Optima telekom internet izdvojena tema

poruka: 3.235
|
čitano: 1.286.966
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Optima telekom internet
MacTheBig kaže...

kako IP adrese mogu utjecati na ping, nek netko malo stručniji objasni nama laicima?!

 Ocito te adrese idu drugim rutama.

PC - stručnjak kaže...
Tasko je reci... Sve se pomno planira, ali ljudi su zeljnji velikih brzina. A za neke stvari treba vremena da se naprave.

 Vjerojatno su malo pritisnuti bili i s konkurencijom gdje je bnet digo brzine na 120. Mrezna oprema na razini isp-a je jako skupa, a nije se valjda planiralo toliko ulaganja koliko je bilo potrebno pa se sad malo krpaju.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
PC - stručnjak kaže...
Problem je sa DT linkovima, tocnije sa HT interkonekcijama.

PE routeri i core switchevi su postali pre slabi.
Krenilo se je u nadogradnju HT agregacija i inter konekcija jos puuno prije dok je vrsna opterecenost bila oko 70%.
Ali ne moze se sva optema od huaweia dobit ekstra brzo, pa onda nije se ocekivo toliki rapidni skok prometa.
Itd.
A treba se kompletno topologija HT mreze preradit.
Od dosadašnjih prstenova, sve ide u zvijezdu sa novim MPLS cvoristima.

Ugl. neocekivano su se desili problemi.
Koje za sta kriv.
Tasko je reci... Sve se pomno planira, ali ljudi su zeljnji velikih brzina. A za neke stvari treba vremena da se naprave.

 Jel to onda znaci da i ekipa na T-Comu ima iste probleme?

HAKOSUKA
9 godina
offline
Re: Optima telekom internet
Bacelj kaže...

Jel to onda znaci da i ekipa na T-Comu ima iste probleme?

 Ja nemam, ili barem nisam primjetio nista.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Ovisi kako koje podrucje.
Ali uglavno i htovci imaju.
U zadnje vrijeme je bilo slucajeva di se paketi gube, ping preko 1000.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
offline
Re: Optima telekom internet
MacTheBig kaže...

Prije nekoliko minuta napravio sam reset routera par puta. 

Kad bi dobio IP adresu koja počinje sa 185. i sa 89. problem je i dalje tu. Trenutno sam nekim čudom dobio IP adresu koja počinje sa 5. i nemam apsolutno nikakvih problema.

 

 Ovo kod mene ne drži vodu... jučer sam bio na 180. i nešto, imao sam veći ping ali sam mogao igrati bf1 bez problema... sad sam isto sa adresom na .5 pa mi je brzina pala za 20 Mbits!

14 godina
offline
Optima telekom internet

Nikada nisam imao problema s pingom kod t-coma, a koristim ga od vremena ISDN-a. 

Druga stvar je problem s brzinama, ali ping je uvijek bio ok....ništa posebno, ali ok. 

Kako sam se preselio, dostupan mi je opet samo t-com, Optima, Tele2 i Pro Ping. 

Prvo sam mislio uzeti Tele2, sada čitam kako ljudi imaju problema s pucanjem veza i sl. pa sam došao do ove teme...tu sada vidim ove probleme s pingom, Steamom i sl. 

Nadam se da neću morati opet na t-com, spora je veza, ali je stabilna. 

U slučaju da se odlučim za Optimu, na što paziti? Imaju li kakva ograničenja kod flata? Jesu im brzine ok?

Kada upišem svoju adresu ispada da imam dostupan paket od max 60 Mbps i s brzinom koja je minimalno 14 Mbps (trebam net i TV). Iz vašega iskustva, znate li okvirno što mogu očekivati tj. drže li se bar te minimalne brzine?

Ili da opet uzmem t-com....ili se kockati s Tele2...uvijek sam u području gdje nemam baš neki odabir (Virovitica). 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Provjeri, ali u virovitici je vip povuko u suradnji sa pro-pingom puuuno optike.
Mozda ti je dostupna VIP optika ili mozda bude uskoro.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
offline
Re: Optima telekom internet
PC - stručnjak kaže...
Provjeri, ali u virovitici je vip povuko u suradnji sa pro-pingom puuuno optike.
Mozda ti je dostupna VIP optika ili mozda bude uskoro.

 Da, na žalost ništa od toga na mojoj lokaciji, a već tjedan dana smo bez neta i već smo svi ludi.

To je razlog zašto trebamo što prije naći neko riješenje pošto ovako više ne ide, a i treba nam za posao pa je malo hitno. 

Znači izbor je vrlo malo tj. Optima, t-com ili Tele2....u svakoj opciji moramo uzeti ugovor pa moram naći što prije neko najmanje zlo. 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
12 godina
offline
Optima telekom internet

Da se uključim...

Od kad je Optima kupila H1 telekom sve mi je otišlo u kurac. Zadnjih 4mj puca veza na najjaće. Bili serviseri 3 puta, 4 put ovaj od T-coma. Promjenili čak i kutiju na stupu ali i dalje isto sranje. 

Raskinuli su mi papčinski ugovor (zadnja 4mj nisam htio platit ništa jer usluga nije radila). Poslali mi ovrhu i platio 1200kn. Žalio sam se i čekam njihov odgovor. Čekam već negdje 14 dana. Jučer zvao da se malo ubrzaju jer idem prema Hakomu.

Rekao sam im da mi nije problem platit i taj zadnji račun do kad su raskinuli ugovor ali da ne mislim plačat još 4 računa (ugovor je trebao trajat do 4mj/2018). Čekam odgovor i ako će zahtjevat da platim 4mj penala, odmah ide žalba prema Hakomu i protutužba da mi vrate 4 uplate za 4mj kad usluga nije radila.

 

U svakom slučaju Optimu kao i H1 izbjegavajte. Sva sreća imam drugu liniju Iskon - on za sad ok radi i s njima nisam ugovorno vezan.

 

E da radi se o Zagrebu - Dubrava. U Dubravi izbjegavajte navedene operatere.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.1.2018 10:11 (R36).
 
4 0 hvala 2
15 godina
offline
Optima telekom internet

T com je monopolist i može radit što ga volja. Stoga razina usluge će se samo srozati. Jer je izbor toliko sužen da ga niti nema.

Sve ostalo su dječje priče.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Optima telekom internet
R36 kaže...

Da se uključim...

Od kad je Optima kupila H1 telekom sve mi je otišlo u kurac. Zadnjih 4mj puca veza na najjaće. Bili serviseri 3 puta, 4 put ovaj od T-coma. Promjenili čak i kutiju na stupu ali i dalje isto sranje. 

Raskinuli su mi papčinski ugovor (zadnja 4mj nisam htio platit ništa jer usluga nije radila). Poslali mi ovrhu i platio 1200kn. Žalio sam se i čekam njihov odgovor. Čekam već negdje 14 dana. Jučer zvao da se malo ubrzaju jer idem prema Hakomu.

Rekao sam im da mi nije problem platit i taj zadnji račun do kad su raskinuli ugovor ali da ne mislim plačat još 4 računa (ugovor je trebao trajat do 4mj/2018). Čekam odgovor i ako će zahtjevat da platim 4mj penala, odmah ide žalba prema Hakomu i protutužba da mi vrate 4 uplate za 4mj kad usluga nije radila.

 

U svakom slučaju Optimu kao i H1 izbjegavajte. Sva sreća imam drugu liniju Iskon - on za sad ok radi i s njima nisam ugovorno vezan.

 

E da radi se o Zagrebu - Dubrava. U Dubravi izbjegavajte navedene operatere.

 Slična situacija i kod mene. Dok je bio H1 bilo je ok, otkad je Optima preuzela sve gore. 

Po mjerenju brzine download 3.14 a upload 0.02. Zvao službu za korisnike kažu nešto su radili al opet ništa od tog. 

Koliko sam čitao u uvjetima korištenja min brzina je 3.5 mbps u downloadu što ja trenutačno nemam.

Problem je što smo pod ugovorom jos godinu i pol.

U 21 stoljeću s takvim brzinama interneta katastrofa. 

Lokacija : Gospić

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.1.2018 12:15 (Qvezbra).
12 godina
offline
Re: Optima telekom internet
Qvezbra kaže...
R36 kaže...

Da se uključim...

Od kad je Optima kupila H1 telekom sve mi je otišlo u kurac. Zadnjih 4mj puca veza na najjaće. Bili serviseri 3 puta, 4 put ovaj od T-coma. Promjenili čak i kutiju na stupu ali i dalje isto sranje. 

Raskinuli su mi papčinski ugovor (zadnja 4mj nisam htio platit ništa jer usluga nije radila). Poslali mi ovrhu i platio 1200kn. Žalio sam se i čekam njihov odgovor. Čekam već negdje 14 dana. Jučer zvao da se malo ubrzaju jer idem prema Hakomu.

Rekao sam im da mi nije problem platit i taj zadnji račun do kad su raskinuli ugovor ali da ne mislim plačat još 4 računa (ugovor je trebao trajat do 4mj/2018). Čekam odgovor i ako će zahtjevat da platim 4mj penala, odmah ide žalba prema Hakomu i protutužba da mi vrate 4 uplate za 4mj kad usluga nije radila.

 

U svakom slučaju Optimu kao i H1 izbjegavajte. Sva sreća imam drugu liniju Iskon - on za sad ok radi i s njima nisam ugovorno vezan.

 

E da radi se o Zagrebu - Dubrava. U Dubravi izbjegavajte navedene operatere.

 Slična situacija i kod mene. Dok je bio H1 bilo je ok, otkad je Optima preuzela sve gore. 

Po mjerenju brzine download 3.14 a upload 0.02. Zvao službu za korisnike kažu nešto su radili al opet ništa od tog. 

Koliko sam čitao u uvjetima korištenja min brzina je 3.5 mbps u downloadu što ja trenutačno nemam.

Problem je što smo pod ugovorom jos godinu i pol.

U 21 stoljeću s takvim brzinama interneta katastrofa. 

Lokacija : Gospić

 Gle budi im dosadan i prijavljuj kvar...reci da ti puca mreža čim kreneš nešto skidat.

Njihov serviser max smije doći 2 puta, onda 3 put moraju preko T-coma rješavat. Ako ne riješe i ako ti je usluga u banani trebao bi dobit raskid ugovora., samo pazi da ne bi dobio kao i ja s penalima. Samo nisu znali da su krivog našli zajebavat.

Poslao im prigovor - već 15 dana nema odgovora, prije 2 dana zvao da se požure i čekam sad sljedeći tjedan da ima kažem da im je istekao zakonski rok od 15 dana na odgovor i da šaljem drugostupanjski prigovor povjerenstvu za reklamacije H1 telekom. Moraju dati neki odgovor u roku od 30 dana., ako neće dat...onda prema Hakomu

 

U svakom slučaju ja imam vremena...pošto imam Iskon nemam problema s uslugom tj da mi fali internet.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.1.2018 14:43 (R36).
10 godina
offline
Re: Optima telekom internet
R36 kaže...
Qvezbra kaže...
R36 kaže...

Da se uključim...

Od kad je Optima kupila H1 telekom sve mi je otišlo u kurac. Zadnjih 4mj puca veza na najjaće. Bili serviseri 3 puta, 4 put ovaj od T-coma. Promjenili čak i kutiju na stupu ali i dalje isto sranje. 

Raskinuli su mi papčinski ugovor (zadnja 4mj nisam htio platit ništa jer usluga nije radila). Poslali mi ovrhu i platio 1200kn. Žalio sam se i čekam njihov odgovor. Čekam već negdje 14 dana. Jučer zvao da se malo ubrzaju jer idem prema Hakomu.

Rekao sam im da mi nije problem platit i taj zadnji račun do kad su raskinuli ugovor ali da ne mislim plačat još 4 računa (ugovor je trebao trajat do 4mj/2018). Čekam odgovor i ako će zahtjevat da platim 4mj penala, odmah ide žalba prema Hakomu i protutužba da mi vrate 4 uplate za 4mj kad usluga nije radila.

 

U svakom slučaju Optimu kao i H1 izbjegavajte. Sva sreća imam drugu liniju Iskon - on za sad ok radi i s njima nisam ugovorno vezan.

 

E da radi se o Zagrebu - Dubrava. U Dubravi izbjegavajte navedene operatere.

 Slična situacija i kod mene. Dok je bio H1 bilo je ok, otkad je Optima preuzela sve gore. 

Po mjerenju brzine download 3.14 a upload 0.02. Zvao službu za korisnike kažu nešto su radili al opet ništa od tog. 

Koliko sam čitao u uvjetima korištenja min brzina je 3.5 mbps u downloadu što ja trenutačno nemam.

Problem je što smo pod ugovorom jos godinu i pol.

U 21 stoljeću s takvim brzinama interneta katastrofa. 

Lokacija : Gospić

 Gle budi im dosadan i prijavljuj kvar...reci da ti puca mreža čim kreneš nešto skidat.

Njihov serviser max smije doći 2 puta, onda 3 put moraju preko T-coma rješavat. Ako ne riješe i ako ti je usluga u banani trebao bi dobit raskid ugovora., samo pazi da ne bi dobio kao i ja s penalima. Samo nisu znali da su krivog našli zajebavat.

Poslao im prigovor - već 15 dana nema odgovora, prije 2 dana zvao da se požure i čekam sad sljedeći tjedan da ima kažem da im je istekao zakonski rok od 15 dana na odgovor i da šaljem drugostupanjski prigovor povjerenstvu za reklamacije H1 telekom. Moraju dati neki odgovor u roku od 30 dana., ako neće dat...onda prema Hakomu

 

U svakom slučaju ja imam vremena...pošto imam Iskon nemam problema s uslugom tj da mi fali internet.

 Ok , zvat ću i prijavljivat dok god ne bude dobra usluga jer ovo je katastrofa.

 

14 godina
offline
Re: Optima telekom internet

Uzeo njihov net jer su mi rekli da je na mojoj parici minimalna brzina 20 mbps, pa ćemo da vidimo kako to bude išlo.

All truly great thoughts are conceived by walking.
10 godina
offline
Optima telekom internet

Evo nakon više poziva da je internet spor prijavili su kvar, bio je tehničar iz T-coma, mijenjao nekakve kablove i sad je internet ok. Download 12,08 a upload 0,59. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

Da se i ja javim. Optimu koristim zadnje 3ipol godine bez ikakvih problema do mjesec unatrag. Imam O2 paket int+tel sa 10mb/s uploada te mi je zadnji mjesec upload 10ak dana bio jedva 4,5 do max 6 mb/s. To su mi popravili nakon par dana preko telefona ulazeci direkt u postavke routera. U pon 08.12.2018. ostao sam bez interneta i tel.linije a kvar sam prijavio teh.sluzbi 10.01.2018. jer sam tada stigao doma. Tek danas 12.01.2018. oko 15.00 sati stigao je optimin tehnicar koji je rekao da je kvar u centrali Tcoma i da oni tu nista ne mogu vec samo njima proslijediti moj kvar i cekati njih. Posto je danas petak i sumnjam da ce doci prije pon 15.0.2018. zanima me da li postoji ikakva mogucnost prekida ugovora sa Optimom bez placanja penala prije isteka ugovora s obzirom da sam u zadnje vrijeme nezadovoljan s njima zbog ucestalih kvarova? Te da li napisati nekakv prigovor da mi umanje racun za 1 mjesec za ove sve dane bez int i tel.linije?

 

NADOPUNA:

danasnjeg dana 13.01.2018 oko 15,00 sati dobijem automatski poziv da je kvar otklonjen, reko bas super napokon, pa da vidim veceras kada dodem doma. Kad ono BUM. brzina ide 1,2 do MAX 3,5 mb/s. BRAVO OPTIMA !!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.1.2018 20:38 (game789).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Optima telekom internet

Ako ti nije nista radilo, ne bi trebao nista niti platiti.

Ako ti je dostupan Bnet odi na njih, ja bih platio i penale za mirne zivce.

 

Starci su mi na Tcomu od kad je svijeta i telefona. Postoji neki kvar na liniji ili cemu vec, u 2 navrata je bio tehnicar i slao zahtjev da se to sanira do kraja, ali nitko, nista.

Sad kad najavim prelazak na Vip, al ce zivkat.

 

Frend (ulaz do mene) je bio na Optimi i isto je bio kvar na liniji. Iz Optime nisu nista mogli, jer je stvar do Tcom. Tcom je bolila ona stvar. Covjek presao na BNet.

Dobro je, ako imas plan B. Lose, je ako si osuden na jednog providera, ali onda imas opciju bezicni Tele2.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

nazalost dolazim iz male sredine gdje zbog lose infrastrukture nemam puno izbora int. providera, b-net nazalost nemogu imati, jer jos nije stigao u grad.... 

optimi sam napisao jedan opširan prigovor i dobro obrazlozen sa svim argumentima u kojima trazim prekid ugovora, ukoliko se usportive onda sve to sa dokazima proslijedivam Hakom-u nadam se uspjesno

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Optima telekom internet
game789 kaže...

nazalost dolazim iz male sredine gdje zbog lose infrastrukture nemam puno izbora int. providera, b-net nazalost nemogu imati, jer jos nije stigao u grad.... 

optimi sam napisao jedan opširan prigovor i dobro obrazlozen sa svim argumentima u kojima trazim prekid ugovora, ukoliko se usportive onda sve to sa dokazima proslijedivam Hakom-u nadam se uspjesno

Potpuno mi je jasno. Nije niti moja nesto velika.

Tek je pred 1,5g dosao BNet. Do tada je sve bilo od Tcoma, koji je naslijedio sve od PTT-a.

Sto je najtuznije, dobar dio su financirali sami korisnici i to ugovorima od 10000 DEM-a, koje su trebali dobiti nakon 10g. A Tcom ih otpilio kad su trebali dobiti pare nazad 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
offline
Optima telekom internet

Evo da nisu samo negativne vijesti Bio na H1 sam max brzinom od 17 Mbit/s dl. Kupila ih optima, danas me prebacili i puf, odjednom imam max 60 Mbit/s. Ispada da sam 400 m od centrale, a na H1 sam bio kilometar i nešto. Sad, kojeg vraga su napravili, nemam pojma.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Optima telekom internet
ibirkic kaže...

Evo da nisu samo negativne vijesti Bio na H1 sam max brzinom od 17 Mbit/s dl. Kupila ih optima, danas me prebacili i puf, odjednom imam max 60 Mbit/s. Ispada da sam 400 m od centrale, a na H1 sam bio kilometar i nešto. Sad, kojeg vraga su napravili, nemam pojma.

 Na h1 si bio spojen di je bila njihova oprema, a to je taj km udaljenosti jer nemaju instalacije svugdje. Kod optime si na tcomovom ormaricu. Ista situacija kod mene bila s h1.

12 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

Ja sam ih trazio da me prebace sa svog ormarica na tcomov. rekli su mi da ce se javiti kroz par dana. proslo je vec 3 tjedna, nitko se ne javlja. sutra ih moram zvati opet...

HAKOSUKA
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Optima telekom internet

Tehnicki, svi ormarici su tcomovi. U slucaju h1 je bilo da su ugradjivali opremu u neke i onda su njihovi korisnici preko toga isli, bez obzira dal je to bio najblizi ormaric. Kod optime bi trebao biti odmah spojen na najblizi, osim ako se neki izgradio u medjuvremenu otkad si prvi put spojen na optimu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet

Receno mi je da sam na optiminom ormaricu, koji je dosta daleko. zbog toga mi je max brzina 11Mbps :S

 

Isto tako mi je receno da oni rade preko svojih, a  preko tcoma idu jednino kad njihovih nema u tom podrucju! Kontaktirao sam Tcom i Iskon, i oboje mi kazu da mogu imati 50+Mbps. Sto znaci da su oboje puno blize s ormricem mojoj kuci nego optima.

Ovi u optimi se grbave, jer ako idu preko tcom ormarica, moraju njima placati naknadu za koristenje infrastrukture.

HAKOSUKA
12 godina
offline
Re: Optima telekom internet
sandokan111 kaže...
ibirkic kaže...

Evo da nisu samo negativne vijesti Bio na H1 sam max brzinom od 17 Mbit/s dl. Kupila ih optima, danas me prebacili i puf, odjednom imam max 60 Mbit/s. Ispada da sam 400 m od centrale, a na H1 sam bio kilometar i nešto. Sad, kojeg vraga su napravili, nemam pojma.

 Na h1 si bio spojen di je bila njihova oprema, a to je taj km udaljenosti jer nemaju instalacije svugdje. Kod optime si na tcomovom ormaricu. Ista situacija kod mene bila s h1.

 

 

 

Vidiš, nisam to znao. U svakom slučaju super.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2018 10:44 (ibirkic).
9 godina
offline
Re: Optima telekom internet
Bacelj kaže...

Isto tako mi je receno da oni rade preko svojih, a  preko tcoma idu jednino kad njihovih nema u tom podrucju!

Nemaju oni svoje ormarice, kao ni h1. Oni ugrade svoju opremu u ormaric od tcoma, tako je barem bilo prije dok su bili autonomni, sad mislim da to vise ne rade jer ih je oboje kupio tcom pa sad to koriste samo gdje je vec tako napravljeno dok ne amortiziraju opremu, kasnije ce vjerojatno sve preko tcoma.

9 godina
neaktivan
offline
Optima telekom internet

Da zakljucimo ovaj cirkus. Znaci 3mj natezanja oko raskida ugovora i trajnog odlaska od Optime. Prvo u nekoliko navrata odbijanje dopustenja prelaska u Vip i na kraju sam svojevoljno potpisao raskid. Nisu napravili iskljucenje u zakonskom roku. Zalio se njima i Hakomu. Hakom odobrio odlazak i storno racuna. Konacno dobio i pismenu potvrdu od Optime da je sve rijeseno te da nemam dugova prema njima.
Izuzetno neprofesionalno, neorganizirano, neodgovorno i krajnje bezobrazno ponasanje prema korisniku !!
Tko zeli sacuvati zivce, vrijeme i novac, molim sto dalje od njih.
Da su jedini ne treba mi nista pa makar bio bez neta.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Optima telekom internet
robee1 kaže...

Da zakljucimo ovaj cirkus. Znaci 3mj natezanja oko raskida ugovora i trajnog odlaska od Optime. Prvo u nekoliko navrata odbijanje dopustenja prelaska u Vip i na kraju sam svojevoljno potpisao raskid. Nisu napravili iskljucenje u zakonskom roku. Zalio se njima i Hakomu. Hakom odobrio odlazak i storno racuna. Konacno dobio i pismenu potvrdu od Optime da je sve rijeseno te da nemam dugova prema njima.
Izuzetno neprofesionalno, neorganizirano, neodgovorno i krajnje bezobrazno ponasanje prema korisniku !!
Tko zeli sacuvati zivce, vrijeme i novac, molim sto dalje od njih.
Da su jedini ne treba mi nista pa makar bio bez neta.

 Zao mi je, sto mi ljudi to moramo dozivljavati.

Reklama je rekla, imaju dugovite agente.

Poznato nam je, da se od vatre i poplave mora pobjeci, dodao bi i ovu reklamu, koja kaze da imaju dugovite agente. trcite od njih koliko vam misli goni.

Mislim, ako netko zeli ozbiljno raditi svoj posao, onda  radite profefsionalno. Tu aljkavosti nema mjesta.

Ovo vrijedi svugdje a ne samo Optimi.

Gebala vas duhoviti agenti.

15 godina
offline
Optima telekom internet

Ja osobno sam promijenio dosta operatera. Uvijek bi birao najpovoljnijeg, parica je takva kakva je tu ne mogu ništa.

I sa svima sam uspio riješiti sve svoje probleme. Najteže mi je bilo otići iz Optime, konstantno su me zvali to je bilo 

nevjerovatno. Ćini mi se da imaju samo odjel koji se bavi sa korisnicima koji žele raskinuti suradnju. Stoga nikad više

ne bi izabrao Optimu, ti likovi nisu normalni. Moram napomenuti da sam svaki ugovor odradio do kraja i da me samo intersira

cijena usluge, na svom području mogu imati samo 5 Mbit down. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Optima telekom internet
Ako ti na lokaciji ima 4G preko HT-a uz TurboMix mozes imat do 30/5 Mbita.

Radi se o internet bondingu, po bakru 4 Mbita i onda sve ostalo bonda preko 4G mobilne.

Sto za udaljene korisnike je super rijesenje za sad dok se FTTC ne rasiri
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice