Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

poruka: 475
|
čitano: 402.724
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Mis me sve vise fascinira... I malo mi fali da se odlucim na kupnju...

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Miš je izdan ako se ne varam u 4. mjesecu ove godine. Za kupiti ga ima samo u Algoritmu a oni su ga dobili prije mjesec dana otprilike.

R.A.T. 7 košta 699 kn.

Mamba je teška 129g a R.A.T. od 150g do 190g.
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
13 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Može li netko bit duša i reći mi gdje u fckn' Splitu ima za kupit ovi R.A.T.7

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Algoritam. Samo tamo se prodaje.
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Koliko sam vidio najvise problema ima zato sto se mis nakrece na desnu stranu ako je tumb rest izbacen van. Po tvojoj slobodnoj procijeni, da li bi se ispod tog tumb resta mogla napljepiti jedna teflonska nozica od rezera (zamjenska ili sa starog misa)? Jer vidim da neki spominju da se stavi dva tri lista (komadica) papira ispodi da se problem rijesi.

VERBA VOLANT, SCRIPTA MANENT.
16 godina
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Na mom misu to nije slucaj. Ali ne vidim zasto netko nebi mogao ispod staviti sto god mu pase.
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
15 godina
odjavljen
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

jucer sam imao malo duzu seansu ownanja bc2 i moram reci da apsolutno nikakvih problema nisam iskusio, bar ih nisam primjetio. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

par pitanja,di su losiji rat 5 i 3 a di je 9jaci?

fora mi je ovo za snip,na manji dpi prebaci i ljepo ciljas

cini mi se super mice

SAMI PROTIV SVIH!!!! ARMADA RIJEKA!!!! Prodajem JBL 2200w pojacalo za auto(za natjecanja)-PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

R.A.T. 7 i R.A.T. 9 su identični po svemu osim što je R.A.T. 9 bežičan.

R.A.T. 5 ima senzor osjetljivosti do 4000 dpi i podesiv je samo po duljini.

R.A.T. 3 nije podesiv i ima senzor osjetljivosti do 3200 dp, nema precision aim i i nema horizontalni scroll.

Sve osim navedenog isto je kod svih miševa.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.10.2010 10:47 (Danny_HR).
15 godina
odjavljen
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

I meni izgleda super, a i super mi je to podešavanje i kvaliteta izrade.

 

Dužina, širina, visina, položaj bočnih tipki, to je ono što mi treba za moju šapu Smijeh

 

 

BE HAPPY xD : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Evo i moj je stigao, ali su mi naplatili postarinu ovi iz Algoritma! Sad sam ih zvao , jer iznad 400 kn je besplatna, pa ce mi uplatiti na racun!

VERBA VOLANT, SCRIPTA MANENT.
16 godina
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Odma danas dojmove baci.

Da vidimo razlikuju se od mojih.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.10.2010 15:38 (Danny_HR).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Nema frke.

 

Off topic, danas mi je prestala raditi win tipka na lycosi! Odmah sam se sjetio Sknka :), ali mojom greskom. Zaboravio sam kako se iskljucuje game mode, vec sam mislio da ste ju urekli. Ljubljenja moja lycosa !

 

Edit:

Evo par utisakak kako ga otpakiravam.


Prvo mlijeko mi je zamalo zagorilo dok sam se zaj.... sa otpakiravanjem!

Drugo, otvorim prozirni poklopac, i probam njezno povuci mis van, kad ono kako je lijepo tezak bas se osijeti, pa ja povucem jos jace ono nece?! a on privezan od ispod :). Lol

 

Nakon otpakiravanja, malo mi je nizak ali je stvarno masivan, i daje jako pouzdan osijecaj u ruci! Ako se rasklima stol, nemoras otici po cekic, samo rat 7 i udri!

 

Zasada je mis brutalan, malo cudan ali brutalno dobar! Iako mi je jos nizak, ali kad zavrsim sva podesavanja javim vam se!

 

Za sada jedan minus, lijeva tipka misa je dosta kruca od desne. Puno kruca nego na Razeru! Mozda zato sto je novi, ali opet velika razlika izmedju desne i lijeve tipke

I jos jedan minus je polozaj precision aim tipke, po meni bi trebala biti na mjesu gdje je saraf a ne na pocetku! jer ako nju mogo dohvatiti normalno onda mi je "back" tipka pre nazad.

 

 

Dojam za sada je da ce mi trebati dani sitnog podesavanja da sve dodje na svoje mjesto! Jer sve je prenovo i cudno i tesko je osjetiti sta ti odgovara od prve. Iako mogu slobodno reci da niti jedan mis vise nece normalno lezati u ruci nakon ovog.

Sto se tice udobnosti, nemogu reci ni da je udoban niti da nije. Imam zamjerke na pinki rest, odnosno kut pod kojim pocinje, mogao je bit blazi! Lijeva tipka je dosta veliki minus , ali pluseva je previse za sada. Da li je moja preporuka da se kupi? Svakako, za sada... Mozda ce se s vremenom pokazati slabosti, recimo mene najvise brine tumb rest, jer ako proklizi saraf koji ga drzi odvojenog, onda je gotovo sa udobnostcu. Iako za sada ne pokazuje nikakve namjere da popusti.

 

Najvise do svega mi se svidja snaga kojom odise, i cvrstoca izrade je nevjerojatna. I prije svega meni je osobno prelijep.

VERBA VOLANT, SCRIPTA MANENT.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.10.2010 18:53 (Co7).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Da odvojim post.

 

Nakon nekog vremena koristenja misa, ovako sam ga konfigurirao!

 

Pinki rest sam maknuo i stavio sam gumeni grip

Dosjed za palac sam pomakao 5 mm naprijed i jedno tri mm udaljio od tjela misa

Ostavio sam samo dva uteg u njemu od 6 (mislim)

Palm rest sam odmaka dva zuba nazad i ostavio onaj prvobitni

Namjestio sam si dpi na 1000, 1800 , 2200 i 5600. S tim da igram na 2200

 

Trenutacno sto mogu reci o misu je sljedece:

 

Po meni je jako lose projektiran pinky rest! Sama ideja je odlicna, ali izvedba je losa.  Nije mi jasno zasto su stavili uspon/pad na pocetku? Samo smeta, da toga nema bio bi odlican.

Precision aim je po meni lose napravljen, zbog toga sto moras konstantno drzati tipku! A samim tim je teze kontrolirati mis ako je u "grcu".  bolje da su napravi da ga stisnes i imas xx% brzine i onda ga stisnes ponovo i sve po starom.

Zasto? Zato sto je  VRLO tesko prilagoditi se naglom smanjenju brzine radi preciznog pogotka. Za to ti treba  sekunda dvije, a do tada je vec prosla baba sa kolacima, puno bolje sam bio uvjezban sa konstantnim dpi-om nego mjenjanjem par sekundi  prije pucanja.

Iako na velike udaljenosti ima smisla, ali ne veceg nego da je stisnes i pustis!

scroll kod palca je zabacen i teze ga je dokuciti. Moze se ali izaziva napor.

 

Mis je vrlo solidno napravljen, i tu mu se nema sta prigovoriti! Ima dosta inovativnih ideja, ali ima cudnu geometriju. I vjerovatno ce mi trebati puno da se naviknem na njega!

 

VERBA VOLANT, SCRIPTA MANENT.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.10.2010 22:09 (Co7).
15 godina
neaktivan
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
ne druzim se vise s tobom. Izdao si razera.
Jahao sam pješice.
Moj PC  
1 3 hvala 0
16 godina
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Co7 kaže...

Precision aim je po meni lose napravljen, zbog toga sto moras konstantno drzati tipku! A samim tim je teze kontrolirati mis ako je u "grcu".  bolje da su napravi da ga stisnes i imas xx% brzine i onda ga stisnes ponovo i sve po starom.

Ovo što si ti opisao nebi taj precision aim činilo ništa različitim od klasične promjene osjetljivosti na tipkama ispod scrolla. Pa poanta u toj tipki je to da radi samo dok ju držiš i da se te sekunde kada ju pustiš sve vrati na normalno.

Mislim da je to izvedeno odlično i da bi trebalo postati standard.

 

Što se tiče prilagođavanja, to ćeš brzo uloviti, meni je trebalo nešto vremena a sada me služi vrlo dobro.

 

Čitao sam puno o toj "neudobnosti" pinky resta, međutim meni je prilično udoban.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Ta neudobnost jako ovisi polozaju ruke, ako ti je ruka blizu, odnosno ako su ti prsti pod velikim kutem padaju na tipke , onda je to ok (kao da drzis jabuku). Ali ako su ti vise ispruzeni, onda smeta. Probaj izvuci rep nazada i onda malo probaj koristiti.

 

A sto se tice precision aim-a, pa cinilo bi ga posebnim to sto ide u postotcima, i ako su ga vec napravili da ga drzis, onda su mogli napraviti tipku puno meksu. 

 

Kako ti se cini polozaj scrola kkod palca? Kako bi ti se svidjelo da su stavili P-aim tipku gdje je vijak koji to sve drzi?

 

Edit: P-aim tipka bi dobro funkcionirala kada bi bila blize zglobu palca, jer mozes vecu snagu primjeniti a ne utjece na mis (kao kad ga zelis odici), ali onda je tipka "back" predaleko!

VERBA VOLANT, SCRIPTA MANENT.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2010 8:29 (Co7).
16 godina
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Pozicioniranje te tipke moglo je biti malo bolje, ali ne smeta mi.

 

Scroll mi je ok, iako moram reći da ga ne koristim puno. Ali pokušavam se naviknuti koristiti to za prebacivanje oružja jer inače scroll koristim sa kažiprstom, pa ovako nebi morao micati kažiprst sa lijeve tipke miša.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2010 8:30 (Danny_HR).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Ja sam ga namijestio da radi kao tipka 2 i 3 (up 2, down 3). Tako da mogu brzo vratiti na pusku ili na pistolj,bez da provrti sve moguce.

 

Ti vjerovatno imas vise claw tip drzanja misa? Meni ruka vise lezi na misu.

 

Vrlo je nebicno sto je mis tako "iskidan" a tako lijepo lezi u ruci. 

Jos uvijek se prilagodjava, i imam potrebu odizanja misa od podloge!? Nema smisla ali sam ga vec par puta odigao, da bih skrenuo ?! Iako ima vise dpi-a nego Deathadder.

Onda kabal je stvarno cvrst, i tvrd. I osjeti se otpor kada pridje tipkovnici, ili zidu. I vec par puta sam se uhvatio kako zakrecem zadnji kraj misa.

Velika je to promjena i u tezini i u konturama misa, kao da se ovaj naginje na lijevu stranu u odnosnu na deathadder (iako nije tako, ali tako mi zakrece zglob).

To nije minus, samo je drugacije. 

 

Igrao sam jucer malo bfbc2 i sa sniperom sam znatno losiji, ali ono znatno. A sa assault rifle sam isti ili bolji (vjerovatno zbog veceg dpi-a).

Sve u svemu sam zadovoljan misem, iako mi je za sad Deathadder drazi.

VERBA VOLANT, SCRIPTA MANENT.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2010 8:47 (Co7).
16 godina
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Stvar navike. Djelomično to prepiši težini miša. Trebati će ti neko vrijeme i onda si na konju.
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
15 godina
odjavljen
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

CO7 ti mora da imas palac velicine k.... :) vjerujem da je onda u tom slucaju malo nezgodno jer ti ne mogu sve tri tipke biti jednako dostupne.

kod mene je obrnuti slucaj.. nariktao sam si thumb rest tako da mi je sve dostupno palcem s minimalno kvrcenja istog.. ja imam tu naviku da bocne tipke pritiscem jagodicom a ne da mi palac lezi preko svih tipki pa da onda ga migoljim po njima. mozda bi mi tako bilo i bolje ali tako sam navikao i dobro mi funkcionira.

p-aim je po meni takodjer odlicno rjesen. to nije za gadjanje na blizu vec za velike udaljenosti jer onda i najmanji pokret misa u defaultnom dpi-u rezultira promasajem od ,bla bubam bez veze, cca 3 metra. to je namijenjeno za finese, tu i tamo to iskoristit jer je nemoguce non stop s tim snajpat.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Točno kao što Skank veli, ne koristi se taj p-aim stalno, to je tu da se nađe na velike udaljenosti. Meni čuda radi sa sačmom na BC2. :)
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Ok, to je istina, ali opet ako je moras stisnuti mis onda je teze :).

 

Zapravo na koliko ste vi posto stavili da se on uspori, prilikom pritiskanja istog?

VERBA VOLANT, SCRIPTA MANENT.
16 godina
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Ja držim na defaultnih 50%. Mislim da mi je to taman jer igram na 2000 dpi, pa je 1000 ko stvoreno za precizno pucanje.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2010 10:55 (Danny_HR).
14 godina
offline
Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse

Ja imam  izgleda šapu ko i Co7 i DeathAddera pa me baš zanima kako ga ide sa mišom.

 

Pls Co7 nabaci još neki osvrt za par dana je li si se naviknuo skroz nakon DeathAddera .

BE HAPPY xD : )
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.10.2010 11:03 (Joe Cooker).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
skank666 kaže...

CO7 ti mora da imas palac velicine k.... :) vjerujem da je onda u tom slucaju malo nezgodno jer ti ne mogu sve tri tipke biti jednako dostupne.

kod mene je obrnuti slucaj.. nariktao sam si thumb rest tako da mi je sve dostupno palcem s minimalno kvrcenja istog.. ja imam tu naviku da bocne tipke pritiscem jagodicom a ne da mi palac lezi preko svih tipki pa da onda ga migoljim po njima. mozda bi mi tako bilo i bolje ali tako sam navikao i dobro mi funkcionira.

p-aim je po meni takodjer odlicno rjesen. to nije za gadjanje na blizu vec za velike udaljenosti jer onda i najmanji pokret misa u defaultnom dpi-u rezultira promasajem od ,bla bubam bez veze, cca 3 metra. to je namijenjeno za finese, tu i tamo to iskoristit jer je nemoguce non stop s tim snajpat.

Lol, meni je jagodica palca (otprilike) na srednjoj tipci. mogu stisnuti sve tri, ali mi je iziskuje napor koji utjece na preciznost.

Meni je prvo bilo na 50 %, pa sam stavio na 25% a trenutacno mi je na 75%.

Sa deathadderom sam skoro svaki put napravio headshoot na 1800 dpi (odnosno vise, jer je jos i  u igri sens pomaknut sa 50 na 65).  A sad dok namjestim on pobjegne xD ili pogine od drgog, jer ja automatski ga i spotam.

VERBA VOLANT, SCRIPTA MANENT.
16 godina
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Pa onda si nisi dobro složio miš.
Jagodica bi ti trebala dodirivati precision aim sa vrhom.

Iskreno, mislim da bi trebao pomaknuti thumb rest malo iza i bilo bi ti puno ugodnije za koristiti i praktičnije ktome.
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Danny_HR kaže...
Pa onda si nisi dobro složio miš.
Jagodica bi ti trebala dodirivati precision aim sa vrhom.

Iskreno, mislim da bi trebao pomaknuti thumb rest malo iza i bilo bi ti puno ugodnije za koristiti i praktičnije ktome.

Mozda sam se krivo izrazio, ja kazem  jagodica za podrucje koje pokriva otisak prsta. Sredina otiska prsta mi je na srednjoj tipci, a vrh prsta mi je na P-aim. Ali je pretvrda da ju stisnem lagano.

VERBA VOLANT, SCRIPTA MANENT.
16 godina
offline
RE: Cyborg R.A.T. 7 Gaming Mouse
Aha, da, tak sam si i ja složio. Krivo smo se pohvatali. :)
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice