The Witcher

poruka: 207
|
čitano: 44.455
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
The Witcher

jel ima jos netko bug da mu se smrzne onaj start menu? rjesenje je glupo, preskakat sve reklame osim one zadnje gdje se neko svjetlo presijava preko onog medaljona inace ubijanje iz task managera... ali ni to nekad ne pomaze, ovo s reklamama

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: The Witcher
skank666 kaže...

jel ima jos netko bug da mu se smrzne onaj start menu? rjesenje je glupo, preskakat sve reklame osim one zadnje gdje se neko svjetlo presijava preko onog medaljona inace ubijanje iz task managera... ali ni to nekad ne pomaze, ovo s reklamama

 

 

meni se desi ako idem ugasit steam ( shift + tab) dok sam u početnom meniju da nestane kursor, samo tipkovnicom mogu pomicati... kad uđem u igru i ugasim, sve ok

hardcore
16 godina
offline
RE: The Witcher
EraserHead kaže...
AA-d00d kaže...

Ako nisi skuzio da sam to opcenito govorio onda....{#}

 

Ja neznam za vas ali ja volim sve questove rjesavati, zato sam i rekao mjesec-2 za jedan chapter.

 

pa i rješavam sve:-)...čak i one s pokerom...evo baš gledam na steamu 28 sati igre...a debelo sam u trećem chapteru,još mi je i 2,3 puta ostao upaljen,tako da je to i manje

 

Ne znam, meni je baš lagana, a nisam neki okorjeli rpg igrač

 

Kada sam završio The Witcher EE imao sam 88 sati gameplaya.

Sve što imam sam ukrao, samo sam školu i vozačku kupio.
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Upravo sam prešao kampanju. Moram priznati da sam razocaran, zadnji boss mi nije bas pruzao neki otpor, ubio sam boga u njemu prakticki (spoiler: i onoj utvari poslje također). Neki bossevi prije su mi bili 5x tezi za pobijedit.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
AA-d00d kaže...

Upravo sam prešao kampanju. Moram priznati da sam razocaran, zadnji boss mi nije bas pruzao neki otpor, ubio sam boga u njemu prakticki (spoiler: i onoj utvari poslje također). Neki bossevi prije su mi bili 5x tezi za pobijedit.

Slazem se, boss je pre lagan bio. Samo upalis ono da radis AoE dmg i gg stari.

Kill a man, one is a murderer; Kill a milion, a conqueror; Kill them all, a God.- Jean Rostand(1894-1977)
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Ifrite sam sa 2 zamaha silver swordom (zaboravio sam kako se zove, dobio sam ga od Lady of the Lake) - group style. A ovoga sam silovao sa steel macem (dobio nakon questa sa strigom) - strong style (do kraja razvijen). Jos sam ga gađao sa Aard-om kojeg sam prakticki do kraja razvio.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Witcher

ne mogu napraviti neke napitke, iako imam sve sastojke?

 

jel se to još kome desilo

hardcore
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Imam originalni The Witcher Enhanced Edition i primijetio sam da je izašao novi patch, mislim, peta verzija dok je četvrta već instalirana. I skinem taj patch, pokrenem, ali se blokira i neće se instalirati. Je li to ima veze s nekakvim service pack 2? Pojavi se greška, ali jedino što prepoznajem je izraz service pack 3.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: The Witcher
koliko sati treba da se pređe ova igra?
15 godina
offline
The Witcher

Normalnim igranjem ti treba oko 40 sati,ja sam presao za 60 sati uz sve questove i gluposto tipa skupljanja specijalnih armora i oruzja !

:D
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: The Witcher
@EraserHead
Možeš ih raditi samo kod vatre ( odnosno mjesta gdje meditiraš ).
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Odlucio sam prvo preci 1. dio prije nego sta krenem na 2. pa imam jedno pitanje. Da li je moguce nekako resetirati talente ?

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher

moš sam kad dodjeljuješ imaš onu ruku do broja talenata, al sam za vrijem dok ih dojljuješ kad odmeditiraš (odspavaš) kak si ih stavio takvi i jesu.

16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Da oživim malo temu iz mrtvih:

Naišao sam na ovaj mod Full Combat Rebalance za Witcher (1) i sad me zanima riskiram li ja neki ban/kaznu/itd. ako ga instaliram s obzirom da mi je na steamu?

Gledam po gog forumu i tamo devoloperi nemaju ništa protiv (čak i podržavaju taj mod, a nije njihov službeni) dok na steamovom forumu nisam našao ništa u vezi toga.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IN RL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Witcher

iako vjerovatno vec kasno, mislim da nemas beda. nije cheat nego mod

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Nije kasno jer još nisam instalirao taj mod jer sam čekao da se konačno netko javi =P

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher

Evo upravo sam instalirao The Witcher EE i znam da mi je PC star, ali ovo je stvarno smiješno.

Ne sjećam se kad sam imao veća usporenja u nekoj igri i to na svim postavkama.

Witcher ima niske zahtjeve, izašao je prije 5 godina, ali moj se PC svejedno bolje nosi s Skyrimom nego s ovim.

Zanima me postoji li nekakav patch ili mi bar preporučite koje grafičke opcije najviše utječu na performanse da ih smanjim.

I mean, I try to say the right things and give the right advice. But still, I'm only a person.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
The Witcher

Nažalost EE je više manje zadnji patch koji imaš na witcheru.

I meni je također prilično bolesno štekao kada sam imao staru grafu 8500gt pogotovo u drugom chapteru (vizima), mada sam je ja i tako prešao jer igra je odlična.

 

EDIT: Ako moraš smanji sve postavke da bude igriva, šteta je neodigrati ovakav vrhunski rpg.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2012 21:52 (xxxxx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Istina, sama igra je slabo optimizirana. Nekad se vrti odlicno nekad fps bez razloga padne ispod 25. I budi upozoren da ce ti se u 3. actu fps prepolovit. Pa racunaj na to kad budes postavke namista.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher
Kada se dobije sreberni mac onaj za ubijanje cudovista?
Nebo je granica.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The Witcher

Dobiješ ga kada uđeš u grad. Mislim da je to početak Act II. Znači moraš prvo proći ono selo ispred grada.

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
The Witcher

Jel se mogu vratit u to selo kad udem u grad? Neznam sta da leveliram kod Geralta. Mislio sam ići na neku kombinaciju magije i maca, ali neznam u sta da stavljam bodove. Svaki savjet je dobrodosao.

Nebo je granica.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: The Witcher
SuperWarrior kaže...

Jel se mogu vratit u to selo kad udem u grad? Neznam sta da leveliram kod Geralta. Mislio sam ići na neku kombinaciju magije i maca, ali neznam u sta da stavljam bodove. Svaki savjet je dobrodosao.

u selo se ne mozes vratit. sto se tice kako stavit talente, ja sam uvijek naginjao vise na sword...

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
offline
The Witcher

Kupio neki dan Witchere preko Steama, jučer instaliram The Witcher :EE i odigram nekih 20min. 

Danas hoću opet odigrat i igra mi se ruši pri ulasku i baca error:

 

  Problem Event Name: APPCRASH

  Application Name: witcher.exe

  Application Version: 1.5.0.1304

  Application Timestamp: 4910475c

  Fault Module Name: StackHash_0a9e

  Fault Module Version: 0.0.0.0

  Fault Module Timestamp: 00000000

  Exception Code: c0000005

  Exception Offset: 085b0dff

  OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1

  Locale ID: 1050

  Additional Information 1: 0a9e

  Additional Information 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

  Additional Information 3: 0a9e

  Additional Information 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

 

 

Zna netko možda kako riješit problem ?
Neznam na koju foru sad neće radit, a radila je zadnji put kad je računalo bilo uključeno.
Tražio sam po netu i nisam pronašao rješenje.
LOL EUNE: slinA
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.5.2014 12:44 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher
Skida se...
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice