Prince of Persia ide dalje!

poruka: 55
|
čitano: 9.621
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Prince of Persia ide dalje!

Evo upravo sam saznal jedan super podatak za gaming opcenito!

Prince of Persia  ce osvanuti na PC-u, PS3-u i X360-u jos ove godine!

Sto je jos vaznije, razvojni studio je Ubisoftov Montreal studios!

Da li ce razvojni tim opravdati svoju slavu stecenu u Assassin Creedu!?


Amd Athlon64 X2 6400+ Black Edition, Thermaltake V1, Gigabyte GA-M56S-S3, 4GB DDR2 800 Kingmax, Powercolor Radeon 2600xt 256Mb DDR4, Forton Blue Storm 2 500W, Seagate 250GB, Samsung 205BW 20" Widescreen, Thermaltake Armor Jr., Logitech Z-2300, Logitech LX 500
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia ide dalje!

Nadam se da hoće.

Da  barem  naprave  novog  više  u  stilu  dvojke.

U  trojci  kad  skužiš  kako  funkcioniraju  skriveni  napadi  (ono  kad  čakija  zasvjetli)  igra  postaje  prelagana.


Drugs and alcohol are not the only addictions.Gaming is one of them too.My God i am an addict.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prince of Persia ide dalje!
Spaz kaže...

Nadam se da hoće.

Da  barem  naprave  novog  više  u  stilu  dvojke.

U  trojci  kad  skužiš  kako  funkcioniraju  skriveni  napadi  (ono  kad  čakija  zasvjetli)  igra  postaje  prelagana.


 meni su ti napadi bas zakon,nije bas tako lagano jer zasvijetli samo na  sekundu pa treba pogoditi bas u toj sekundi,tako je kod jacih i vecih neprijatelja
kod slabijih duze traje.slazem se da bi trebalo biti vise u stilu dvojke sto se tice oruzja,jer na trojci skoro cijelu igru imas onaj mali podripani mač,dok na dvojci izmjenis 2 ili 3 mača!
16 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia ide dalje!

Dobra je igra ali za mene preteška.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia ide dalje!

Navodno će koristiti Cel-shading animaciju :P


I'm writing my will,
on a three dollar bill
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia ide dalje!

I ja se slazem da sa tim da bude u stilu sa dvojkom. Ali ne samo zbog oruzja, nego i igre opcenito( grafiku ne uzimam u obzir :) ) U dvojci je prica bila savrsena i sam tijek igranja je fantastican. I svida mi se to sto pricu mozes zavrsit na dva nacina to bi trebalo napravit i u 4!!

P.S. Prince of persia mi je najbolja igra koju sam ikad igrao u zivotu, bolja mi jee i od COD 4 i od Assassians's creed-a ( iako su dosta slicne) Ma ja sam lud za slow motionom otkad sam zaigrao Max payne 1. Slow Motion 4 ever!!!!

Strvinar,muuhahahah
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prince of Persia ide dalje!

Ni ne zelim se sjecat Prince of Persia a kamoli jos igrat novi koliko sam zivaca izgubio na losu poziciju kamere zbog koje sam ginuo ko od sale.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia ide dalje!

Istina nekad zna kamera bit mutava , al ak si pro POP player to ti nece smetat Namigiva

Strvinar,muuhahahah
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prince of Persia ide dalje!

presao sve PoP, al mi drugi nije bas legao najbolje,,, pravo ste me obradovali da ce izac cetvrti dio,,,cupkam nogom od nestpljenja,,,jos kad bi bilo vise noviteta u igri, dobra prica, potezi novi, dobra grafika,,,bila bi  odlicna

"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali
16 godina
offline
Prince of Persia ide dalje!

Evo da obradujem PC korisnike, Prince je vani i može ga se skinuti.

Konzolaši imaju tu mogućnost već duže vrijeme

 

Još samo 5 i pol h, jedva čekam

 

Jeste vidjeli službenu stranicu, izgleda fantastično, intro pa i sve drugo:

 

http://prince-of-persia.uk.ubi.com/intro/

 

P.S: nemojte ni gledati ak ste na 56kCool

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia ide dalje!

Da li netko zna koje su mu ime odabrali(govorilo se nešto da će se zvati Prince Of Persia: Prodigy)

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prince of Persia ide dalje!

stvarno izgleda dobro,bas me zanima kak bu to izgledalo u samoj igri.

Only God will judge me
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prince of Persia ide dalje!

Izgleda odlicno i odlicno je za igrat...Po meni najbolji POP od sad...Ne samo zbog grafike i tih điđi miđija, nego zbog same igrivosti, cak ima i dosta humora :) .

Al naravno vec sam naiso na jedan problem.... Nvidia vs. ATI ....Na poslu imam 8500GT, igrice leti na low detaljima na 1920X1080 , dodem doma, instaliram....

 

Pokrenem i nista....Pocne se ucitavat nivo i stane...Komp se ne zmrzne, niti nist, nego jednostavno nece pokrenut nivo...I jos jedna stvar kaj sam primjetiu...Nedaju se bas kontrole previse mjenjat....Ne znam da je to meni zato kaj imam srotni gamepad ili je to tak svima....

 

Evo to su moja iskustva za sad....Fakat ne znam zake mi nece radit, a htio bi to igrat....Igra mi je jedanput zabavnija od GTA IV, a GTA mi je jako jako cool :) ....

 

Dajte ljudi javite svoja iskustva kad nabavite igru

Asus Maximus Extreme, E8400@ 4GHZ, Tagan BZ800, Zalman 9500, 2 X 1GB Corsair XMS3 @ 1433MHz, Gigabyte HD4870@ 800/1100, Creative Labs X-Fi Xtreme Music, Chieftec BA-01B-B-B Razer Copperhead & Goliathus
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prince of Persia ide dalje!

Evo, uspio sam pokrenut igricu na jedan meni najcudniji nacin do sad :) ...

 

Kad se krene loadat nivo stisko sam Prt Scr tipku na tipkovnici....Tolko dugo dok se igra nije zakurblala :) .

 

 

Ja nisam mogo vjerovat i poco sam vristat od smijeha....I napokon kad sam pokreno igru sve je super osim jedne stvari i sad opet ne znam dal je to samo meni ili svima....Meni je sve onak sjajno :( .Mislim nebo je skroz bijelo i likovi, znaci princ i princeza i protivnici se previse sjaje

Asus Maximus Extreme, E8400@ 4GHZ, Tagan BZ800, Zalman 9500, 2 X 1GB Corsair XMS3 @ 1433MHz, Gigabyte HD4870@ 800/1100, Creative Labs X-Fi Xtreme Music, Chieftec BA-01B-B-B Razer Copperhead & Goliathus
15 godina
offline
Prince of Persia ide dalje!

Jel bi to radilo na Celeronu 2,7,HD 2600xt i 1,2 GB RAM-a

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prince of Persia ide dalje!

Mislim da bi trebalo radit, mozda cak i na medium detaljima, ko kuca bi trebalo ic....Jos sa Catalystima 8.12....Mislim da bi trebalo ko avion ic....

 

I da, samo da jos sam sebi odgovorim :) .Posto vidim da niko nis ne pise za igru, svoje dojmove i to.... Igra se znatno poboljsa kad se stave Catalyst 8.12 barem u moje slucaju...Ja sam dobio 10 FPS-a vise, sto se osjeti, znatno...1440X900, 8X AA, Graphic Quality : High, High Resolution Textures i igra ide cca 45-50 FPS-a , s tim da sam jos u samim driverima sve ukljucio, tj. podebljo do ibera....Znaci AA, AF i sve ovo drugo je do ibera....I da, nema vise onih šajni likova i nebo nije iste boje...Sve u svemu....Onaj ko ce igrat igru, preporucam Catalyst 8.12 sto se tice ATI-ja

Asus Maximus Extreme, E8400@ 4GHZ, Tagan BZ800, Zalman 9500, 2 X 1GB Corsair XMS3 @ 1433MHz, Gigabyte HD4870@ 800/1100, Creative Labs X-Fi Xtreme Music, Chieftec BA-01B-B-B Razer Copperhead & Goliathus
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prince of Persia ide dalje!

Evo ovo je fakat zadnji komentar :) , mislim dok se neko ne javi s nekim drugim komentarima....Sad sam probao smanjit AA na 4X i guess what :) ?

 

FPS se poceva za duplo :) . Sad je izmedu 95-100, padne na 70 na onim najzahtjevnijim djelovima :) .Mislim da AA ostaje na 4X :)

 

 

Evo, da nebu neko ovo krivo shvatio, da je sad hvalim ili nesto...Ocu pomoc drugima, tj. ak bu ih zezalo ovo kaj je mene zezalo pa vide kak sam ja to rjesio...

 

Nadam da se budu ovi komentari pomogli drugima....

 

 

Pozz

Asus Maximus Extreme, E8400@ 4GHZ, Tagan BZ800, Zalman 9500, 2 X 1GB Corsair XMS3 @ 1433MHz, Gigabyte HD4870@ 800/1100, Creative Labs X-Fi Xtreme Music, Chieftec BA-01B-B-B Razer Copperhead & Goliathus
16 godina
offline
Prince of Persia ide dalje!

Pogledal sam više informacija o igri i ovaj crtić "look" je super.

Priča također, a soundtrack mi izgleda najbolji do sad.

 

83%Cool

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prince of Persia ide dalje!

Evo skinul sam i kad instaliram, nabacim samo za vas nekoliko screensa...

CoolCool

 

Bit će uskoro, još danas

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prince of Persia ide dalje!
Igrano, ali nije bas nesto... Malo mi je ta grafika cudna, ko neki strip ili crtic.. I glupa je ta borba samo sa jednim likom, tj. nema onoga sad da izbrutalis 10 likova oko sebe i takve finte..
MBO Asus P5KC, P35 // Intel Core 2 Duo E8200, 2,66 GHz, 6MB Cache // Kingmax 2x1 GB DDR 2-800 // Gigabyte Radeon HD 3870, 512 MB, 256 bit, GDDR3 // Seagate Barracuda SATA 320 GB // Chieftec 550W // LG DVD Przilica // Coolermaster kuciste
15 godina
protjeran
offline
Prince of Persia ide dalje!

imam osjecaj da je nas PoP izgubio ono sto je imao...otiso u drugom smjeru...

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prince of Persia ide dalje!

Nije izgubio već vratio sve ono super iz legendarnog orginala.

 

Da vam ispričam jednu svoju pustolovinu vezanu uz prvog Princa;

Bilo je to 93. godine kad mi je majka još radila u sada propalom "Naprijed Jakopcu" (mesne prerađavine za one kaj ne znaju) u uredu.

Ja sam u to vrijeme imal sitnih 7 god ali su me gadno privukle igre kad sam kod jednog susjeda igral Pacmana na komodorcuCool

No pustolovina se dogodila jednog petka kad sam ja odlučil otići u kancelarije gdje je radila mama, jer sam bil i tam i vidjel da imaju puno kompova...

Avantura je u tome da sam ja tam otišel bez da su doma znali i to s "ponijem" u 25km udaljeno mjestoCool

Nisam zapravo ni znal točni put pa sam pital par ljudi uz put i svi se čudili-kako i ne bi kad sedmogodišnjak putuje malim biciklom u udaljeno mjesto...

I napokon sam stigel u ured na zgražanje i potpuno iznenađenje svih.

Tam je upravo bil jedan serviser i donesel je novi komp-na njemu Prince of Persia i postavil me za njega i rekel "Evo igraj mali"

Bilo je to nezaboravno iskustvo koje se može samo na takav ili slični način učiniti nezaboravnim.

 

 

 

E da, evo i screensa koje sam obećal:

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prince of Persia ide dalje!

Ne mogu nikako pokrenuti igru, javlja mi sledeću grešku:

Problem signature:
  Problem Event Name: APPCRASH
  Application Name: Prince of Persia.exe
  Application Version: 1.0.0.0
  Application Timestamp: 491b2932
  Fault Module Name: Prince of Persia.exe
  Fault Module Version: 1.0.0.0
  Fault Module Timestamp: 491b2932
  Exception Code: c0000005
  Exception Offset: 00096b35
  OS Version: 6.0.6001.2.1.0.256.1
  Locale ID: 5146
  Additional Information 1: fd00
  Additional Information 2: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160
  Additional Information 3: fd00
  Additional Information 4: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160

Read our privacy statement:
  http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=50163&clcid=0x0409

Znači izbaci me odmah nakon pokretanja igre.

Konfiguracija je iz potpisa, driveri za ati su novi, 8.12

Dešava li se ovo još kome?

q9300@3,00/Gigabyte X48-DQ6/ OCZ Reaper DDR2 @ 1066/ASUS 4870/
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia ide dalje!

Kako proći dio : The Cavern/ Royal Palace.

Ubijem onu žensku kaj nestaje .

Odem ja i dalje, dođem u kao neki grad i dođem do nekakvih velikih vrata (vrata  drži neko zlo crno ).

I dalje se motam i motam .

Neznam kaj treba raditi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.12.2008 23:49 (WItcher).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prince of Persia ide dalje!
WItcher kaže...

Kako proći dio : The Cavern/ Royal Palace.

Ubijem onu žensku kaj nestaje .

Odem ja i dalje, dođem u kao neki grad i dođem do nekakvih velikih vrata (vrata  drži neko zlo crno ).

I dalje se motam i motam .

Neznam kaj treba raditi.

Kak to misliš "ženska koja nestaje"?
Ja sam bil tam ali sad ne znam dal sam sve tam obavil...
Budem pogledal pa javim.

Uglavnom, neke stvari nemreš proći prije nego Elika dobi određene moći, a dobi ih tak da skupiš određen broj onih plavih čuda i vratiš se u temple pa tam aktiviraš moć
Nisam ni ja još prošel igru ali se trudim što prije.

Za sad sam sredil 3 bossa, onog kaj treba izgurati da padne s litice, onog crnog kaj te stalno hoće povuči za noge i onog kojeg kad ga središ-pobjegne

Evo onog koji pobjegne:
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prince of Persia ide dalje!
Igra je fantastična, defenitivno se vraća korjenima. Ono što me najviše iznenadilo je da je igra izdana bez ikakvih zaštita. Svaka čast Ubisoftu. Zbog toga kupujem original.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prince of Persia ide dalje!
Armor kaže...
WItcher kaže...

Kako proći dio : The Cavern/ Royal Palace.

Ubijem onu žensku kaj nestaje .

Odem ja i dalje, dođem u kao neki grad i dođem do nekakvih velikih vrata (vrata  drži neko zlo crno ).

I dalje se motam i motam .

Neznam kaj treba raditi.

Kak to misliš "ženska koja nestaje"?
Ja sam bil tam ali sad ne znam dal sam sve tam obavil...
Budem pogledal pa javim.

Uglavnom, neke stvari nemreš proći prije nego Elika dobi određene moći, a dobi ih tak da skupiš određen broj onih plavih čuda i vratiš se u temple pa tam aktiviraš moć
Nisam ni ja još prošel igru ali se trudim što prije.

Za sad sam sredil 3 bossa, onog kaj treba izgurati da padne s litice, onog crnog kaj te stalno hoće povuči za noge i onog kojeg kad ga središ-pobjegne

Evo onog koji pobjegne:

Skužio sam kako dalje .
Igra je fenomenalnapogotovo koje napade izvode .
Bosovi su super .
 
15 godina
offline
Prince of Persia ide dalje!

Oh bože, evo sada sam isprobao igru na pre beti Windows-a 7 i radi savršeno, dok na Visti x64 nema šanse da je pokrenem???

Ima li još ko problema sa ovom igrom i Vistom x64??

 

q9300@3,00/Gigabyte X48-DQ6/ OCZ Reaper DDR2 @ 1066/ASUS 4870/
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prince of Persia ide dalje!
zoka kaže...

Oh bože, evo sada sam isprobao igru na pre beti Windows-a 7 i radi savršeno, dok na Visti x64 nema šanse da je pokrenem???

Ima li još ko problema sa ovom igrom i Vistom x64??

 

Ja igram na Visti 64 i svi screensi su ti s nje, s max detaljima, bez AA i na rezoluciji 1280/960, na 1680/1050 mi brejka.
Igra je optimizirana ali moja 2600xt nije više "in" pa mogu biti super sretan kaj mi igra tak dobro radi!


Inače, onaj koji bježi iz mog prethodnog posta je boss Hunter i srel sam ga ponovno i naravno-rastural (iako je sad bil puno jači nego u 1. ogledu).
Sve sam snimal s frapsom ali zauzelo mi ekstremne količine prostora-i video ide ubrzano dok ga gledamMršti se
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
15 godina
neaktivan
offline
Prince of Persia ide dalje!

igra mi je presuper jedva čekam da je zaigram

 

pitanje za armora : gdje si nabavio igru

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- intel e7200 3ghz,gigabyte ep35-ds3,gainward 8800gt OC,segate barracuda 500gb,2x 2 gb kingmax ram,thertmlake soprano
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice