Star Citizen izdvojena tema

poruka: 4.775
|
čitano: 733.614
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
4 godine
protjeran
offline
Re: Star Citizen

Ja ne vidim nista posebno, lako je kada nisi spojen na net, kada imas pc od 10 000$ i nakon svega sve snimljeno editiras... neka daju video sa gameplayom sa igracima... nece jer ima i bit ce hrpa bugova i sr4nja...

9 godina
offline
Star Citizen

ekipa znam da je offtopic, ali sam htio samo bacit savjet, već sam na ovoj temi preporučio igru Rebel Galaxy Outlaw za one kojima fali Freelancer, ali tada još nije izašla, iskreno i sam sam malo zaboravio na to dok mi nije Epic games store izbacio prije tjedan dana. Kupio ja igru za 18 eura, bio neki popust i evo ja već danima svaku slobodnu minutu provodim u svemiru. Igra mi je predobra, ima fantastičnu atmosferu, upravljanje brodom nije komplicirano kao u Star Citizenu ali je zabavno, ma super mi je stvarno, letim svojom kantom po svemiru, istražujem, lovim, transportiram, ma predobro

Moj PC  
2 0 hvala 2
4 godine
protjeran
offline
Re: Star Citizen
Cansee kaže...

ekipa znam da je offtopic, ali sam htio samo bacit savjet, već sam na ovoj temi preporučio igru Rebel Galaxy Outlaw za one kojima fali Freelancer, ali tada još nije izašla, iskreno i sam sam malo zaboravio na to dok mi nije Epic games store izbacio prije tjedan dana. Kupio ja igru za 18 eura, bio neki popust i evo ja već danima svaku slobodnu minutu provodim u svemiru. Igra mi je predobra, ima fantastičnu atmosferu, upravljanje brodom nije komplicirano kao u Star Citizenu ali je zabavno, ma super mi je stvarno, letim svojom kantom po svemiru, istražujem, lovim, transportiram, ma predobro

 Singleplayer?

9 godina
offline
Re: Star Citizen
SuperHeroj kaže...
Cansee kaže...

ekipa znam da je offtopic, ali sam htio samo bacit savjet, već sam na ovoj temi preporučio igru Rebel Galaxy Outlaw za one kojima fali Freelancer, ali tada još nije izašla, iskreno i sam sam malo zaboravio na to dok mi nije Epic games store izbacio prije tjedan dana. Kupio ja igru za 18 eura, bio neki popust i evo ja već danima svaku slobodnu minutu provodim u svemiru. Igra mi je predobra, ima fantastičnu atmosferu, upravljanje brodom nije komplicirano kao u Star Citizenu ali je zabavno, ma super mi je stvarno, letim svojom kantom po svemiru, istražujem, lovim, transportiram, ma predobro

 Singleplayer?

 

da, samo singleplayer

15 godina
offline
Star Citizen

Eto još jedno proljeće, prema ljetu, a tradicionalno bih trebao spomenut da je to još jedna godina prošla, a niš od SC-a, pa ni single playera, a ljudi  još uvijek backaju.

Ima li itko ovdje ko može reć išta novo zašto ovo još uvijek, ako uopće, ima smisla?

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Star Citizen

Ja ne znam koga oni zajebavaju, znaci mjesec po 2+ mil$, 2.5mil+ ljudi kupilo nesto (nije igre), odakle 2.5mil ljudi high end pc? I jos je alpha...gdje je beta, release, fixovi nakon releasea itd... ma daj... pogledaj roadmap https://robertsspaceindustries.com/roadmap/board/1-Star-Citizen   ovo je za smijat se i plakat u isto vrijeme.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Star Citizen

Što nije da krajem godine izlazi veličanstveni singleplayer spinoff Squadron 42, pa zbog toga malo produkcija SC-a pati? Nećemo valjda da nešto zabrzaju, izdaju nešto nedovršeno ili bugovito, ipak smo navikli na neke standarde kvalitete od CIG :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Star Citizen

Da, trebala bi izaći SQ42 beta mada čisto sumnjam. Vjerovatno negdje sljedeće godine.

15 godina
offline
Star Citizen

Izašlo je nekoliko single player naslova na istom engineu (sorry, ovo je ipak sasvim novi engine koji je savršeno različit i sasvim nov - dva puta rađen iznova - od početka izrade proizvoda) koji su krenuli u izradu debelo NAKON početka ovog projekta, već su gotovi i prodani, ljudi odigrali i zaboravili, ovi ne mogu na gotovom engineu izdat 10 satni single player prologue već godinama.

 

Ne želim ni komentirat... da ne velim da taj single player prologue/episode 1 nema veze sa multiplayer dijelom igre, niti sve funkcionalnosti ni išta što bi ih priječilo da u gotovom engineu izdaju igru u godinudvije dana, osim ako su savršeno nesposobni.

Da ne velim da je SQ42 najavljen prije koju godinu... dakle... da su kretali od nule je do sada mogo biti gotov, a onda su imali "gameplay" i one vrhunske animacije gdje su unajmili Gary Odlmana između ostalog.

 

Meni je ovo strahota već godinama, i ne mogu vjerovat gdje nalaze nove naivce i kako već odavno nisu bankrotirali... Ili judi naprosto nastavljaju bacat novac u ovo iz očaja, u nadi da neće propast ako stanu.

 

EDIT: sad sam provjerio, taj single player dio je najavljen kao zasebna igre i te animacije su izrađene 2015. godine - dakle i Blizzard će napraviti Diablo 4 u tih 5 godina koliko je ovima trebalo da ne mogu napraviti ni betu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 15:07 (Rhodin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Star Citizen
Rhodin kaže...

Eto još jedno proljeće, prema ljetu, a tradicionalno bih trebao spomenut da je to još jedna godina prošla, a niš od SC-a, pa ni single playera, a ljudi  još uvijek backaju.

Ima li itko ovdje ko može reć išta novo zašto ovo još uvijek, ako uopće, ima smisla?

 

ma loša je situacija. ubace neku novu stavku i onda ju 3 mjeseca poslije povuku i šta ti ja znam. za mining sam čak bio čuo da je neko vrijeme funkcionirao dosta dobro, ali džabe ti to kad ti igra nakon 2 sata crasha i izgubiš sve što si izrudario. 

 

ja sam nedavno obrisao igru, idući put ću je skinuti ako bude stvarno nekog potvrđenog ozbiljnog pomaka, u što stvarno sumnjam. odem nekad na youtube pogledat ljude šta rade, pa vidim da neki stavljaju kako odrađuju misije bez problema, ali ne znam jel to nešto editirano, jer je meni igra redovito crashala, a nije baš da imam kantu od računala. ali čak ni editiranjem ne mogu sakriti bugove kojih ima kolko je zvijezda na nebu.

 

ne znam šta da kažem, iako su mnogi upozoravali dugo da je to sve prevara, ipak sam očekivao neki kurac do 2020. godine. znači ovo sve skupa traje od 2012. godine. Najodvratnije u cijeloj priči je to što gamad neće dati ni približan datum kad bi što moglo biti završeno. Ma kakav datum, neće ni godinu dati. Da postoji službena info da SC kompletna igra izlazi 2024., ja bi rekao - pošteno, čekam. Ne znam kako im nije neugodno da ne daju okvirni datum ni za SQ42, koji je jebena single player igra, kakve tu imaš nepredviđene probleme? Da su se na to fokusirali mogli su ih masu prodati, zaraditi pun kufer više para samo na tome. Znači jebeni remaster Resident Evila 3 je prodan u 3 i pol milijuna primjeraka u prva 3 dana, to je jebenih 210.000.000,00 dolara u tri dana, a ovi se za te novce drkaju već osam godina. 

 

A koliko energije ulažu u koncept brodova to je prestrašno, svaki jebeni brod ima svoj prospekt, reklamu, slika milijun na njihovim stranicama. A web stranica im je stvarno odlična, to sam ozbiljan, to im je valjda navlakuša za nove pušioničare, ljudi dođu, vide izgleda sve super, pa di ćeš bolje

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 18:06 (Cansee).
15 godina
offline
Star Citizen

Kaj ti zači da kažu "2024" kad je originalni release date bio 2014.

Od onda stalno mijenjaju opis igre, targete, popis featurea i datum.

Mijenjali su nekoliko puta engine.

Mijenjali su igru iz single Player sa multiplayer opciju u MMO sa single player prologom, pa module, pa samo multiplayer sa limitiranim brojem playera, pa ukinuli mogule, 2015. vraćaju SP, ali SP i MP su 2 odvojene igre, gdje je SP samo Episode 1 / prologue, sa dodatnim epizodama koje će izić kasnije...

 

2020. godine, Q2 nema NIČEGA, pa ni SP epizode od tih najavljenih 10ak sati gameplaya...

 

Jedan od ciljeva je bio persistent planeti sa ground misijama i ne znam čime, iskreno nisam čuo da postoji išta slično makar na jednom planetu.

 

SP je smijurija jer eto, u pet godina ne mogu izdat malu single player kampanju...

 

Najavljeni su i jezičari koji bi napravili 2 kompletna jezika i pisma aliena poput klingonskog u ST svijetu, a koji bi omogučili bolju povezanost sa igrom i svijetom.

 

Najavili su modularne brodove gdje bi hrđa i kvarovi utjecali na svašta nešto. Multiplayer misije u ogromnim brodovima veličine Manhattana, a nemamo veći brod od prosječnog šlepera.

 

Najavljeno je bezbroj gluposti koje nitko više ne spominje, a čitam/slušam samo o polifunkcionalnoj areni i pokojoj misiji, stanici za uzlijetanje i milijardu bugova, a 99% obečanja se misteriozno ne spominje.

 

Prodali su brodova koje da sad krenu radit u 5 timova, ne mogu pozavršavati do 2030. godine, a da bude ile funkcionalno, barem približno nalik onome što su obeččavali - MP brod gdje nekoliko igrača upravljaju različitim dijelovima, poput upravljanja, turreta, ....

 

Znači u 5 godina nisu mogli napraviti zasebnu SP igru koja ne bi imala nijednu od tih funkcionalnosti, već malu priču o pilotu sa malim brodom, poput DarkStar One ili nešto tome slično, samo sa puno, puno kraćom pričom.

 

Znači... ljudi i dalje čekaju taj release date, samo odnos obečanog i onog što liči da bi se moglo završiti u smislu "postoji kao začetak featurea, sa velikim bugovima, koji bi mogli biti ispravljeni" je recimo 1:10 000

 

Zna li netko ijednu informaciju koja nagovještava da ovo i dalje ima smisla, i makar jedan razlog da se itko više bavi uopće ovom igrom i nastavlja bacati projekt.

 

Može li itko od vas iskreno reć "ovaj projekt i dalje ima smisla, nisam bacio novac, i mogu iskreno reć da me prijatelji neće mrzit ako ih nagovorim da i oni backaju, ovo je 100% igra stoljeća" ?

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Star Citizen

ma sve si u pravu, nemam šta drugo reći

 

ja nisam pratio ovo baš kao ti, znaš dosta više informacija o tome, ovo kad sam napisao 2024. sam mislio reći da su dali nekakvu okvirnu godinu, al naravno puno prije. da su 2015. rekli SQ42 izlazi 2018. i to isporučili, barem neki kurac da isporuče da valja

 

vidit ćemo šta će Dual Universe izvesti, oni najavljuju svašta, možda je isto prevara, ali bi volio da neko izbacii ozbiljnu igru u tom smjeru

8 godina
neaktivan
offline
Re: Star Citizen

nedostaje dobar nastavak freelancera. to je bila vrhunska igra, da bar netko napravi remake. dodaju par misija, sistema, novih brodova i milina. ja bih pljunuo 60 eura za to bez problema jer je original bio igra u koju sam utukao cca 1500 sati. imao sam čak i a4 bilježnicu u koju sam pisao koja postaja kupuje koji tip robe i cijene haha.

 

ovo što oni obećavaju sa tim star citizen je smijurija. a ljudi tu priču puše i dalje. kad sam tek čuo za star citizen i tko ga radi, prvo što mi je palo na pamet je bilo nastavak freelancera. ali kako je vrijeme prolazilo nada je otišla PA-PA

15 godina
offline
Star Citizen

Svi koji smo backali SC, backali smo "bolji" remake Freelancera.

 

U međvremenu sam prodao svoje (ima sigurno koja godine, prije nego je izišao filmić sa Gary Oldmanom, ako se dobro sjećam) jer ovo što oni rade je suludo.

 

Iskrenomislim da se CR sviđa živjeti kao raskalašeni miljunaš, raditi na projektu koji može trajati desetljeće ili dva, glumiti velikog šefa, a da usput ne nudi ništa osim praznih obečanja.

 

Ovo je sulud projekt, a prvi put kad izdaju neštu (makar SQ42) koji će pokazati koliko zaista ovaj projekt nema smisla i koliko su to prazna obečanja, da će izgubiti backere koji mu omogućuju lagodan život.

 

Da sam na njegovom mjestu, barem zadnjih 5 godina bih stvara financijsku zalihu za lagodan život nakon bankrota projekta.

 

budući se radi o crowdfunded projektu, nikome realno ne odgovara, a mislim da ima dovoljno temelja za bilo koji sud da može dokazati da je "dao sve od sebe da projekt završi", a ujedno ne mora nikome ni vratiti pare, "jer ih je do zadnjeg trošio isključivo na dobronamjeran završetak ovog projekta"!

 

Paralelno time, mogao je razviti "freelance remastered" koji bi dijelio besplatno kao ispriku backerima SC-a na neuspjelom projektu - ne bi ga ništa ni koštalo, iskreno.

 

Do sada je mogao zaraditi osobno desetke, ako ne i stotine miliona $ - ovaj projekt je financiran sa suludo puno novaca, šteta što su dani luđaku na upravljanje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Star Citizen

pa sad je u PTU uveden taj neki prison system, smjeste te u zatvor kao ako napraviš neku svinjariju i ako te ulove. i ja gledam ljude po redditu, oni oduševljeni

 

znači ne radi se na najosnovnijim stvarima koje bi ljudima omogućile normalno igranje nego na ovakvim pizdarijama

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Star Citizen

Prije koju godinu su pokazivali kako rade na fizici igranja košarke i odbijanja lopte od koša.

Dakle ljudi su bili oduševljeni kako se troši golem novac i vrijeme na najsitnijim detaljima i fizici svega.

 

Ne može se tako ovaj projekt završit i iskreno... hobistički me ovo povremeno privuč... čisto kad 6 mjeseci nitko ne napiše ništa, jer se nema što pisati, pa da pitam "jel sad gotova", onda odem spavat na pol godine - godinu.

 

Vrijeme brzo prolazi, igre su izišle i već zaboravljene, iste ili slične tematike, a od ovoga ništa.

 

Mislim da će se oporučno ostavljati backani accounti djeci i unucima, u nadi da bar netko u obitelji uživa u ovom naslovu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Star Citizen
Rhodin kaže...

Prije koju godinu su pokazivali kako rade na fizici igranja košarke i odbijanja lopte od koša.

Dakle ljudi su bili oduševljeni kako se troši golem novac i vrijeme na najsitnijim detaljima i fizici svega.

 

Ne može se tako ovaj projekt završit i iskreno... hobistički me ovo povremeno privuč... čisto kad 6 mjeseci nitko ne napiše ništa, jer se nema što pisati, pa da pitam "jel sad gotova", onda odem spavat na pol godine - godinu.

 

Vrijeme brzo prolazi, igre su izišle i već zaboravljene, iste ili slične tematike, a od ovoga ništa.

 

Mislim da će se oporučno ostavljati backani accounti djeci i unucima, u nadi da bar netko u obitelji uživa u ovom naslovu.

 

ja slično radim, ne razmišljam o tome, onda svakih par mjeseci malo odem vidit jel ima ikakvih novosti, pratim subreddit star citizen pa mi iskoči ako ima nešto bitno. problem je u tome što nije bilo ništa bitno od kad sam član subreddita od prije 3 godine

14 godina
offline
Re: Star Citizen
Jel tko probao igrati ovo zadnjih dana, ja sinoc malo ali ne razumijem za sto ne mogu brod da spawnam hangaru.I jel jos netko ima problem, nakon sto ucita igru izbaci neki error ali svejedno se moze igrati.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2020 8:47 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Star Citizen
To sve što ti se događa je normalno i događa se već godinama svima redom, nije to do tvog kompa, igra jednostavno nije baš u igrivom stanju i to je to.
U svakom slučaju ovdje će ti slabo ekipa moći pomoći jer ih većina ne igra i ljudi su izgubili interes, možeš otići na reddit i na sub starcitizen, tamo su ljudi nabrijani
15 godina
offline
Star Citizen

Ja jednu stvar ne kužim - ako je suditi po njihovim redovitim objavama, njima sve ove godine nije usporio priljev novca.

Ne znam jesu li lagali prije, da li lažu sada, nadajući se ako budu objavljivali i dalje stabilne brojke, da će uspjet privuć ljude nazad, ili je sve skupa zaista toliko financijski dobro potkovan projekt.

Naime, sve koje sam znao, koji su prije 8 godina bili nabrijani kao ja, odavno je prošao interest i danas se neki podrugljivo, a neki zabrinuto pitaju što je pošlo po krivu - zabrinuti jer su uložili po 2k € u accounte. Neki su se nadali prodaji "brodova koji se više ne mogu nabavit", accountima kojima će cijena narast za faktor 10, pa se to nije desilo. Sa se samo nadaju povratu investicije u obliku igre koja je konaćno proraditi - ali to su ljudi koji su upovali ogromne brodove, koliko znam nema u igri većih brodova uopče.

 

Procjena, moja, da im SVE što su najavljivali radi, tehnološki gledano, te da je igra spremna za release sutro, slijedeće 3-4 godine imaju što dizajnerski radit - modelirat brodove, ugrađivat teksture, generirat planete i slično, da budu blizu svemu što su najavili i već odavno prodali ljudima - a oni nisu tehnički dio priče ni blizu doveli kraju.

 

Zadnji tren kad je ovaj projekt imao smisla je bio taman prije kraja kickstarter kampanje, dok su se još morali držat okvira kickstartera, kad je to još bila single player igra, Freelancer 2.

Kako je ovaj luđak i degenerik počeo spominjat MMO, a izgubio nadzorni rgan i okvire kampanje, tako se sve raspalo.

 

Činjenica da su ljudi slijedećih 4-5 godina financirali taj ludi plan mu je samo dala krila. S jedne strane nitko neće igrat ono što je backao, jer u svakom trenutku je netko backao igru koja danas više ne postoji, bilo u prvim danima, ili igdje između, toliko su svi navikli da se planovi mijenjaju i obečanja krše, toliko vremena je prošlo, da se svi danas samo mole da išta izađe i da nitko nije bacio pare.

 

Ko je htio MMO mogao je sve ove godine igrati Eve online, bilo je i drugih igara, imali smo najgluplji slučaj No Man's Sky, SPAZ 2, Elite Dangerous sa nekoliko ekspanzija... sve igre koje su se mogle životinjski izigrat i dovoljno da nas sve skupa pusti žanr.

 

Ja sam čakpovlačio pitanje, taman dobijemo sve obečano, ko će realno imat vremena time se bavit na način kako je reklamirano, na količini igrača koji su zainteresirani, pa sam ismijavan, čak i na ovom forumu, od ljudi koji su u međuvremenu i sami odrasli, završili fakultete, poženili se i dobili djecu (da, toliko dugo traje ova j*bena prevar i još nije ni blizu kraja) da su i sami zaključili da apsolutno neće imati vremena za ovo.

 

A to je samo najbanalniji problem cijele igre - vrijeme u kojem bi se trebala igrati - space opera koja je simulacija svega, od leta u svemiru, šetnje brodovima, kvarenja segmenata broda, hrđe, minanja koje bi trebalo realistično trajat - "SIMULACIJA, A NE ARKADA KAO KONKURENTSKE IGRE" - skupljanja crewa po svemirskim stanicama, upravljanja broda i segmenata broda od strane do 10 ljudi (različiti sustavi i naoružanja) , epskih borbi, modularnih brodova gdje se pojedini moduli mogu oštetit, ćak i odletit od cjeline (bit uništeni), a da brod i dalje sudjeluje u bitci, realistične fizike, trgovine...

Išli su tako daleko da su obečavli tim jezičara koji bi napravili 2 alienska jezika sa pismom, riječnikom i gramatikom za zaista zagrižene ljude, koji bi ga mogli učiti poput esperanta, ili klingonskog, a alternativa bi bila korištenje prevoditelja...

 

Sulud projekt koji nema šanse biti završen u tom obliku, a nisam siguran od koliko toga mogu odustat jer brodove su u tom obliku već prodali.

 

Objasni ti backeru koji ti je dao pola mil$ da brod koji je platio 10000$ nema funkcionalnosti koje si naveo kad si prodavao, a da vjerojatno neće moć bit ni dodan u igru.

 

Problem je zakona u SAD-u, da smo samo mi, možda bi i prošlo, i da, EA je i nema garancija - ako projekt ne završe - ali ako ga završe, mora imati ono što si kupio ili vratiti novac.

 

Jeftinije im je nikada ne završit i must pare dokle ide.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Star Citizen
Po ovom tvom komentaru mogu samo reci da si sigurno puno novaca ulozio.Na kraju svega jesi napravio povrat ili si jos aktivan clan rupe bez dna.Ja sam kupio mustanga 2016 mislim 35$ je bio ako se nevaram. Sad opet imam jos neki brod u garzai ne znam ni koji je.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Star Citizen

Ja sam svoje prodao i to nisam tražio više para nego koliko sam platio, a nije bilo tada dostupno za kupit. Ja nisam izgubio. Dapače liku kojeg sam prodao sam reko 2 puta da samo ako je siguran, da ja ne vjerujem u projekt i da apsolutno nije moja krivica ako pop*ši pare.

Problem je svih onih koji nisu ili se još ivjek nadaju nečemu. Znam ih šta su i one pretplate plačali i brodove kupovali i teško je uopće zbrojat koliko para su dali na "projekt koji ih je zabavljao" - samo ne znam koji dio jer nikada nije bio ni približno funkcionalan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Star Citizen
Ma ja nisam htio povrat raditi, nije neka velika kolicina novca.Dosta ovaj mustanga vidjet cemo sta ce biti za 2-3 godine.Mozda je naprave za bete a mozda projekat propadne skroz.
15 godina
offline
Star Citizen

Projekt je službeno započeo 2011. godine - tada se tvrdilo da je puno toga gotovo. 2013. godine je završena kickstarter kampanja. Punih 7 godina razvoja je dakle za nama, ako računamo prvi dan razvoja kao zadnji dan kampanje, budući su nakon kampanje mijenjali projekt.

Kupili su engine, modificirali ga, pokupovali sve inženjere koji su radili engine, imaju svoj engine od 2015. godine.

2017. godine su snimili pompozne trailere za single player kampanju sa Holywoodskim glumcima, dakle pune 3 godine je već "gotovo završena" single player kampanja "samo što nije" kako bi lakše dočekali MMO dio.

 

Koji točno dio se još ima čekati 2-3 godine? Znači doslovce će biti 10 godina ukupno razvoja igre.

 

Što misliš da slijedeće 2 godine mogu promijeniti, ili im omogučiti da dovrše, a do sada nisu mogli?

 

Jer vidi, ako čekaju kvantna računala za kućnu upotrebu, kako bi imali dovoljno jake strojeve da možemo pokretat ovu igru, tada zaista možemo počet pisat oporuku i ostavljat igru djeci.

 

Iskreno? Bio je DX9 kad je igra počla, sad dolazi DX12 i RTX. Da igra i izađe na 3 godine, na šta će ličit i tko će ju htjet igrat? Ili će još jednom mijenjat engine i API koji koriste?

 

Znaš što se desilo Duke Nukemu kad je konačno izišao nakon 15 godina razvoja? bio je popljuvan jer je bio prezastario i dosadan naspram modernih naslova.

Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Star Citizen

Ja sam uzeo na kickstarteru i nakon neke 2 godine uradio refund jer se nije znalo tko pije, a tko placa, ali vazno je promovirati igru kao ONO nesto, kupovati custom stolove, modele da uredi izgledaju kao van ovog svijeta , dijeliti banove na forumu, redditu jer ljudi postavljaju normalna pitanja,a da ne spominjem citizencon, refund danas i hrpuuuuu drugih stvari.

 

Isto tako vjerujem da nema apsolutno nikakve sanse da nakon sto je pocelo sranje s ovom nazovimo je igrom? da i dalje skupljaju toliko puno love... 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Star Citizen

 

meni ne pada na kraj pameti kupovati brodove, kupio sam samu igru, najosnovniji paket sa mustang alphom i to je to. meni je jedino nadanje da ćemo vidjeti SQ42. Al s druge strane SQ42 je glavni dokaz u kojem je stanju ovaj projekt, kad dosad nisu izbacili niti jednu epizodu

 

mislimda ću još trpiti do citizencona ove godine a onda bi mogao i tražiti refund ako mi se ne svidi što bude tamo, a najvjerojatnije je da će tako biti

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Star Citizen
Cansee kaže...

 

meni ne pada na kraj pameti kupovati brodove, kupio sam samu igru, najosnovniji paket sa mustang alphom i to je to. meni je jedino nadanje da ćemo vidjeti SQ42. Al s druge strane SQ42 je glavni dokaz u kojem je stanju ovaj projekt, kad dosad nisu izbacili niti jednu epizodu

 

mislimda ću još trpiti do citizencona ove godine a onda bi mogao i tražiti refund ako mi se ne svidi što bude tamo, a najvjerojatnije je da će tako biti

 Zar najosnovniji paket nije bio sa aurorom?

Ali jos mozes napraviti refund?

9 godina
offline
Re: Star Citizen
SuperHeroj kaže...
Cansee kaže...

 

meni ne pada na kraj pameti kupovati brodove, kupio sam samu igru, najosnovniji paket sa mustang alphom i to je to. meni je jedino nadanje da ćemo vidjeti SQ42. Al s druge strane SQ42 je glavni dokaz u kojem je stanju ovaj projekt, kad dosad nisu izbacili niti jednu epizodu

 

mislimda ću još trpiti do citizencona ove godine a onda bi mogao i tražiti refund ako mi se ne svidi što bude tamo, a najvjerojatnije je da će tako biti

 Zar najosnovniji paket nije bio sa aurorom?

Ali jos mozes napraviti refund?

 možda i jesi u pravu, moguće da sam dao par eura više za alphu umjesto aurore, ali razlika je nebitna

 

ja koliko znam i dalje se može refundati

4 godine
protjeran
offline
Star Citizen

Unreal Engine 5 stigao, sada ce brzo na prepravku i za mjesec dana pokazati sto "njihov" engine moze hahaha

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Star Citizen
SuperHeroj kaže...

Unreal Engine 5 stigao, sada ce brzo na prepravku i za mjesec dana pokazati sto "njihov" engine moze hahaha

 da, samo neće za mjesec nego za jedno 3 godine

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice