Pro Evolution Soccer 2019

poruka: 1.215
|
čitano: 214.620
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...
erminn kaže...
TheMaverick kaže...

Na kojeg si ti featured igraca/e konkretno mislio?

Evo da ja uskocim, ja sam imao npr. ovoga featured, jos je max level bio,  http://pesdb.net/pes2019/?id=83929143

Kad mu vidis ocjene na max. level, reko bi da je Cruyff ili Neymar, a kad mi je igrao na terenu je druga prica, opasniji bi bio da sam Chiellinija stavio na LMF

 

Ne znam kako to funkcionise, ali mislim da u nekim slucajevima da su velike ocjene nekako fake i da ti igraci nisu ni blizu opasni koliki rating imaju. Ponasanje na terenu, poziciniranje i ostalo. Na kraju sam ga stavio u trenere, nije mi trebao.

 

 

Hahaha...

 

Kud ces na mog miljenika?

Obicni Son meni je odlican i vjeruj mi da bi dao potw Neymara za potw Sona.

 

Obicni Son je za moj klub toliko vaznih golova dao, da to nije istina, jos malo i bit ce mi na max lv.

 

Btw., meni je ovaj PES ludilo u pozitivnom smislu i odigrao sam mislim preko 1200 tekmi.

 

Vodim dnevnik svih propusta i budem se nekad osvrnuo na njih ovdje u temi.

 

Zadnjih 8 godina sam tresao fifu, a pes tu i tamo, ali ovaj zadnji pes je najbolji virtualni nogomet ikad napravljen i jednostavno ga ne mogu prestati igrati. Nagledao sam se svega i postigao lijepih golova uz onaj neki osjecaj koji samo pes moze ponuditi.

 

 Ne znam jbg, ja sam se htio ubijediti da je dovoljno dobar ali nije islo... mozda bi u nekoj drugoj formaciji bolji bio.. ovako jedva da kontakt sa loptom ima kod santosa 4-1-3-2

13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

To je tabela za 2018 ali slicna je i u 2019.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

I ove dve momcine http://pesdb.net/pes2019/?id=40955027http://pesdb.net/pes2019/?id=78757391 a ima takvih jos primera

 

Da li neko misli da na ovoj utakmici ima skriptinga, inace od ovoliko sansi makar trecinu realizujem, mislim da sam pogodio samo 3-4 stative/precke cak u jednom napadu precku i stativu. Jedva ga na kraju pobedih.

 

 Ovaj frajer je detaljno objasnio sve 

Ja mislim da ga ima a glavni mi je dokaz da sam popusio utakmicu protiv kompa na amater a inace ga nabusim sa po 5,6 nula sa timom od dvije zvijezde. Imao sam preko 30 sansi hrpu stativa sam pogodio i precki. Njih 20-ak je sigurno bilo sa 7,8 metara jer sjecam se kako sam isao samo na sigurno. Komp nije imao niti jedan udarac na gol i na kraju smo zavrsili na penalima i ja izgubio tamo. Komp me pobjedio bez da je pucao prema mom golu hahahahaha poludio sam.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 21:17 (The_K).
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

A sta se sad meni desilo, znaci nmg da verujem da ima ovoliko stoke koja igra ovu igru, sa cim se sve sluze ne bi li ostvarili dobar rezultat tj pobedu.

Rekoh aj bacim koju pred spavanje i dobijem oko 850 rejtovanog igraca ima skoro duplo vise pobeda od poraza i aj ok kontam bice tesno.

Povedem 2:0 mzd u prvih 30 min nzm tacno i lik ide sa namerom da mi povredi igraca, uklizuje samo i povredi mi dvojicu Mbapea i Zapatu pritom samo je dobio par zutih kartona za celu utakmicu. Nemam nekih rezervnih igraca i uvedem neke igrace sa 80 ovr pri tom u losoj su formi, moj jedan klizeci start dobijem crveni karton, znaci utakmica se odvija toliko lose da nije realno. Dobijem gol iz tog slobodnjaka, pa sam popizdio zbog svih ti cinjenica i pocnem da stedim vreme i dodajem se u odbrani ali posto ja to ne znam jer nikad to ne praktikujem dobijem i drugi gol, ja sam vec video da cu izgubiti dobijenu partiju. Uspem nekako postici treci gol i ta pedercina izjednaci u 90+.

Ne mogu da verujem da ima takve djubradi. Nikad takve stvari ne bih radio zbog obicne "igrice" jbt. Serem mu se na rejting jer je nobina teska i znam da sam za duplo bolji igrac od njega i postujem fer plej.

Upload cu tu tekmu na yt pa cu vam postaviti ovde da vidite.

 

Jos sam skoro pola prvog poluvremena igrao bez Zapate, nisam ni skontao da je povredjen. Evo snimak te utakmice... NO COMMENTS

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2019 1:08 (ruya).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Danas sam odigrao 1000-tu utakmicu u myclub..

 

Lag cheateri i diskonekcije su me kostale bar 50-tak pobjeda, al jbg sta da se radi. Do kraja sezone planiram da stignem do ~70% win rate.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2019 14:06 (erminn).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Danas sam odigrao 1000-tu utakmicu u myclub..

 

Lag cheateri i diskonekcije su me kostale bar 50-tak pobjeda, al jbg sta da se radi. Do kraja sezone planiram da stignem do ~70% win rate.

 Ja za sad imam 77 % win rate od 40-tak utakmica ali kao sto ti kazes da nije bilo citera bilo bi to preko 80% jednostavno ako dobijes citera nema spasa :/. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Hazard, CR7 bi mogli dobiti potw izdanje

 

tito vampir! Bog I Hrvati!
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Hazard bi sjeo ko budali samar. Pa onda da switcham njega i Neymara na LMF na poluvremenu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
LeskiRM kaže...

Hazard, CR7 bi mogli dobiti potw izdanje

 

 

Hazard da, ali Ronaldo..., sumnjam. 3-3 je zavrsilo.

The Commissioner of Football
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jest mi dojadio vise ovaj lov na champion badge, stalno sam izmedju 960 - 990. Za pobjedu dobijes 2 poena a nekad i 1 ako je slab protivnik a ako izgubis od nekog sa oko 800 ratingom izgubices 15 poena, 900+ rating gubis oko 12 poena najcesce. Popenji se i padni i sve tako ukrug, samo sto je penjanje dosta duze.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...

Jest mi dojadio vise ovaj lov na champion badge, stalno sam izmedju 960 - 990. Za pobjedu dobijes 2 poena a nekad i 1 ako je slab protivnik a ako izgubis od nekog sa oko 800 ratingom izgubices 15 poena, 900+ rating gubis oko 12 poena najcesce. Popenji se i padni i sve tako ukrug, samo sto je penjanje dosta duze.

 Ma verujemo mi u tebe, ulovices ti to 😛😀

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Digao sam Rashforda na lvl 63, jos dva levela i na maximumu je. Taman ce biti spreman za cetvrtak kada bude u formi. Lucas Paqueta isto gotov, 95 overal na amf. Vidim dobro je igral za milan i imao je asistenciju.

tito vampir! Bog I Hrvati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Vidim ovde na forumu ima dosta dobrih igraca, mozda bi mogli svremena na vreme neki turnir da napravimo. Cisto radi druzrnja. 😀

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Od 43 tekme 3 poraza, ja sam sasvim zadovoljan 😀. Igram sad protiv nekog decka 800+ rejting, potarupam ga 6:1 pise mi da ce me prijaviti i da ce me banovati 😂 ja mu kazem da ta tekma svakako ide na yt i da je igrao protiv pro igraca da iskulira 😂😂😂... A pre te tekme igram sa tipom 956 rejtingom, crna znacka auu al je prstalo sve i zavrsi 0:0 mada sam imao malo vise i boljih sansi, igrali sa ekipama od 3 zvezdice. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.2.2019 15:53 (ruya).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Svaka cast. Nisam igrao pes 4 godine, i sad prvi puta igram online upce. Pes light myclub. Mislio sam da sam dobar, a nema veceg bota od mene. Jedva dobijem tekmu. Pucam po golu, imam posjed lopte veci.... I gubim. Rating mi je oko 450. Slozio tim s 5 zvjezdica. Kakav vam je pass support i cursor change? Neznam kakve postavke si sloziti uopce. Nekako mi je to sve drugacije kad igram online.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Taman sam se pohvalio i dve pusione hahahha. Aj ova jedna je bila protiv dobrog igraca pa ok ali ova druga je bila katastrofa, napravio tim sa 3 zvezdice da imam i izmene zbog forme iyd a ovaj lik aubu, salaha svi na klupi su mu 50 ovr i izgubim 4:3 dva puta mi auba pobegao nema sanse da ga stigne moj stoper 80 ovr. 😒

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
Frenzy kaže...
Svaka cast. Nisam igrao pes 4 godine, i sad prvi puta igram online upce. Pes light myclub. Mislio sam da sam dobar, a nema veceg bota od mene. Jedva dobijem tekmu. Pucam po golu, imam posjed lopte veci.... I gubim. Rating mi je oko 450. Slozio tim s 5 zvjezdica. Kakav vam je pass support i cursor change? Neznam kakve postavke si sloziti uopce. Nekako mi je to sve drugacije kad igram online.

 Ma samo malo vezbe i bice sve bolje. Pass support mi je na 2,cursor change je semi-assist kod mene

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

Taman sam se pohvalio i dve pusione hahahha. Aj ova jedna je bila protiv dobrog igraca pa ok ali ova druga je bila katastrofa, napravio tim sa 3 zvezdice da imam i izmene zbog forme iyd a ovaj lik aubu, salaha svi na klupi su mu 50 ovr i izgubim 4:3 dva puta mi auba pobegao nema sanse da ga stigne moj stoper 80 ovr. 😒

 80 ovr. stoper ne moze stici aubu ni na motoru

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
erminn kaže...
ruya kaže...

Taman sam se pohvalio i dve pusione hahahha. Aj ova jedna je bila protiv dobrog igraca pa ok ali ova druga je bila katastrofa, napravio tim sa 3 zvezdice da imam i izmene zbog forme iyd a ovaj lik aubu, salaha svi na klupi su mu 50 ovr i izgubim 4:3 dva puta mi auba pobegao nema sanse da ga stigne moj stoper 80 ovr. 😒

 80 ovr. stoper ne moze stici aubu ni na motoru

 Hahaha ne moze bgm 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Zadnjih 25 tekmi skor mi je 21/2/2 i crna champion znacka je tu konacno.. zivjeli !

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Katastrofa

 

The Commissioner of Football
 
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Legenda vise nece biti jeziva

 

 
 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Ja sam u zadnjih 20 dana imao 3 poraza, juce dozivim 4 😂 bas me nije islo. Dobijem za protivnika decka koji ima 1200+ rejting totalno tesna utakmica izgubim jer primim nevidjeno glup gol (ono kad baci iz auta u moj sesneasterac i odigra glavom svom na nogu) i jbg posle te tekme posalje mi lik zahtev za prijateljstvo i ja naravno prihvatim. Sl tekma protiv nekog lika oko 400 rejting aj kontam bice lakse kad prvo poluvreme gubim 1:0 i bgm ne mogu mu nista, da stvar bude jos cudnija svaki pas/sut/centarsut mu je na manual tj zut je onaj bar kad dodaje i sve ostalo. Pobedio sam ga na kraju 5:2 valjda ali mucio sam se do negde 75 min posle se otvorilo. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
TheMaverick kaže...

Katastrofa

 

 Najgore mi je kad primim takav gol. Protivnik sa jednim igračem među moja 4 + golman, i moji nisu u stanju izbit loptu, a ona prolazi kao da nema nikoga. Uzmem igrače u najboljoj formi, strelice sve prema gore a, počnu se sudarat i smetat jedan drugom. Nekad imam osječaj kao da se moram truditi duplo više da zabijem gol ili da se obranim. Kao da osim protiv igrača igram i protiv "sustava".

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2019 16:26 (Frenzy).
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nisam shvatio na koji nacin funkcionisu ove znacke, imam dobar trenutni skor 42/8/8 i 846 rejting ali i dalje sam elite 3

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Nisam siguran za ove nize znacke ali se sjecam da sam elite 1 dobio kad sam presao 900 a champion znaci kad se predje 1000. Ima jos jedna znacka crna 'hall of fame' a ona se dobije ako zavrsis u top 10 na pesleague turniru koji se igra na kraju svakog mjeseca.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2019
ruya kaže...

Nisam shvatio na koji nacin funkcionisu ove znacke, imam dobar trenutni skor 42/8/8 i 846 rejting ali i dalje sam elite 3

 

Elite 2 ide kada dosegnes 850, elite 1 slijedi, kao sto veli kolega erminn, kada dosegnes 900, a crna ide s 1000.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2019 18:58 (TheMaverick).
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Hvala vam, presisao sam 850 i sad je elite 2  i to kao odlucujucu tekmu dobijem tipa sa crnom znackom ali laganica  

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Mogao bi Aguero opet biti u potw, dao je 3 gola arsenalu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2019

Jucer sam sprzio potw De Geu s 2 ovakva na jednoj tekmi. Oba puta Salah (online myclub).

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2019 10:36 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice