Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

poruka: 141
|
čitano: 37.784
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Meni isto odlicna igra,nema dropova , ali opet 60 eura nebum dal .malo previse,mozda jednom na nekakvom snizenju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

ima vec sad za kupiti za 37€ cca 300kn

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
dennocro kaže...

ima vec sad za kupiti za 37€ cca 300kn

 Gdje? Kupujem odmah. Division mi je bio ok, ali ovo je puno bolje.

[M|C] pleXx
14 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
janiq kaže...
dennocro kaže...

ima vec sad za kupiti za 37€ cca 300kn

 Gdje? Kupujem odmah. Division mi je bio ok, ali ovo je puno bolje.

 http://www.allkeyshop.com/blog/buy-ghost-recon-wildlands-cd-key-compare-prices/

9 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

ja isprobao na konfi koja je pod moj PC , sve na najniže rez 1360x768, najgore je u autu dok vozim tu je fps oko 20 a inaće od 30-35.

RAMPAGE
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Za ekipu koja je probala igru, se isplati ovo skidati? Posto je danas jos open beta pa da ne skidam zak.rac ako je bezveze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Baldurion kaže...

Za ekipu koja je probala igru, se isplati ovo skidati? Posto je danas jos open beta pa da ne skidam zak.rac ako je bezveze.

 Isplati.

...
13 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Baldurion kaže...

Za ekipu koja je probala igru, se isplati ovo skidati? Posto je danas jos open beta pa da ne skidam zak.rac ako je bezveze.

 Ne ako mene pitaš. Neoptimizirano, dosadno ako nemaš ekipu, prazan svijet, upravljanje vozilima očaj....

11 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Još jedna igra kaj bu se igrala par dana i pala u zaborav, ne vrijedi ni 30 eura, kakvih 60 

 

Ja sam odigro 11 sati i više mi neda. Nema šanse da kupujem full relase.

Igra po meni nije dovoljno dobra za AAA igru u 2017, fizika vozila, zvuk vozila, izgled životinja, ko da igram neko besplatno s*anje od 2mb na androidu.

Character ima svega par fraza koje ponavlja non stop.. npr kad spotaš ili ubiješ protivnika, čuo sam jednu te istu rečenicu, identičnu 1000 puta u 10 sati.

Da će se nešto puno promijenit sa full relase, čisto sumnjam.

 

Sve kaj wildlands nudi, GTA V je ponudio prije 4 godine, čak i više jel ova vozila u wildlands su stvarno jad

Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

ja sam igrao sa 3 frenda i ok je, al se ne isplati dati tolko para. ko zna mozda ju srede ko rs6 pa budemo na tungle igrali. gta je sigurno bolji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Hvala na preporukama. Preskočio sam ovu igru 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Ubisoft fakat šara sa posljednjim naslovima...

 

:D

16 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Meni jedino nije jasno zašto ne mogu biti 2 ljudska igrača sa 2 A.I. tj. zašto nisu napravili da je tim uvijek 4 igrača bez obzira koliko od njih su ljudi? 

Ovak ja i frend idemo sami protiv svih što nekad zna biti malo teško..  osjeti se da nedostaje još koji član tima.. 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Ja bih rađe da uopće nema AI suboraca, čak ni kad igram solo.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Dado_ZG78 kaže...

Meni jedino nije jasno zašto ne mogu biti 2 ljudska igrača sa 2 A.I. tj. zašto nisu napravili da je tim uvijek 4 igrača bez obzira koliko od njih su ljudi? 

Ovak ja i frend idemo sami protiv svih što nekad zna biti malo teško..  osjeti se da nedostaje još koji član tima.. 

 Ma jedan human player vrijedi za 10 botova u bilo kojoj igri. Mislim da je prelagano kad imaš full squad čak i na najvišoj težini. Naravno, pod uvijetom da postoji komunikacija i tvoji teammates nisu totalni jazavci 

16 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

OK, osobne preference na stranu, nemaju u planu ubaciti A.I. članove tima uz žive igrače? 

(vidim da se masa ljudi po netu žali na to..)

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

To jednostavno pricekat tjedan, dva.. cak i mj. i cijena ce bit ko Mafia 3, 8€

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Upute za skipanje videa pri startanju igre:

 

izvor:

https://www.reddit.com/r/GhostRecon/comments/5y86ff/pc_speeding_up_startup_of_the_game/?st=j05p902i&sh=9fd5ddbb

 

 

So the PC version of the game has two unskippable videos at the beginning; One being the Ubisoft logo, and the other being the Nvidia logo. We shall use the old borderlands method of speeding this up.

  • Step 1. Go to your games installation directory (i.e. C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Wildlands)
  • Step 2. Go to the videos folder
  • Step 3. Rename Nvidia.bk2 to Nvidia.bk2.old. Rename Ubisoft_Logo.bk2 to Ubisoft_Logo.bk2.old

  • Step 4. Enjoy the quicker game startups

Also:

  • videos/TRC/<game language>/Epilepsy.bk2 (unless you suffer from both epilepsy and Alzheimer's and need to be regularly reminded)

  • videos/TRC/<game language>/WarningSaving.bk2

and optionally the videos that autoplay in the main menu:

  • videos/VIDEO_EXPERIENCE.bk2 (the one starting with a helicopter blowing stuff up)

  • videos/VIDEO_INTRO_GAM.bk2 (the dossier on the dead DEA agent)

  • videos/VIDEO_GLOBA_000.bk2 (the one with El Sueno in the chapel)

These may also be used as part of the campaign intro, not sure what (if anything) happens if you start a new save while these are missing.

Kill or be killed!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Uzeo preko indijskog storea za 25€ sve u svemu solidna i zabavna pucačina, ima i misija gdje se baš zahtjeva stealth, ogroman svijet.

Jedina zamjerka na optimizaciju, mogli su to i bolje odraditi.

Igra je još bolja kad se igra s prijateljima pa ako ima štagod domaće ekipe slobodno dodajte nick: darshw na uplayu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
zrimo kaže...

Uzeo preko indijskog storea za 25€ sve u svemu solidna i zabavna pucačina, ima i misija gdje se baš zahtjeva stealth, ogroman svijet.

Jedina zamjerka na optimizaciju, mogli su to i bolje odraditi.

Igra je još bolja kad se igra s prijateljima pa ako ima štagod domaće ekipe slobodno dodajte nick: darshw na uplayu.

 Dodao sam te.

Ja sam jucer uzeo i zadovoljan sam. Jedino mi je bilo dosadno po treci put prelaziti iste misije.

Isto tako tko hoce neka me slobodno doda na uplay: ChivoCRO

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Ma igra je sasvim ok, naravno da ima svojih musica ali nista toliko strasno da bi pokvarilo ukupan utisak o igri. Kako je vise igram tako mi igra postaje sve bolja, tako da sam sasvim zadovoljna i preporucujem kupnju igre ako ne sad obavezno na nekom snizenju.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
zrimo kaže...

Uzeo preko indijskog storea za 25€ sve u svemu solidna i zabavna pucačina, ima i misija gdje se baš zahtjeva stealth, ogroman svijet.

Jedina zamjerka na optimizaciju, mogli su to i bolje odraditi.

Igra je još bolja kad se igra s prijateljima pa ako ima štagod domaće ekipe slobodno dodajte nick: darshw na uplayu.

 jel ovo na istu foru ko origin..samo promjenit vpn na indiu i uzet bez problema..jer ovo za 25 € mi jako povoljno djeluje?

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Da isto kao za origin, čak možeš i uzeti na originu.
Jedina je razlika u odnosu na global verziju ta što samo ima engleski jezik.
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

sad baš gledam..wildlands ima ina na steamu.. orginu i uplay..baš su se razbacali 

 

EDIT: ne uspijem nikak ju uzet prek origina i indije..tam je 28€..neće mi nikak karticu prihvatit..moram ju ponovo obnoviti i svaki put mi kaže da mi kriv onaj kontrolni broj..ima neko rješenje za to?

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.3.2017 22:33 (guzda22).
14 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
zrimo kaže...

Uzeo preko indijskog storea za 25€ sve u svemu solidna i zabavna pucačina, ima i misija gdje se baš zahtjeva stealth, ogroman svijet.

Jedina zamjerka na optimizaciju, mogli su to i bolje odraditi.

Igra je još bolja kad se igra s prijateljima pa ako ima štagod domaće ekipe slobodno dodajte nick: darshw na uplayu.

 Isti proces kao ovdje samo sto odem na uplay store ?

MadeInCroatia
14 godina
neaktivan
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Možeš uzeti i na originu i na uplayu.

S origina samo uneseš key na uplay, nije ti čak ni potreban kasnije za igranje.

Ja sam uzeo direktno na steamu za 1800 rupija i prošla kartica.

 

Igra je odlična kad upadneš u dobar squad koji surađuje ili kad igraš s prijateljima.

Stealth misije je već teže s random likovima prelaziti.

Za replay story misije su trebali dati više xp i tako poticati igrače da igraju s onima koji nisu prešli određenu misiju.

 

Jedva čekam da dodaju free dlc PVP 4vs4 multiplayer.

Nadam se da će na igri raditi kao i na Divisionu, da će konstantno dodavati nešto novo i unapređivati igru.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

baš sam gledo na steamu..više nema za 1800 rupija..najjeftinije je za 3500
na originu je 1900 deluxe verzija al nikak kartica neće proć

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
Očito su primijetili da se masovno kupuje preko Indije pa podigli cijenu, šteta.
Trebalo bi moći preko Origina ako tamo nisu digli jer sam čitao na forumu gdje sam za ovo i saznao da su ljudi uzimali.
Jesu digli cijenu na uplay store?
Masovno se koristila ova region fora, dosta ljudi kupilo pa su uočili i digli cijene, preko Origina se manje uzimalo pa tamo još nisu primijetili.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

na uplay ista stvar..nije niš jeftinije
samo origin ful jeftin..al nikak neće proć kupovina

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
15 godina
offline
Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Pozz ja isto igram,meni je igra odlična. Ja bi preporučio kupnju za uplayu jer kao ubisoftova igra uplay mora biti aktivan,tako da je bezveze kad moraš preko dvije platforme igrat,meni osobno! uplay nick Syngard, lvl8.Puno se zahebavam i zabavljam tako da nisam daleko došao.   

Dyslexic!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice