Pro Evolution Soccer 11

poruka: 3.404
|
čitano: 982.410
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

meni se čini da će konami nastaviti tradiciju i ove godine izbaciti smeće od pes-a

 

pes mi je bio super igrica i igrao sam ga svaki dan minimalno 3 sata ali se to u zadnje vrijeme promijenilo

pes 04 i 06 su mi bili najbolji,devetka je još i bila solidna ali ova desetka je katastrofa..

igrao sam je 5 dana i izbrisao je...

 

na fifu ne prelazim jer je na pc-u još veće smeće od pes-a

ove godine sam ostao bez nogometne igrice dok je NBA 2K10 u potpunosti zadovoljio moje apetite za košarkom i veselim se novom nastavku

pes više ne iščekivam jer sam jednostavno izgubio nadu da će izbaciti nešto dobro

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2010 12:06 (patch123).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

Ma ja dok god budem živ neću igrat fifu, jer kolko god pes bude jadan, fifa je još jadnija, bar sto se tiče na pc-u jer na ovim ostalim neznam pošto nisam igro nikad... A ovaj power bar je odlična ideja al nemoš ga stavit tak da bkte kruži oko igrača i izgleda ko da igram pokemone... svaki dan se molim da promijene glup ML...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

mamo da ubace neke novitete sto se tice ML i BaL-a

 

nisam ja gledo oce bit uopste Bal moda ? :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2010 14:35 (IlijaM).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Glavne stvari što moraju popravit su AI igraca, fiziku (i igraca i lopte), glupave suce, kontrole moraju biti brže tj. preciznije i moraju izbalansirati igrace i klubove. Jednostavno su prevelike razlike između zvijezda i običnih igrača. Grafika je ok ali i ona može biti bolja. Mogu dodati neke efekte npr. da se igrači uprljaju tijekom utakmice, da lopta ide brže po kiši ili sporije po blatu, promjene vremena tijekom utakmice itd. Takve male sitnice uz ogromne propuste koji se moraju ispravit bi puno pridonjele gameplayu...

btw. zašto u ovim novim pesovima nema snijega??? jel im to toliko teško napravit...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

 

eo malo gameplaya man vs barca , naravno vrlo rana faza,s one konferencije od par dana, vide se pomaci

Moj PC  
1 0 hvala 5
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Vidi se da su usporili gameplay,a i grafika je ljepša.

Bad Company 2 status: http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/Kuky90
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

vide se pomaci, pogledaj messija i xavija kako se nude ibrahimoviću od 0:40 do 0:50 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

Nikako mi se ne sviđa onaj power bar ispod igraca

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

možda će biti u opcijama da se taj power bar promijeni na staro

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
Neznam zasto se na svakom forumu spominje taj power bar, ako bude gameplay dobar power bar ce biti najmanji problem.
16 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
AlterEgo kaže...
Neznam zasto se na svakom forumu spominje taj power bar, ako bude gameplay dobar power bar ce biti najmanji problem.

Baš, lako bi se naviknuo na ovaj power bar.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
16 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11

Samo neka srede igrivost, meni dosta. Svega drugog ima. Smijeh

16 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Čini mi se da će i ovaj PES imati stare bugove. Npr. na 0:33 kad ti netko uzme loptu tvoj lik odleti u k.... Zašto? Dalje kad je Maxwell u 1:13 izgubio loptu je opet na "stari PES-ovski" način "odletio".

A ovo ostalo se zasad čini vrlo dobrim. Meni je u biti i PES 2010 dobar, samo da nema hrpetinu bugova. E kad bi te osnovne bugove rješili, igra bi bila puno bolja.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11

De molim te ti govoriš pogreškama a tek je šesti mjesec  kolko ja znam igra izlazi u 11. mjesecu, tak da...

16 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11

Upravo tako. Mislim da je ovo pre alfa verzija ili tako nesto.

KONAMI je za ovu verziju (PS3, PC?) oformio cijeli novi tim ove godine, dok su predhodne verzije bile konverzije sa konzola. Isto tako su izjavili da su uzeli svaki feedback u obzir te ce sve greske, nadamo se, popraviti te ce nam pruziti simulaciju nogometa kakvu vec godinama zasluzujemo tj. ocekujemo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2010 15:36 (AlterEgo).
16 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Ma znam da je to još rana verzija, ali poučen iskustvom, tako je bilo i sa zadnjim PES-om. Imao je bugove u prvim gameplayima koji se ni do dan danas nisu ispravili. Ali, nada umire zadnja. Namigiva

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

Jedva cekam novi PES. Koliko god neki govorili da je losiji iz godine u godinu,meni je fenomenalan.

:)

The critic has to educate the public; the artist has to educate the critic.
Moj PC  
4 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

Meni također ovaj PES izgleda odlično.

baffo
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Ja sam čuo da su ovoga puta napokon kontaktirali poznate pes web stranice i njihove autore za feedback.. To nikada do sada nisu napravili.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Meni za sad izgleda pre dobro. Na prvi pogled se vidi da su usporili gameplay.

@Korny1603987 i ja sam tako načuo

Bad Company 2 status: http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/Kuky90
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 20:33 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

Super to izgleda, pogotovo mi se sviđa "meni" za formacije i taktiku, to mi se nikada na pes-u nije sviđalo, izgledalo je kao da je igra iz 90-ih.

 

Samo neka je igrivo i da je "umijetna inteligencija" na visokom nivou, rekli su da će u 2010 biti pa nisu više mogli promašiti.

 

Svaka nova slika i rečenica mi povećavaju nestrpljivost, kako god sam do sad bio razočaran ipak se nadam..

 

 

I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Neznam za vas al mene polako hvata hype. Pa ovaj trailer izgleda predobro...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

igra mora biti daleko bolja od pes 2010,nekakvi mali pomaci mene neće zadovoljiti jer je desetka smeće na kvadrat

možda i ne bi bila toliko smeće da su suci donekle normalni...

Moj PC  
4 2 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Meni su isto super te taktike.

Uvijek sam volio malo taktizirati u pes-u, a da ne govorim kolko sam se naigrao football managera i tamo taktizirao.

I izgleda da ima mnogo više driblinga, samo da bude nešto kao pes 6(po meni najbolji pes od svih). Njega sam i najduže igrao, čak smo pirat i ja kroz ljeto znali baciti po 3-4 runde svaki dan međusobno, a prije toga smo igrali zajedno master ligu. Sve smo osvojili sa arsenalom i ajaxom.

Bad Company 2 status: http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/Kuky90
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 20:42 (Jack Sparrow).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
milanji kaže...

novi trailer

 

:D

 

OMFG, izgleda predobro. Jedva cekam! Smijeh

The critic has to educate the public; the artist has to educate the critic.
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

One koje muci power bar potvrdjeno je da ce se u opcijama moc iskljucit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
eZo kaže...

One koje muci power bar potvrdjeno je da ce se u opcijama moc iskljucit.

Da, to sam i mislio, ipak si do sada mogao paliti i gasiti razne opcije na ekranu, pa tako i power bar, ma ja jesam protiv njega ali je cjepidlačenje plakati zbog toga.

 

Kako je netko već prije napisao, ako bude dobra igra (umijetna inteligencija, dobro suđenje, neke realne situacije..) onda je pb najmanji problem ako uopće i je.

I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
milanji kaže...

novi trailer

 

:D

 

Dobro izgleda iako vratari još uvijek djeluju retardirano. Imam još nekih zamjerki ali rano je za cjepidlačenje.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice