Wildstar MMO

poruka: 1.317
|
čitano: 113.364
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Wildstar MMO
Dekinho14 kaže...

hahaha a ne znam ni ja jos..sad sredujem AMPove i pocimam veceras sa veteran advanturiram..treba se gearat za raid :D u kucu jos skoro pa nisam ni usa..koliko vidim igra ima previse contenta..nekako ko u vanilli wowa kad dignes pa ne znas sta ces prvo radit koliko toga ima :D meni je igra vrh i svakom bi je preporucia !

Ja stvarno ne znam o kojem contentu vi pricate , cuj kuća, ... omfg second life , jedini content vrijedan spomena su:questovi , raid i rated PVP osatlo je nepotrebno, odnosno poželjno noliferima da ubiju dosadnih 24 sata na dan.

13 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

ako ima kod da probam pa sad gotovu verziju ( ovaj 7 dana kod ili slicno) salji na pp,hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Wildstar MMO
swon kaže...
Dekinho14 kaže...

hahaha a ne znam ni ja jos..sad sredujem AMPove i pocimam veceras sa veteran advanturiram..treba se gearat za raid :D u kucu jos skoro pa nisam ni usa..koliko vidim igra ima previse contenta..nekako ko u vanilli wowa kad dignes pa ne znas sta ces prvo radit koliko toga ima :D meni je igra vrh i svakom bi je preporucia !

Ja stvarno ne znam o kojem contentu vi pricate , cuj kuća, ... omfg second life , jedini content vrijedan spomena su:questovi , raid i rated PVP osatlo je nepotrebno, odnosno poželjno noliferima da ubiju dosadnih 24 sata na dan.

Ne pricaj gluposti nego upali igru i igraj. Adventure, Path, Housing je samo dio... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Nvm

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.6.2014 15:47 (Grimlocke).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

7GF3P6UPOJUGR091BE6U

 

US91HA4MMFWLNN8NVS75
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.6.2014 12:26 (Hystorian).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Ekipa na kojem se serveru igra?vidio sam da se spominju hazak i zhur serveri al reko idem provjerit jos da budem siguran,ako ima mjesta u nekom guildu jos bolje:P

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

ima nas dost na zhuru...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Ako ima tko guest pass bio bih mu zahvalan da mi ga pošalje na pm.

Hvala! :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Wildstar MMO

Vidim bio je dobar vikend, nitko nije puno pisao, il' ste igrali ko ja, ili uzivali na suncu. U svakom slucaju "the plot thickens" - lvl 37 sam, prvi story solo dungeon sam odradio, malo se zaigrali eldani sa project genesis :D

Adventure prvi me nije odusevio, bio je dapace bezveze, ali drugi i treci su mi pokazali u kojem smjeru ce ici barem dio njih - nema odabira smjera ko u prvome, ali ima event sa odredjenim random elementima, drugi adventure (ne znam kako se zove) je cak MOBA igra i bila je poprilicno zabavna.

 

Questovi ... a imam dvojako misljenje, iako vidim ogromnu kolicinu grinda koju pokusavaju zamaskirat u tim questovima i challengima, sa druge strane rade originalne stvari poput leta u borbenom svemirskom lovcu ili nosenje "mech" odjela. Krajolici su originalni i jako dobro osmisljeni, totalno sam se ufurao u pricu o mordeshima koji u ocaju traze lijek za svoje stanje proucavajuci "primal life" i slicno. Podrucja cak ukljucuju "low gravity" mjesec na kojem se jednim skokom mogu prevaliti ogromne udaljenosti, gje se skace vise, dalje i puno se lakse kretati po mapi. Kad sam se nakon njega vratio na planet sve je djelovalo "tesko" - nigdje se nisam mogao popet, nista preskocit, bas je onako dobro napravljeno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Wildstar MMO

Ne mogu se žaliti na kvestanje jer mi i dalje nije dosadno, iskreno nemam pojma kako bi leveliranje u mmo naslovima bilo zanimljivije. Izgubio sam dosta vremena u prvim dungeonima, koji su napeti "ko na tuti". Vajpalo se kao nikad, ljudi nisu vajnali, psovali i odlazili iz grupe ni nakon 5 vajpova. Čekao sam ekspanziju za wow, ali teško ću se vratiti na onaj snooze fest od dungeona iz wow-a. 

I'm very large!
 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Wildstar MMO
Rhodin kaže...

Vidim bio je dobar vikend, nitko nije puno pisao, il' ste igrali ko ja, ili uzivali na suncu. U svakom slucaju "the plot thickens" - lvl 37 sam, prvi story solo dungeon sam odradio, malo se zaigrali eldani sa project genesis :D

Adventure prvi me nije odusevio, bio je dapace bezveze, ali drugi i treci su mi pokazali u kojem smjeru ce ici barem dio njih - nema odabira smjera ko u prvome, ali ima event sa odredjenim random elementima, drugi adventure (ne znam kako se zove) je cak MOBA igra i bila je poprilicno zabavna.

 

Questovi ... a imam dvojako misljenje, iako vidim ogromnu kolicinu grinda koju pokusavaju zamaskirat u tim questovima i challengima, sa druge strane rade originalne stvari poput leta u borbenom svemirskom lovcu ili nosenje "mech" odjela. Krajolici su originalni i jako dobro osmisljeni, totalno sam se ufurao u pricu o mordeshima koji u ocaju traze lijek za svoje stanje proucavajuci "primal life" i slicno. Podrucja cak ukljucuju "low gravity" mjesec na kojem se jednim skokom mogu prevaliti ogromne udaljenosti, gje se skace vise, dalje i puno se lakse kretati po mapi. Kad sam se nakon njega vratio na planet sve je djelovalo "tesko" - nigdje se nisam mogao popet, nista preskocit, bas je onako dobro napravljeno.

 Da , drugi adventure , (mislim da je War of the wilds ) , odličan. Makar sam od 5 pokušaja samo jednom završio. Ostala 4 ljudi nemaju pojma što da rade i samo leavaju.. Jako teško je pogledat malo guide na yt... Inače pred kraj sam 28 lvl.. možda zato što igram solo, iskreno jako sporo ide lvl up.. Što možda i nije tako loše. Jedan koristan savjet - obavezno skinite addon AMP finder - ja sam to tek jučer shvatio...  Lijepo pokaže gdje se u zonama nalazi npc od kojeg se ampovi kupuju . Inače , ako imate koji poseban addon koji vam pomaže molim da podijelite na forumu iskustva.. Hvala

15 godina
offline
Wildstar MMO

Ma ljudi su gotovani, to sam odavno skuzio. Frend igra healera, mene je nagovaro da ponovo tenkam (moja uloga u svakom dosadasnjem MMO-u), ali ovaj put nema sanse :D . Tako smo vidli pajace kaj udju u adventure, rolaju na prvi item, dobiju, umru i leave instance, jer zamisli - umro je. Bu hu - nitko skoro ne zna taktike.

Svi bi dosli na gotovo, svi bi htjeli da ih netko za ruku provede u minimalnom vremenu bez smrti i "bespotrebnog" repaira, po mogucnosti da dobiju sav loot, te da ne moraju puno razmisljat o taktikama.

Adventure sa mobom smo cak zavrsili iz prve, ali smo 3je ljudi izmjenili, od cega cak 2 tenka. srecom imali smo omjer zastaica 9:5 kad je prvi otiso i nekih 13:4 kad je otisao drugi, te smo imali hrpu vojske na jednom pathu koju smo onda samo pratili i pogurali do ulaza u njihovu bazu.

Daleko najgori condition mi je confuse za sada - a ima mobova koji ga kastaju - prvo ne znas tipke, svaki put su random i treba se navic koje koristit da dodjes do moba kojeg hoces napadat, drugo taman kad se naviknes prodje i opet odes u krivom smjeru. U adventuru gdje se brane oni generatori u 2 sela od 5 valova neprijatelja, ima jedan chua esper koji je nocna mora. Svake 3-4 sekunde radi aoe sa confuse, izgledali smo ko kokosi bez glave, samo trcali u krug. Frend healer je ludio jer nitko nije dolazio u telegrafe, a bili smo svaki na svoju stranu i nije mogao ciljat nikoga osim tenka (njega se barem trudio fokusat, a i on mu je na random izlazio), mi smo ludili sto nas ne clensa itd :D

Zabavno u svakom slucaju.

 

Trebat ce se naviknut na sve to, drago mi je samo sto sa stalker dps-om mogu odrzavat 1. ili 2. mjesto na dps listi za sada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Wildstar MMO
weco75 kaže...

 Da , drugi adventure , (mislim da je War of the wilds ) , odličan. Makar sam od 5 pokušaja samo jednom završio. Ostala 4 ljudi nemaju pojma što da rade i samo leavaju.. Jako teško je pogledat malo guide na yt... Inače pred kraj sam 28 lvl.. možda zato što igram solo, iskreno jako sporo ide lvl up.. Što možda i nije tako loše. Jedan koristan savjet - obavezno skinite addon AMP finder - ja sam to tek jučer shvatio...  Lijepo pokaže gdje se u zonama nalazi npc od kojeg se ampovi kupuju . Inače , ako imate koji poseban addon koji vam pomaže molim da podijelite na forumu iskustva.. Hvala

Koliko sam vidio neki su uspjeli dignuti cap unutar dva dana od izlaska. Ja računam da će meni trebati još dva tjedna. Grupe su često rasute i nemaju pojma što rade, zato nekad treba uzeti uzde i konjima reći: gdje, kako i kada. Više posla, ali digne se prosjek završenih runova. Čuo sam za amp finder, ali sad znam zašto služi, hvala. Pokušavam u prvom runu ne koristiti addone,  izgubim dragocjeno vrijeme podešavajući ih. Koliko vidim hileri i tankovi moraju imati neke addone.

I'm very large!
13 godina
offline
Wildstar MMO

Eto ja sam zahvaljujući ljudima s foruma koji šalju ove promo key-eve probao malo Wildstar, betu nisam ni taknuo.

 

Sram me reći koliko sam vremena potrošio na WoW, probao par ovih tkzv "WoW killera", ali do sad me ništa ni približno nije oduševilo kao Wildstar.

Zbilja je fora igra, barem ovako u startu, probao sam obje frakcije s različitim klasama, fora je to sve skupa. Budi onaj vanilla WoW feeling što je dobro....

I na mojoj konfi zbilja ništ ne šteka, sve je fluidno.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Wildstar MMO

Konkretno, što ti je baš fora u usporedbi, npr. s drugim igrama?

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Pozdrav ekipa, 

Prije nego sto kupim igru volio bih je probati, vidim da vas je dosta odusevljeno kako sve to izgleda i funkcionira. Ima li mozda netko viska guestpass, trazim vec dva dana nikako da nadjem.

Unaprijed hvala! 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Wildstar MMO
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Wildstar MMO
ERM kaže...

Hahaha :D e ovo je bas hardcore. Happy {#}

Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn -III- Battle.net Profil - http://eu.battle.net/d3/en/profile/gaap-2615/hero/153335
15 godina
offline
Wildstar MMO

Pa ne bih reko da je sve hardcore, vise da ce trajat. Tjera te napravit sve dungeone i avanture na veteranu sa silver rewardom - to ima smisla jer na neki nacin osigurava da ces imat gear (tesko ces ih sve na veteran sa silver rewardom napravit a da bas nikakav gear ne uspijes skupit), takodjer world bossevi imaju smisla jer oni i vec spomenuti dungeoni i avanture na neki nacin osiguravaju da si se naviko sudjelovat u sadrzaju sa fazama, naprednim telegrafima i slicno.

Onaj dio sa 150 eldan gemova... to je samo vremensko ogranicenje da ne mozes u tjedan dana napravit attunement i po meni je taj dio bespotreban.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Wildstar MMO

Stižu prve recenzije.

PC Gamer, 89/100

15 godina
online
Wildstar MMO

Ekipa ako neko ima guestpass bio bih jako zahvalan :D

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Wildstar MMO
DeniZg kaže...

Stižu prve recenzije.

PC Gamer, 89/100

Moram priznat zadovoljan sam reviewom. Hvali ga taman koliko treba i kaze da ima potencijala. Iz noga sto sam vidio u igri to je realisticno.

Takodjer, ono sto sam ja pokusao reci, a puno je bolje sroceno u samom reviewu - ako se questovi ponekad i cine suhoparnima, neumorni announcer najavljuje svaki double, triple ili super kill, a i dovoljno je stvari koje odvlace paznju od main questa, poput path questova, cgallenga i slicno, pa se covjek ponekad zapita "kako sam vec 4 levela dobio"?!?!

11 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

ako trebate pass key probajte otic na IGN WS review, vidim da se i tamo dijele.

mi koji igramo od pocetka kako svo dobili kljuceve tako smo ih i prosljedili :D s tim da nisu svi jos dobili sve kljuceve. gl.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Wildstar MMO
DeniZg kaže...

Stižu prve recenzije.

PC Gamer, 89/100

U prvom paragrafu čovjek je sve rekao. Iako mi nije u redu recenzirati mmo naslov bez da nisi odigrao sve što ti igra nudi u trenutku kad je izašla. 

I'm very large!
14 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Evo još par komada, samo recite ako ste koji iskoristili:

 

3MGOU9DBC3T2Z94QU8UY

 

3MGP69B6065Y3L1Y3A6E

 

3MGU775W3LNOGD730ZRD

That awkward moment when you get in the van and the old man has no candy.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.6.2014 2:08 (stitch).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Toliko me nervira ova njihova losa optimizacija da je to strasno

Steam: http://steamcommunity.com/id/nonidoto Battle.net: Noni#2563
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

3MGOU9DBC3T2Z94QU8UY

Iskorišteno, Hvala

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Jedno pitanje za forumaše ? Jeste li vidjeli igdje bolje koncipirani i pregledniji AH u bilo kojoj igri ? Ja nisam ......

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Wildstar MMO

Ha, ako zanemaris odredjene probleme koje ima, da, dobar je.

Na primjer, prodajem AMP i pise top buyer 3g, top 10 1g83s, top 50 1g83s i igra mi nudi da ga prodam po 1g83s - moram rucno tipkat 3g da bih taj jedan prodao po najvisoj narucenoj cijeni.

Nadalje, najjeftinije kaj random amp mozes prodat merchantu je 13s i nesto sitno, ljudi stavljaju ampove po 10s. Razmisljao sam ih kupovat i prodavat merchantu za malu zaradu, ali prvo dugo traje dok se nadju takve stvari, a drugo je sto nisam htio riskirat 50g. Naime kad sam upisao 10s za kupit takav amp ujedno je napisao i 50g listing fee u nekom kontekstu koji mi nije najjasniji, a nisam htio riskirat 50g za potencijalnih 3s i nesto coppera zarade.

 

Tako da ne, nije mi uvijek najjasnije sto hoce reci igra, nije mi najjasnije uvijek po kojim cijenama cu prodat, pogotovo kad prodajem bul, pa umjesto sell now uglavnom koristim sell ordere. Ovo se pogotovo desava kad prodajem na sell now 100 titaniuma ili nesto, top buyer nudi 5s85c a lowest seller drzi za 5s95c , ali top 50 buyera nudi tek 4s. Da li to znaci da cu prodat koliko ide po 5s85c a igra ce automatski snizit cijenu za ostale, ili da ce prodat koliko moze po 5s85c i onda prestat sa prodajom? To su stvari koje ti se ne kazu unaprijed (nema izracuna para koje ces dobit na mailbox) vec moras o njima razmisljat prije prodaje.

 

Ima tu jos gluposti, ali ne da mi se lamentirat o AH previse na forumu. Imajte samo na umu da koliko god je na prvu dobro poslozena, toliko morate pazit na detalje. Ako netko zna kako ove stvari tocno funkcioniraju, da se ne zeznemo svi skupa, moze slobodno napisat. Ja za svoje pare (pogotovo kad napise, greskom ili ne, 50g u bilo kojem kontekstu) ne zelim previse eksperimentirat.

 

Ne znam jeste li samo primjetili koliko je sve skupo? Same day delivery na mail, obicnog plavog level 30 itema je bilo oko 50s - toliko item nije vrijedio valjda. Listing fee na AH je takodjer relativno velik za pojedine iteme, fixan (nije % cijene), a uz to uzima postotak prodanog. Nisam 100% siguran jos u formule njihove i kako se te cijene odreduju, ali sam se nekoliko puta smrzo kad sam ih vidio.

 

Sve se u igri moze customizirat, idem iz zahebancije bojat armor sa bojama koje imam, poslozim si fino boje koje bih htio, dole pise 13g bojanje. Reko moze, ali ne danas.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice