Red Alert 3

poruka: 197
|
čitano: 39.632
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Red Alert 3
naxeem kaže...
CCCP kaže...

 a priko mp vridi iako mislim da ni to nije bas funny na duzi rok jel je previse repetitivno i malo sadrzaja ogranicava trajanje i taktiziranje.Blah

 ? LOL

....SP se prođe i zaboravi, a smisao RA3 je multiplayer koji je u ovom nastavku iz temelja promijenjen na bolje.....
 
To je tvoje mišljenje, no ne misle svi tako.


15 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Neznam meni se 3 ne svida iako ne kazem da ne valja osobno bi joj dao nekih 70%,80%   dok 2 bi dao vise oko 90+%  kao i prijasnjim dijelovima i tiberian sunu , dok je i tiberium wars nekako dosadnjikav, kao i RA 3.Sad me bas nekako vuce da instaliram stari RA 2 iako imam njemacki original, no eto uvik mu se iznova vracam.Dajem nesto mjesta za RA3 koji bi se mogao popraviti a vjerujem da i hoce kad dode mnogo modova kako je dolazilo i za stare pa mozda ce za po godine biti RA 3 mnogo bolji od original verzije, a tu prvenstveno aludiram na jedinice i sadrzaj,te naravno neke nelogicnosti, koje sam vec naveo(famozni vojnik jaci od tenka ).

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.11.2008 17:03 (CCCP).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Alert 3

Sad malo gledam po netu i kad ono full rip skulptura(naravno) 1.99GBPlač - dođe mi zlo odma, više čovjek ne zna kad i kaj u koje vrijeme skinuti jer skulptura je nepredvidiva!

 

Inače, ima ko zaintersiran ko igra prek hamachija?

Vidim da gore dalje postoji još jedna ekipa, samo ne znam kolko ih ima.

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
CCCP kaže...

prvenstveno aludiram na jedinice i sadrzaj,te naravno neke nelogicnosti, koje sam vec naveo(famozni vojnik jaci od tenka ).

 Pa vojnik u određenim uvjetima i jest jači od tenka. Ako ćemo o realnosti i logici.
16 godina
offline
Red Alert 3

Za sada sam prešao sve tutorijale i malo odigrao solo mission jedan sa japancima.

Dojmovi su ok, a ingame filmeki su me vratili u doba klasika poput Dune-a 2000 Smijeh

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
naxeem kaže...
CCCP kaže...

prvenstveno aludiram na jedinice i sadrzaj,te naravno neke nelogicnosti, koje sam vec naveo(famozni vojnik jaci od tenka ).

  Pa vojnik u određenim uvjetima i jest jači od tenka. Ako ćemo o realnosti i logici.
 
Istina no ipak ne i ovdje.Ipak metak od komadica olova nije jaci od 8/15 cm celika.Mislim ne da sad to nest previse znaci nekom ko igra, al mislim ak je u 2 tako bilo zast ne bi i sad tako bilo , zasto moraju ic unazad a ne naprijed, al opet kazem bit ce modova neko ce valjda i ovo popravit, al to nije ono zbog cega igra nije sjajna vec samo dobra problem je po 100 put sta ima premalo sadrzaja.Umjesto da ubace nove jedinice oni su makli 20 starih i stavili 5 novih.Izgled mogu progutat.Inace prosjecna igra nije sjajna a nije ni smece,ipak daleko od sjaja starijih dijelova. Mislim nemojte me krivo shvatit ja je preporucujem svakome, no jos vise preporucujem RA 2 ak vec imate izbora.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.11.2008 19:29 (CCCP).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
naxeem kaže...
Mislim, neki ovdje jednostavno ne kuže da većina koje RA3 zanima kupe igru. Vi koji igrate piratsku ionako niste nikome bitni SP se prođe i zaboravi, a smisao RA3 je multiplayer koji je u ovom nastavku iz temelja promijenjen na bolje.
Iz glupave igre koja se svodila na bjesomučno klikanje i hvatanje milisekundi u rushanju, RA3 se pretvorio u RTS dostojan tog naziva. Sada napokon postoji taktika i to hrpa taktika i trikova i ideja i strategija. Jednostavno je igra užitak u MP-u jer je iznimno zabavna i dobra i napokon se ne svodi na glupavo štancanje tenkova u tko-prije stilu.

Grafika je u ovoj igri najmanje bitna stvar. Što se mene tiče mogli su je i u 2D-u napravit bila bi super.
Ne kuzim, zasto su onda napravili Single player, i potrosili hrpu love u sve one glumce (koji bas i nisu nepoznati - jeftini)?
Hmm... ocito ovi iz EA imaju malo drukcije razmisljanje od tebe... a sta se tice toga da se pretvorio u "RTS dostojan tog naziva" ... da :D  sigurno će ga koreanci prihvatit kao "nacionalni sport"... kao jednu drugu RTS igru koju nećemo spominjat.

CCCP kaže...

Rekao sam da me obicno na taj nacin ubiju, to je cijela taktika igre.Slicno je bilo i u 2 pa neznam koja se to divovska promjena dogodila? Upoznajte me s njom?

To i ja kazem... ali ocito ovdje ima određenih gosu MP igrača koji uništavaju svu konkurenciju po netu, pa sa nama djele svoju mudrost (da ne spominjem imena :D )
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
CCCP kaže...

Meni se osobno igra nije svidjela.Filmovi su super,prica je dobra,mislim ideja i to, grafika okolisa je odlicna zvuk i atmosfera offgame je super al kad igras jednostavno nije to to nekako.Mislim jedinice su smece, kao da fali nekog sadrzaja,pa ono u 2 su imali vise jednica , a da ne govorim da su mnooooogo bolje izgledale.Ove izgledaju preumjetno i nisu bas po men i u skladu sa okolisom barem po izgledu,nekako plasticne.Glupost je naravno i famozno unistavanje japanskih tenkova sa obicnim nekoc G.I vojnicima.Sve u svemu nije bas nest , 2 je bolja ne iz sentimentalnih razloga vec objektivno po igrivosti. Da i ne govorim da su u igri samo par naroda , iako su u 2 bilo mnogo njih sa varijacijama special jedinica ovdi bi i to doslovno bilo super,ipak bi bilo malo raznolikosti.Inace u cjelokupnom dojmu igra je dobra al za one koji su igrali starije dijelove drzite se njih. Nije mi jasno zasto nisu jednosatvno prenijeli sve jedinice iz 2 i dodali nove a stare malo uljepsali a ne ovako nakaradno smislili i da ne govorim da je u ALLIED nestao prism tank,a mirror se poruznia sada izgleda ko kanta, isto tako s ruske strane jedina naoko uredu jednica je apocalypse tenk koji je po meni bio mnogo bolji u 2.Za mene nije nest a priko mp vridi iako mislim da ni to nije bas funny na duzi rok jel je previse repetitivno i malo sadrzaja ogranicava trajanje i taktiziranje.Blah

 Postujem ti misljenje i sve, ali se nikako s nekim stvarima ne mogu sloziti. Zasto? Jer su faking nelogicne.

Nikako se ne mogu sloziti da ima malo jedinica jer skoro svaka jedinica se ponasa kao 2 jedinice. Ako to uzmemo u obzir dobije se dostojan broj koji doseze onaj iz RA2 (ako ne i prevazilazi). Sad koliko one bolje izgledaju to je cista subjektivnost. U to vrijeme nisu mogli napraviti da izgledaju ovako. Ako nisi primjetio, concept art RA2 jedinica je puno kompleksniji i detaljniji nego sto one jesu u ingame. Stvar je da nisu mogli tada prenijeti to na tadasnji 2d voxel engine. Da su mogli, vjeruj da bi igra izgledala "plasticno, sareno i StaJaVecZnam". U RA3 svaka jedinica dobiva svrhu i upotrebu na ratnom polju dok u RA2 nije bilo potrebno nikako koristiti 30% jedinica, jer su bile jednostavno nepotrebne.

Unistavanje tenkova s vojnicima, cuj, if I can recall to si mogao raditi i u RA2. Nastancas spamfest od 20 G.I., zabarikadiras i ih i pucaj. Inace meni je sasvim logicno da pjesadija s rocket launcherima treba biti jaaako efektivna protiv anti-armor vozila, dok obicna pjesadija, u ovom slucaju peacekeeperi neefektivni protiv istih, sto je upravo istina u RA3.

I moram te ispraviti, da, RA2 ti jest bolji iz sentimentalnih razloga :) NHF

Skalirnje po narodima je moguce da se pojavi, mada fanovi nisu za to. Zasto? Stvara veliki balance issue. Cak u RA2 je s PODFAKCIJAMA bio ogroman problem, jer dok su s jedne strane neke special jedinice (narodi) excesivno koristene, s druge strane neke nisu uopce koristene, tako da su postajali visak i sasvim nepotreban visak, ako smijem primjetiti.
U CnC3: Tiberium Wars - Kane's Wrath su bili uveli opet podfakcije kako bi igrac imao neke varijacije i raznolikost, medjutim, kako se pokazalo, ot je bila fatalna greska :)
Koliko je god bilo dobro sto je igrac imao raznolikost neku, toliko je bilo skoro nemoguce balansirati napravljene strane. Postojalo je 3 fakcije + 6 podfakcija, i jasno se znalo koja je najjaca i koja treba "stancati" koju jedinicu :)

Idemo na taj dio "kako ti nije jasno zasto jednostavno nisu konvertirali RA2". Da budem iskren, imao sam isto misljenje, medjutim daj malo razmisli... koje elemente modernog RTS-a imas u RA2? Sta ga cini RTS-om (citaj Real Time STRATEGY)?
RA2 je imao 2 skoro iste main fakcije + Yurija koji je predstavljao neko ostupanje. Ovdje ne zelim komentirati tvoju izjavu od tank-rushu jer je sasvim apsurdna. RA je uvijek bio tank-spam jer ga nisu znali balansirati.
Prism tenk je nestao s razlogom (razmisli o toku price u RA3), dok za Apoca dijelimo isto misljenje - ali opet, stvar je navike i osobnog ukusa :)


Za mene nije nest a priko mp vridi iako mislim da ni to nije bas funny na duzi rok jel je previse repetitivno i malo sadrzaja ogranicava trajanje i taktiziranje.Blah

Na ovu zadnju recenicu mogu reci samo: bwhahaha :)
Zelis mozda igrati protiv mene?
Mislim, igra je totalno nerepetativna i pruza X mogucnosti, ima jako puno sadrzaja kad uzmes sve faktore u obzir, te upravo na taktiziranje je postavljen fokus.
Daj mi ti navedi nekoliko primjera taktike u RA2, a da ona nije tank-rush xD
"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
Lightning kaže...
naxeem kaže...
Mislim, neki ovdje jednostavno ne kuže da većina koje RA3 zanima kupe igru. Vi koji igrate piratsku ionako niste nikome bitni SP se prođe i zaboravi, a smisao RA3 je multiplayer koji je u ovom nastavku iz temelja promijenjen na bolje.
Iz glupave igre koja se svodila na bjesomučno klikanje i hvatanje milisekundi u rushanju, RA3 se pretvorio u RTS dostojan tog naziva. Sada napokon postoji taktika i to hrpa taktika i trikova i ideja i strategija. Jednostavno je igra užitak u MP-u jer je iznimno zabavna i dobra i napokon se ne svodi na glupavo štancanje tenkova u tko-prije stilu.

Grafika je u ovoj igri najmanje bitna stvar. Što se mene tiče mogli su je i u 2D-u napravit bila bi super.
Ne kuzim, zasto su onda napravili Single player, i potrosili hrpu love u sve one glumce (koji bas i nisu nepoznati - jeftini)?
Hmm... ocito ovi iz EA imaju malo drukcije razmisljanje od tebe... a sta se tice toga da se pretvorio u "RTS dostojan tog naziva" ... da :D  sigurno će ga koreanci prihvatit kao "nacionalni sport"... kao jednu drugu RTS igru koju nećemo spominjat.

CCCP kaže...

Rekao sam da me obicno na taj nacin ubiju, to je cijela taktika igre.Slicno je bilo i u 2 pa neznam koja se to divovska promjena dogodila? Upoznajte me s njom?

To i ja kazem... ali ocito ovdje ima određenih gosu MP igrača koji uništavaju svu konkurenciju po netu, pa sa nama djele svoju mudrost (da ne spominjem imena :D )
 Jer se taktike ne opisuju riječima. Ako želi zaigrati, vidjet ćemo u praksi. U RA3 apsolutno svaka jedinica ima smisao i svrhu i čak ni u poodmaklom stadiju igre ni "najjadnije" nisu beskorisne. Kombinacija za uništit harvestere odmah u startu ima barem 2-3 za svaku frakciju, kao i za obranu, povlaćenje, odgovor na sve..

SP je ono što ljudi vole i što je tradicija, ali realno odigraš i zaboraviš. MP je ono što prodaje igru u većini slučajeva i zato je beta "multiplayer only" i trajala mjesecima.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
Adisuki kaže...
CCCP kaže...

Meni se osobno igra nije svidjela.Filmovi su super,prica je dobra,mislim ideja i to, grafika okolisa je odlicna zvuk i atmosfera offgame je super al kad igras jednostavno nije to to nekako.Mislim jedinice su smece, kao da fali nekog sadrzaja,pa ono u 2 su imali vise jednica , a da ne govorim da su mnooooogo bolje izgledale.Ove izgledaju preumjetno i nisu bas po men i u skladu sa okolisom barem po izgledu,nekako plasticne.Glupost je naravno i famozno unistavanje japanskih tenkova sa obicnim nekoc G.I vojnicima.Sve u svemu nije bas nest , 2 je bolja ne iz sentimentalnih razloga vec objektivno po igrivosti. Da i ne govorim da su u igri samo par naroda , iako su u 2 bilo mnogo njih sa varijacijama special jedinica ovdi bi i to doslovno bilo super,ipak bi bilo malo raznolikosti.Inace u cjelokupnom dojmu igra je dobra al za one koji su igrali starije dijelove drzite se njih. Nije mi jasno zasto nisu jednosatvno prenijeli sve jedinice iz 2 i dodali nove a stare malo uljepsali a ne ovako nakaradno smislili i da ne govorim da je u ALLIED nestao prism tank,a mirror se poruznia sada izgleda ko kanta, isto tako s ruske strane jedina naoko uredu jednica je apocalypse tenk koji je po meni bio mnogo bolji u 2.Za mene nije nest a priko mp vridi iako mislim da ni to nije bas funny na duzi rok jel je previse repetitivno i malo sadrzaja ogranicava trajanje i taktiziranje.Blah

  Postujem ti misljenje i sve, ali se nikako s nekim stvarima ne mogu sloziti. Zasto? Jer su faking nelogicne.

Nikako se ne mogu sloziti da ima malo jedinica jer skoro svaka jedinica se ponasa kao 2 jedinice. Ako to uzmemo u obzir dobije se dostojan broj koji doseze onaj iz RA2 (ako ne i prevazilazi). Sad koliko one bolje izgledaju to je cista subjektivnost. U to vrijeme nisu mogli napraviti da izgledaju ovako. Ako nisi primjetio, concept art RA2 jedinica je puno kompleksniji i detaljniji nego sto one jesu u ingame. Stvar je da nisu mogli tada prenijeti to na tadasnji 2d voxel engine. Da su mogli, vjeruj da bi igra izgledala "plasticno, sareno i StaJaVecZnam". U RA3 svaka jedinica dobiva svrhu i upotrebu na ratnom polju dok u RA2 nije bilo potrebno nikako koristiti 30% jedinica, jer su bile jednostavno nepotrebne.

Unistavanje tenkova s vojnicima, cuj, if I can recall to si mogao raditi i u RA2. Nastancas spamfest od 20 G.I., zabarikadiras i ih i pucaj. Inace meni je sasvim logicno da pjesadija s rocket launcherima treba biti jaaako efektivna protiv anti-armor vozila, dok obicna pjesadija, u ovom slucaju peacekeeperi neefektivni protiv istih, sto je upravo istina u RA3.

I moram te ispraviti, da, RA2 ti jest bolji iz sentimentalnih razloga :) NHF

Skalirnje po narodima je moguce da se pojavi, mada fanovi nisu za to. Zasto? Stvara veliki balance issue. Cak u RA2 je s PODFAKCIJAMA bio ogroman problem, jer dok su s jedne strane neke special jedinice (narodi) excesivno koristene, s druge strane neke nisu uopce koristene, tako da su postajali visak i sasvim nepotreban visak, ako smijem primjetiti.
U CnC3: Tiberium Wars - Kane's Wrath su bili uveli opet podfakcije kako bi igrac imao neke varijacije i raznolikost, medjutim, kako se pokazalo, ot je bila fatalna greska :)
Koliko je god bilo dobro sto je igrac imao raznolikost neku, toliko je bilo skoro nemoguce balansirati napravljene strane. Postojalo je 3 fakcije + 6 podfakcija, i jasno se znalo koja je najjaca i koja treba "stancati" koju jedinicu :)

Idemo na taj dio "kako ti nije jasno zasto jednostavno nisu konvertirali RA2". Da budem iskren, imao sam isto misljenje, medjutim daj malo razmisli... koje elemente modernog RTS-a imas u RA2? Sta ga cini RTS-om (citaj Real Time STRATEGY)?
RA2 je imao 2 skoro iste main fakcije + Yurija koji je predstavljao neko ostupanje. Ovdje ne zelim komentirati tvoju izjavu od tank-rushu jer je sasvim apsurdna. RA je uvijek bio tank-spam jer ga nisu znali balansirati.
Prism tenk je nestao s razlogom (razmisli o toku price u RA3), dok za Apoca dijelimo isto misljenje - ali opet, stvar je navike i osobnog ukusa :)


Za mene nije nest a priko mp vridi iako mislim da ni to nije bas funny na duzi rok jel je previse repetitivno i malo sadrzaja ogranicava trajanje i taktiziranje.Blah

Na ovu zadnju recenicu mogu reci samo: bwhahaha :)
Zelis mozda igrati protiv mene?
Mislim, igra je totalno nerepetativna i pruza X mogucnosti, ima jako puno sadrzaja kad uzmes sve faktore u obzir, te upravo na taktiziranje je postavljen fokus.
Daj mi ti navedi nekoliko primjera taktike u RA2, a da ona nije tank-rush xD
  Necu se naravno svadat s nikim neg hocu par odgovora.Prvo di je nesta lipi tesla tank,tj.zasto se ne moze ni birati neg ga dobijes ono na kapaljku, a oni brodovi nisu prava zamjena.Drugo mislim ja ne znam za druge al meni je pojam tank rusha bio red alert 2  i stariji djelovi.Mislim ali to nije bio bit igre.I ono sto se tice onoga o tenkovima koji se mogu unistavati u 2 imas pravo ali opet nije mene to toliko zasmetalo koliko me zasmetalo sta je moj peacekeeper gotovo sam ubio japanskog tenka.Ustvari dosao je drugi inace bi moj vojnik bio jaci> :?? .Htio bih naglasiti da se   racunalo sluzi uvijek istim forama kao sta se sluzilo u 2 a to je tank rush poslije (nekad i prije ) special weapna. U multiplayeru se moglo taktizirat i u 2 kao i u ovome. I ne bih se slozio oko toga da ovdje ima vise sadrzaja , je da su dodane special abilities za gotovo svaku jedinicu, ali njihova korisnost je upitna. A sto se tice grafike nije pitanje stare pitanje je zasto nove jedinice izgledaju bolje na slikama nego u igri.Mislim nije to neka stara igra pa da nemogu detalje prikazati.A da se razumijemo meni je tiberium wars los,kane`s takoder, a recimo tiberian sun sam igrao prije 1 godine i opet mi je bolji od svih ovih novijih dijelova, iako neznam zasto,tako da se ne bih sasvim slozio da je sentimentalnost u pitanju.Vjerojatno je u pitanju to sta su stariji dijelovi manje bazirani na izgledu, vec na jednostavnosti a novi kilaju grafiku koja nije sjajna(okolis je dobar,izgled jedinica za plakati).
Eto moje zakljucno je da fali sadrzaja,makli su puno toga,nepotrebno,jedinice su ko iz crtica, nema klonova(kmeeeeeeee),ali opet kazem ima i dobrih stvari i dao bih joj neki 80% u najboljem slucaju.
Ja sam inace fan C&C igara igrao sam i vecinu starih, prvih cnc/a (osim tiberian suna), i jeli ko primjetio da allied strana nema niti jednog lijepog vojnika , svi su nakaradni pocevsi od mirage tenka.Mislim zasto je okolis super lijep a ljudovi i tenkovi izgledaju uzas.Mislim da bi ih se majka odrekla, a oni japanci su ka iz nekog anime,naruuto utekli.(Dobro nije mozda toliko bitno kakav je izgled jedinica al nekako mi se ovaj dio cini previse djetinjast , stariji su mi izgledali ozbiljnije, s te strane me najvise smeta)

Cekaju se modovi :DD 
 
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

LOL na ovaj tvoj osvrt.. pa ovo je prvi RTS skoro uopće gdje je special ability upotrebljiv. Daj zaigraj koju online. Imaš Hamachi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
CCCP kaže...
  Necu se naravno svadat s nikim neg hocu par odgovora.Prvo di je nesta lipi tesla tank,tj.zasto se ne moze ni birati neg ga dobijes ono na kapaljku, a oni brodovi nisu prava zamjena.Drugo mislim ja ne znam za druge al meni je pojam tank rusha bio red alert 2  i stariji djelovi.Mislim ali to nije bio bit igre.I ono sto se tice onoga o tenkovima koji se mogu unistavati u 2 imas pravo ali opet nije mene to toliko zasmetalo koliko me zasmetalo sta je moj peacekeeper gotovo sam ubio japanskog tenka.Ustvari dosao je drugi inace bi moj vojnik bio jaci> :?? .Htio bih naglasiti da se   racunalo sluzi uvijek istim forama kao sta se sluzilo u 2 a to je tank rush poslije (nekad i prije ) special weapna. U multiplayeru se moglo taktizirat i u 2 kao i u ovome. I ne bih se slozio oko toga da ovdje ima vise sadrzaja , je da su dodane special abilities za gotovo svaku jedinicu, ali njihova korisnost je upitna. A sto se tice grafike nije pitanje stare pitanje je zasto nove jedinice izgledaju bolje na slikama nego u igri.Mislim nije to neka stara igra pa da nemogu detalje prikazati.A da se razumijemo meni je tiberium wars los,kane`s takoder, a recimo tiberian sun sam igrao prije 1 godine i opet mi je bolji od svih ovih novijih dijelova, iako neznam zasto,tako da se ne bih sasvim slozio da je sentimentalnost u pitanju.Vjerojatno je u pitanju to sta su stariji dijelovi manje bazirani na izgledu, vec na jednostavnosti a novi kilaju grafiku koja nije sjajna(okolis je dobar,izgled jedinica za plakati).
Eto moje zakljucno je da fali sadrzaja,makli su puno toga,nepotrebno,jedinice su ko iz crtica, nema klonova(kmeeeeeeee),ali opet kazem ima i dobrih stvari i dao bih joj neki 80% u najboljem slucaju.
Ja sam inace fan C&C igara igrao sam i vecinu starih, prvih cnc/a (osim tiberian suna), i jeli ko primjetio da allied strana nema niti jednog lijepog vojnika , svi su nakaradni pocevsi od mirage tenka.Mislim zasto je okolis super lijep a ljudovi i tenkovi izgledaju uzas.Mislim da bi ih se majka odrekla, a oni japanci su ka iz nekog anime,naruuto utekli.(Dobro nije mozda toliko bitno kakav je izgled jedinica al nekako mi se ovaj dio cini previse djetinjast , stariji su mi izgledali ozbiljnije, s te strane me najvise smeta)

Cekaju se modovi :DD 
 
 Tesla tank je prvobitno bio u RA3, medjutim izbacen je jer su imali 2 verzije iste stvari: tesla tank i stingray. Stingray je imao sve kao TT, ali je uz to bio i amfibijsko vozilo tako da je on pobjedio. Kako fanovi poput tebe ne bi kenjali, TT je ubacen u SP (ali ocito ljudi uvijek nadju nes novo za kenjati).

Drugi argument ti je apsurdan. Tank rush je glavni problem C&C fransize. Prevazisli smo vrijeme kad je jedina taktika C&C-a bila "ko prije napravi tank rush - pobjedi!".
To sam PK-om i japanskim tenkom moram jos probati da se uvjerim, ali sigurno si igrao protiv compa. Comp po ponasanju ne trebas ni ocjenjivati jer on nije sposoban da smislja improvizirane algoritme kao covjek. Tako da mu oprosti na jedinoj stvari koju zna - praviti uvijek vise jedinica i napadati :)
Ocito nisi neki velik MP igrac - i da se razumijemo, MP podrazumjeva igranje protiv ljudi, ne protiv compa :)
Iako nisam jos ni jednu partiju odigrao protiv compa, vjerujem ti na rijec da je comp glup - u svakom RTS on ne razmislja nego samo racuna sto brzi algoritam gradnje :)

Inace, daj meni japanski tenk, a ti uzmi 4 PeaceKeepera i ja cu ih ubiti - stvar je u micru. Pregazis ih :)
Ako igras strategiju moras misliti na to da hard-counter sistem se bazira i na nekoj zamisljenoj logici - tipa ako vojnik dodje blizo tenka, tenk njega ne moze ubiti osim da predje preko njega, kuzis?! Hard-counter se na to bazira u mnogim strategijama.

U RA2 i nije bilo neke slozenije taktike. Pretezno se svodilo na to ko je brzi, te imao je neke osnove hard-counter sistema, dok sad imas puno vise stvari na koje moras paziti, puno vise faktora koji cine igru zanimljivijom. Jedinice ko iz crtica? Zaboga, westwood je jos prije izjavio da su pokusali stvoriti strategiju koja podsjeca na crtic, lol.

Pa da, japanci i jesu kao iz animea. Inspiracija za njih je uzeta iz japanske kulture, kao sto je za ruse iz ruske, i saveznike iz kapitalisticke zapadnjacke.

Vjerujem da ce biti modova, jer je C&C community dosta otvoren prema njima (upravo je Moding scena razlog ukljucenja Tesla Tanka u SP - kako bi mu texture mogli koristiti), i puno srece da nadjes ono sto tebi odgovara, ali morat cu te razocarati: nece ti biti neke srceparajuce promjene u grafici. :)

Opet kazem, objektivno receno ovo je najbolji C&C do sad sa stanovista komplexnosti i dubine modernog RTS-a (tu grafika nema veze, nego samo elementi gameplaya). Kome se ne svidja neka se priljubi za RA2 i ne kenja o tome kako nema klonova (xD). Inace su rekli da ce se u expanziji mozda vratiti Yuri, tako da mozda i dodju klonovi :)
Ti si kolega dosta vezan za onaj jednostavniji stil igre koji su pruzile RA2 i starije. Mislim, razumjem te i sve, ali te stvari ne predstavljaju neki izazov za malo vise kompetativnog igraca. RA3 nije sigurno izveden u tom duhu, ali je i vise nego dostojan RAZVOJ C&C franzize :)
"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.11.2008 1:44 (Adisuki).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3

Ugalvnom se slazem s tobom, naravno razilazimo se u nekim stajalistima sto je i normalno, opet najvise zalim zbog kolicine i izgleda jedinica, ali opet igra je u redu i preporucujem je svakome. Adisuki cinis mi se kao dobar tip koji nije zeljan svade, a tank rush ha hebiga ko voli nek izvoli.Ne znam ali pravo govoris da nisam mp igrac jel jednostavno nisam tip koji igra strategije,posebice RA priko mp, zbilja neznam zasto bice mi se ne da razmisljat pa stavim komp na hard( :DDD, ha sat cu tezak mi je zivot). I opet ponavljam ja nisam ovdi da blatim RA 3 naprotiv samo ukazujem na nekoliko manjih stvari koji meni smetaju a vjerujem i vecini (izgled jedinica i micanje dosta starih) , i sad kad dodu modovi to ce bit barem meni jos bolja igra.Nista ljudovi igrajte RA 3, a nemojte zaboraviti ni RA 2, nisam ja neki zagovornik starog dijela pa da blatim sve novo ,samo igrajte i uzvajte.

 

HOCU KLONOVEEEEEEEEEEEEEEEEEE 0.o kmeeeeeee ( nadam se da znate na sta mislim,na gradevinu najvise)

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.11.2008 1:26 (CCCP).
15 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Evo napokon i ja probao igru, u pocetku sam se razocarao, ali malo po malo mi se uvukla u kozu. Poslije dobrih batina u MP-u, jos ih uvijek dobijam od iskusnih igraca, naucio sam neke stvari i mogu slobodno reci da je igra sto se tice MP-a osvježenje i bitno se razlikuje od svojih prethodnika.

 

Bila bi još bolja kad bi popravili grafiku, jedinice na minimapi su mi nekako premale, kad napadne s onim dronovima, dođe s leđja kroz vodu, treba ti mikroskop da ih vidis na minimapi, a koliko su mi harvestera pobili.

 

Ali je igra od samog pocetka dinamicna, i nije uopće spora. Kažem jedino vecu zamjerku imam na vidljivost jedinica na minimapi, jer mape su tako napravljene da te se moze napasti iz svih smijerova, i ako dobro ne gledas bespotrebno izgubis neke jedinice.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Red Alert 3

Moja je zamjerka ista ko i recimo, Warcraftu- kamera je preblizu, tj. nedostaje zoom out.

Na kraju izađe na 20" monitoru na 1680/1050 sve blizu, to svakako nije dobro.

 

I, ko je sve u ekipi na hamachiju, nek veli pa da ponekad odigramo koju- ne bojte se mene, za sad sam totalni newboy

Ja bi ROTWK haral ali nemam s kim

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Ej ljudovi!    Jeste li za jednu halicu večeras na Hamachiju ?

when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Pa ja malo malo provjeravam na hamachiju jel ima koga svi offline, ja sam za, ali poslije Dr. Housa. :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
Iron Man kaže...

Ko bi rekao Red Alert 3.Jos se sjecam kad sam na PS1 igrao RA1.

 potpisujem. bio sam prvi ili drugi osnovne, i igrivost je bila neviđena.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
Bobosmrade kaže...

Pa ja malo malo provjeravam na hamachiju jel ima koga svi offline, ja sam za, ali poslije Dr. Housa. :)

može, također poslije Housea ;) 
when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
15 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Imam problem s hamachiem, kad želim igrat s prijateljima  uvijek server kicka jednog mene il prijatelja zavisi koji je zadnji uso? Znali ko u čemu je problem jer me jako iritira....

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
skandalouz kaže...

Imam problem s hamachiem, kad želim igrat s prijateljima  uvijek server kicka jednog mene il prijatelja zavisi koji je zadnji uso? Znali ko u čemu je problem jer me jako iritira....

 Nije do vas kolega. EALA je inace jedini razvojni team koji ne zna napraviti funkcionalan lan game. Lobby im je ocajan.
Jedini lijek tome da svi koji planiraju igrati budu jaaako brzi pri namjestanju fakcije-tema-READY kvacice, i nakon toga samo prvi igrac klikne BEGIN i to je to.
Ingame sync problema nema (kao u TW i KW), medjutim dok igra pocne covjek zna izgubiti dosta zivaca.

Ujedno je taj njihov lan sistem i faking lobby razlog zasto RA3 ne radi na GARENI (sad je dodan u popis sluzbenih garena igara). Koliko se god trudili necete uspjeti se cak ni joinati nekom na server :)
"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
16 godina
offline
Red Alert 3

Daj pls objasni detaljno kaj je ta Garena i koje veze ima sa Red Alertom 3?

Do sad sam se naslušal o toj Gareni tolko puno da nikaj nisam zapamtil!

Ak ti je volja, objasni malo duže kaj je to čudo s kojim su me do sad maltretirali, a nemam pojma kaj je to!

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
Armor kaže...

Daj pls objasni detaljno kaj je ta Garena i koje veze ima sa Red Alertom 3?

Do sad sam se naslušal o toj Gareni tolko puno da nikaj nisam zapamtil!

Ak ti je volja, objasni malo duže kaj je to čudo s kojim su me do sad maltretirali, a nemam pojma kaj je to!

 Garena ti neka kombinacija xfire i hamachi. Uglavnom, radi se o klijentu preko kojeg mozes igrati neke igre online sa hrpom igraca. Popularna je pretezno zbog toga jer ima velik dotA community, medjutim na njoj se mogu igrati i WC3:TFT, CoD4, RedAlert3, Quake4, Counter-Strike, Age of Empires 1 i 2. Receno je da ce se i SC2 moci, pa budemo vidjeli.

Uglavnom, stvar je da ne morate imati oriđinale igru da bi tamo igrali, nego radi na istom principu kao hamachi: kreira virtualni LAN. Jedinostavno udjete u igru i kliknete LAN, kao da idete mrezno igrati i to je to :)

Ponavljam, za RA3 nikako ne radi, i jednostavno sucka. Mislim da se tamo najvise dota igra, dok su druge igre samo bonus :P
Igrao bi se i RA3, ali sta ces kad su EALA-ovci nesposobni napraviti pametan lan.
"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
16 godina
offline
RE: Red Alert 3
skandalouz kaže...

Imam problem s hamachiem, kad želim igrat s prijateljima  uvijek server kicka jednog mene il prijatelja zavisi koji je zadnji uso? Znali ko u čemu je problem jer me jako iritira....

Aha,
Jel imaš Vistu, još bolje onu 64bit?
Ak imaš to je normalno ali već davno sam postal fix za to...

Citiram sam sebe:


"Klik na start orb, u "Start Search" (odma prvi od dole) upiši "Command promt", otvori ga kao "Run as Administrator". u komadn prozoru upiši "bcdedit.exe /set TESTSIGNING OFF", potvrdi i resetiraj.

Za poništavanje te naredbe sve napravite isto, samo umjesto OFF napišite ON u Command Prompt.

Eto to je za Vistu."

 

Onda je sve ok i u Visti.

To vrijedi za sve igre, ne samo za Red Alert...

 

Ajde da nas se skupi više, samo nemojte ići na onaj "ružni" 1.03 patch!

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Kolega Armor, nije do viste problem. Pokusaj sAm igrati preko hamachija, pa ces se uvjeriti u cemu je problemcic.

RA3 lan ima problema sa handleanjem kompova s vise IP adresa, te handleanjem programa poput hamachija zbog njihovog principa rada.

 

Sve u svemu fail. Nadam se da ce neko rijesiti ovaj problecic, jer ja sam ocajan vec xD

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Ja igram na EA serverima i sve je ok, još nisam probao preko Hamachia i Garene, jer tamo svi igraju 1.00 verziju (moja je 1.03), ali cini mi se da Armor vec igra preko Hamachia, a bio sam i na Gareni, nisam upao u kreiranu igru, jer moja verzija nije ista kao i njihova. Nitko ne moze naci crack za 1.03 patch, pa igraju 1.00 verziju, a evo bas sam danas proguglao i nasao crack za 1.03, ali ga jos nisam isproba, mozda sad i ovi na Gareni pređu na 1.03 verziju, pa cemo vidjeti, nisam citao sta su ispravljlai u ovom patchu, ali mozda su popravili i to o cemu Adisuki govori.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.11.2008 12:45 (Bobosmrade).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

evo ja sam prije par dana instalo igru i mogu reci da mi je super... dizajn jedinica je odlican, onako je neozbiljna malo igra al red alert takav i treba biti 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Red Alert 3

Najavljena je expanzija za 3. mjesec.

Što možemo očekivati? *slijedi citat by EA*

  • 4 nove mini kampanje
  • veća hollywoodska glumačka ekipa
  • više jedinica za svaku fakciju
  • novi "Commander's Challange" mode

 

Hilarious. A dobro, šta smo očekivali, radi se o expanziji. Ono što je važnije i što nisu naglasili (nego čekaju da ih mi pitamo) je da igra NEĆE IMATI MULTIPLAYER, BIT ĆE STANDALONE PC EXKLUZIVA, i BIT ĆE RASPOLOŽIVA SAMO ZA DIGITALNI DOWNLOAD.

 

"Command & Conquer Red Alert 3: Uprising will also introduce the new Commander’s Challenge, enabling the players to test their skills against a set of nine commanders from different territories and difficulty levels in 50 unique challenges with their own special rules and unique conditions."

LOL. Kombinirali "Challange" iz GENERALSA i "World Domination" iz KANE'S WRATH. Big deal.

 

Ja cijelu stvar zove FALSE ALERT, jer nije neki veliki boom za nas online i LAN igrače. Vjerujem da stvar ima i vedru stranu: SP igrači će napokon dobiti svoj dio kampanje (uključena je i 4. kampanja koja će se samo fokusirati na Yuriko). Šteta za te divne jedinice koje nećemo vidjeti.

 

Screenove, kao i više infoa možete naći na www.commandandconquer.com .

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Red Alert 3
Armor kaže...

Sad malo gledam po netu i kad ono full rip skulptura(naravno) 1.99GBPlač - dođe mi zlo odma, više čovjek ne zna kad i kaj u koje vrijeme skinuti jer skulptura je nepredvidiva!

 

Inače, ima ko zaintersiran ko igra prek hamachija?

Vidim da gore dalje postoji još jedna ekipa, samo ne znam kolko ih ima.

 ja ne kužim jednu stvar: zašto ljudi toliko hvale tog skulpturu, kad on samo dođe, zipa igru (sve dokumente) i stavi je na sve moguće torrente! - pa kaje to baš tako komplicirano???
Kondomi su zakon, koristite ih i vi!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Red Alert 3
I like chineese kaže...
Armor kaže...

Sad malo gledam po netu i kad ono full rip skulptura(naravno) 1.99GBPlač - dođe mi zlo odma, više čovjek ne zna kad i kaj u koje vrijeme skinuti jer skulptura je nepredvidiva!

 

Inače, ima ko zaintersiran ko igra prek hamachija?

Vidim da gore dalje postoji još jedna ekipa, samo ne znam kolko ih ima.

 ja ne kužim jednu stvar: zašto ljudi toliko hvale tog skulpturu, kad on samo dođe, zipa igru (sve dokumente) i stavi je na sve moguće torrente! - pa kaje to baš tako komplicirano???
 S obzirom da toliko malo ljudi to radi rekao bi da je. Jedini full-rip igre koje sam skidao su bile od velikana skullpture i neke od TOeD-a jer ih skullptura nije objavio. Nažalost TOeD je prestao ripatiPlač Uvijek se nasmijem kada su mi frendovi skidali GRID i druge igre od 6.6GB i cijepali ih a ja skullptura rip od 1.2GB . To su bili daniSmijeh
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.1.2009 20:06 (Paolo2612).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice