Scarface: The World Is Yours

poruka: 19
|
čitano: 8.190
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Scarface: The World Is Yours skakanje

kako u ovoj igri skakati nije space ni shift, zbilja problem,može li se u ovoj igri skakati?

inače igra je klon gta

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 1024 MB (DDR2-667 2x512) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Scarface: The World Is Yours

ne mogu pomoć ali imam tu igru na mobu..

samo ovak da kažem

People that think they know it all annoy those of us that do!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Scarface: The World Is Yours skakanje
Ne može se.
You only got one finger left And its pointing at the door
16 godina
offline
RE: Scarface: The World Is Yours skakanje

oh, hvala

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 1024 MB (DDR2-667 2x512) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Scarface: The World Is Yours skakanje

Kako otvoriti vrata na ovoj igrici?Mislim na onu prvu misiju kada triba uću u onaj noćni klub.Dođem isprid vrata i sve istiskam ali  ne otvara se

E8400,EP35 DS3,HD4850 Dual Fansink,Seagate 500GBGb,2x2Gb Kingmax 800MHz,Chieftex 550W
16 godina
offline
RE: Scarface: The World Is Yours skakanje

space

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 1024 MB (DDR2-667 2x512) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Scarface: The World Is Yours skakanje

Nije space,nego sam ja došao sa pogrešne strane zgrade i onda sam tek vidio da su na drugom kraju već otvorena vrata.Može dojmovi o igrici od nekoga tko je igrao igricu?

E8400,EP35 DS3,HD4850 Dual Fansink,Seagate 500GBGb,2x2Gb Kingmax 800MHz,Chieftex 550W
15 godina
neaktivan
offline
Scarface: The World Is Yours

moja preporuka: nemoj to igrat.

 

losa kopija gta, sa idiotskim kontrolama na pc-u (mis trza i na najjacim kompjuterima)

 

grafika je blagi ocaj (osim modela ala pacina koji ne moze biti necool)

 

jedino sto valja po mom misljenju je zvuk, tj. trash disco muzika iz osamdesetih i uvrede koje tony sipa protivnicima kad ih taunta.

glas nije pravi od pacina, al citao sam negdje da je pacino odobrio da mu glas u igri daje taj neki glumac koji je odradio vrlo dobar posao.

 

sierra je davno digla ruke od toga, tako da nema ni patch pristojni

 

u globalu, igra je bezveze i samo pokusaj da se zaradi na licenci.

 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Scarface: The World Is Yours
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Scarface: The World Is Yours

Evo igram je neko vrime i igrica mi uopće nije loša,dapače.Miš mi ne trza ni najmanje,a grafika je u rangu sa GTA San Andreas.Meni je igrica zabavna,za ubit vrime nije loša koliko si je ti ispljuca.

E8400,EP35 DS3,HD4850 Dual Fansink,Seagate 500GBGb,2x2Gb Kingmax 800MHz,Chieftex 550W
15 godina
neaktivan
offline
Scarface: The World Is Yours

Par dobrih ideja ali loše provedenih.Najgore je kad se napravi igra na temu filma ali ispadne glupa,dosadna i nimalo nalik na film.Radnja je jadna,skoro pa je i nema,već spomenuti space nepostoji tj. skakanje.Jedina pozitivna stvar su razni predmeti koje je moguće kupiti(auti,namještaj...)i rampage-s koje je moguće obavljati.Dobro smišljeno,loše odrađeno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Scarface: The World Is Yours

evo ja je skino sa neta da probam i odmah ona 1. misija kada udjem u auto i trebam do bara nekog.. i nisu mi jasne komande

kad udjem u auto  pise da pritisnem TAB al nece kad to uprem (izupirem sve na tipkovnici i nece)

a vozim auto na PLČĆ i nez kkako da to promjenim ..odem u opcije nece..

i dodjem pred bar nemoze izac iz auta..Kako to rijesit ??

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Scarface: The World Is Yours

Ako nemožeš izaći iz auta, očito imaš piratsku verziju, proguglaj malo da vidiš rješenje problema

-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
14 godina
neaktivan
offline
Scarface: The World Is Yours

mislim da zanm u cemu je problem imam na cd-u neki winrar  zvani data 11 i imam neki data 1 i kada instaliram igru  sve iz toga data 11 kopirat  u  igru tamo i sve radi normalno ali kad izadjem iz igre i udjem ponovo nevalja moram ponovit postupak..

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Scarface: The World Is Yours

svaki put kad udem u igru moram iskljucivati antialiasing... jel zna neko kako da namjestim da mi se ne ukljucijue vise

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Scarface: The World Is Yours

ljudi ja imam problem... kada ulazim u igricu samo mi je crni ekran i onda mi se pojavi  kao neka greska mislim da je problem u modu tak nes pise ... molim vas ako ima itko kakvu ideju zasto je to neka mi odgovori

unaprijed hvala svima

 

pozdrav :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Scarface: The World Is Yours
woltino kaže...

ljudi ja imam problem... kada ulazim u igricu samo mi je crni ekran i onda mi se pojavi  kao neka greska mislim da je problem u modu tak nes pise ... molim vas ako ima itko kakvu ideju zasto je to neka mi odgovori

unaprijed hvala svima

 

pozdrav :)

Koja ti je konfiguracija?

igra je original ili ne? i sta tocno pise kao greska?

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2011 20:37 (mario1990).
13 godina
neaktivan
offline
Scarface: The World Is Yours

mozee pomocc

 

imam win7 i kad udem u igricu vidi mise samo pola glave...

filacro
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Scarface: The World Is Yours
fila091 kaže...

mozee pomocc

 

imam win7 i kad udem u igricu vidi mise samo pola glave...

zaboravi da ćeš ikad igrat scarface na win 7 i ne postoje nikakvi patchevi, updateovi itd... XP only{#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice