Pro Evolution Soccer 2017

poruka: 515
|
čitano: 96.426
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

At E3 2016 it was announced that edit data can now be transferred between PS4 consoles via USB. Data sharing will also be compatible across multiple regions, allowing European, US and Asian users to all share data among each other. Kits and created teams/players can be obtained with far more ease than in previous versions of PES.[7]

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

15.09 izlazi na sve platforme

Jedva čekam!

Entuzijast
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

igrao danas na ps4
ne znam zašto...ali isprazno....ne igram pes nego nekakav nasilni hibrid pesa i fife,cak u 16ici u kojoj samm imao dosta zamjerki sam više osjetio pes,nego ovdje...
nakon 5 utakmica nije mi se dalo više...dosadno dosta...malo se igraci drugacije krecu....sto je ok..lopta je ok....golmani su ok...samo me zanima koliko ok....jer frend igrao sa Bocom,golman OVR 72,raspoloženje ono normalno,ovaj je takva cuda branio,prvi napad,pa odbijanac,pa još jedan odbijanac...ok ako ce top golmani silovati...ali ako ce me patiti sad svaki debil kao da je Neuer,onda ni to nema smisla,ali vidjet cemo...

sto se tiče ML moda....hoce opet igraci koji odu u mirovinu se vracati kao 17godisnjaci,ili su promjenili to....?

 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

meni je 17 nesto bolji nego 16,al opet to je samo sitan sitan pomak...

golmani su mi bolji,ljepse brane i odbijaju lopte nego prije...nekako realnije i prirodnije izgleda

i naravno..pes jednako kao i fifa valja jedino kad se sve stavi na full manual...onda je to pravi nogomet,a ne flipper sa samonavođenjem

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Kaj vise nije spanjolska liga kompletna, samo barca i at.madrid
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Jel' zna netko hoce li biti MyClub free opet?

VISCA BARCA
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Odigrao sam par utakmica na ps4. Premalo za bilo kakav zaključak, ali vidi se napredak u svakom dijelu gameplay-a. I to što neki vole reći da je pes preslican fifa-a ne mora biti negativna stvar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Idealist kaže...

Odigrao sam par utakmica na ps4. Premalo za bilo kakav zaključak, ali vidi se napredak u svakom dijelu gameplay-a. I to što neki vole reći da je pes preslican fifa-a ne mora biti negativna stvar.

 Na koju foru, ako je gameplay FIFE totalno smeće?

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Hexfire kaže...
Idealist kaže...

Odigrao sam par utakmica na ps4. Premalo za bilo kakav zaključak, ali vidi se napredak u svakom dijelu gameplay-a. I to što neki vole reći da je pes preslican fifa-a ne mora biti negativna stvar.

 Na koju foru, ako je gameplay FIFE totalno smeće?

 

Sve je to komercijala.

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

SAda je zaštićen denuvom 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
jigsaw5063 kaže...

SAda je zaštićen denuvom 

 Yep. Konami je genijalno zaključio da ljudi ne kupuju PC verziju zato jer je lako doći do piratske, a ne zato jer izdaju lošiju verziju igre nego za konzole sa nepostojećom online igrom. Taman misliš da ne mogu biti gluplji nego jesu. Iskreno se nadam da ne probiju igru barem 6 mjeseci. Baš me zanima koliko bi i ova tema bila aktivna i koliko bi community patchevi bili popularni.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Biti ce problem sa patchevima jer se nece moci raskapati exe i dll fileovi.

Biti cemo ograniceni na 2. metode patchiranja.
9 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Di ima za kupiti ovaj pes najjeftinije

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Da su barem klubovi svi licencirani ovako ne mogu koristiti patch, neću da mi se zove klub white real, neću onda ni ovaj pes kupiti ako bude tako

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

ima i fifa denuvo,pa ide fino moddingway.

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
drakula789 kaže...

ima i fifa denuvo,pa ide fino moddingway.

 Kom treba mod za fifu? Sve je licencirano i online je bolesno dobar u seasons i futu dok je PES bez patcheva neigriv, a online vise nego ocajan.

12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ja volim to koristit,neke sitnice koje mijenjaju dozivljaj.

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Znači u PC igru u kojoj je hrpa klubova bez licencije, koja je bezobrazni port sa starih konzola i koja ima pokvareni online oni idu stavljati denuvo?

Koja glupost i pohlepa...

 
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Denuvo?
FUUUUUUCKKKKKKKK!!!
Entuzijast
14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Misli netko uzeti igru već sutra (PS4)? Ja vjerojatno hoću, iako želim pogledati još nekoliko recenzija.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

nope još ne, ni fifu ni pes. vjerojatno za 2-3 tjedna.

a i ako je ovo za denuvo istina - treba sačekat patcheve, nema teoretske da dam 30-40 eura za pes pa da igram sa london blue i sličnim debilanama...

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Ma ako su razbili Denuvo na "neprobojnim" naslovima,u subotu,kad budem mogao igrati,već će biti 100% popust

Entuzijast
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

sta je denuvo?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Mortiis kaže...

sta je denuvo?

 Anti piratska zaštita. Najbolja trenutno.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

o cemu je rijec uopce...o pc verziji ili? nekuzim...

 

oce se na ps4 moc opet ono nekako rucno patchirat igrica pa da se imaju sva prava imena,grbovi i dresovi?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Mortiis kaže...

o cemu je rijec uopce...o pc verziji ili? nekuzim...

 

oce se na ps4 moc opet ono nekako rucno patchirat igrica pa da se imaju sva prava imena,grbovi i dresovi?

 Ma da, PC verzija. Ulovila panika one koji nikad nisu dali ni lipe za PES da se ove godine neće moći besplatno igrati. Jer jbg, 200kn godišnje je ipak bogatstvo. A i mogao bi biti neki problem kod modanja igre.

 

Za PS4 ako se ne varam će se moći skinuti option file od nekoga tko je napravio sve promjene i preko USB-a si ga prebaciš na plejku. Ali ne znam što sve će se moći mijenjati. Imena igrača, klubova, stadiona pretpostavljam da da, a baš da će se moći i dresovi i grbovi nisam siguran.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2016 11:39 (Hexfire).
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2017

Evo, za sve vlasnike plejki, biti će PES Galaxy Patch:

 

http://pesgalaxy.com/blog/index.php/Entry/434-PESGalaxy-Patch-goes-Playstation-4/

 

 

 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2017
Hexfire kaže...
Mortiis kaže...

o cemu je rijec uopce...o pc verziji ili? nekuzim...

 

oce se na ps4 moc opet ono nekako rucno patchirat igrica pa da se imaju sva prava imena,grbovi i dresovi?

 Ma da, PC verzija. Ulovila panika one koji nikad nisu dali ni lipe za PES da se ove godine neće moći besplatno igrati. Jer jbg, 200kn godišnje je ipak bogatstvo. A i mogao bi biti neki problem kod modanja igre.

 

Za PS4 ako se ne varam će se moći skinuti option file od nekoga tko je napravio sve promjene i preko USB-a si ga prebaciš na plejku. Ali ne znam što sve će se moći mijenjati. Imena igrača, klubova, stadiona pretpostavljam da da, a baš da će se moći i dresovi i grbovi nisam sigurna.

 pa u pes16 se moglo...i grbovi klubova i dresovi itd itd...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice