Sacred 2

poruka: 63
|
čitano: 10.742
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Sacred 2

Jel zna netko kada izlazi? Na Gamespotu je pisalu da izlazi u devetom mjesecu ali izgleda ništa od toga.

CPU AMD Athlon 6000+, MBO Gigabyte GA-MA790FX-DS5, GPU Sapphire Radeon HD4870, DDR2 Kingmax 4 Gb 800MHz (4x1 Gb) PSU Corsair TX750W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Sacred 2

Ja sam danas skinio i isprobao demo. 1,7 giga. Moze se malo igrati sa seraphimom. Meni igra izgleda fantasticno. I to na medium postavkama. A moj komp bas ne moze tjerati high i pogotovo very high.

Pri izlasku iz demoa pise "November 2008". Ali ne i tocan datum.

 

15 godina
offline
RE: Sacred 2

Idem i ja skinit demo...baš me zanima kako izgleda...

CPU AMD Athlon 6000+, MBO Gigabyte GA-MA790FX-DS5, GPU Sapphire Radeon HD4870, DDR2 Kingmax 4 Gb 800MHz (4x1 Gb) PSU Corsair TX750W
15 godina
neaktivan
offline
Sacred 2

Igrica je RPG ili?

E8400,EP35 DS3,HD4850 Dual Fansink,Seagate 500GBGb,2x2Gb Kingmax 800MHz,Chieftex 550W
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sacred 2

Kako volim ovo...to nije igrica, to je igra...u biti IGRETINA!! I da, RPG je. Sluzbeno je trebalo doc 30.09, cekao sam ko lud taj da a kad ono nista, da bi saznao da dolazi 7.11...tako barem pise kad izlazis iz demoa. Na gamespotu pak pise da dolazi pocetkom 2. mjeseca iduce godine...pa ti budi pametan.

...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case black,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sacred 2
Aral kaže...

Kako volim ovo...to nije igrica, to je igra...u biti IGRETINA!! I da, RPG je.

 
Napredujemo, napredujemo... Razlikujemo igre od igrica. Ali nikako da naučimo razliku između RPGa i akcijskog RPGa.

Za razlikovanje igre i igrice uzmeš, recimo mobitel i pokreneš igricu, a drugom rukom klikneš na ikonu na desktopu PCa i pokreneš igru.

Za razlikovanje akcijskog RPGa i RPGa pokreneš Sacred 2, a potom pokreneš, recimo, The Witcher.

Sve bude brzo jasno.

Zapravo sam samo htio reći da je ono polovična istina - Sacred 2 je akcijski RPG, što znači da je priča tu zbog forme, a sadržaj je hack'n'slash.


Intel 80286 12MHz, 640k RAM, 20 MB HDD, MS-DOS 3.31 <========]]=0
15 godina
offline
RE: Sacred 2

@ Ridikul:    Kao što Aral kaže...igretina. Imaš vremena dok ne izađe dvojka pa zaigraj jedinicu, sigurno se nećeš razočarat ako si fan RPG-a.

CPU AMD Athlon 6000+, MBO Gigabyte GA-MA790FX-DS5, GPU Sapphire Radeon HD4870, DDR2 Kingmax 4 Gb 800MHz (4x1 Gb) PSU Corsair TX750W
16 godina
neaktivan
offline
Sacred 2

Nemoramo puno napredovat...sve se vec zna

 

...neka bude akcijski RPG, neka bude RPG kakav hoces ali je RPG...a sad govorit kaj je diablo a kaj baldurs gate, ili witcher, ili fallout...do sutra mogu nabrajat naslove...nema smisla. Mozda da to ne zovemo RPGom, nego hack&slashom samo...enivej, nacekat cemo se do 07.11.08...

 

A mozda ni to necemo igrat niti ista drugo kad izadje Fallout3 :D

...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case black,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sacred 2

 

Ljudi, instalacija Sacred 2 zauzima 19,6 GB (ako se doda onaj DVD s GFX dodacima + update igre). Prvo iskustvo je mlako, jer ništa osobito ne vuče naprijed, nema customiziranja likova (i dalje se furaju na stari Diablo recept), grafika baš i nije prenabrijana za današnje standarde, fizika također, linearna kretanja mapama (moraš stazom oko brežuljka, ne možeš na blagi brežuljak!), nema skyboxa, pogled je modificirani izometrijski, kvestovi od primanja do završetka su ispod prosjeka za današnje akcijske RPG naslove, vođenje lika standardno, čak me sve jako podsjetilo na mnogo stariji naslov Titan Quest.

 

Zbog svega toga na rubu sam nervnog sloma zbog raznih, pa i ove, gluposti (kao i Adobeovo bolesno napuhavanje bloatware Acrobata).

 

Pa vas molim za mišljenje - koje opravdanje čini instalaciju Sacred 2 tako velikom?! Pod ovim pitanjem mislim znate li hoće li od ovog početnog prosječnog  iskustva ta igra kanije prerasti u neko mega-epsko fantasy iskustvo dugotrajne fenomenalne priče, mega-grafike i mega-bitaka i hordi mega-monstera, ili neće?! Što opravdava ovih 19,6 GB i mlakog početka?

 

Osobno vjerujem da će Blizzardov Diablo 3, na koji se fura Sacred, i koji će biti u sličnoj perspektivi i sličnog akcijskog koncepta, biti s daleko manjom instalacijom, boljom pričom i grafikom.

 

Ljudi, zašto?

 

 

Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće...
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Sacred 2

U danasnje vrijeme s diskovima od +500GB je 20GB sitnica ;)

16 godina
offline
RE: Sacred 2
Faerdhur kaže...

 

Ljudi, instalacija Sacred 2 zauzima 19,6 GB (ako se doda onaj DVD s GFX dodacima + update igre). Prvo iskustvo je mlako, jer ništa osobito ne vuče naprijed, nema customiziranja likova (i dalje se furaju na stari Diablo recept), grafika baš i nije prenabrijana za današnje standarde, fizika također, linearna kretanja mapama (moraš stazom oko brežuljka, ne možeš na blagi brežuljak!), nema skyboxa, pogled je modificirani izometrijski, kvestovi od primanja do završetka su ispod prosjeka za današnje akcijske RPG naslove, vođenje lika standardno, čak me sve jako podsjetilo na mnogo stariji naslov Titan Quest.

 

Zbog svega toga na rubu sam nervnog sloma zbog raznih, pa i ove, gluposti (kao i Adobeovo bolesno napuhavanje bloatware Acrobata).

 

Pa vas molim za mišljenje - koje opravdanje čini instalaciju Sacred 2 tako velikom?! Pod ovim pitanjem mislim znate li hoće li od ovog početnog prosječnog  iskustva ta igra kanije prerasti u neko mega-epsko fantasy iskustvo dugotrajne fenomenalne priče, mega-grafike i mega-bitaka i hordi mega-monstera, ili neće?! Što opravdava ovih 19,6 GB i mlakog početka?

 

Osobno vjerujem da će Blizzardov Diablo 3, na koji se fura Sacred, i koji će biti u sličnoj perspektivi i sličnog akcijskog koncepta, biti s daleko manjom instalacijom, boljom pričom i grafikom.

 

Ljudi, zašto?

 

 

Imas PMS? Osmijeh

madafaka
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sacred 2
Virty kaže...

Imas PMS? Osmijeh

 

Osmijeh Da, ali ne brini, prošlo me je s deinstalacijom te igre Osmijeh

 

 

Satan has been the best friend the church has ever had, as he has kept it in business all these years.
16 godina
offline
RE: Sacred 2
Faerdhur kaže...
Virty kaže...

Imas PMS? Osmijeh

 

Osmijeh Da, ali ne brini, prošlo me je s deinstalacijom te igre Osmijeh

 

 

Ja je imam na Xbox 360 pa je stanje bolje :)

madafaka
16 godina
neaktivan
offline
Sacred 2

 

Nakon više dobrih patcheva počinjem vjerovati da je Sacred 2 solidna hack'n'slash razbibriga do Diabla III.

 

U skladu s tom vjerom, jel znate nekoga da prodaje Sacred 2 (tražim povoljnije nego iz trgovine, ne vidim na BUG oglasniku, a svakako ću i tamo postaviti upit)?

 

 

Me a skeptic? I hope you have proof!
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2009 8:34 (Faerdhur).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sacred 2

Ne svidja mi se kamera u igri, u zadnje vrime sve je vise igara koje imaju s tim problema.... di su stara vrimena kad je kamera bila kako treba Nevinašce

madafaka
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sacred 2
Virty kaže...

Ne svidja mi se kamera u igri, u zadnje vrime sve je vise igara koje imaju s tim problema.... di su stara vrimena kad je kamera bila kako treba Nevinašce

 

Pregledaj ovu dolje navedenu temu, ima samo dvije stranice postova i savjeta. Izvrsno.

 

Guide to Customizing the Sacred 2 Camera View

 

 

 

 

Me a skeptic? I hope you have a proof!
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2009 8:56 (Faerdhur).
15 godina
online
Sacred 2

Mislim da je 11 funti + poštarina OK...

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000ZNRIWK

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sacred 2
TomoR kaže...

Mislim da je 11 funti + poštarina OK...

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000ZNRIWK

 

Ideš! Iznenađen Pa ovo nisam vidio. Super.

 

 

Me a skeptic? I hope you have a proof!
16 godina
offline
RE: Sacred 2
Ne šalju sa Amazona softver u Hrvatsku.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
online
RE: Sacred 2
Danny_HR kaže...
Ne šalju sa Amazona softver u Hrvatsku.

Ne bih znao, nisam probao...

 

Ja ga inače kupio ovdje, oni šalju sigurno:

http://www.game.co.uk/PC/RolePlaying/~r333977/Sacred-2-Fallen-Angel/?s=sacred%202

16 godina
neaktivan
offline
RE: Sacred 2
Danny_HR kaže...
Ne šalju sa Amazona softver u Hrvatsku.

 

Imaš kakav tekst sa weba o tome?

 

Ajd pričekat ću sva mišljenja i možda neku download verziju...

 

Hvala

Me a skeptic? I hope you have a proof!
16 godina
offline
Sacred 2

Imaš OVDJE popis svake kategorije i gdje dostavljaju.

 

Amazon u Hrvatsku dostavlja samo knjige.

 

EDIT:

Moja preporuka za nabavku bi ti bio ebay. Tamo ćeš naći najjeftinije.

 

Primjeri dobrog sellera sa Sacredom:

Primjer 1 za collectors edition.

Primjer 2 za običnu varijantu.

 

Nove igre, neotvarane a jeftinije nego na game.co.uk.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2009 9:38 (Danny_HR).
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sacred 2
Danny_HR kaže...

Moja preporuka za nabavku bi ti bio ebay. Tamo ćeš naći najjeftinije.

 

Primjeri dobrog sellera sa Sacredom:

Primjer 1 za collectors edition.

Primjer 2 za običnu varijantu.

 

Nove igre, neotvarane a jeftinije nego na game.co.uk.

 

Zaobilazio sam eBay zbog mnogih screw-ups o kojima sam čitao.

 

A ovo što si postao nije mi kod njih jasno - kad kliknem na seller (StartUp Media) ta se "firma" otvara kao podkategorija na eBayu a ne kao samostalna trgovina, tako da sam zbunjen tko jamči dosljednu transakciju (oni dobiju lovu, ja box), a da ne bude oni dobiju lovu, ja kuratz među oči.

 

 

Me a skeptic? I hope you have a proof!
16 godina
moderator
offline
RE: Sacred 2

Jamči feedback.

On je powerseller, ima preko 185.000 prodanih artikala i preko 99% (99.8%) pozitivnog feedbacka. Znači pouzdan je.

Nije se usr*o onaj kojem je daleko zahod, nego onaj ko je kasno krenuo.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2009 9:58 (DrNasty).
16 godina
offline
RE: Sacred 2

Osobno do sada nikada nisam imao loše iskustvo sa ebayom.

To su mahom ok ekipa koja prodaje, a kupovao sam i skuplje artikle tipa satove i slično.

Najbitnije je gledati feedback. To ti već dovoljno govori.

Većinu igara i sam sam kupio na ebayu ako je bilo jeftinije nego na game.co.uk, čak sam kupovao i rabljene.

Uvijek je bilo sve ok.

 

U krajnjem slučaju ebay je jedno od najsigurnijih mjesta za kupovinu.

 

Ali ako si i dalje skeptičan, http://www.startupmedia.co.uk/

 

To ti je njihova web stranica.

 

Ipak, ebay is the way to go. :D

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2009 10:05 (Danny_HR).
16 godina
offline
RE: Sacred 2
Faerdhur kaže...
Virty kaže...

Ne svidja mi se kamera u igri, u zadnje vrime sve je vise igara koje imaju s tim problema.... di su stara vrimena kad je kamera bila kako treba Nevinašce

 

Pregledaj ovu dolje navedenu temu, ima samo dvije stranice postova i savjeta. Izvrsno.

 

Guide to Customizing the Sacred 2 Camera View

 

 

 

 

Imam je za Xbox 360 a koliko vidim ovo su savjeti za pc.

 

madafaka
15 godina
neaktivan
offline
Sacred 2

dakel ovo je sad 3 put da pokusavam downloadat demo verziju dakle prvi put mi je stalo malo prikraju i reko sacred.exe canot be downloaded a drugi put mi je reklo neki drugi file... jer je to stvar u stranicam ili to da se ne moze kod mene downloadat... i sad pokusavam sa gamespot-a

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sacred 2
Danny_HR kaže...

U krajnjem slučaju ebay je jedno od najsigurnijih mjesta za kupovinu.

 

Ali ako si i dalje skeptičan, http://www.startupmedia.co.uk/

 

To ti je njihova web stranica.

 

Ipak, ebay is the way to go. :D

 

Kupljeno. Hvala

Me a skeptic? I hope you have a proof!
16 godina
offline
RE: Sacred 2
Jel ti stigao Sacred?

Jesi probao?

Ja si nešto razmišljam, bi li uzeto za xbox ili PC...
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sacred 2
Danny_HR kaže...
Jel ti stigao Sacred?

 

Nope. Rekli su mi da čekam jedan tjedan više pa tek onda da potegnem žalbu.

 

Evo dijela maila od prije 8 dana:

 

"UK orders are sent by first class post and should arrive within 2 working days.
European orders are sent by priority airmail and should arrive within 7 days.
Other overseas orders are sent by priority airmail and should arrive within 14 days.

Please allow an extra week over these times before reporting an item as not delivered."

 

Čekat ću. Za PC. Isplati se za tih 60-ak kuna.

 

 

 

Me a skeptic? I hope you have a proof!
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.9.2009 13:02 (Faerdhur).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice