Bnet - iskustva općenito ? izdvojena tema

poruka: 4.148
|
čitano: 1.678.506
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
online
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Eld kaže...

 Evo kod mene je manje vise stalno ovako:

 

stipest kaže...

Ja imam 120/15, tehnicolor TC 7200 i non-stop mi je ovako:
http://i64.tinypic.com/200d73d.jpg

 

PzKpfw kaže...

Ekipo, evo i mog doprinosa:

Imadem 120/15

 Zadovoljan sam sa B.netom, ali ak' Vam performanse mreže nisu na nivou za koji plaćate, nazovite tehničku službu.

Najte nikome dat' da Vas zavlači kao državni sistem radništvo Uljanika.

 

 

 

UPDATE: U petak prosao sito i resheto helpdeska; isprobali reset i upgrade modema, naravno nije pomoglo Razisli se uz proslijediti cemo vasu prijavu tehnicarima. Danas reda radi zovem i pitam koji je status prijave? "Koje prijave?" Uglavnom, ponovno trazio tehnicara, dolazi navodno sutra; bookiralo mu termin.

 

Osim toga, stanje redovno :/

 

https://prnt.sc/kmljnp

https://prnt.sc/kmpoqe

 

Šok, nevjerica; mjerio upravo sad, ipak minimalni pomak

 

http://prntscr.com/knwfuu

 

 

 

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
8 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Pozdrav,

 

postoji li mogučnost gledanja bnet-a na 2 TV bez da se unajmi drugi digitalni prijemnik? Sada na jednom tv-u imam preko digitalnog, a na drugom preko analognog signala. problem je sto ligu prvaka nemogu gledati preko analognog pa zelim vidjeti postoji li mogučnost to napraviti. nije mi bitno da imam odvojeni daljinski pa da gledam na svakom tv različiti program. Želim dok je LP da na oba TV bude ista slika. TV su u međusobno udaljenim sobama tako da hdmi splitter ne dolazi u obzir

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
Hvala. Ovo mi je dovoljno. To samo dokazuje ono šta je cijelo vrijeme govorim. Nije Ubee uopće bolji router od Tehnicolora, nego samo podržava dual band. Brzine su iste i na 2,4 Ghz i na 5 Ghz mreži kod oba.

 

Nisu, Technicolor 2.4 kod mene max 35mbit....Ubee 2.4 75mbit

Ista pozicija, ista šifra, isti naziv mreže...

14 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
To je već zanimljiv podatak.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Pozdrav svima.Imam Bnet 2D paket (internet 30Mb/s i telefon, koaksijalnim kabelom kroz zid vrata do utičnice).Pošto mi ističe ovaj mjesec ugovor,uzeo bih 3D paket sa sportskim programima(svi Sportklubovi u HD i taj famozni Planetsport da mogu gledati Ligu prvaka.E sad,pitanje;pošto živim kod Dinamovog stadiona,kad streamam utakmicu wi-fi s recimo BT sporta na android telefon ili laptop,prvo čujem ljude kako zaurlaju kad netko zabije gol,a ja onda to vidim tek recimo nakon 30,40-tak sekundi.Pitanje;kada bi uzeo taj paket od Bneta,i gledao utakmicu,da li bi mogao gleati u realnom vremenu,dakle 3-4 sekunde zakašnjenja signala,kao da gledam sa zemaljskom antenom utakmicu na HRT-u(riblja kost) ili bi isto bilo toliko kašnjenja signala,ako ne i više(minuta,minuta i pol kad gledam IPTV žično iz rutera(Technicolor 7200) u tv?Pitanje br.2;kome da se obratim za potpisivanje novog ugovora,da li da odem u njihovu poslovnicu,ili da dogovaram mailom ili preko telefona,što je bolje?Unaprijed hvala na odgovorima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
dovla79 kaže...

Pozdrav svima.Imam Bnet 2D paket (internet 30Mb/s i telefon, koaksijalnim kabelom kroz zid vrata do utičnice).Pošto mi ističe ovaj mjesec ugovor,uzeo bih 3D paket sa sportskim programima(svi Sportklubovi u HD i taj famozni Planetsport da mogu gledati Ligu prvaka.E sad,pitanje;pošto živim kod Dinamovog stadiona,kad streamam utakmicu wi-fi s recimo BT sporta na android telefon ili laptop,prvo čujem ljude kako zaurlaju kad netko zabije gol,a ja onda to vidim tek recimo nakon 30,40-tak sekundi.Pitanje;kada bi uzeo taj paket od Bneta,i gledao utakmicu,da li bi mogao gleati u realnom vremenu,dakle 3-4 sekunde zakašnjenja signala,kao da gledam sa zemaljskom antenom utakmicu na HRT-u(riblja kost) ili bi isto bilo toliko kašnjenja signala,ako ne i više(minuta,minuta i pol kad gledam IPTV žično iz rutera(Technicolor 7200) u tv?Pitanje br.2;kome da se obratim za potpisivanje novog ugovora,da li da odem u njihovu poslovnicu,ili da dogovaram mailom ili preko telefona,što je bolje?Unaprijed hvala na odgovorima.

 Poslušaj ti mene fino naruči Bnet prodajnog predstavnika doma u vrijeme kad tebi najviše odgovara i kod njeg ćeš u pregovorima dobit 50% 12 mjeseci manji ugovor drugih 12 puna cijena ja mislm da ti je tako najbolje probaj pitat i na 24mj 50% ako prođe prođe ništa te nekošta evo ti link di se naručuje prodajni od Bnet-a:

 

http://www.bnet.hr/podrska/naruci_b_net_prodajnog_predstavnika

 

p.s slika ti preko koaksijalnog kabla  skoro nikako nekasni u utakmicama odnosno 1-2sec. možda  a možda niti toliko skoro kao da si na stadionu, nebrigaj to je isto skoro kao sa riblje kosti.

Napad je najbolja obrana :)
12 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Hvala na odgovoru.Bio u Vipu,rekao da mi istice ugovor i da hocu 3d paket sve Sportklubove i Ligu prvaka i covjek mrtvo hladno kaze 295 kn brzina 50-70.Ja kazem njemu da sam stari korisnik i da zelim neki popust na to,veli on da nemre on tu dat popust.Ja kazem da sam to mogao sve sto mi je rekao na njihovim stranicama i to doma,a ne dolazit u centar grada.Uzaludno potrosenih 8kn za tram.kartu i i sat i pol vremena.Eto,jos ce me "nagradit"sa povecanjem pretplate kad istekne ugovor,10kn vise.Super.Bravo VIP.Poslusat cu tvoj savjet i narucit prodajnog savjetnika,pa bumo vidjeli sto ce bit od svega toga.Hvala jos jednom.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

3D paket ti je minimum 199 kn (akcija bila ne znam ima li je još, inaće je 239 kn), Sport Klubove HD ti je sada najbolje uzeti u proširenom šaketu za 35 kn ( + dosta programa i čak 30 u HD-u). Planet Sport ti je 49 kn( tu nema nkakvog popusta). Međutim imaš sada akciju na VIP 3D paket od 6 mjeseci bez pretplate. Pogledaj to, jer to ispadne 1200 - 1400 kn uštede . http://www.vipnet.hr/liga-prvaka

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2018 14:15 (stipest).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Hvala Stipe na linku.Tip mi u VIP-u na Iblerovom trgu izračunao 295kn sa proširenim paketom i Planetsportom.I još ako hoću veću brzinu do150Mb/s još 15 kn.OK,spreman sam platit takvu cijenu,al daj barem neki popust koji je više od dvije godine korisnik.Al me smeta to što se pravi grbav i ništa ne spominje za popust od ovih 6mj. i uz to kaže da on tu ne može ništa napravit oko toga.Pa koga onda da tražim popust,ljude iz Iskona što su preko ceste,10m dalje?Ak mi zaposlenici VIP-a ne mogu pomoć oko toga,tko onda može?Em stavljaju Planetsport posebno kao paket,ajd dobro,al onda brate smanji cijenu barem malo,al ne,moraš kupit prošireni i Planetsport da bi gledao sport kako treba.Ciganija.Oprostite ako sam ovom riječi nekog uvrijedio,ali to me jako ljuti.Naručio sam prodajnog predstavnika za sutra,valjda će se javit da porazgovaramo ko ljudi i dogovorimo neki popust.

8 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
dovla79 kaže...

Hvala Stipe na linku.Tip mi u VIP-u na Iblerovom trgu izračunao 295kn sa proširenim paketom i Planetsportom.I još ako hoću veću brzinu do150Mb/s još 15 kn.OK,spreman sam platit takvu cijenu,al daj barem neki popust koji je više od dvije godine korisnik.Al me smeta to što se pravi grbav i ništa ne spominje za popust od ovih 6mj. i uz to kaže da on tu ne može ništa napravit oko toga.Pa koga onda da tražim popust,ljude iz Iskona što su preko ceste,10m dalje?Ak mi zaposlenici VIP-a ne mogu pomoć oko toga,tko onda može?Em stavljaju Planetsport posebno kao paket,ajd dobro,al onda brate smanji cijenu barem malo,al ne,moraš kupit prošireni i Planetsport da bi gledao sport kako treba.Ciganija.Oprostite ako sam ovom riječi nekog uvrijedio,ali to me jako ljuti.Naručio sam prodajnog predstavnika za sutra,valjda će se javit da porazgovaramo ko ljudi i dogovorimo neki popust.

 Ma ja najbolje ti je tako! Nisam neki dobar matematičar al zar nebi  bio bolji popust uzet ovo šta ja kažem da se može sa prodajnim dogovorit minimalno 12mjeseci 50% manji ugovor na sve onda drugih 12 puna cijena.Ili je ipak bolje uzet ovo šta stipest kaže prvih 6 mjeseci ništa plaćat a kasnije sve po punoj cijeni? Ajmo matematičari računajte :)

Iako moj ti je savjet da pokušaš prodajnog cimnuti da ti da popust na 24 mjeseca od 50%. Rekneš da si kratak sa lovom i da ti drugi nude puno niže.

Meni to nisu htjeli tako dati zato sam i otišao na max3 za 209kn i uzeo sve arene i sk za 15kn i prošireni za 5kn.

Al nakon dvije godine postoji mogučnost da opet zovnem bnet prodajnog da vidim šta nude ako bi prešao sa t-coma nazad k njima xD

Napad je najbolja obrana :)
14 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

6 mjeseci bez pretplate 219,00 kn x 6 = 1314,00 kn uštede ili u 24 mjeseca plačeno 3942,00 kn što mjesečno ispada 164,25 kn. Po meni za 3D paket više nego povoljno. Napominjem da se ovo odnosi samo na 3D paket, a ne na dodatne pakete( prošireni, HD,Planet Sport ...) . Oni se plačaju po regularnoj cijeni i plačaju se i prvih 6 mjeseci.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2018 17:52 (stipest).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
dovla79 kaže...

Pozdrav svima.Imam Bnet 2D paket (internet 30Mb/s i telefon, koaksijalnim kabelom kroz zid vrata do utičnice).Pošto mi ističe ovaj mjesec ugovor,uzeo bih 3D paket sa sportskim programima(svi Sportklubovi u HD i taj famozni Planetsport da mogu gledati Ligu prvaka.E sad,pitanje;pošto živim kod Dinamovog stadiona,kad streamam utakmicu wi-fi s recimo BT sporta na android telefon ili laptop,prvo čujem ljude kako zaurlaju kad netko zabije gol,a ja onda to vidim tek recimo nakon 30,40-tak sekundi.Pitanje;kada bi uzeo taj paket od Bneta,i gledao utakmicu,da li bi mogao gleati u realnom vremenu,dakle 3-4 sekunde zakašnjenja signala,kao da gledam sa zemaljskom antenom utakmicu na HRT-u(riblja kost) ili bi isto bilo toliko kašnjenja signala,ako ne i više(minuta,minuta i pol kad gledam IPTV žično iz rutera(Technicolor 7200) u tv?Pitanje br.2;kome da se obratim za potpisivanje novog ugovora,da li da odem u njihovu poslovnicu,ili da dogovaram mailom ili preko telefona,što je bolje?Unaprijed hvala na odgovorima.

 

Što se delaya tiče, bojim se da tu nema pomoći kad se radi o IPTV-u, delay jednostavno mora postojati, ali ti sigurno neće biti minuta nego par sekundi. Kad gledaš BT sport pretpostavljam da streamaš negdje s neta, a ti web streamovi uvijek kasne minutu-dvije. IPTV nema tako drastičan delay, ali ga ima i tehnički je nemoguće izvesti da nema delay u odnosu na real time događanja.

8 godina
protjeran
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Bnet preko coaxa nije IPTV.

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Ok, ali i dalje ima delay, ne?
8 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Q-Tip kaže...
Ok, ali i dalje ima delay, ne?

 Ima da, al zanemariv i trunkicu bolji nego na maxtv koji je punokrvni iptv Bnet je najbliže zemaljskoj anteni kad hvataš neki program znači minimalno kašnjenje ovo šta kažeš 1-2 sec.  dok je to na maxtv možda 3-5.sec svakako je coax u prednosti. A iptv liste imam ili sam neke imao ovo bolje tipa Reddevils ili tvviet malo ovi bolji fhd naštimani kanali nekasne više ko prije 1min do 1,5min sad su to neki sveli unutar 30-50 sec što je prihvatljivo za liste.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2018 19:04 (Seki001).
9 godina
online
Re: Bnet - iskustva općenito ?
krtola kaže...

TV su u međusobno udaljenim sobama tako da hdmi splitter ne dolazi u obzir

Kako bi ti drugacije? :)  Razdijeli signal iza stba i trebalo bi radit.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2018 20:51 (sandokan111).
10 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Neznam što ste zapeli za to kašnjenje...pa da je i preko 10min. nebitno mi je .. zavalim se u trosjed i odgledam.

14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
AF139 kaže...

Neznam što ste zapeli za to kašnjenje...pa da je i preko 10min. nebitno mi je .. zavalim se u trosjed i odgledam.

 Problem je kad ekipa u uličnom kafiću viče gol 2 minuta prije nego ga ti vidiš na TV-u.

8 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
AF139 kaže...

Neznam što ste zapeli za to kašnjenje...pa da je i preko 10min. nebitno mi je .. zavalim se u trosjed i odgledam.

 Problem je kad ekipa u uličnom kafiću viče gol 2 minuta prije nego ga ti vidiš na TV-u.

 Zato ja kad doma gledam npr.preko iptv listi stavim wireless sennheiser rs 175 na glavu pojačam na najjače pa ti moj bralo sad viči okolo kolko god hoćeš kad padne gol prije kod tebe nego kod mene, ja to nečujem.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2018 8:27 (Seki001).
14 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Problem je kad dođe ekipa na utakmicu.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Još da i smanje to kablovinje...

 

Meni je router u hodniku i sad kad bi još htel TV moram razvlačiti koaksijalac. UTP je već razvučen godinama dok je bio HT tj. Iskon. Sad mi ne pada na pamet dodatno razvlačiti koaksijalac :D

 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Onda ima rješenje i za to do daske puknem tv surround system i onda nemoram čut ni njih kad gol padne 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2018 12:04 (Seki001).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
spiderhr kaže...

Još da i smanje to kablovinje...

 

Meni je router u hodniku i sad kad bi još htel TV moram razvlačiti koaksijalac. UTP je već razvučen godinama dok je bio HT tj. Iskon. Sad mi ne pada na pamet dodatno razvlačiti koaksijalac :D

 Strašno, bolje da ti vrtaju koljena bušilicom nego da provučeš još jedan kabel od 5mm...

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...

 Problem je kad ekipa u uličnom kafiću viče gol 2 minuta prije nego ga ti vidiš na TV-u.

 Tocno to me ljuti, ekipa branitelja vani u lokalnom kaficu digne galamu a ja to tek vidim sa zakasnjenjem.

14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
JozoBozo121 kaže...
spiderhr kaže...

Još da i smanje to kablovinje...

 

Meni je router u hodniku i sad kad bi još htel TV moram razvlačiti koaksijalac. UTP je već razvučen godinama dok je bio HT tj. Iskon. Sad mi ne pada na pamet dodatno razvlačiti koaksijalac :D

 Strašno, bolje da ti vrtaju koljena bušilicom nego da provučeš još jedan kabel od 5mm...

 Pa čuj... Jel imaš iskustva kako je to kad ti bušilicom vrtaju nogu i onda stave 4 šipke koje ti fiksiraju nogu? Vjerujem da ne znaš ali zato imam iskustva s time.

 

Kaj se kablovinja tiče, sad bi morao i micati sve ormare kuda ide UTP kabel a to mi se ne da. Još bolje barem neću buljiti previše u ekran nego ću se posvetiti knjigama, stripovima u to vrijeme kad sam doma :)

10 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...

 Problem je kad ekipa u uličnom kafiću viče gol 2 minuta prije nego ga ti vidiš na TV-u.

  Ma ako nekad i uspijem čuti tako nešto to je super jer se pripremim da bolje propratim a da se ne desi da livam piće, sjeckam mezu ili se zapričamo u društvu..

16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...

6 mjeseci bez pretplate 219,00 kn x 6 = 1314,00 kn uštede ili u 24 mjeseca plačeno 3942,00 kn što mjesečno ispada 164,25 kn. Po meni za 3D paket više nego povoljno. Napominjem da se ovo odnosi samo na 3D paket, a ne na dodatne pakete( prošireni, HD,Planet Sport ...) . Oni se plačaju po regularnoj cijeni i plačaju se i prvih 6 mjeseci.

 Kako je VIp 10 kn skuplji? :)

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2018 16:48 (Ziga).
14 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Ne znam. Trebaš pitat njih. Možda zbog mogučnosti dodatnog popusta uz mobilni telefon koji VIP ima, a B-net nema.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Zovem SZK....

 

Ja: istječe mi ugovor 13.9... uzeo bih produljenje uz ovu novu akciju

bnet: to je samo za nove korisnike

Ja: može li se ikako napraviti pogodnost?

bnet: žao nam je

 

pušite ku*ac!

 

sad moram čeka da mi istekne ugovor da napravim raskid pa da zasnujem novi pretplatnički odnos...ako akcija još bude trajlaa

 

 

 

 

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Ziga kaže...

Zovem SZK....

 

Ja: istječe mi ugovor 13.9... uzeo bih produljenje uz ovu novu akciju

bnet: to je samo za nove korisnike

Ja: može li se ikako napraviti pogodnost?

bnet: žao nam je

 

pušite ku*ac!

 

sad moram čeka da mi istekne ugovor da napravim raskid pa da zasnujem novi pretplatnički odnos...ako akcija još bude trajlaa

 

 

 

 

 Bravo! Samo oštro  tako kako si ti sa njima telefonski ja sam i uživo sa njihovim prodajnim kod sebe doma kad me htio magaretom napravit.

Najbolje zapamti kad ti kažem kad im podneseš zahtjev za raskid tek onda ti nude razne te akcije i popuste preko save deska.Iako sam ja tražio 50% na 24mj koje eto daju samo kao ajmo reć novim korisnicima gdje je tek provućena Bnet ili vip mreža.Onda sam ih skroz odjebo i ošao na t-com.

Tako ću i sa ovim za dvije godine nebudu li htjet produžit po ovim uvjetima otprdit isto.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2018 16:50 (Seki001).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice