Saints Row 2

poruka: 24
|
čitano: 6.459
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Saints Row 2

Napravio pretragu po forumu i čini se da niste otvorili temu za ovu igru. Kako to? :)

 

Igra se stvarno čini odlična, možebitna punokrvna konkurencija GTA četvroci. Doduše vjerujem da je GTA IV nešto kvalitetniji ( nisma igrao, čuvam se za PC verziju ), ali prema svim dosadašnjim medijskim materijalima Saints Row 2 čini se kao stvarno odlična i zabavna igra prilično slična Grand Theft Auto serijalu.

 

Evo i najave na HCL-u sa puno screenshota i nekoliko najzanimljivijh trailera:

http://www.hcl.hr/najave.php?TekstID=147&select=22

 

Pa pogledajte sve to i bacite komentar šta mislite o igri...

 

 

Gaming Portal Hrvatske Cyber Lige - www.hcl.hr
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Saints Row 2

Nije loše na početku izgleda ka Splinter Cell barem meni a što se tiče dalje izgleda cool !!!

Vuče ka GTA i True Crime NY.Pa pogledaj ovaj vide:

15 godina
offline
Saints Row 2

Ne bih rekao da če to biti konkurencija GTA četvorci

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Saints Row 2

Nisam bas siguran za ovu igru. Gledao sam i ja po netu, ali mi se cini da ce to biti bugovito i ne vjerujem da ce biti konkurencija GTA 4.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Saints Row 2
hellraiser1110 kaže...

Nisam bas siguran za ovu igru. Gledao sam i ja po netu, ali mi se cini da ce to biti bugovito i ne vjerujem da ce biti konkurencija GTA 4.

 Meni izgleda još bolje od GTA 4!

Igra je vani za PC!
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
offline
Saints Row 2

Vidjet ćemo, vidjet ćemo..

 

(doduše trenutačno nemam mjesta na hardu više za to ali čim se nešto oslobodi...  )

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Saints Row 2

 

Ajde, nabacite koju riječ ovdje o SR2, da znam jel' da "kupim" ili ne.

 

Pregledao sam YouTube i djeluje mi zanimljivije nego GTA, duhovitije i brutalnije, ali neću donositi zaključak, zato vas molim da napišete iz iskustva.

 

 

Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Saints Row 2

Dobila je visoke ocijene .

15 godina
neaktivan
offline
Saints Row 2

Ovo izgleda po meni bolje nego GTA 4. Ima li negdje recenzija?

Too late,my time has come, Goodbye everybody-I've got to go...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Saints Row 2

Izgleda da je ovo jos jedan traljavi port dobre igre.Malo sam cito po forumima(gamespot) i mnogo ljudi se zale kako je igra jako neoptimizirana za ono sto nudi,nekima ide gore cak i od gta IV.Al ipak cu ga nabaviti da se uvjerim.Evo prve recenzije.

 

http://pc.ign.com/articles/941/941952p1.html

 

"For whatever reason the PC version absolutely chugs. Even on my Intel Core2Quad 2.4 GHz with 2GB RAM, an Nvidia GeForce 8800 GTX, and a Vista 32 operating system, the game ran between twenty and seven frames per second and had a host of other performance issues. In other words, it was nauseating and almost unplayable. The core gameplay is the same, but the general performance basically kills the experience."

 

Pozdrav!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. AMD Athlon64 X2 5200,Ati radeon HD 4870 512ram,2xWD 160GB,Gigabyte GA-M57SLI,4 gb ram,OCZ 600w powerXstream,Zvučnici-Sony MHC-EC77,Kučište-Gigabyte Chasis Poseydon,ASUS 22"
15 godina
neaktivan
offline
RE: Saints Row 2

 

"For whatever reason the PC version absolutely chugs. Even on my Intel Core2Quad 2.4 GHz with 2GB RAM, an Nvidia GeForce 8800 GTX, and a Vista 32 operating system, the game ran between twenty and seven frames per second and had a host of other performance issues. In other words, it was nauseating and almost unplayable. The core gameplay is the same, but the general performance basically kills the experience."

 

 

Znači isti problemi kao i  GTA IV, lol.

16 godina
neaktivan
offline
Saints Row 2

Manje je zahtjevniji ali je zahtjevan ali i ima dobru grafiku .

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Saints Row 2

Jel neko zna da li se igra moze igrat da se misije prelaze kad mi to zelimo kao u gta serialima

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Saints Row 2

Da to ti je kopija GTa serijala .

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.1.2009 12:18 (WItcher).
15 godina
neaktivan
offline
Saints Row 2

igra izgleda zbilja fora...mislim da bi mogla konkurirati GTA IV-u zbog njegove neoptimiziranosti!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Saints Row 2

Vidim da igra zbog loseg portanja ne detektira normalno 16:9 i 16:10(widescreen) rezolucije,pa je neko postavio pitanje kako se to rjesava i nasao rjesenje(nisam ga jos igro,vjerojatno sutra...) pa svima koji igraju na widescreen monitorima i koji ce ga uopce igrati ovdje je link da se ne muce trazeci.

 

http://blog.gib.me/2009/01/06/saints-row-2-resolution-editor/

 

Pozdrav!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. AMD Athlon64 X2 5200,Ati radeon HD 4870 512ram,2xWD 160GB,Gigabyte GA-M57SLI,4 gb ram,OCZ 600w powerXstream,Zvučnici-Sony MHC-EC77,Kučište-Gigabyte Chasis Poseydon,ASUS 22"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Saints Row 2
kikolo rikolo kaže...

Vidim da igra zbog loseg portanja ne detektira normalno 16:9 i 16:10(widescreen) rezolucije,pa je neko postavio pitanje kako se to rjesava i nasao rjesenje(nisam ga jos igro,vjerojatno sutra...) pa svima koji igraju na widescreen monitorima i koji ce ga uopce igrati ovdje je link da se ne muce trazeci.

 

http://blog.gib.me/2009/01/06/saints-row-2-resolution-editor/

 

Pozdrav!

 
Thnx a load! Spasio si stvar za widescreen.

Igra je zabavna, ali je grafika na razini GTA III, možda i gora. Radi savršeno na sve high postavkama, ali nije lijepa, samo jako zabavna zbog priče i kriminala.


Koliko god ga tresao, jedna kap ti uvijek ostane za gaće...
15 godina
protjeran
offline
Saints Row 2

koja konfiguracija treba za Saints Row 2?

 

unaprijed hvala!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Saints Row 2
dario002 kaže...

koja konfiguracija treba za Saints Row 2?

 

unaprijed hvala!!!

ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1.
15 godina
neaktivan
offline
Saints Row 2

e molim vas reci te mi kako  da instaliram...........gta 4   ja neznam please niko nece da mi kazeeeeee

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Saints Row 2
sandrob kaže...

e molim vas reci te mi kako  da instaliram...........gta 4   ja neznam please niko nece da mi kazeeeeee

 Naslov teme:Saints Row 2(ne gta)
Ako si postavio pitanje na"gta za pc"onda čekaj odgovor,a dok čekaš možeš malo pročačkati po toj temi,ljudi su dobivali žućake i crvene kartone zbog crackova i sl.,a neznam što uopće misliš pod tim kako instalirati?
"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"http://i44.tinypic.com/1z3at89.jpg
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.2.2009 14:58 (tandara).
15 godina
neaktivan
offline
Saints Row 2

Igra se ni po čemu ne može uspoređivati sa gta serijalom..neoptimizirana je, teška za igranje a ni radnja nije bog zna šta

 GTA 4 je daleko bolji, da je izašla kad i san andreas, možda bi od nje nešto i bilo, ali ovako...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Saints Row 2

najgora igrica koju sam ikad igrao, totalno neoptimizirana (gore od gta iv), reakcije auta na cesti UZASNE, skroz nerealna....

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign marka2308@hotmail.com - MSN
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Saints Row 2

Ajme kad se sitim upravljanja sa autom.....nikad više

Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice