Wildstar MMO

poruka: 1.317
|
čitano: 111.502
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Wildstar MMO
weco75 kaže...
MrSapphire kaže...

Tj. ako vam je proble mdati za free guest pass, mozeo se cak i za nes sitno love dogovirti hehe... 

 Ja bi ti dao taj pass ali iskreno nisam vidio da sam ga igdje dobio. Niti na mail niti igdje...

Hvala sto si se uopce potrudio pomoc :) 

 

Ako mozda dobijes volio bih imat jedan.. kazem da probam da ne bacam bezveze ako mi se ne svidi.. jer razmisljam napustit WOW, al nisam siguran dal je ovo dostojna zamjena :) pa da vidim malo... hh

12 godina
offline
Re: Wildstar MMO
MrSapphire kaže...
weco75 kaže...
MrSapphire kaže...

Tj. ako vam je proble mdati za free guest pass, mozeo se cak i za nes sitno love dogovirti hehe... 

 Ja bi ti dao taj pass ali iskreno nisam vidio da sam ga igdje dobio. Niti na mail niti igdje...

Hvala sto si se uopce potrudio pomoc :) 

 

Ako mozda dobijes volio bih imat jedan.. kazem da probam da ne bacam bezveze ako mi se ne svidi.. jer razmisljam napustit WOW, al nisam siguran dal je ovo dostojna zamjena :) pa da vidim malo... hh

Ja takoder cekam da dobijem. Cim dobijem na mail obavijest, saljem vam. Nije nikakav problem.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Wildstar MMO

Dobio sam 3 guest passa upravo, ko prvi, njegovo je:

 

P5CTNC13ZZJKHL6CIY56

P5CZZ3EPF8PO6FD1XXP2

P5EPQROFK9E7HAEG107E

 

OVO je u stvari PRAVI pokazatelj koliko bi wildstar trebala biti epic igra - 3* 7day guess pass from day 1 !!!!

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.6.2014 13:02 (Rhodin).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Wildstar MMO
Rhodin kaže...

Dobio sam 3 guest passa upravo, ko prvi, njegovo je

Gdje su ti stigli? Na mail ili acc management? Meni nije nista doslo jos, a podijelio bi ih isto tako.

Moj Portfolio - http://3docean.net/user/tomislavn -III- Battle.net Profil - http://eu.battle.net/d3/en/profile/gaap-2615/hero/153335
15 godina
offline
Wildstar MMO

Na mail su dosli. Bez brige, stici ce svima, poceli su ih slat vjerojatno onim redom kako su ljudi kupovali i nece svi dobit u isto vrijeme - zamisli da im sad dodje 3* vise gostiju nego igraca koji su kupili, isti dan :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Wildstar MMO
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Po vama sta vec igrat neko vrijeme... biste li rekli da je bolje od WOW, isto ili cak losije, iako ne mislim da moze bit losije :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Wildstar MMO

Ostanes izgubljen u contentu. Toliko ima svega da se jos nisam maknuo iz takoreci druge zone kad brodom odletis sa onog djela. I dalje tamo jos posto sam Scientis istrazujem, obavljam Side misije, world misije i ostalo... Jako puno contenta i to je ono sta je meni fenomenalno.

 

Bolje, losije od WoW.a - Ovisi od covjeka do covjeka. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Hmm da, imas pravo.. trebalo bi probati i sam procijeniti.. Al svejedno samo se nadam da nece sjebat kao i wow :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Wildstar MMO

Razmišljam o novom MMO-u, pa bih molio drage suigrače da mi udijele jedan guest key prije nego se odlučim na kupnju {#}

Paragon
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Wildstar MMO

Pa dao sam gore 3 guest keya, si isprobao koji? Moguce su svi iskoristeni, a mozda imas srece.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Igra tolko navuce da mi se neda pogledat zadnju epizodu game of thronsa. predobro je pogotovo nakon onih pocetnih zona i prvog dungeona.housing koji je tolko nebitan je skoro ko majnkraft bez kopanja. bit ce svega kad ljudi pocnu gradit (onaj osjecaj kad nemas pojma o nicem u igri je predobar, cak i crafting koji je pomalo lose izveden ako oces vise komada istog napravit je zanimljiv)
Sto se tice megaservera... od kad je wow dobio corssrealm bge i levelanje sa drugim serverima. interes za pracenje imena igraca mi je pao do jaja. nebi nikad ntio to. imho smrt za komjuniti izvan klanova.
i svaka cast devsima na interakciji na twitchu s igracima.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Wildstar MMO

Housing daje exp bonus koji ce biti jako vazan u endgame-u i htjet cete imat bogatu uredjene kuce.

Takodjer husing improvements su bolesni, bio sam nekom susjedu u posjeti, lik ima nekoliko manjih dungeona poput eldan lost laboritorya koji su poprilicno zabavni.

Mozete kod susjeda (a i na svojoj zemlji) nac svakakve challenge (poput izrade moonshinea koji sam takodjer zavrsio), a koji vam mogu davat reward ko bilo koji challenge na samom planetu.

 

Nije bas skroz za odignorirat.

 

Crafting je nesto sto ovdje ne mogu jos dokraja svrstat - mogu se raditi jako korisni itemi za levelanje, navnodno i za zapocet endgame dungeon i raid. Problem je sto dugo traje dok se skupe svi recepti i dok se sve otkljuca i mislim da se vise gubi nego dobiva. To govorim u smislu da cete u levelanju dobivat dosta itema oko svojeg levela od questova (iako statovi mozda nece biti savrseni), a kad se uracuna utroseno vrijeme (i gold) nisam siguran koliko ce biti korisno/isplativo.

Sa druge strane technologist i architect bi itekako korisni mogli bit, ali opet, nisam 100% siguran.

 

Ja sam stoga uzeo minig i relic hunter, ako nista uvijek mogu vendorat sve sto nadjem (iako mi neke stvari na AH donose poprilicnu zaradu - oko 80 sapphira sam pominao, oko 15s su orderi na svaki, a minimum sell price daleko iznad)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Wildstar MMO

Da li netko od vas koji igrate može reći kakva je situacija sa C.R.E.E.D.-om? Koliko treba golda, kako ide gold u igri, da li bi trebalo puno farmati da se skupi za taj item, jer taj idem mjenja mjesečnu pretplatu.

12 godina
offline
Wildstar MMO

Gdje uzeti profesiju i ostalo ? Totalno sam pogubljen, samo lutam uokolo i rjesavam sve sta se da :D 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

gallow ako si exile na lvlu 10.
creed ce valjda ovisit o vrijednosti golda a ne fiksna cijena. trenutno nema ponudjenih... ocito posto svi dobe mj dana free

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Wildstar MMO

Da, credd ce se pocet prodavat kad ljudi dodju na max lvl i usfali im golda za nesto. Iskreno trenutno toliko zaradjujem da imam oko 50g viska - ako ce svima biti ovako ne vidim ko ce prodavat credd. Ali tek treba proc 2-3 tjedna da se pocne radit end game content i onda da se vidi za sto sve treba gold (osim repaira opreme i housing improvementa). Kad usfali golda pojavit ce se i CREDD za kupit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Wildstar MMO
Fiction kaže...

gallow ako si exile na lvlu 10.
creed ce valjda ovisit o vrijednosti golda a ne fiksna cijena. trenutno nema ponudjenih... ocito posto svi dobe mj dana free

Al šta onda nakon mjesec dana opet moraš kupit pretplatu?

15 godina
offline
Wildstar MMO

Pa to je ideja 2mjesecne pretplate" - svaki mjesec kad zelis igrat moras ju platit. tj svakih 30 dana - neide od datuma do datuma.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Wildstar MMO

ocu reci da rijetko ko zeli kupovat preplatu 1. u mj za sljedeci mj. vidjet cemo pod kraj mjeseca posto je ovo ipak prvi dan od 30 free

14 godina
neaktivan
offline
Re: Wildstar MMO
crash11 kaže...

Da li netko od vas koji igrate može reći kakva je situacija sa C.R.E.E.D.-om? Koliko treba golda, kako ide gold u igri, da li bi trebalo puno farmati da se skupi za taj item, jer taj idem mjenja mjesečnu pretplatu.

Na mojem serveru vidim da imam buy ponuda koje se vrte oko 25g

15 godina
neaktivan
offline
Re: Wildstar MMO
Mlitavi kaže...
crash11 kaže...

Da li netko od vas koji igrate može reći kakva je situacija sa C.R.E.E.D.-om? Koliko treba golda, kako ide gold u igri, da li bi trebalo puno farmati da se skupi za taj item, jer taj idem mjenja mjesečnu pretplatu.

Na mojem serveru vidim da imam buy ponuda koje se vrte oko 25g

Ako će se na tome zadržat onda će to biti ok, jer vidim da ste napisali da se brzo gold skupi.

12 godina
offline
Wildstar MMO

Gdje se to brzo skuplja... to kod ovih sta drmaju cijeli dan i noc. Ima jedna lik nije proslo 2 dana vec je LvL 50 i napise nemam sta radit... kru' te nedo, naravno da nemas kad nemas zivot.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Wildstar MMO
SimeKZ kaže...

Gdje se to brzo skuplja... to kod ovih sta drmaju cijeli dan i noc. Ima jedna lik nije proslo 2 dana vec je LvL 50 i napise nemam sta radit... kru' te nedo, naravno da nemas kad nemas zivot.

Vidim da je Rhodin napisao da ima viška 50 g.

12 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Ah  se sastoji od ponuda za prodaju i ponuda za kupnju.. mogu ja stavit creed(il bilo koji drugi item) da kupujem za 1g primjer pa neko ko se nece zezat s cekanjem i trazenjem na ah ode i klikne na moju ponudu i instant proda. to sto neko oce kupit za 25 golda ne znaci da ce neko prodat :\. mislim nebi se zalio :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.6.2014 16:21 (Fiction).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Taj CREDD sto vam se pokazuje nije tocan. Niti jedan CREDD se nije prodao do sada. Ili je to bio CREDD za testiranje, nesto se prica po redditu da ce CREDD izbacit tek kad izbace kompletnu igru, bas kad se makne ovaj headstart thing...

Steam: http://steamcommunity.com/id/nonidoto Battle.net: Noni#2563
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

jel igra ko Zhur dominion? ja ko da sam trazio da budem sam :D

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Wildstar MMO

Dodi na exile ^^

 noni btw ce biti kakav guild  ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Ja sam nasao jednu ludu ekipicu koja me pozvala u guild. Dobio sam Officira i sad ako zelite mozemo sa njima. Moja ekipica je rekla da nema problema, da je jos bolje kad bi bili nekom guildu nego sve ispocetka raditi.

 

Guild ti je Semi casual. Budem ti ispricao sve. Ako te interesira :D 

 

ja mislim da ekipa full brije na dobro i mogli bi sa njima :D 

 

ono imaju sve od team speaka do kompletne organizacije, jer su aktivni u drugim igricama. 

 

Neznam evo, reci mi sto ti mislis? Dali da napravimo mi nesto ili da se s njima igramo, jer ekipa je ok :) 

Steam: http://steamcommunity.com/id/nonidoto Battle.net: Noni#2563
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Wildstar MMO

Ja sam na ravenous pvp, exile, malidebeli je nick, dodajte me slobodno

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice