World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.281
|
čitano: 8.412.355
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
quickr kaže...
Entry Point kaže...

Upalih igru da odigram malo, izgubio 8 zaredom i to 15:3(4),***

Frende, jučer 22 poraza u nizu. ***

 

Ma treba biti uporan, pa pogledajte siemke, iako imaju pojedinci 15k bitaka i eff oko 100 i dalje igraju. I nedaju se.

 

Ja eto kupio T49, napokon, prva bitka: video ,stock mali, zasada, a valjda ce i x2 dapade veceras, konacno uhvatio 60min da igram tenkice.

11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ma jebote nema šanse da uspijem Pershinga, samo zbog japanaca i kineza... morao krenuti od tier 1. Da sam barem imao neke od njih na tier 4 il 5 kao francuze i britance pa ajde, al ovako nema šance.

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

danas 12 poraza u nizu...nisam mogao hebeni X2 bonus skupit nikako.vise sam zivaca danas potrosio nego u proteklih godinu dana

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

o hebo vas pa sta radite da izgubite toliko borbi zaredom, nejde mi u glavu

jasno mi je da se moze desiti 3,4,5, ali ovo...

ne bih rekao da je tim uvijek kriv

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
Moj PC  
5 14 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Intel&ATI kaže...

o hebo vas pa sta radite da izgubite toliko borbi zaredom, nejde mi u glavu

jasno mi je da se moze desiti 3,4,5, ali ovo...

ne bih rekao da je tim uvijek kriv

Pa nije uvijek tim kriv ali dovoljni je da bude kriv u prve dvije partije pa u trecoj nesto zeznes pa opet tim pa budes jednu afk i tako to a s vremenom zivci exponencijalno rastu

EDIT: a iako bi trebalo prestati igrat i odmoriti malo ti se svakim pritiskom "Battle" ili "U bitku" nadas za bolje sutra 

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2014 20:42 (ja111).
16 godina
offline
World of Tanks

Eto vjerujem da se većini ovo dešava, znam da je meni tako i uvijek ide samo na gore ako ne odem uzet pauzu ili odigrat nešto drugo... 

Vrijedi pročitati 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Intel&ATI kaže...

o hebo vas pa sta radite da izgubite toliko borbi zaredom, nejde mi u glavu

jasno mi je da se moze desiti 3,4,5, ali ovo...

ne bih rekao da je tim uvijek kriv

O itekako može. Budem snimio pokoji replay dok budem imao takav niz. Dovoljno mi je pogledati nickove i znam koliko je sati {#}

 

ydjek777

janek2345

milanek0937

iiOOOiii

234

 

Tak nekak idu.{#}

Samomrzeći hrvat
14 godina
offline
Re: World of Tanks
ja111 kaže...

Pa nije uvijek tim kriv ali dovoljni je da bude kriv u prve dvije partije pa u trecoj nesto zeznes pa opet tim pa budes jednu afk i tako to a s vremenom zivci exponencijalno rastu

EDIT: a iako bi trebalo prestati igrat i odmoriti malo ti se svakim pritiskom "Battle" ili "U bitku" nadas za bolje sutra 

Pa o tome govorim, ako mi se desi niz od 3, 4, 5 poraza, prekidam sa igrom

Pa nisam mazohist da izgubim 20 zaredom pa samo klikcem battle {#}

WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2014 20:58 (Intel&ATI).
12 godina
offline
World of Tanks

Druga bitka s ovim čudom :) Kako je op, jedino me jednom probio T18 s goldom i PzJg1 i to je to, a ovaj zadnji je bio glup pa mi ga se nije dalo ganjati.

LoL(EUW): CRORenato NFSW: Remzi1996 WoT: I_play_alone
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
World of Tanks

Nemam neke gubitničke nizove, al da vidim koji skill trebam imati da nadomjestim ovo:

Ginem zbog glupe konekcije, mjerio sam par minuta da bi dobio rezultat.

A trebao bi imati 5/5 Mbita {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Meni se veceras na momente ona crvena lampica palila, ping 40 a lampica kao na semaforu, malo crveno malo zeleno.

 

Super ovaj T49, brz kao sam vrag ali trom u okretanju, samo projurim pored protivnika :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
kaw_liga kaže...

Ja neznam osnove ove igre ili neznam sta je drugo :D

 

igram sa kv2 i nemogu nikog pogoditi kad ga ljepo naciljam i opalim nista se ne dogodi ili promasim a nekad i pogodim al nikakvo ostecenje ne napravim ko da gadjam prackom a ne 152mm..nekad doduse al rjetko oneshotam

to ciljanje mi dosad nije bio problem a sad nikako pogoditi :S

Ta haubica na KV2 je izrazito neprecizan top, uopće se nemoj čuditi kad promaši. Nekad češ s time promašiti tenk koji ti je pred nosom, a nekada pogoditi preciznije od švapskih KwK topova. Neki dan sam na El Hallufu s njime oneshottao 3 tenka i to preko one doline na suprotnu stranu, jedan on njih je bio i mali ELC koji je nestao s mape, al znao sam di je pa sam odlučio poslati granatu i nakon par seknudi se pojavila ona porukica o uništenom tenku. Također s tim topom se puca HE (fugasne). Ostavi možda jednu dvije AP i golde kako hočeš, ali ja gotovo isključivo HE pucam s time.

14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Sto se tice tih poraza, mazohist sam, kad se zaredaju pocnem pi*dit i sam klikcem battle.

Moj PC  
6 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
DrNasty kaže...

Nemam neke gubitničke nizove, al da vidim koji skill trebam imati da nadomjestim ovo:

Ginem zbog glupe konekcije, mjerio sam par minuta da bi dobio rezultat.

A trebao bi imati 5/5 Mbita {#}

 

mozda optima?

 

ja sam na optimi i imao sam problema maloprije!

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
15 godina
offline
World of Tanks

Nisam se nadao "Ace-u", ali evo ga!

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Tko kaze da nije do tima? 

Vulgar Display Of Power
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
jura kaže...

pa s tim 152mm topom treba igrati sa HE granatama i u pravilu nišaniti tenk više nego uobičajeno,jer granata jako pada.

Koje su to He granate u ovom slucaju znam da su to eksplozivne al pored nijedne ne pise He {#} imam dvi vrste pancirne(53G i MPB) i jednu fugasnu.

 

i zasto neki igraci imaju cinove pored imena

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2014 23:26 (kaw_liga).
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Mislim da je fugasna=HE.

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

evo, jucer ace sa kv-2 i sad opet! toliko mi je zabavan da  ga necu nikad prodat!!!

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
kaw_liga kaže...
jura kaže...

pa s tim 152mm topom treba igrati sa HE granatama i u pravilu nišaniti tenk više nego uobičajeno,jer granata jako pada.

Koje su to He granate u ovom slucaju znam da su to eksplozivne al pored nijedne ne pise He {#} imam dvi vrste pancirne(53G i MPB) i jednu fugasnu.

 

i zasto neki igraci imaju cinove pored imena

Fugasna je HE, moja preporuka je da stavis client na eng

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
10 godina
offline
Re: World of Tanks
Zaja kaže...

Tko kaze da nije do tima? 

gledam i ne vjerujem koliko skillova

14 godina
offline
Re: World of Tanks
kaw_liga kaže...
jura kaže...

pa s tim 152mm topom treba igrati sa HE granatama i u pravilu nišaniti tenk više nego uobičajeno,jer granata jako pada.

Koje su to He granate u ovom slucaju znam da su to eksplozivne al pored nijedne ne pise He {#} imam dvi vrste pancirne(53G i MPB) i jednu fugasnu.

 

i zasto neki igraci imaju cinove pored imena

Ljudi uglavnom koriste engleski client pa su i takve oznake, HE - High Explosve ili na naški fugasna, AP - Armor Piercing...Dakle na KV2 tovariš fugasne, pancirne vrlo malo jer ta haubica nema neku dobru penetraciju.

 

Činovi, pretpostavljam da misliš na one kratice u zagradama? To su kratice klana u kojem se taj igrač nalazi.

14 godina
offline
World of Tanks
WoT IG: RavenHR --- http://wotlabs.net/sig_dark/eu/RavenHR/signature.png
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.5.2014 1:04 (Intel&ATI).
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
World of Tanks

Evo i ja veceras sam uspio da odigram koju partiju, ponajvise sa T34 i Jagdom88, skupljao lovu za onu Francusku tier X artiljeriju i napokon je i ona sjela u garazu {#}

 

Nije los tenkic mada treba nabacit opreme na nju {#}

 

U procesu grindanja love bilo je par veoma dobrih partija, 2 mastera i cak sam uspio ostvariti i dobar rezultat za veceras {#}

Nisam se dugo pohvalio {#}

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
St0ka kaže...
kaw_liga kaže...
jura kaže...

pa s tim 152mm topom treba igrati sa HE granatama i u pravilu nišaniti tenk više nego uobičajeno,jer granata jako pada.

Koje su to He granate u ovom slucaju znam da su to eksplozivne al pored nijedne ne pise He {#} imam dvi vrste pancirne(53G i MPB) i jednu fugasnu.

 

i zasto neki igraci imaju cinove pored imena

Ljudi uglavnom koriste engleski client pa su i takve oznake, HE - High Explosve ili na naški fugasna, AP - Armor Piercing...Dakle na KV2 tovariš fugasne, pancirne vrlo malo jer ta haubica nema neku dobru penetraciju.

 

Činovi, pretpostavljam da misliš na one kratice u zagradama? To su kratice klana u kojem se taj igrač nalazi.

Vjerujem da misli na značke sa lijueve strane. To su oznake platoona! Dakle nešto kao oznaka kad bi recimo ti i frend se udružili pa zajedno igrali u istome timu, tada bi vam pisalo 1. ili 2. odnosno onoliko koliko ima takvih parova u partiji!

10 godina
offline
Re: World of Tanks
Intel&ATI kaže...

Lijepo {#}

 

A sad ja:

 

 

 

Prekjučer win rate ~70%, kao i kroz vikend, i onda dođe jučernjašnji dan. Nikako da prođem 49.79%, tako već 2 tjedna. Inače je win rate (kao i sve ostalo u konstantnom rastu) od kad pazim kako igram, ali došao do granice neke i ne ide {#}

Samomrzeći hrvat
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks
:D
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Entry Point kaže...

Još ti imaš šanse da ga lako popraviš...kad povećaš broj partija onda ti je pakao popraviti wr...ne odustaj.

10 godina
offline
Re: World of Tanks
malina22 kaže...
Entry Point kaže...

Još ti imaš šanse da ga lako popraviš...kad povećaš broj partija onda ti je pakao popraviti wr...ne odustaj.

Ali i sporije pada isto tako :) Ma nije mi ni bitan toliko koliko fun factor, a kad gubiš u jednom nizu, nema fun factora {#}

 

Ma ide to gore stalno, bitno je da su dobre bitke, pobijedio ili izgubio {#} Čestitam ja i protivničkom timu ako su dobro odigrali

Samomrzeći hrvat
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

 

 

 

 

Imamo šaljivdžiju ovdje, hoće tko slušat šaljivdžiju, SUPER JE !!! :=)

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.5.2014 11:45 (sk0MI).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice