Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 217.046
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Hexfire kaže...
plavi08 kaže...

Neće KONAMI propast. Niti Lamborghini i ostali hyper auti ne pokrivaju sami sebe i svoje firme niti PES pokriva KONAMI.

 Usporedba bi imala smisla da imaju neku korist od PES-a osim financijske. Dok su imali LP možda su i mogli izvući neku marketinšku korist - prestiž od svega toga. Sad nemaju ni to.   

 PES uvijek privuče kakvu takvu pažnju po europi i amerikama..tako da imaju marketinške sigurno.

 

 

merio kaže...

Mislim da naslov teme nije Fifa vs PES 2019. Odavno ste zaglavili u   
 

 

Mortiis kaže...

ako ce te raspravljat o fifi, imate drugi topic i nemojte offtopičarit vamo non stop, jer da nas zanima fifa otišli bi na onaj drugi topic....

 Slažem se ovo je ošlo predalko. Sad sam pogledao postove od SimeKZ u FIFA temi pa ide na ignore da ne smeta 

Putn1k kaže...

PES 2019 > PES 2018, ali su malo prenerfali dribljanje, headere i long shots. Možda sam ja mrvicu loš, ali ako neko npr. ovo napravi u novom PES-u onda svaka čast. Lakše je zabiti škarice nego tak nekaj napraviti. A headere fulavam s jednog metra udaljenosti kaj nije baš realno. To ako poprave i još ako poprave ovo šta su obećali za spajanje na servere ja ću biti jako zadovoljna mušterija 

 Istina. Iz daleka teško uđe, al kad uđe heben je osjećaj  Udarci glavom sam mislio da samo ja ne kužim kontrole al vidim da i drugi se pate. To su mrvicu previše otežali.

 

Nešto im ne štima sa tim spajanjem. Al to su poznate dječje bolesti svake godine. Očekujem da se ispegla do vikenda.

 

Također do vikenda bi mogao izač i koji pravi patch da radi online i offline. Stvarno je opet moderska zajednica živa. Čini se više nego prošle godine.

12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

kakva promjena kontrola kod udaraca glavom? ja nisma primjetio nikakvu razliku hmm

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Ne znam. Ali lopte mi bježe visoko 

 

 

 

Evo zakrpe, baš ono kaj smo trebali 

 

A new Update File (Data Pack 1.01 & Patch 1.01.01) was released on 04/09/2018.
See below for further details.

■Fixes
・Fixed an issue where incorrect logos were displayed on the kits of some teams.

13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ni frend ni ja kad smo igrali jučer nismo mogli sa top tier igračima zabiti header sa metra udaljenosti, sve neke divlje lopte za koje češeš glavu kam idu. A danas u myClub s nekim dripcem zabijem baš fini header. Neznam, nekak mi se čini da tu baš neke stvari ne funkcioniraju još kak spada.

 

A patch sam videl da je bil, ali ono najbitnije tek trebaju popraviti. Bar su svjesni problema

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

meni je to 100 puta bolje i realnije nego da svaki udarci idu u okvir ili blizu okvira..jer to je uzasno nerealno onda...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
plavi08 kaže...

 

Evo zakrpe, baš ono kaj smo trebali 

 



.

Koliko je velika zakrpa?

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Nisam pri računalu, a službenih info nema. Možda netko od ekipe skine pa javi. 

 

EDIT: Sad sam pročitao da je oko 1GB..al pošto je zamjena filova možda je samo 2MB novog sadržaja. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.9.2018 12:56 (plavi08).
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Napkon dobivamo Tajlandsku ligu 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

 

kako ide, možda bude i naša liga :D 

ili još bolje sve lige ex-sfrj 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Mortiis kaže...

meni je to 100 puta bolje i realnije nego da svaki udarci idu u okvir ili blizu okvira..jer to je uzasno nerealno onda...

Nisam siguran. Ako AI kontrolira tvoj udarac onda je za očekivati da ne promašiš gol s par metara. Tvoje je samo da stisneš gumb jer ionako veći dio posla odraditi sama igra. Druga stvar bi bila je da je sve manual i da sam odlučuješ o svemu te da si bezgrešan i ne možeš promašiti. Sve zabijaš. Bilo bi malo nerealno. Ovako očekujem od igre da me ne jebe kada sam par metara od gola u ziceru te da se ne upliće u igru na način da meni sve ide u stativu a protivniku u gol. Ovo govorim za obje igre. Po meni trebalo bi i pucanje i dodavanje biti manual pa neka se vidi tko igru ima u malom prstu a tko je početnik.

 

Nije samo vještina u cirkuskim neralnim piruetama i sličnim glupostima već u timingu pucanja, dodavanja, preciznosti, kombinatorici, taktici itd.. Kakve su to simulacije u kojima tvoja dodavanja i pucanja kontrolira igra. Nemoj sada, imaš pa prebaci na manual. Imaš ali nije fora da igram protiv protivnika kojem sve odrađuje comp a ja moram sve sam. Prije dvije godine sam igrao gotovo cijelo vrijeme na manual online. Što reći osim nije fer. Možeš protiv slabijeg ali protiv dobrog igrača nemaš šanse. Premalo je igrača na manual da bi te samo s njima spajalo, pogotovo u futu.

11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nerfali su headere dosta definitivno, a i suteve generalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

pitanje za one koji mozda to rade ili su upoznati s temom :D  znaci prijatelj i ja smo uzeli jedan ps plus od godinu dana, i koristimo ga obojica. Sad me zanima, ako uzmemo pes preko storea, hocemo li mi moc istovremeno igrat obojica online taj pes, znaci na istu foru kao sto koristimo ps plus? Ne znam jesam li najbolje objasnio, ako nisam probat cu jos pojasnit 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
tictactoe kaže...

pitanje za one koji mozda to rade ili su upoznati s temom :D  znaci prijatelj i ja smo uzeli jedan ps plus od godinu dana, i koristimo ga obojica. Sad me zanima, ako uzmemo pes preko storea, hocemo li mi moc istovremeno igrat obojica online taj pes, znaci na istu foru kao sto koristimo ps plus? Ne znam jesam li najbolje objasnio, ako nisam probat cu jos pojasnit 

 Hoćete. Morate samo posložiti ono koja je konzola primarna. Imaš na PS4 temi kako se sve postavi pa pogledaj ako niste postavili pravilno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 20:41 (movie).
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Evo kaj veli jedan od normalnih youtubera:

 

 

 

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Da. AI problem igranjem na bokove i niske pasove, opsesivnu potrebu za dodavanjem  je nešto što moraju zakrpat jer u nekim tekmama ode u komediju u nekima dobro funkcionira.

 

To se naravno ne vidi dok igraš protiv čovjeka, kao ni ovo sa golmanom pošto sam kontroliraš.

 

Osim toga još se čeka zakrpa sa probleme sa spajanjem. Na tome rade.

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Zar je moguće da KONAMI dolazi iz jeden zemlje koja je ekonomska velesila i koja je poznata po disciplini i preciznosti? Pa jbt-e koji su ovo nejebići koji rade na pesu, pa to nije istina... Povraća mi se kada vidim što se ljudima događa...

 

Bog mi je svjedok da sam zagrijan za igru i podržavam ih dugi niz godina, ali oni kao da hoće da otjeraju sve oko sebe. Gameplay nikad bolji kada skužiš neke stvari, a sve ostalo da te Bog sačuva. Čovjek ima osjećaj da na igri rade neki afrikanci iz Burundi-e.

 

Jučer me spucalo i umalo da naručim DB Edition za PS4, ali kada vidim na forumima što ljudi pišu, odmah sam se predomislio i odlučio da još čekam.

 

PES me podsjeća na Yugu u koji je neko uvalio Mercedesov motor, te kada mu stisneš gas, one se krene raspadati.

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2018 9:28 (TheMaverick).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...

Zar je moguće da KONAMI dolazi iz jeden zemlje koja je ekonomska velesila i koja je poznata po disciplini i preciznosti? Pa jbt-e koji su ovo nejebići koji rade na pesu, pa to nije istina... Povraća mi se kada vidim što se ljudima događa...

 

Bog mi je svjedok da sam zagrijan za igru i podržavam ih dugi niz godina, ali oni kao da hoće da otjeraju sve oko sebe. Gameplay nikad bolji kada skužiš neke stvari, a sve ostalo da te Bog sačuva. Čovjek ima osjećaj da na igri rade neki afrikanci iz Burundi-e.

 

Jučer me spucalo i umalo da naručim DB Edition za PS4, ali kada vidim na forumima što ljudi pišu, odmah sam se predomislio i odlučio da još čekam.

 

PES me podsjeća na Yugu u koji je neko uvalio Mercedesov motor, te kada mu stisneš gas, one se krene raspadati.

 

 Pričaš o firmi koja je potirala Kojimu i napravila Metal gear Survive...da to je KONAMI :D ništa čudno za njih..njima je pes bitan ko meni zimske cipele preko ljeta...

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
maniti kaže...
TheMaverick kaže...

Zar je moguće da KONAMI dolazi iz jeden zemlje koja je ekonomska velesila i koja je poznata po disciplini i preciznosti? Pa jbt-e koji su ovo nejebići koji rade na pesu, pa to nije istina... Povraća mi se kada vidim što se ljudima događa...

 

Bog mi je svjedok da sam zagrijan za igru i podržavam ih dugi niz godina, ali oni kao da hoće da otjeraju sve oko sebe. Gameplay nikad bolji kada skužiš neke stvari, a sve ostalo da te Bog sačuva. Čovjek ima osjećaj da na igri rade neki afrikanci iz Burundi-e.

 

Jučer me spucalo i umalo da naručim DB Edition za PS4, ali kada vidim na forumima što ljudi pišu, odmah sam se predomislio i odlučio da još čekam.

 

PES me podsjeća na Yugu u koji je neko uvalio Mercedesov motor, te kada mu stisneš gas, one se krene raspadati.

 

 Pričaš o firmi koja je potirala Kojimu i napravila Metal gear Survive...da to je KONAMI :D ništa čudno za njih..njima je pes bitan ko meni zimske cipele preko ljeta...

 Ima i toga, oni da hoce resili bi sve glavne probleme pesa za 2 dana.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Hmm ne znam zašto dio ljudi misle da je rješenje problema na razini promjene 10 linija koda ili 3 klika. 

 

Da je tako ne bi imali samo PES i FIFU nego 100 različitih igri.  

 

Tako da ovaj dio vezan za AI očekujem maksimalno kozmetičke promjene. Ovaj dio sa Stemom moraju HITNO rješiti taj dio je sramotan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nis potirat sve zasluzne za ovaj horror, prebacit razvoj nekom europskom devloperu gdje ljudi kuze sto je to nogomet(nije Fifa nis puno bolja), vratit ime ISS.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Završio neki maintenance pa Vi koji imate problem sa spajanjem na server probajte sada. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Postoji li nacin da se u myclub modu promijeni formacija pod jednim trenerom, npr. pred pocetak utakmice iz 4-3-3 u 4-4-2 i slicno. Kako sam mogao vidjeti do sada te opcije nema, kao ni mjenjanje attacking/defensive taktika.. fiksno je za svakog trenera.

 

Propustam li nesto, jer danas kad sam igrao ranked utakmicu protivnik je pred sam pocetak utakmice promijenio iz 4-3-3 u 4-2-2-2, ne znam kako, nisam ni na guglu mogao naci ?? Je li imaju neki treneri da mogu vise formacija razlicitih ili nesto tome slicno ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.9.2018 15:05 (erminn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Postoji li nacin da se u myclub modu promijeni formacija pod jednim trenerom, npr. pred pocetak utakmice iz 4-3-3 u 4-4-2 i slicno. Kako sam mogao vidjeti do sada te opcije nema, kao ni mjenjanje attacking/defensive taktika.. fiksno je za svakog trenera.

 

Propustam li nesto, jer danas kad sam igrao ranked utakmicu protivnik je pred sam pocetak utakmice promijenio iz 4-3-3 u 4-2-2-2, ne znam kako, nisam ni na guglu mogao naci ?? Je li imaju neki treneri da mogu vise formacija razlicitih ili nesto tome slicno ?

 Stavio je assisted coach na nekoj drugoj taktici. 

Who bolan cares
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
plavi08 kaže...

Hmm ne znam zašto dio ljudi misle da je rješenje problema na razini promjene 10 linija koda ili 3 klika. 

 

Da je tako ne bi imali samo PES i FIFU nego 100 različitih igri.  

 

Tako da ovaj dio vezan za AI očekujem maksimalno kozmetičke promjene. Ovaj dio sa Stemom moraju HITNO rješiti taj dio je sramotan.

 Ja prvenstveno misim tu na servere. Dali je realno da me spaja 5+ minuta u 2018. godini (merio stopericom u pesu 18 xd). Pes je ozbiljna igra koja traje jako dugi niz godina i smatram da mora mnogo toga da se poradi na serverima pogotovo u danasnje vreme kad je multiplejer gotovo 90% gejminga.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

 Ja prvenstveno misim tu na servere. Dali je realno da me spaja 5+ minuta u 2018. godini (merio stopericom u pesu 18 xd). Pes je ozbiljna igra koja traje jako dugi niz godina i smatram da mora mnogo toga da se poradi na serverima pogotovo u danasnje vreme kad je multiplejer gotovo 90% gejminga.

 Nema boljeg kad 5 minuta nekoga traži, napokon nađe i onda dobiš connection lost.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

 Ja prvenstveno misim tu na servere. Dali je realno da me spaja 5+ minuta u 2018. godini (merio stopericom u pesu 18 xd). Pes je ozbiljna igra koja traje jako dugi niz godina i smatram da mora mnogo toga da se poradi na serverima pogotovo u danasnje vreme kad je multiplejer gotovo 90% gejminga.

 A kako da ti nekog nađe kada nema igrača koji bi igrali? Lako te u fifi spoji s nekim u sekundi kada je igrača samo na PS4 oko 12 milja dok ih na pesu nema niti 300k. Uz sve to igrači pesa tradicionalno više vole offline način igranja. Tako da dok se ne proširi baza igrača neće biti ništa bolje. Jednostavno brojke kazuju zakaj čekaš po nekoliko minuta..

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019

Ffie 18 navodno ima oko 16m na PS 4, a PES 1 m. Negdje sam vido te brojke iako bi to trebalo biti dosta. Gora situacija je na PC tamo je PES oko 100k i vjerojatno večina azijata tako da je upravo mali broj igrača. Također i ovaj dio stoji da od navednih brojki % PES-ovaca offline je veći od FIFE. 

16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
plavi08 kaže...

Ffie 18 navodno ima oko 16m na PS 4, a PES 1 m. Negdje sam vido te brojke iako bi to trebalo biti dosta. Gora situacija je na PC tamo je PES oko 100k i vjerojatno večina azijata tako da je upravo mali broj igrača. Također i ovaj dio stoji da od navednih brojki % PES-ovaca offline je veći od FIFE. 

S podacima koji završavaju s 30.04. na PS4 PES igrača ima oko 700k a igrača FIFE oko 12 milja. Oko 300k igrača ima u europi. Prodajni rezultati za PC su nebitni za obje igre. FIFA igrača po tome ima oko 100k a PES igrača nekoliko puta manje i od te smiješne cifre. Treba napomenuti da su ovo rezultati u maloprodaji, stoga kada se doda digitalna prodaja vrlo vjerojatno pes prelazi preko milje kako si i naveo ali mislim da onda fifa ide preko 16 milja, jer se fifa ukupno prodala u 24 milje. Odnos u maloprodaji između PS4 i xbonea je 12 naprema 3 u korist PS4. Do točnih rezultata digitalne prodaje nemoguće je doći. Jedino kaj se jučer ea sports pohvalio da su fifu 18 prodali ukupno u 24 milijuna komada. Po tome ispada da se još uvijek igra bolje prodaje u maloprodaji gdje je prodana u oko 15 milijuna komada a znači ostatak od 9 milijuna otpada na digitalnu prodaju. Iznenađujuć podatak. Tko god na netu govori o prodaji, svi se pozivaju na podatke VGChartz, stoga nema razloga za ne vjerovati im. I ja sam naveo njihove podatke u maloprodaji.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.9.2018 9:41 (movie).
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
plavi08 kaže...

Ffie 18 navodno ima oko 16m na PS 4, a PES 1 m. Negdje sam vido te brojke iako bi to trebalo biti dosta. Gora situacija je na PC tamo je PES oko 100k i vjerojatno večina azijata tako da je upravo mali broj igrača. Također i ovaj dio stoji da od navednih brojki % PES-ovaca offline je veći od FIFE. 

 sta ti vrijedi i 100milijuna, kad pun kurac njih nema psn+...

a onda imas i onih sto ga imaju pa opet igraju offline...

to sonyevo izdrkavanje da moras platiti da online igras igricu koju si vec platio 50€ nema apsolutno nikakvog smisla....

16 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Mortiis kaže...

 sta ti vrijedi i 100milijuna, kad pun kurac njih nema psn+...

a onda imas i onih sto ga imaju pa opet igraju offline...

to sonyevo izdrkavanje da moras platiti da online igras igricu koju si vec platio 50€ nema apsolutno nikakvog smisla....

Zasigurno 90% kupaca fife su igrači koji na ovaj ili onaj način igraju fut. Od svih igrača koji igraju fut, njih 90% igra online. U bilo koje doba dana da stisneš kako bi odigrao online tekmu u futu ne čekaš duže od dvije sekunde. Znači, baza igrača koji su online je jako velika tijekom cijelog dana. Inače, trenutno sony ima preko 35 milijuna PSN pretplatnika. Gotovo svaki drugi vlasnik PS4 ima pretplatu na PSN. O pretplati nema potrebe diskutirati. Stvari prihvatiš takvima kakve jesu ili ih ne prihvatiš. Mijenjati ih zasigurno ne možeš.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice