World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.276
|
čitano: 8.399.191
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
World of Tanks

Pozdrav svima - molim savjet - ja zaglavio!

 

Dakle, imam nekoliko linija koje sam započeo ali jednostavno ne znam što dovršiti. Nisam početnik u igri, ali nemam ideje pa molim savjet

 

Britanski HT - dogurao do Churchilla 7, fali mi cca 20-tak k expa da bih otključao BP, sviđaju mi se IX i X, vele i za osmicu da je buffana, isplati li se vući tu liniju do kraja? 

Britanski MT - imam Centa 7/1 ali mi fali 100,000 expa da otključam kupolu, zadnji top i zadnji motor. Muka mi je igrat s praktički stock tenkom, isplati li se vući do AX-a?

Američki MT - otključao Easy8, nisam kupio, igrao na test serveru T10 Pattona, i sviđa mi se. Ali tek sam na tieru 6! Kakav je ostatak linije?

Ruski MT - grajndam T-44, imam sve module osim zadnjeg motora ali s ovim MM mi je zlo igrat non stop s desetkama. 430U valja?

Njemački HT - grajdam VK100P, imam sve osim zadnjeg topa, Mauschen i Maus - isplati li se gurat do kraja?

 

Nekako gravitiram britanskoj HT liniji, ali me muka hvata kad vidim statove Black Princa....

 

Što i kako dalje?

 

Hvala na savjetima!

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Vozi paralelno svih 5 linija. :)

Ja trenutno grindam sve linije (doslovno sve), riješio sam sve do tier VII, ali imam tek 4 desetke. Tako se ne zamaram s nekim tenkovima, nego igram ono što mi se u tom trenutku igra.

 

S.Conq je sjajan, to je jedan od 4 desetke koje imam, hull down, na kupolu je neuništiv. Tenkove kao Black Prince igraj x2, obavezno x4/5 i nekako se izguraju. Ne forsiraj 10 partija svaki dan, nego to rješavaj polako. Al ja sam ti recimo zadržao Church VII, iz nekog mi je razloga tenk legao (imam preko 100 tenkova u garaži pa nije izuzetak).

Mauschena imam, tenk je spor, ali zabavan za igru. Kad si top tier, gotovo pa garantiraš pobjednu.

Ruski mediumi... tu se nemreš zajebat, tovariš.

AX... baš skupljam paru za 7/1, AX me iznimno raduje. Čini mi se zabavan za igru, a i jedan je od najljepših tenkova u igri.

US mediums... stigao sam do Pershinga, ali imam i SuperPershinga i Pilota1... no čini mi se da su oba Pattona dobri.

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
World of Tanks

Pozdrav.

Jel, usput, skupljate one tokene za Pz T25? https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/t-25-event/

Nije mi baš sve jasno oko uvjeta... Skupim 75 tokena i dobijem taj tenk?

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
MoF0 kaže...

Vozi paralelno svih 5 linija. :)

Ja trenutno grindam sve linije (doslovno sve), riješio sam sve do tier VII, ali imam tek 4 desetke. Tako se ne zamaram s nekim tenkovima, nego igram ono što mi se u tom trenutku igra.

 

S.Conq je sjajan, to je jedan od 4 desetke koje imam, hull down, na kupolu je neuništiv. Tenkove kao Black Prince igraj x2, obavezno x4/5 i nekako se izguraju. Ne forsiraj 10 partija svaki dan, nego to rješavaj polako. Al ja sam ti recimo zadržao Church VII, iz nekog mi je razloga tenk legao (imam preko 100 tenkova u garaži pa nije izuzetak).

Mauschena imam, tenk je spor, ali zabavan za igru. Kad si top tier, gotovo pa garantiraš pobjednu.

Ruski mediumi... tu se nemreš zajebat, tovariš.

AX... baš skupljam paru za 7/1, AX me iznimno raduje. Čini mi se zabavan za igru, a i jedan je od najljepših tenkova u igri.

US mediums... stigao sam do Pershinga, ali imam i SuperPershinga i Pilota1... no čini mi se da su oba Pattona dobri.

 Ruski 430u je zakon tenk, imam 140ku i isto odlican ali ovaj 430u mi se cini boljie, kako god s ruskim mediumom se sahebat ne moze.

Ja isto imam Pershinga i def. bolji od ruskog t44 ako moram usporedivati no nisam siguran da su tier9 i 10 bolji od ruskih to cu saznati kasnije.

Britanski Heavy sam trentuno na t8, meni je to cist okey ali tek kada otvoris zadnji top do tada je muka isusova..

 

Ja jos grindam t9 type4 tretnuno sam na 100k expa, grindam articu rusku trentuno tier 7, grindam talijane i poljake skroz polako.. + gore navedenog pershinga i britansku heavy liniju.

S time da sam jucer odlucio krenut i na 110e5 americku heavy liniju i uzeo m4 tier 5 i stavio troll gun :) uzivam. -12gun dep ffs :)

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...

Pozdrav.

Jel, usput, skupljate one tokene za Pz T25? https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/t-25-event/

Nije mi baš sve jasno oko uvjeta... Skupim 75 tokena i dobijem taj tenk?

 Moraš skupiti 75 tokena

+ cijeli server mora skupiti 25 milja tokena

 

To su jedina dva uvijeta.

 

Imam taj tenk i prilično je op.

14 godina
offline
Re: World of Tanks
No hard filings ali koji ce mi k premium tier 5.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Kill Frenzy kaže...
No hard filings ali koji ce mi k premium tier 5.

 U pravu si. No eto bas jucer naletio na lika s 11k bitaka wn8 visok u pm.. ima manje tier x tenkova nogo ja koji imam isto tolko bitaka kad ono lik igra s tier 6 tenkom i nabija si wn8 :)

Meni je ovo katastrofa...

Dakle u tih 11k bitaka on ima s Hellcatom preko 2,5k bitaka.

 

Dok ja recimo imam najvise s t10 i to nekih 350 sve ostalo rasporedeno i iskljucivo grindam.. ne hebu me previse statsi koji se penju ionako mic po mic.

8 godina
neaktivan
offline
Re: World of Tanks

Ne pada vam na pamet da ima ljudi kojima nisu cilj deseteke, nego neznam - guštaju igrati pojedine tenkove.

16 godina
offline
Re: World of Tanks
MoF0 kaže...

Ne pada vam na pamet da ima ljudi kojima nisu cilj deseteke, nego neznam - guštaju igrati pojedine tenkove.

 Iskreno ne.. nisam naletio niti na jednog lika kojemu je gust igrat jedan tenk, okey mozda ako je vec izgrindao sve tenkove i probao igrati sve i onda nasao nekog kojeg igra for fun..

ali eto meni je nepojmljivo jos uvijek igrat non stop jednog tenka bar ne dok ne probam vecinu.

 

Doduse nalazio sam na QuickBaby streamu lika koji igra iskljcivo OI tanka tier 6 i tu je stao.. ima preko 15k bitaka s OI tenkom :)

koji gust je igrat tak sporog tenka non stop? Pa ja grindam tu liniju iskljucivo radi klana.

 

a t110e4 i is7 su po mom gustu i AMX 50b.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 15:06 (toxic).
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Pa samo derpa uokolo - kod promasi, taj dobije upalu pluca, a kog pogodi, najede mu se majke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
World of Tanks

Ja imam skoro 30k bitaka i igram igru od 2011 godine.imam hrpu tier 10 tenkova i dogadja se sljedece.grindas ko majmun i na kraju kad dodjes do odredjenog tenka tier 10 parkiras ga u garazu i ides dalje. odigram i s njima al ine toliko cesto koliko je ocekivano za jednog tenka na kojeg si potrosio ohohoho vremena dok si ga izgrindao.

 

Nekako mi se najbolje zabavljat sa tier 8 a pogotovo tier 9 tenkovima.Njih mi je najdraze grindat i igrat

 

 

A sto se tice premium tenka tier 5.Nevidim mu svrhu jer premalo zaradjuje.

Imam 10 premium tenkova i od njih svih najbolje zaradjuje type 59 kojeg sam kupio jos kad je izasao i s njim imam 2500  bitaka.Tu su jos is6(koji je trenutno smeće iako imam 2 zvjezdice na njemu),t54 prot(vrlo dobar).,revalorise(odlican),fv4202(odlican),panzer 58 mutz(najgori premium tenk),is2(dobio na poklon),t26e5(odlican),m46patton kr(solidan),sta2(loš).

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 16:40 (Kill Frenzy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Za skupiti 25 milja tokena treba 333 333,33 igrača svaki po 75... A misija ne ide automatski već treba unijeti kod SEPTEMBERSPRINT (tak nekako, ima u linku)... Sere taj WG...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Pozdrav ljudi, znate li neko možda zašto ne mogu riješiti ovu misiju iako je uvijek postavljena na active i već sam zadovoljio kriterije u par bitaka?

 

https://ibb.co/iq9D2z

 

https://ibb.co/ggwzaK

 

https://ibb.co/iRNQhz

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Tanks
Ladiesman 312 kaže...

Pozdrav ljudi, znate li neko možda zašto ne mogu riješiti ovu misiju iako je uvijek postavljena na active i već sam zadovoljio kriterije u par bitaka?

 

https://ibb.co/iq9D2z

 

https://ibb.co/ggwzaK

 

https://ibb.co/iRNQhz

 Za koju liniju je misija, imas i po linijama tj nacijama misije...

 

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." *
12 godina
offline
Re: World of Tanks

Drugo kampanja (za t28 htc), znači ide s bilo kojom nacijom. Veli lik na službenom forumu di sam postao da treba uništiti heavy koji je jedan tier viši od tebe (tier x za jadgtigera). Dosta ljudi bi shvatilo da treba uništiti heavya koji je između tier I ili više, tak da vjerojatno je ovak kak je lik na službenom forumu napisao.

 

EDIT: a i ne postoje tier I heavy tenkovi 

 

EDIT2: evo roknuo e100 i rješio misiju, lp

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 19:37 (Ladiesman 312).
9 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ne zazirem od manjih tierova (tier V na gore), jer su mi zabavni, opet, postoje ljudi koji vole pljuvat 

pa onda pljuju sve koji ne igraju stalno desetke a kad istog vide u desetki onda opet pljuju jer je tip ne zna igrat.

Uglavnom pljuvača nikad ne fali...

A što se tiče Panzera t25, moj ima 3 gun marka u 200 partija i odličan je za treniranje posade, dobar i pouzdan top, solidna brzina, vidi dobro, sporo skretanje...

Za istrenirati ćelavu posadu puno bolji od njemačkih premium mediuma na tieru VIII.

Mali premiumi su za posade a osmice za kredite. 

Čak je i to postalo li la jer nerijetko cromB ili 13 57GF zarade puno više nego neke stare prem osmice.

 

 

dr.zharre
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Svi tierovi mogu biti zabavni, jedino je tier 8 meni osobno potpuno neigriv (bar dok i ako ne poprave MM). Igraš sa desetkama u većini slučajeva, a još je gore ako si u platunu, onda ti je 9/10 partija takvo. Tier 8 zato izbjegavam kao kugu, i tek povremeno odigram pokoju partiju (uglavnom s bržim scout tenkovima ili destroyerima s dobrim penom, da bar u teoriji mogu imati neki učinak na partiju).

 

Najzabavniji mi je tier 9 i njega najviše igram. Niži tierovi su isto OK, posebno kada ti fali silvera.

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Tier 10 bitke su najsterilniji dio igre, tko se hoce zabaviti igra se tier 6 ili 8.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Wizo kaže...

Svi tierovi mogu biti zabavni, jedino je tier 8 meni osobno potpuno neigriv (bar dok i ako ne poprave MM). Igraš sa desetkama u većini slučajeva, a još je gore ako si u platunu, onda ti je 9/10 partija takvo. Tier 8 zato izbjegavam kao kugu, i tek povremeno odigram pokoju partiju (uglavnom s bržim scout tenkovima ili destroyerima s dobrim penom, da bar u teoriji mogu imati neki učinak na partiju).

 

Najzabavniji mi je tier 9 i njega najviše igram. Niži tierovi su isto OK, posebno kada ti fali silvera.

 igras sa max tri tier 10 tenka.ne vidim u cemu je problem

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Kill Frenzy kaže...
Wizo kaže...

 igras sa max tri tier 10 tenka.ne vidim u cemu je problem

 U ta tri tenka i jos pet tenkova tiera IX.

 

I tako u jedno 70% partija jednostavno dosadi covjeku i ubija zabavu.

14 godina
offline
World of Tanks

Dobro ali svejedno ne razumijem.Pa ne mozes uvijek biti na vrhu.Mislim da je mm sada bolji no ikad.Jedini su mozda tri artija malo previse po partiji(iako i sam igram arty u zadnje vrijeme i to dosta cesto).

Ne mozemo uvijek svi biti na vrhu

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Kill Frenzy kaže...

Dobro ali svejedno ne razumijem.Pa ne mozes uvijek biti na vrhu.Mislim da je mm sada bolji no ikad.Jedini su mozda tri artija malo previse po partiji(iako i sam igram arty u zadnje vrijeme i to dosta cesto).

Ne mozemo uvijek svi biti na vrhu

 Za MM vlada uvriježeno i unisono mišljenje po svim forumima s WOT tematikom, YT kanalima i slično da je rak ove igre. WG je to shvatio i prihvatio sugestije, i uvest će promjene u MM. Ja isto osmice uopće više ne igram, jednostavno mi se ne da trpat gold u OP devetke i desetke a top tier sam možda u dvije partije od deset. I da, znam svaki tenk, znam weakspotove, znam statove i nisam gold spamming newb. 

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.9.2018 8:13 (CrnaBitanga).
16 godina
offline
World of Tanks

Cak imam dosta dobar win ratio u zadnjih 7 dana.

Vecinom grindam low tier tenkove + odigram po partiju dvije visi tier.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Meni mm uopce nije los osim mozda sto treba jos rezat artije.
Najbolji su mi oni kad pocne bitka sto se zale jer gledaju mm tko je nasuprot njih u protivnickom timu ne gledajuci sveukupan tip tenkova i kako je sve poslozeno.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Tanks
Kill Frenzy kaže...
Meni mm uopce nije los osim mozda sto treba jos rezat artije.
Najbolji su mi oni kad pocne bitka sto se zale jer gledaju mm tko je nasuprot njih u protivnickom timu ne gledajuci sveukupan tip tenkova i kako je sve poslozeno.

 Bogu Hvala kada sam prestao koristiti XVM, kada sam krenuo igrati vecina igraca goviorila kako je to prava stvar a zapravo realnost je druga..

od kada ne koristim XVM igram bolje, ne opterecujem se s brojkama i odigram najbolje sto mogu a ostalo je na timu, ako izgubim sad necu njih 20 za redom.

 

Ali ovo sto ti govoris je cesto.. Dakle bas prekjucer lik uzem arty tier 9 i odmah kod odbrojavanja veli izgubljeno gotovo bla bla.. i zatim za 2 minute afk.. ne igra..

12 godina
offline
World of Tanks

ma mm je zakon zato 90% il vise partija bude 3-15 il 15-3jedan tim uvijek puno jaci,to dal pobijedujes il gubis odlucuje igra(osim ako nepobijes vecinu njih),ja presto igrat dok se to nepromijeni,prije to nije tako bilo jako izrazeno

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Meni se isto dogodi mozda jednu partiju od 10.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

Ma svakog zaredaju porazi, to je neizbjezno. Ali ako u osmicama napravis manje od 2000 dmg a u 9 i 10 manje od 3000, onda je tesko navuc partiju u svoju korist. Imam 20000 borbi i tek sad sam počeo igrati donekle kao treba. I sad mi se dešava (puno rjeđe) da jednu partiju napravim 5000 a drugu 800 dmg. Zelim reci da koliko god u toj igri ovisiš o ostatku tima, ipak možeš napraviti razliku. Znam da nije sve u dmg-u, vec u citanju igre, ali ako je prosjek oko 50% pobjeda, pa da malo podigneš razinu igre, evo te već na 55%. Sumnjam da ekipa koja ima preko 60% pobjeda ima namješten mm ili da dobiva bolje timove. 

 

Btw već mjesec dana igram bez premium time-a i mislim da ga neću uzimati neko vrijeme. Jest da je sve jako jako jako sporije što se tice para i grindanja xp ali nedam više love iz principa. Da nemogu popravit pola godine šugave teksture, pa kad pucam pogodim nevidljivi kamen ..... to mi nejde u glavu. I njihovo balansiranje tenkova. Razumijem da će novi tenk nekad biti malo op tako da svi krenu na njega, ali koliko vremena treba ekipi da sredi leoparda ili stb.... 

 

Što mislite o xvm-u?

 

NEmam toliki problem jer nisam unicom pa me ne fokusiraju ako nisam najbolji u timu, ali bi svejedno volio vidjeti fog of war ili kako se već zove, da ne vidiš u protivničkom timu ništa dok ne spotaš. Eventualno koje tenkove imaju da se znam pozicionirati. Ali dakle ništa osim naziva tenka. Niti ime igrača niti njegova statistika. To se sve može vidjeti kad završi bitka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
World of Tanks

meni je oke xvm,volim vidit skim i protiv kog igram,npr fino je kad skuzis da lik pored tebe ima 40k tekmi i 200wn8 pa se samo maknes od njega da te ne zblokire il nesto,il vidis lika protivnickom timu sa soma tekmi i 3000wn8 pa znas da bu taj osto zadnji negdje u čosku mape,naravno samo 2key itd

 

a ovi sa prek 60%win nemaju namjesten mm neg znaju i igraju obicno sa jos dvojicom takvih kaj imaju  10k rejting,brutalne posade,hrana ,gold,strpljivi ,neriskiraju nis itd il farmaju % u malim op tenkicima sa kojim im ide...

ja nemam zivaca cubit 2min na istom mjestu:)

 

i da i meni je trebalo 20k(to sam natuko u 1god.:)) tekmi da pocnem igrat kak spada

ak nesto promijene uskoro oko golda i mm eto mene nazad

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
World of Tanks

Grindam, grindam pa sve prodam jer sam odlučio igrati samo sa silama osovine. Sad vidim da na njuški ima acc za 500 kn, odlicni tenkovi, čak neki premiumi, mislim nije puno pošto kune nisam ubacio u igru.

Niži tieri su neigrivi nakon tiera 8, loša logika i još gora suradnja, a tier 8 se ok igra sa lovcem na tenkove ili teškim tenkom tipa vk 100.01p, a za japanske ne znam, uglavnom može se zabaviti, sa samohodnim topovima da ne govorim.

Festina lente
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice