Preporuka slušalica izdvojena tema

poruka: 193
|
čitano: 59.039
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Preporuka slušalica

Trebao bih preporuke nekih slušalica do 100€, imam 2 bona koja bi htio potrošiti (city centre east - sancta domenica i Elipso) i Svijet medija. 

 

 

Vidio sam da su ove okej Sony wf-c700n, ali ako znate neke bolje/jeftinije bio bih jako zahvalan :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka slušalica

Tražim bežične slušalice s mikrofonom, namjena bi bila korištenje uz laptop za praćenje predavanja, eventualno razgovore, ponešto slušanja glazbe. E sad, nekako naginjem Logitech Zone Vibe 125 čija je cijena oko 120-130€, više zbog brand lojaltija i ekosustava, imam druge Logitech periferije u upotrebi. Jesam li dobro odabrao? Ima li boljih alternativa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Preporuka slušalica
Imas dvije teme o gejming slusalicama i slusalicama za glazbu pa gledaj tamo.
Ja sam imao prije sennheiser hd450bt i bilo mi je neudobno u njima, zamijenio ih sa soundcore in-ear nekima za 70ar evrica i preporodio se.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
offline
Preporuka slušalica

Gdje klupiti udobne jastučiće za HyperX Flight slušalice? Kupio sam neke kineske s Alija i te su katastrofa.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Preporuka slušalica
Ja sam ovdje uzeo - https://www.brainwavzaudio.com/
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
offline
Re: Preporuka slušalica
Pero Dinamit kaže...

 Hvala.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
13 godina
offline
Re: Preporuka slušalica
display name ivo kaže...

Tražim bežične slušalice s mikrofonom, namjena bi bila korištenje uz laptop za praćenje predavanja, eventualno razgovore, ponešto slušanja glazbe. E sad, nekako naginjem Logitech Zone Vibe 125 čija je cijena oko 120-130€, više zbog brand lojaltija i ekosustava, imam druge Logitech periferije u upotrebi. Jesam li dobro odabrao? Ima li boljih alternativa?

 Uzeo sam na kraju Soundcore Space One. Naručio da budem točniji. Prema svemu što sam pročitao i pogledao trebale bi biti ok za ono što meni treba. Kolega ima sličan model i kaže da su mu super.

16 godina
offline
Preporuka slušalica

Pozdrav kolege,

 

Koje biste bežične slušalice preporučili? Prioriteti su, manje više po redosledu važnosti (samim tim, ako nemate predlog koji zadovoljava sve, ok mi je i nešto što zadovoljava npr prve 3 stavke):

  • dobar mikrofon (da glas zvuči dobro i po mogućnosti da lepo izoluje moj glas od okolne buke kako bi me sagovornici što jasnije čuli kada sam u glasnom okruženju)
  • cena do 100€, po mogućnosti manje
  • baterija koja u cugu izdrži preko 2h sastanaka
  • korektan zvuk, podrška za neki bolji audio codec (da ima bilo šta bolje od SBC)
  • in ear dizajn
  • aktivni noise cancelling
  • ne preveliki lag

Dakle, nije neophodno da slušalice zadovoljavaju sve navedeno, prve stavke su bitnije od kasnijih.  Kao nekakva referenca, ranije sam imao Mi True Wireless Earphones 2 i tu su me sagovornici odlično čuli, no nisu bile in ear te su napolju bile gotovo neupotrebljive (i pokvarile su se), a trenutno imam Redmi Buds 3 Pro i tu je mikrofon tako-tako i u idealnim uslovima, a kad imam vezane sastanke, često ne izdrže.

 

Hvala!

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2024 10:52 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Preporuka slušalica
Ivan(4) kaže...

Pozdrav kolege,

 

Koje biste bežične slušalice preporučili? Prioriteti su, manje više po redosledu važnosti (samim tim, ako nemate predlog koji zadovoljava sve, ok mi je i nešto što zadovoljava npr prve 3 stavke):

  • dobar mikrofon (da glas zvuči dobro i po mogućnosti da lepo izoluje moj glas od okolne buke kako bi me sagovornici što jasnije čuli kada sam u glasnom okruženju)
  • cena do 100€, po mogućnosti manje
  • baterija koja u cugu izdrži preko 2h sastanaka
  • korektan zvuk, podrška za neki bolji audio codec (da ima bilo šta bolje od SBC)
  • in ear dizajn
  • aktivni noise cancelling
  • ne preveliki lag

Dakle, nije neophodno da slušalice zadovoljavaju sve navedeno, prve stavke su bitnije od kasnijih.  Kao nekakva referenca, ranije sam imao Mi True Wireless Earphones 2 i tu su me sagovornici odlično čuli, no nisu bile in ear te su napolju bile gotovo neupotrebljive (i pokvarile su se), a trenutno imam Redmi Buds 3 Pro i tu je mikrofon tako-tako i u idealnim uslovima, a kad imam vezane sastanke, često ne izdrže.

 

Hvala!

 imam ove vec dulje vrijeme i preporučam ih:

 

Slušalice 1MORE ComfoBuds Pro TWS

https://www.artifact-informatika.hr/proizvod/slusalice-1more-comfobuds-pro-tws-plave/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

sve sa liste zadovoljava osim naprednijeg kodeka ... ali iskreno to mi ni ne fali jer je zvuk odličan.

 

Koristim ih svakodnevno za teams sastanke, sugovornici me odlično čuju i u bučnom okruženju, ako ti je mikrofon najbitniji onda se ne moraš puno misliti.

 

postoji i novija generacija, 1More Aero, ali mislim da ne donose ništa bitno.

 

 

Imam crne i one nemaju ekvilajzer u aplikaciji, to su dodali samo za plavu varijantu, zato sam je i linkao... ako ti je to bitno

 

 

16 godina
offline
Preporuka slušalica

Ovo izgleda baš dobro! 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Preporuka slušalica

Imaš na ovoj stranici - https://www.scarbir.com/ testove raznih slušalica, te su pri samom vrhu. Ja sam se dvoumio između njih i Soundcore P3, ali sam na kraju otišao na P3 jer sam ih ulovio na akciji na njihovoj stranici.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
12 godina
offline
Preporuka slušalica

Direktna usporedba 30+ popluarnih modela 30$-300$ sa ocjenama i bez nepotrebnog glumatanja pred kamerom: 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Preporuka slušalica

Samo da javim šta sam na kraju uradio. Neke od preporučenih modela nisam uspeo da nađem lokalno (a ni iz inostranstva uz razumne troškove slanja) i na kraju sam upao u vrtlog reviewova na YouTubeu i iz njega izašao sa Sony LinkBuds S. Upravo sam imao poziv, bio sam napolju, imao vetar u lice, kolega koji je ludeo od Redmi Buds 3 Pro kaže da je zvuk bio savršen. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice