Sennheiser HD201 - Misljenja

poruka: 37
|
čitano: 21.489
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja

Evo planiram kupiti navedene slusalice, pa me zanimaju vasa misljenja. Znaci koristio bi dnevno slusalice 2-3h za gaming i muziku, ne treba mi nista posebno, nego zelim da je udobno, a i da zvuk nije prelos, tako da su mi za oko upale ove slusalice....Kupio bih u inozemstvu za nekih 130-150kn, znaci gledajte taj cjenovni rang...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja
Mislim da je u tom cjenovnom rangu sve više manje isto. Udobne su , za tu klasu najbolje.
Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Sennheiser HD201 - Misljenja
Imate li onda jos neki prijedlog ako je sve slicno?
12 godina
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja

Preporucljivo bi bilo uzet HD202 za 100kn više, za se zna da imaju odlican zvuk za taj cjenovni rang...

Bf3 id: Ask_Taylor
Moj PC  
0 1 hvala 1
15 godina
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja

Ja koristim HD202, svaka preporuka. Bolje su od 201, malo cisci zvuk i puno bolji bas (ne jaci nego cisci, nekako "atmosvericniji")

extreme life
 
1 1 hvala 1
12 godina
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja

Aha, hvala na odgovorima...Jesu bolje od njih Plantronics GameCom 367?

Moze jos par misljenja o HD201?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja

malo su krhke,moje su se raspale nakon 6 mjeseci bile

LoL NordicEU : Heineken01
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sennheiser HD201 - Misljenja
HD201? Nesvida mi se to, mislio sam za duze vrijeme kupiti...Cuo sam da su kvalitetne...Jos netko? Sennheiser hd202 ili gamecom 367?
13 godina
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja

Ako ti trebaju za igranje uzmi Gamecom 367 jer imaju mikrofon , a za glazbu i filmove uzmi Sennheiser !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Sennheiser HD201 - Misljenja
Ma mikrofon mi uopce nije bitan, nego zvuk...Oce li me moci hd201 zadivoljit ne trazim nista previse...
13 godina
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja
sLim95 kaže...

Kupio bih u inozemstvu za nekih 130-150kn, znaci gledajte taj cjenovni rang...

Za te pare nemas kaj razmisljat, uzimaj !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Sennheiser HD201 - Misljenja
Evo me opet, jos razmisljam sta da uzmem, zanima po zvuku koje su bolje slusalice sennhaiser hd201 ili gamecom 367? Znaci nije mi bitan ni mikrofon ni jesu li slusalice "gamerske" ili nisu, nego samo zvuk..
13 godina
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja

U tom slucaju mislim da su Sennheiser bolje , ipak je ta marka poznata po kvalitetnim sluskama !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Sennheiser HD201 - Misljenja
sLim95 kaže...
Evo me opet, jos razmisljam sta da uzmem, zanima po zvuku koje su bolje slusalice sennhaiser hd201 ili gamecom 367? Znaci nije mi bitan ni mikrofon ni jesu li slusalice "gamerske" ili nisu, nego samo zvuk..

jedina mana tih slušalica je što su tihe (barem meni), pa bi možda HD202 bio bolji izbor, ako ih spajaš na integriranu zvučnu.

15 godina
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja

Imam 2 komada ovih slusa, jedne su stare preko 2 godine, nikakvih problema s njima

mislim da nema bolje kupnje od njih za tu lovu

 

meni uopce nisu tihe niti je kvaliteta zvuka losa

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja

zanima me jel velika razlika u HD 201,202 i 203..znam da su hd 201 za tako malo cijenu jako dobre,pa zanima jel se isplati davat više para ili su razlike među njima male?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja

Ja imam HD 201, pitaj šta te zanima, meni su odlične.

Posebno za igre, npr. dugo vremena je za zvuk bila zadužena LG linija koja je spojena na komp, a kad sam probao sa HD 201 čuo sam zvukove koje prije nisam :D
Jako čist zvuk imaju a i jak bass. 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet {http://megayoutubeviews.com/register-form.php?r=15961}
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja

Jak bas {#}{#}

 

Nahvalio si ih malo previše.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja

igram samo FIFA-u i FM tak da za igre nisu bitne :D.slušam sve vrste EDM,al naviše trance i electro/house,tak da mi je bas bitan.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.6.2012 21:36 (joehrv).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja

Prije nekoliko godina kupio sam HD 201 slušalice, jer su mi trebale još jedne uz Grado koje koristim svakodnevno, ali da budu zatvorenog tipa.
Niska cijena i dobre recenzije su im išle u prilog, no svojim primjerkom nisam bio zadovoljan.
Na jednoj slušalici rezonirala je plastika na određenim frekvencijama i nekoliko puta sam ih otvarao da vidim u čemu je stvar. Ništa nije bilo odspojeno ili krivo sjedilo, pa sam problem na kraju riješio tako da sam lemilicom rastalio plastiku na svim spojevima.
Vjerojatno bi mi bilo lakše da sam ih zamijenio u dućanu, ali ne sjećam se u čemu je bio problem (ili sam izgubio račun, ili ih nisam često koristio dok im jamstvo nije isteklo).
Ispada da marka nije jamstvo dobre završne obrade, a vjerojatno ne pomaže ni što su među najjeftinijima. Loše osobno iskustvo, i za mene slaba preporuka za neke bolje od iste firme.
Prije mnogo godina sam radio kao tonski tehničar i preferirao sam Sennheiserove mikrofone, a AKG-ove slušalice.  

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sennheiser HD201 - Misljenja
HR_The_Butcher kaže...

Prije nekoliko godina kupio sam HD 201 slušalice, jer su mi trebale još jedne uz Grado koje koristim svakodnevno, ali da budu zatvorenog tipa.
Niska cijena i dobre recenzije su im išle u prilog, no svojim primjerkom nisam bio zadovoljan.
Na jednoj slušalici rezonirala je plastika na određenim frekvencijama i nekoliko puta sam ih otvarao da vidim u čemu je stvar. Ništa nije bilo odspojeno ili krivo sjedilo, pa sam problem na kraju riješio tako da sam lemilicom rastalio plastiku na svim spojevima.
Vjerojatno bi mi bilo lakše da sam ih zamijenio u dućanu, ali ne sjećam se u čemu je bio problem (ili sam izgubio račun, ili ih nisam često koristio dok im jamstvo nije isteklo).
Ispada da marka nije jamstvo dobre završne obrade, a vjerojatno ne pomaže ni što su među najjeftinijima. Loše osobno iskustvo, i za mene slaba preporuka za neke bolje od iste firme.
Prije mnogo godina sam radio kao tonski tehničar i preferirao sam Sennheiserove mikrofone, a AKG-ove slušalice.  

Moje HD 201 već jedno sedam godina uredno obavljaju posao. Ako za neke slušalice mogu reći da su nepoderive, onda su to definitivno HD 201. :) U principu, kad sam ih uzimao, imao sam na umu da mi ne bude žao ako se pokvare u lošim uvjetima jer su relativno jeftine. Ali stvarno su izdržale svakakve uvjete i još uvijek uredno rade. I ne razumijem kad netko spomene kvalitetu zvuka kao manu ovih slušalica. Koliko para, toliko muzike. Za svoju cijenu su sigurno dosta bolje od ostatka konkurencije u ovom cjenovnom rangu. Ja ih mogu samo preporučiti ako nekome ne smeta zatvoreni tip slušalica.

15 godina
offline
Re: Sennheiser HD201 - Misljenja
joehrv kaže...

igram samo FIFA-u i FM tak da za igre nisu bitne :D.slušam sve vrste EDM,al naviše trance i electro/house,tak da mi je bas bitan.

Najbolje ti je da odeš u trgovinu i isprobaš slušalice na licu mjesta. Ja sam otišao u trgovinu Nove boje zvuka, zamolio prodavača da mi otvori slušalice, poslušao sam ih, svidjele su mi se (pogotovo za 200kn) i kupio sam ih. Ugl. sve slušalice koje su u kutiji možeš poslušat, a one koje su plastificirane tj. koje se nemogu ponovo zatvoriti njih nemožeš.

16 godina
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja

Imam ih već neko vrijeme, par mjeseci, zamijenile su HD212 Pro, jer nisam više pri lovi kao nekad :) no ne mogu reći da su odlične. Srednji i visoki su dobri, no bas je flah. Jednostavno ga - fali. Obzirom da sam ih dobio, a ne kupio, ne žalim se, također razumijem da su mnogima one skok sa šit in-ear slušalica od 50 kuna koje jednostavno ne zvuče dobro, pa ispada da su fantastične. Nisu loše, no nisu ni bog-zna-kaj. Nemojte puno očekivati od njih.

No trees were killed in the creation of this post. However, a large number of electrons were seriously inconvenienced.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja

Nevjerojatno je nezahvalno pitati širi krug ljudi da li neke slušalice imaju dobar zvuk. Nekima slušalice od parsto kuna zvuče loše (jer su navikli na prave studijske slušalice) a nekima slušalice od 150 kn zvuče odlično (jer su, kao što je kolega već spomenuo navikli na in ear sluške od 50 kn). Prije nekog vremena sam i ja sličnu muku mučio u ovoj temi. Je.beno je to i teško je izvući pametne zaključke...

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sennheiser HD201 - Misljenja
Friday kaže...

Nevjerojatno je nezahvalno pitati širi krug ljudi da li neke slušalice imaju dobar zvuk. Nekima slušalice od parsto kuna zvuče loše (jer su navikli na prave studijske slušalice) a nekima slušalice od 150 kn zvuče odlično (jer su, kao što je kolega već spomenuo navikli na in ear sluške od 50 kn). Prije nekog vremena sam i ja sličnu muku mučio u ovoj temi. Je.beno je to i teško je izvući pametne zaključke...

Slažem se - nije uzalud zlatno pravilo da sve od audio opreme (odnosno sve što je nekome bitno) treba poslušati. Percepcija zvuka ima značajnu subjektivnu dimenziju i to je jednostavno to.

 

Ljudi se također zaebu, čitajući recenzije za neke budget slušalice, kada ne uzmu u obzir da ocjene često ovise o cijeni - da neke slušalice zvuče odlično ALI s obzirom na činjenicu da dođu npr 100kn.

 

 

Tread softly because you tread on my dreams.
14 godina
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja

Teško ćeš naći bolje i udobnije slušalice za te novce.Ja ih imam već 2 godine i ne namjeravam ih mjenjati.Na laptopu mi zbog slabog integriranog zvuka-Realtek HD Audio pomaže DFX Audio Enhancer.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja

hvala ljudi na mišljenjima...vjerojatno ću ih kupit, jedino ak mi neko donira 1000 kn da kupim neke bolje :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Sennheiser HD201 - Misljenja
joehrv kaže...

hvala ljudi na mišljenjima...vjerojatno ću ih kupit, jedino ak mi neko donira 1000 kn da kupim neke bolje :D

 

Ja ću, evo sjeo mi je povrat poreza...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja
I ja imam samo rijeci hvale za hd201, bolje od svih koje sam cuo za 250kn, solidnog dizajna i izgledaju izdržljivo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sennheiser HD201 - Misljenja

evo ja danas kupio nisam uopće znao da ima tema na bugu---nego kako mogu malo još boostat sound...malo mi je tiho kad spojim na komp(intergriranu zvučnu)

 

al inace ovako slušalice su mi zakon i sound mi je super...za tu cijenu naravno

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2013 16:48 (rjanko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice