World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.276
|
čitano: 8.399.602
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: World of Tanks

 Znači isplakao sam se na ovu temu upravo 

 

"I moj dečko isto!Ta jebena igrica mi uništava život! Luda sam,stalno se svađamo oko toga,po 8n sati je na igrici,od seksa ni s a o drugome da ni ne govorimo.Toliko puta smo se posvađali i možeš ga j...Jučer se ja obukla u haltere i novi grudnjak i šećem se po kući,ma da me je pogledao." 

 

i odgovor:

"Igraj i ti... Igraj sa artiljerijom, kad ga klepis par puta, ionako ce bacit laptop kroz prozor... Umjesto sto se tu zalis, mogla si radije poslati mail Wargamingu da maknu artiljeriju iz igrice jer kvari igru... "

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

x2, suze mi idu od smijeha :D

 

A čuj, sve ovisi... od nekih žena su i AMX40 i TOG II privlačniji, pa se čovjeku možda ne da skretat pogled... :D :D

14 godina
offline
World of Tanks

Nešto slabije igram u zadnje vrijeme, nemam vremena baš, al sam primjetio da uvijek prvih par bitaka dobro odigram, a što više igram, to me više igra muči...

(nisam ni ovog tenka dvocjevku još osvojio)

Prva danas

 
 
 

REPLAY

 

Druga danas (okinuo ammo rack IS-7ci sa majušnom osmicom sa ap streljivom)

 
 
 

REPLAY

 

Našao zamjenu za Normabel!!!

 

tekuće zlato

 

 

 

 

EDIT:

 

Invite code u opisu videa!!!

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.4.2018 19:14 (1BIT).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Nakon dugo vremena ponovno sam instalirao WoT i odmah izgubio, od onih glupih premium tenkova ( priznanjem imam i ja Lowe tenka) koje ne vidiš a oni tebe vide i unište te, katastrofa

Vratio sam se WT-u
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

uuuuu kmee kmeee...oni mene vide ja njih ne vidim kmeeee

12 godina
offline
World of Tanks

ovo smece je neigrivo iz vise razloga,wot nikad gori

od ovog zadnjeg smeca od peca se cesto desava da puknes u nevidljivi zid i granata ti samo nestasne ,danas mi se to desilo 3 put, od 6 kaj sam odigro 4 su bile 3-15

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Bas rijesavam God of War - SPG 15 misiju:

2500 stunn dmg + 3000 dmg + top in exp + win

 

Em je misija veoma zavisna o suborcima (cesto uopce ne gadjaju tenkove koje stunnam),

em ovisna o mapi (gradske mape 0 bodova), em o kolicini tir 10 SPG-a u bitci (ako si sam,

lakse je, jer ti drugi artiji ne kradu stunn).

 

E sad, cesto se desava da granata padne pred tenka i nestane, nikakav stunn ili dmg.

Prezbugirane mape. Tenkic se voza po plicaku, prasnem mu granatu da mu otkinem gusjenice,

i granata u dodiru s vodom nestane. Desava mi se to i sa lovcima - pucam direkt u tenka i granata prodje

kroz njega i nestane iza tenka - a poslije bitke nema da sam ostetio nekog drugog tenka ili nesto slicno.

 

Sve u svemu, dok ne skrpaju igru, tu je misiju ocito nemoguce rijesiti.

Najvise sanse do sada sam imao sa rusom 10 i njemcom 10.

Francuz i britanac nula bodova - francuz radi malo stete, a britancu su smanjili domet.

Amera desetku jos nemam, pa ne mogu reci.

 

Ima tko dobar savjet u vezi te misije? Jos mi je samo ona ostala.

Pucam samo goldice + premium klopa da sve bude na maksimum.

Jednom sam uspio biti top sa exp, 2900 stunn i 4300dmg, al izgubili na kepanje.

Blizu a daleko.

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Shaka111 kaže...

uuuuu kmee kmeee...oni mene vide ja njih ne vidim kmeeee

 ahahha, uzalud pokušavaš biti duhovit :D :D 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
16 godina
online
Re: World of Tanks
miller1985 kaže...
Shaka111 kaže...

uuuuu kmee kmeee...oni mene vide ja njih ne vidim kmeeee

 ahahha, uzalud pokušavaš biti duhovit :D :D 

 Ne nego ti ne kužiš mehanike igre, pogledaj na njihovom Youtube kanalu videe o view range/camo/spotting mehanici.

6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

sto je s ovim novim mini updateo od jucer. do juceer redovito se dizalo rejting iako mi je los da sam potato, ali jucer, nista ama bas nista ne mogu probiti. gubim redovito partije i to da kao da igram s najvecim debilima. ponavljam i ja sam crvendac ali nema smisla ovo

gadam danas donju plocu, ali doslovno donju placu koja je na dnu tenka i nista

 

od kad je novi update izasao o kamufliranju u grlju necu ni pricati. mislim da na ribarevem zaljevu s mida me gada type4 ja se krecem prema gradu lijevo i on mene spota a ja njega ne. dakle najveci tenk u igri se uspije kamuflirati u grmlje koje mu je u razini gusjenica

 

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber kaže...

sto je s ovim novim mini updateo od jucer. do juceer redovito se dizalo rejting iako mi je los da sam potato, ali jucer, nista ama bas nista ne mogu probiti. gubim redovito partije i to da kao da igram s najvecim debilima. ponavljam i ja sam crvendac ali nema smisla ovo

gadam danas donju plocu, ali doslovno donju placu koja je na dnu tenka i nista

 

od kad je novi update izasao o kamufliranju u grlju necu ni pricati. mislim da na ribarevem zaljevu s mida me gada type4 ja se krecem prema gradu lijevo i on mene spota a ja njega ne. dakle najveci tenk u igri se uspije kamuflirati u grmlje koje mu je u razini gusjenica

 

 To što si napisao je stvarno istina. Ja stojim sa STRV doslovce zatrpan u grmlju. Sa desne strane  mi dođe na 10 m E100 i pregazi me. Uopće ga nisam spotao. Jučer stojim sa SKonkverom pored drveta..znači pored....dva puta prođe pored mene na 10 m šeridan...dva puta ga pogodim ( onako u čudu ) on se okreće oko sebe i gleda tko ga gađa ???!!! Hahahaa....Ali to je draž igre.

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

ali grmlja su stvarno pocela previse srivati. sad na murovanki ja na midu s teskasem t95 lijevo od mene u onim kucama i cim je malo usao u grmlje nije vise spotan

 

i jel tko primjetio da onaj indikator na nisu za probojnost ne radi pravilno. dal je moguce da je to zbagano? kad mi je zeleno ne probija, naravno znam da moram gledati i gdje tucem tenk ali svejedno, kad ti treba u sekundi puknuti a ravnas se po tome....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Jedna dobra od jučer

 
 
 

REPLAY

 

Igrao do sada ratne igre (war games), osvojili 4800 golda, koji se svim sudionicima dijele, ja sam dobio 233 golda

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.4.2018 1:16 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Poceo sam opet WOT nakon jako jako duge stanke, ovaj update 1.0 me opet zainteresirao ponajvise sta mi se sad igra vrti i izgleda pristojno s obzirom na moju konfu, dok prije je bilo sta je bilo. Napravio si KV 2 sa 152 troll topom + HE komedija bude...naravno pogodit nekog je veci dobitak nego na lutriji, al ako se pogodi one shoota se gotovo sve, i to mi je komedija za igrat :D Planiram izgrindat do IS 7, sad bi trebao IS otkljucat i tako :) Naravno nakon toliko vremena doslovno igram kao noob sad, al boze moj vremenom ce doc to na svoje valjda :D

Origin ID: ReaLazio
9 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Jedno upozorenje za sve tenkiste koji svoj kompjuter imaju namjeru kupiti u Zagrebu.

Naime, skupio sam omanje brdo love i odlučio u ovo najgore vrijeme za kupovinu kompa kupiti novi komp jer mi se više 

nije igralo na najnižim postavkama tenkove a da ne velim da sam neku novu igru upalio prije više od pet godina.

Uglavnom, odabrao fine skupe dijelove i kako sam imao posla odlučio sam slaganje prepustiti serviserima iz dućana (ADM iliti aquisit... neko kretensko ime).

E to je bila greška na koju sam Vas htio upozoriti.

"Majstori" u ADM-u su:

- uštekali RAM u krive slotove pa je radio samo na 2133 Mhz

- uštekali vent sa kućišta u krivi slot za vodenu pumpu pa se vrtio na najjače cijelo vrijeme i nije se dao naravno podesiti

- iskrivili hladnjak od Noctue (lijepa NH-D15S) (e to me posebno pogodilo)

- pokrali ili valjda zaboravili kod sebe vrećicu sa kablovima od matične

- iako sam zamolio samo slaganje i objasnio da mi ne treba garancija na to jer doma još imam grafičku i diskove koje moram uštekat

svejedno su izlijepili svoje odvratne naljepnice po kućištu koje se skidaju jaaako teško 

 

i naposlijetku nakon što sam ih kontaktirao i poslao im na njihovo traženje slike više se nisu ni javili

da budem potpuno jasan nisam ni očekivao ništa osim možda isprike ali eto niti za to nisu bili sposobni

Uglavnom, jaaako sam požalio što sam dao moronima da mi diraju komp a da bi uštedio ma možda sat vremena posla

Eto toliko...

Ispričavam se na trolanju no mislim da su ga zaslužili a vi ovo uzmite kao upozorenje

 

dr.zharre
 
3 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: World of Tanks
dr.zharre kaže...

Jedno upozorenje za sve tenkiste koji svoj kompjuter imaju namjeru kupiti u Zagrebu.

Naime, skupio sam omanje brdo love i odlučio u ovo najgore vrijeme za kupovinu kompa kupiti novi komp jer mi se više 

nije igralo na najnižim postavkama tenkove a da ne velim da sam neku novu igru upalio prije više od pet godina.

Uglavnom, odabrao fine skupe dijelove i kako sam imao posla odlučio sam slaganje prepustiti serviserima iz dućana (ADM iliti aquisit... neko kretensko ime).


 

 Ovo ti je tema za to : https://www.bug.hr/forum/topic/it-trgovine/acquisitum-magnum-adm/21702.aspx

9 godina
offline
World of Tanks

Popis misija za nadolazeći maraton od 13.04. za 8icu talijanskog premiuma.

https://thedailybounce.net/2018/04/11/world-of-tanks-italian-challenge-missions/

 

Izgleda da su zeznuli i dali popis misija u garaži već jutros u garaži sa novim micropatchom, ali su sad to sakrili.

https://imgur.com/a/PhWCW

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
dr.zharre kaže...

Jedno upozorenje za sve tenkiste koji svoj kompjuter imaju namjeru kupiti u Zagrebu.

Naime, skupio sam omanje brdo love i odlučio u ovo najgore vrijeme za kupovinu kompa kupiti novi komp jer mi se više 

nije igralo na najnižim postavkama tenkove a da ne velim da sam neku novu igru upalio prije više od pet godina.

Uglavnom, odabrao fine skupe dijelove i kako sam imao posla odlučio sam slaganje prepustiti serviserima iz dućana (ADM iliti aquisit... neko kretensko ime).

E to je bila greška na koju sam Vas htio upozoriti.

"Majstori" u ADM-u su:

- uštekali RAM u krive slotove pa je radio samo na 2133 Mhz

- uštekali vent sa kućišta u krivi slot za vodenu pumpu pa se vrtio na najjače cijelo vrijeme i nije se dao naravno podesiti

- iskrivili hladnjak od Noctue (lijepa NH-D15S) (e to me posebno pogodilo)

- pokrali ili valjda zaboravili kod sebe vrećicu sa kablovima od matične

- iako sam zamolio samo slaganje i objasnio da mi ne treba garancija na to jer doma još imam grafičku i diskove koje moram uštekat

svejedno su izlijepili svoje odvratne naljepnice po kućištu koje se skidaju jaaako teško 

 

i naposlijetku nakon što sam ih kontaktirao i poslao im na njihovo traženje slike više se nisu ni javili

da budem potpuno jasan nisam ni očekivao ništa osim možda isprike ali eto niti za to nisu bili sposobni

Uglavnom, jaaako sam požalio što sam dao moronima da mi diraju komp a da bi uštedio ma možda sat vremena posla

Eto toliko...

Ispričavam se na trolanju no mislim da su ga zaslužili a vi ovo uzmite kao upozorenje

 

 Komponente koje dosta dodju, odnosno kad se slaze nesto ozbiljno, ili slazes sam, ili pak slazes kog nekog sa nekim tko zna i ko je od povjerenja i koji zna sta radi. Radje potrosit primjer 2h na slaganje sam ili s nekim nego da ti sloze kako su tebi preko one stvari. Sve sta slazem, slazem sam ili u pratnji kolege, pa i eventualno da nesto zahebem, znam da sam ja zahebao i nitko drugi, i znam da cu to delikatnije slozit i bolje od ovih sta idu preko k. Imao sam prilike gledat PCove slozene po tim trgovinama, to je majko mila, pola vijaka fali na maticnama, pa su cak stavljali maticne bez onog limica iza ko fol nemoze, neide ili zaboravili. pa raspored hardova i sata kablova je isto bio za ubit se, i tako u nedogled.

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

Popis misija za nadolazeći maraton od 13.04. za 8icu talijanskog premiuma.

https://thedailybounce.net/2018/04/11/world-of-tanks-italian-challenge-missions/

 

Izgleda da su zeznuli i dali popis misija u garaži već jutros u garaži sa novim micropatchom, ali su sad to sakrili.

https://imgur.com/a/PhWCW

 imam trenutno 3 tier 10 tanka (is7, object 140 i amx 50b) sto mislis jel izvedivo s njima zavrsit ovo do kraja ili da se igram s nizim tierovima?

6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

cek koliko traje maraton, tj. koliko vremena za svaku misiju

 

i sto nije malo glupasto da oni koji imaju tierx lakse prolaze

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
World of Tanks

Nije nešto težak maraton u biti treba izgrindat stock t9 na t10 oko 300k expa

Meni je prosjek oko 600 expa po game to je oko 500 600 gamova game je prosjek oko 8 minuta ako se ne varam

Dakle 600x 8=4800 minuta/60= 80 sati/24=3,33 dana

To je bez t 10, mada sad dali se nekom isplati ili ima toliko vremena mislim da je oko 5 6 sati po danu  je nešto drugo 

 

Ja vjerovatno budem peglo premiume, šteta što je cap t6 inače bi vozo churchila 3 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: World of Tanks
toxic kaže...

 imam trenutno 3 tier 10 tanka (is7, object 140 i amx 50b) sto mislis jel izvedivo s njima zavrsit ovo do kraja ili da se igram s nizim tierovima?

 Pa sigurno je izvedivo. Najveći problem po meni su ove misije za 4000 blokirane štete. Tu je najbolji is7 od toga što imaš ako možeš igrat na kupolu. Da imaš 268 v4, valjda bi ti svaka partija bila preko 4k blokirano :P. Idealno bi naravno bilo igrat samo desetke jer time rješavaš oba uvjeta istovremeno, a čim rješiš 1 od 2 uvjeta ideš na sljedeći level. Ako ti je skupo stalno sa desetkama probaš vidjet kako ti ide misija pa ako ti misija za tier 10 puno sporije ide samo se prebaciš u neki niži tier i nastaviš farmat xp tamo gdje si stao.

7 godina
offline
World of Tanks

Jedna dobra za povratak igrici nakon dugo vremena.

 

REPLAY

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
slavenP22 kaže...

Jedna dobra za povratak igrici nakon dugo vremena.

 

REPLAY

 jel mi se cini ili si ih samo 8 skinuo? 6+ k dmga 3 puta više nego drugi u teamu. WP GG

6 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

jel ovaj maaton tipa prvi zadatak 5k iskustva pa 7k, jel se ponistava ovih 5 ili se samo ide dalje tipa jos2000 i prosao si drugu fazu

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
SeaCucumber kaže...

jel ovaj maaton tipa prvi zadatak 5k iskustva pa 7k, jel se ponistava ovih 5 ili se samo ide dalje tipa jos2000 i prosao si drugu fazu

 Po tome što su zadnjih par isti bi rekao da je svaki put od nule, ali biraš da li ćeš iskustvo ili ono sa desetkama. 

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Resetira se naravno. Završeni zadatak samo otključava onaj sljedeći.

Ja računam da ću uz svoj ritam sat-2 dnevno riješiti 6-7 tokena, što je popust od nekih 70%.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

a jos je do 16.04 i x5 na xp to ce bit zanimljivo

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Za Progetto se računa samo base xp.

14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
MoF0 kaže...

Za Progetto se računa samo base xp.

 a znam da uvijek tako napisu a svaki puta kad se brojao base xp prolazio je i x2 i x5 i rezerve

nadam se da ce i tu biti isti slucaj :D

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice