nešto tipa, to je tvoje mišljenje, ne slažem se s tim i ok. Nebi bio svijet prepun takvih igrača jer ja ne smatram da je on vrhunski igrač, ne kažem da je to 100 postotna činjenica već tako mislim. I gdje sam ja napisao da je shroud jedini na svijetu koji može potrošiti 10 sati dnevno? Nigdje, odakle si izvukao taj zaključak? I savjet za ove tvoje "prijetnje" za hlađenje, ti smiri hormone, jer ja ne radim niti pišem išta bezobrazno ili uvredljivo da bi ti imao opravdanja za takvo nešto. Osim ako iznošenje vlastitog mišljenja na forumu nije van pravila ponašanja. Ali ajde, ti barem nisi vrijeđao

 Micko, ajde ohladi. Prvi si bio tko je ljude nazivao naivnima i tvrdio da imaju "balkanski mentalitet" jer su rekli da si blesav. Ako netko pocne tvrditi da je zemlja ravna, hoces li se sloziti s njim ili mu reci da je blesav i nastaviti dalje? Jer upravo si rekao da je zemlja ravna. Prvi si ljudima pricao "s visoka" i onda iste krivio za takvo sto kada su se tebi obracali. Davor je zauzeo stranu u koju je uvjeren, a to je da je netko tko je isao na turnire i mljeo ekipu na turnirima ne vara u igrici. Nismo svi stvoreni jednaki i nismo svi sposobni procesirati jednaku kolicinu informacija istovremeno. Shroud je sposoban vidjeti pomak na 100 metara od sebe u mraku, registrirati ga i poceti pucati po istome. Ti nisi, ja nisam, Davor nije, Trump nije. Jebes ga. A ako si uvjeren da svatko tko ulozi dovoljno vremena u nesto moze postati profesionalac u tome, imas cijelu hrvatsku 2. i 3. nogometnu ligu punu deckiju koji su davali sve od sebe u podmlatcima ali nisu imali talent potreban da postanu iduci Modric, Messi, Ronaldo i slicno.

Tako da ili ohladi ili se pocni time profesionalno baviti i dokazi nam da smo u krivu, veselilo bi me da uspijes.

EDIT: Savjet, ne moras "haha..." pisati sa caps lockom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 9:59 (sexytoiletpaper).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sexytoiletpaper kaže...
ReverseFlash kaže...

 Ja sam iznio svoje mišljenje iza kojeg stojim. I iskreno po meni nisu u pravu ali ih nisam vrijeđao nigdje za razliku od njih niti sam igdje rekao da sam ja sigurno u pravu. Meni nije zasmetalo što oni misle suprotno od mene već smetalo što se napada mene iz jednog jedinog razloga što imam suprotno mišljenje, što je bilo očito a modovi poput tebe nisu ni mrdnuli prstom oko toga kod tih vrijeđanja niti su bili objektivni iz čistog i jedinog razloga jer imaju isto mišljenje, ergo, nisu objektivni. Umjesto da si sagledao to iz neutralnog kuta bez obzira na vlastito mišljenje, ti si uzeo stranu. Samim time što si nazvao moje mišljenje "baljezgarije" to potvrđuje. Umjesto da si napisao nešto tipa, to je tvoje mišljenje, ne slažem se s tim i ok. Nebi bio svijet prepun takvih igrača jer ja ne smatram da je on vrhunski igrač, ne kažem da je to 100 postotna činjenica već tako mislim. I gdje sam ja napisao da je shroud jedini na svijetu koji može potrošiti 10 sati dnevno? Nigdje, odakle si izvukao taj zaključak? I savjet za ove tvoje "prijetnje" za hlađenje, ti smiri hormone, jer ja ne radim niti pišem išta bezobrazno ili uvredljivo da bi ti imao opravdanja za takvo nešto. Osim ako iznošenje vlastitog mišljenja na forumu nije van pravila ponašanja. Ali ajde, ti barem nisi vrijeđao

 Micko, ajde ohladi. Prvi si bio tko je ljude nazivao naivnima i tvrdio da imaju "balkanski mentalitet" jer su rekli da si blesav. Ako netko pocne tvrditi da je zemlja ravna, hoces li se sloziti s njim ili mu reci da je blesav i nastaviti dalje? Jer upravo si rekao da je zemlja ravna. Prvi si ljudima pricao "s visoka" i onda iste krivio za takvo sto kada su se tebi obracali. Davor je zauzeo stranu u koju je uvjeren, a to je da je netko tko je isao na turnire i mljeo ekipu na turnirima ne vara u igrici. Nismo svi stvoreni jednaki i nismo svi sposobni procesirati jednaku kolicinu informacija istovremeno. Shroud je sposoban vidjeti pomak na 100 metara od sebe u mraku, registrirati ga i poceti pucati po istome. Ti nisi, ja nisam, Davor nije, Trump nije. Jebes ga. A ako si uvjeren da svatko tko ulozi dovoljno vremena u nesto moze postati profesionalac u tome, imas cijelu hrvatsku 2. i 3. nogometnu ligu punu deckiju koji su davali sve od sebe u podmlatcima ali nisu imali talent potreban da postanu iduci Modric, Messi, Ronaldo i slicno.

Tako da ili ohladi ili se pocni time profesionalno baviti i dokazi nam da smo u krivu, veselilo bi me da uspijes.

EDIT: Savjet, ne moras "haha..." pisati sa caps lockom.

 ....ne, rekao bih da je ta njegova izjava meni smješna, ali ga nebih nazvao idiotom ili glupanom ili da priča baljezgarije kao što su meni napisali, pustio bih ga da vjeruje u tu svoju tvrdnju i ne bih ga pokušao razuvjeriti jer svatko ima pravo na svoje mišljenje, tko sam ja da nekoga razuvjerim? Pa naravno da sam nazvao to balkanskim mentalitetom kad se krenulo vrijeđati mene jer sam imao drugačije mišljenje. Mogao bih o nogometnoj temi sad pisati desetke redova ali mi ne pada na pamet jer nemam vremena. Isto tako nisam pričao s visoka koliko god ti to vidio, a i da jesam (a nisam) nemožeš to uspoređivati sa direktnim uvredama koje sam dobio i na loje moderatori nisu mrdnuli. Tako da mi ne pada na pamet se "ohladiti", svoje mišljenje ću i dalje pisati kad god vidim da netko napiše da je lik "real deal". Niti vrijeđam nikoga niti sam bezobrazan. Sve ostalo ne kosi se pravilima foruma, a to što nekima smeta moje mišljenje jer je suprotno od njihovog, uključujući i tebe, to je vaš problem. Pazi ti njega, dao si za pravo da meni piše "miciko ajde ohladi". Rođo, previše si dopuštaš.

6 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
ReverseFlash kaže...

Pazi ti njega, dao si za pravo da meni piše "miciko ajde ohladi". Rođo, previše si dopuštaš.

 Micko, Rođo, kako god hoces, evo zadnje sto cu ti reci pa cu prestati spammati temu. Pogledao sam ti statse i katastrofa su. Tvrdis da netko vara a nemas ni fundamentalno znanje igre u glavi.

Ajde da resetas lijevo i desno, da imas CD u 10% meceva i da znas sto pricas pa prozoves nekog cheaterom. Ajde da tu osobu vec pola communitya gleda poprijeko pa se pridruzis ljudima. Ali ti imas KD ispod 1, Chicken Dinnera 3 na zadnjih 300+ meceva i sa 100% tvrdnjom tvrdis da Shroud vara? Micek Rođo, baljezgas gluposti. Pogledaj malo po jutubu, nauci osnove igre i onda idi okolo vikati ČITERI. Eto, tu sam otisao.

11 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Druze, evo ja igram 8+h dnevno zadnjih par mjeseci pubga. Ako sam bio kad sam kreno igrat lvl 1, sad trenutno nakon toliko h igranja, sam 4 lvl. Jer u ovoj igrici ne preovladava samo skill ima dosta faktora koji uticu na igru. Aim mozes izvjezbat, ali game sens koji Shroud ima ne mozes poredit sa nasim "obicnih" gamera. Da je on presao sa LOL il ne znam ni ja neke druge igre, drugog zanra a ne fps, ja bih prvi reko da mi je sumnjivo sto tako puca il sta ja znam. Ali sa hiljadama sati u CS-u i mooooras imat skill mooooras znat pucat i gdje ocekivat igrace i sl.

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Don't

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pitanje za moderatore. Zašto dopuštate toliko offtopica i sranja od pojedinih članova? Zbog par "stručnjaka" ovdje na forumu više takoreć niti ne pratim pola ovih tema na forumu jer skoro niti jedan post nije vezan za igru nego za prepucavanja određenih članova u stilu "moj tata je jači od tvog tate". Imate privatne poruke pa si j*bite sve odreda tamo i vrijeđajte se. Meni se ne čitaju vaša sranja tu. Ili se držite teme ili odjebite sa ovog topica tj. foruma općenito. Naporni ste više bogu i vragu! 

 

Unaprijed zahvaljujem

 

LP

 

P.S. Isprike na offtopicu 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 15:25 (Baldurion).
Moj PC  
11 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Baldurion kaže...

Pitanje za moderatore. Zašto dopuštate toliko offtopica i sranja od pojedinih članova? Zbog par "stručnjaka" ovdje na forumu više takoreć niti ne pratim pola ovih tema na forumu jer skoro niti jedan post nije vezan za igru nego za prepucavanja određenih članova u stilu "moj tata je jači od tvog tate". Imate privatne poruke pa si j*bite sve odreda tamo i vrijeđajte se. Meni se ne čitaju vaša sranja tu. Ili se držite teme ili odjebite sa ovog topica tj. foruma općenito. Naporni ste više bogu i vragu! 

 

Unaprijed zahvaljujem

 

LP

 

P.S. Isprike na offtopicu 

 Napokon netko normalan...istko koda slusam mladje rodjake kad se raspravljaju ko je bolji Messi ili Ronaldo.Svaki je od njih upravu i svaki izvrce rijeci drugom kako mu pase.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 15:30 (hrka11).
12 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

E, a tko je taj Shourd i zašto bi ja kao IGRAČ (a ne gledatelj) igre morao znati za njega?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hrka11 kaže...

 ko je bolji Messi ili Ronaldo.

 Modrić

NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
7 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
CyberDemonVZ kaže...

E, a tko je taj Shourd i zašto bi ja kao IGRAČ (a ne gledatelj) igre morao znati za njega?

 

"Is it Shrood or Shroud?"

 

10 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

... s obzirom da je lik uspio napisati "misljenje" onoliko puta koliko shroud ima killova u jednoj partiji, samo da podsjetim na jednu od tisucu mudrosti inspektora Callahana.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2018 22:21 (Tallahassee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Perki kaže...
hrka11 kaže...

 ko je bolji Messi ili Ronaldo.

 Modrić

 Daleko od toga... 

 

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
12 godina
odjavljen
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel ima kakav način da probam PUBG na određeno vrijeme? Kratak sam s novcem a Fortnite mi je posao smeće teško, igram PUBG na mobitelu al nije to to. Ne mogu dočekati da zamjenim to smeće s PUBGom

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice