T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.476
|
čitano: 6.448.016
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
bunker kaže...

@ridealong

E ovaj tvoj zadnji komentar mi je puno prihvatljiviji od prijasnjih.

Jedan od problema interneta je i taj kaj je pun dezinformacija i paušalnih tvrdnji od neadekvatnih osoba.

Ovako kako si sada napisao ( da je meni dovoljan i taj speedport ) je puno objektivnije nego ga onako generalno napljuvati bez detaljne analize. U biti, najkorektnije bi bilo mozda reći da će većini korisnika taj ruter biti ok, navesti domet wifija, te pojasniti u kojim slucajevima i za koje potrebe je bolje zaobići ovaj model. Takvim objektivnim i profi pristupom bi mnogima olaksali stvar.

Prilikom ponude ( za max2 ) je pisalo da mi je dolazak tehnicara pri pustanju usluge free, i nitko mi to nije dosada naplatio. Prije nego je dosao do mene, isao je na onaj ormaric ( mini centrala ili kaj već, lici na semaforski ormar, nabacio mi paricu.... )

😊

Ako malo intenzivnije gubiš vrijeme na internetu čitajući komentare o pojedinim uređajima drugih korisnika po forumima, vidjet ćeš da za svaki pojedini model postoji određena kvota ljudi koji su si dali truda malo bolje upoznati router koji im je ISP dao. I ponekad jako realno napišu komentar o routeru. Ne uzimam to zdravo za gotovo, ali niti ne odbacujem samo tako.

 

Routeri koje ISP-ovi dijele uređaji su opće namjene. Mogu dosta toga ali imaju i ograničenja. Ograničenja su proizašla iz ograničenja projekta iz kojeg je svaki taj router nastao. Drugim riječima, što manje troškova u proizvodnji i što konkurentnija cijena. Za profi upotrebu postoje profi uređaji. Ovo su kućni uređaji koji će nekoga zadovoljiti, a nekoga neće. Koga zadovolje - super. Koga ne zadovolje - taj će tražiti nešto bolje, o trošku ISP-a ili o svojem trošku.

 

 

 

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
bunker kaže...


Prilikom ponude ( za max2 ) je pisalo da mi je dolazak tehnicara pri pustanju usluge free, i nitko mi to nije dosada naplatio. Prije nego je dosao do mene, isao je na onaj ormaric ( mini centrala ili kaj već, lici na semaforski ormar, nabacio mi paricu.... )


 Ne znam kakav je tvoj ugovor s ISP-om. Možda drugačije nije išlo, pa je tehničar morao doći (prema ovome što opisuješ s ormarićem).

 

U službenom cjeniku piše sljedeće:

 

2. MAXadsl

 

Instalacija usluge, jednokratno:

 

Instalacija usluge od strane tehničara fiksne usluge Hrvatskog Telekoma

 

562,50 kn (450 kn + PDV)

 

https://www.hrvatskitelekom.hr/ResourceManager/FileDownload.aspx?rId=1912&rType=2

 

 

16 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Hvala na info i slikama

Ono sto bi volio da dobijem je onako.

Maksimum ce takvo opterecneje biti. Zasad su aktivni 2PC-2 mob-tablet.

Kasnije kad dodu moji onda se penje broj.

Preko  Wi-FI i ne trebam veliku brzinu uglavnom su to  mobilni uredaji. dok drugi PC  ide na Wlan  USB stick ne vjerujem da moze vise od N , ali za njega je dovoljno brzine, samo da je Wi-FI dobro pokriven po kuci.

U srcu kuce na katu ce biti i ako ce biti kao ovaj moj, onda sam miran.

 

Prosli put sam sam isntalirao ruter, samoinstalacija. Znam da naplacuju i to svi.

Znam samo da dok podnesem zahtjev za dovrsenje uvodenja FTTH  u kuci , moraju doci tehnicari, a valjda su to baustedlci ne znam

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
ridealong kaže...
Jebodiah kaže...
..................

 

Bunkeru je dovoljan Speedport, ja koristim ZTE 931 VII router i planiram kupiti dodatni router, a ovaj ZTE će mi samo držati vezu na internet. Tako sam već radio s nekim drugim starim routerima ISP-a, a moj dodatni router je nažalost zastario, pa mu sada tražim zamjenu.

 Ma nisam ti ja nekakvo picajzla ili puhalo. Sto velis da je nekome dobar  ma mani js svaki dobar.

Samo citao sam koje korisnike muke muce s ruterima. Nkome grije, veza puca. stoji pred njim a jedna tocka kvalitete WI-FI , onda da ne moze vise od jednog PC bezicno itd to su te muke.

Da bas hocu biti to picajzla otisao bi Terrakomu jer oni daju Fritz-a, Bar je to bilo tako, dok su mene pokusali nagovoriti.

 

9 godina
online
Re: T-Com Internet
ridealong kaže...
Instalacija usluge od strane tehničara fiksne usluge Hrvatskog Telekoma

 Neznam dal su ikome ikad ovo naplatili?!?!?

 

Pretpostavljam da je ovo u cjeniku kad vec imas njihovu uslugu pa salju zamjene routera, al evo, otvoren sam da cujem dal su ovo nekome ikad naplatili. Ja jos nisam cuo.

6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Jebodiah kaže...
ridealong kaže...
Jebodiah kaže...
..................

 

Bunkeru je dovoljan Speedport, ja koristim ZTE 931 VII router i planiram kupiti dodatni router, a ovaj ZTE će mi samo držati vezu na internet. Tako sam već radio s nekim drugim starim routerima ISP-a, a moj dodatni router je nažalost zastario, pa mu sada tražim zamjenu.

 Ma nisam ti ja nekakvo picajzla ili puhalo. Sto velis da je nekome dobar  ma mani js svaki dobar.

Samo citao sam koje korisnike muke muce s ruterima. Nkome grije, veza puca. stoji pred njim a jedna tocka kvalitete WI-FI , onda da ne moze vise od jednog PC bezicno itd to su te muke.

Da bas hocu biti to picajzla otisao bi Terrakomu jer oni daju Fritz-a, Bar je to bilo tako, dok su mene pokusali nagovoriti.

 

 Vidjet ćeš samo kako će stvari ići s tim routerom koji će ti dati.

6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
ridealong kaže...
Instalacija usluge od strane tehničara fiksne usluge Hrvatskog Telekoma

 Neznam dal su ikome ikad ovo naplatili?!?!?

 

Pretpostavljam da je ovo u cjeniku kad vec imas njihovu uslugu pa salju zamjene routera, al evo, otvoren sam da cujem dal su ovo nekome ikad naplatili. Ja jos nisam cuo.

Ne vidim kako bi to bilo u cjeniku zbog zamjene routera? Riječ je o uvođenju usluge. Onaj koji je samostalno sve spojio i prvi put, ne treba tehničara da bi samo zamijenio jedan uređaj za drugi.

7 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Kod mog susjeda je isto dosao ht tehnicar zamijeniti mu maxtv reciver za noviji model, i isto je ta usluga bila free ( jesen 2017 ) . Nakon par dana krepo daljinski, i opet dosao tehnicar, donio novi daljinski, i opet free. Jedino nemogu tvrditi da je to bas bio ht-ov djelatnik ili djelatnik neke druge tvrtke ( koja ima ugovor-koncesiju-outsourcing za nas kvart... ).
 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: T-Com Internet
ridealong kaže...

Ne vidim kako bi to bilo u cjeniku zbog zamjene routera? Riječ je o uvođenju usluge. Onaj koji je samostalno sve spojio i prvi put, ne treba tehničara da bi samo zamijenio jedan uređaj za drugi.

 Ne vidis ti, ne vidim ja. 4 ili 5 puta mi je bio HT tehnicara i uvodio uslugu. Samoinstalacijski paket sam 2 puta sam napravio (kad sam mjenjao vdsl router kod ht-a i kad sam presao na h1). Nijednom mi nikad nije nista naplatio tehnicar niti sam dobio takvu stavku. Susjedu sve ponude ja sredjujem jer je on mjesec dana ugovorno iza mene pa je isto toliko bio i kod njega, niti jednom nije naplatio. Punici sam sredio HT s bneta, tehnicar sve napravio, nista im nije naplatio. Osobno (nije da sam se zanimao) ali nisam nikad ni cuo da je HT naplatio uvodjenje usluge s tehnicarem (jer na kraju krajeva nije im ni u cilju da ti naplate uvodjenje usluge). Pa eto, ja tebe sad pitam, znas li ti koga kome je ovo naplaceno?

Kako sam naveo, pretpostavljam da je to u cjeniku (jer sve sto se hoce naplatit mora bit u cjeniku negdje) da ti ne bi gnjavio tehnicare bez razloga. Znaci zamjena routera gdje samo treba nesto iskljucit i ukljucit kad se recimo vrsi za sve HT pretplatnike je ogromno opterecenje za jednostavan posao na tehnicko osoblje. I sad da ti ne bi mogao inzistirati da hoces da ti to netko dodje spojiti ovako nesto se doda u cjenik, jer da ne postoji, ti bi kao korisnik mogao inzistirati da ti to netko za tebe dodje spojiti i oni to moraju omogucit (jer moraju omogucit korektno isporucivanje usluge) a ne mogu ti naplatit i uzrokovalo bi im ogromne gubitke. Ovim su se tih stvari rjesili.

 

Sve sto se nalazi u cjeniku ne mora bit naplaceno, ali moze.

6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
ridealong kaže...

Ne vidim kako bi to bilo u cjeniku zbog zamjene routera? Riječ je o uvođenju usluge. Onaj koji je samostalno sve spojio i prvi put, ne treba tehničara da bi samo zamijenio jedan uređaj za drugi.

 Ne vidis ti, ne vidim ja. 4 ili 5 puta mi je bio HT tehnicara i uvodio uslugu. Samoinstalacijski paket sam 2 puta sam napravio (kad sam mjenjao vdsl router kod ht-a i kad sam presao na h1). Nijednom mi nikad nije nista naplatio tehnicar niti sam dobio takvu stavku. Susjedu sve ponude ja sredjujem jer je on mjesec dana ugovorno iza mene pa je isto toliko bio i kod njega, niti jednom nije naplatio. Punici sam sredio HT s bneta, tehnicar sve napravio, nista im nije naplatio. Osobno (nije da sam se zanimao) ali nisam nikad ni cuo da je HT naplatio uvodjenje usluge s tehnicarem (jer na kraju krajeva nije im ni u cilju da ti naplate uvodjenje usluge). Pa eto, ja tebe sad pitam, znas li ti koga kome je ovo naplaceno?

Kako sam naveo, pretpostavljam da je to u cjeniku (jer sve sto se hoce naplatit mora bit u cjeniku negdje) da ti ne bi gnjavio tehnicare bez razloga. Znaci zamjena routera gdje samo treba nesto iskljucit i ukljucit kad se recimo vrsi za sve HT pretplatnike je ogromno opterecenje za jednostavan posao na tehnicko osoblje. I sad da ti ne bi mogao inzistirati da hoces da ti to netko dodje spojiti ovako nesto se doda u cjenik, jer da ne postoji, ti bi kao korisnik mogao inzistirati da ti to netko za tebe dodje spojiti i oni to moraju omogucit (jer moraju omogucit korektno isporucivanje usluge) a ne mogu ti naplatit i uzrokovalo bi im ogromne gubitke. Ovim su se tih stvari rjesili.

 

Sve sto se nalazi u cjeniku ne mora bit naplaceno, ali moze.

Shvati da postoje ljudi kojima je i zamjena starog routera za novi ili maxtv uređaja problem. Jer nemaju nikakvog znanja i boje se bilo što pipnuti. Mogu zvati rodbinu, susjede ali i tehničara ISP-a kojem plaćaju uslugu. I zašto ne bi bilo tako? Kad me boli zub, idem zubaru, a ne popravljam zub sam sebi.

6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
bunker kaže...

Kod mog susjeda je isto dosao ht tehnicar zamijeniti mu maxtv reciver za noviji model, i isto je ta usluga bila free ( jesen 2017 ) . Nakon par dana krepo daljinski, i opet dosao tehnicar, donio novi daljinski, i opet free. Jedino nemogu tvrditi da je to bas bio ht-ov djelatnik ili djelatnik neke druge tvrtke ( koja ima ugovor-koncesiju-outsourcing za nas kvart... ).

Zašto bi naplatili zamjenu?

7 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Daj prati tok rasprave....

Govorimo u kontekstu da li i kada se naplaćuje dolazak tehnicara u stan-kuću korisnika.
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
bunker kaže...

Daj prati tok rasprave....

Govorimo u kontekstu da li i kada se naplaćuje dolazak tehnicara u stan-kuću korisnika.

 U mojim slučajevima (stanovi na dvije lokacije) nikada nije naplaćen dodatno dolazak tehničara....

12 godina
offline
Re: T-Com Internet

Gase se Discovery kanali i na HTu.

Zamjenski su Viasat History,Viasat Explorer, Viasat Nature, H2 i Woman za osnovni.

 

Ako imate prošireni paket onda će te dobiti i Cinestar Premiere 1 i 2, Cinestar Fantasy, Viasat Epic i BBC Earth.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2018 14:47 (siljo90).
Moj PC  
0 0 hvala 3
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
bunker kaže...

Daj prati tok rasprave....

Govorimo u kontekstu da li i kada se naplaćuje dolazak tehnicara u stan-kuću korisnika.

A o čemu ja pišem? O čemu sam dao izvadak iz službenog cjenika HT-a? Ako u cjeniku operatera čiji je naziv u temi svih ovih poruka eksplicitno piše da se UVOĐENJE usluge naplaćuje ako tehničar dođe na vrata, onda se to i naplaćuje. Kome? Onima kojima se naplaćuje. Ako u ugovoru s ISP-om ili uvjetima uvođenja i korištenja usluge piše da se to ne naplaćuje, onda se ne naplaćuje. Čemu se toliko čudite?

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2018 15:04 (ridealong).
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
siljo90 kaže...

Gase se Discovery kanali i na HTu.

Zamjenski su Viasat History,Viasat Explorer, Viasat Nature, H2 i Woman za osnovni.

 

Ako imate prošireni paket onda će te dobiti i Cinestar Premiere 1 i 2, Cinestar Fantasy, Viasat Epic i BBC Earth.

 Još malo informacija: https://www.tportal.hr/showtime/clanak/maxtv-obogacuje-ponudu-novim-dokumentarnim-filmskim-i-lifestyle-kanalima-foto-20180130

9 godina
online
Re: T-Com Internet
ridealong kaže...

A o čemu ja pišem? O čemu sam dao izvadak iz službenog cjenika HT-a? Ako u cjeniku operatera čiji je naziv u temi svih ovih poruka eksplicitno piše da se UVOĐENJE usluge naplaćuje ako tehničar dođe na vrata, onda se to i naplaćuje. Kome? Onima kojima se naplaćuje. Ako u ugovoru s ISP-om ili uvjetima uvođenja i korištenja usluge piše da se to ne naplaćuje, onda se ne naplaćuje. Čemu se toliko čudite?

 I ja sam ti postavio jednostavno pitanje. Evo ponovno cu.

Da li TI OSOBNO znas ikog kome je ovako nesto naplaceno pri uvodjenju usluge?

Jednostavno pitanje, da/ne? Tu je forum, jos nijedno iskustvo nemamo da je ovako nesto naplaceno. Ponavljam opet, ako je nesto u cjeniku ne znaci da se MORA naplatit i pokusao sam ti objasnit jedan od razloga zasto bi to moglo bit u cjeniku. Stvarni razlog zna onaj tko ga je kreirao. Pricat da se to naplacuje je suludo.

 

Nitko se ne cudi nicemu, nego ti malo teze pratis temu, ili ti je cilj neki drugi osim pratit temu.

ridealong kaže...

Problem je u tome da se dolazak tehničara i njegova pomoć pri instalaciji routere naplaćuje. I to ponekad dosta papreno. Pa ljudi od toga odustaju Pa nemaju koga pitati.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2018 15:28 (sandokan111).
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
ridealong kaže...

A o čemu ja pišem? O čemu sam dao izvadak iz službenog cjenika HT-a? Ako u cjeniku operatera čiji je naziv u temi svih ovih poruka eksplicitno piše da se UVOĐENJE usluge naplaćuje ako tehničar dođe na vrata, onda se to i naplaćuje. Kome? Onima kojima se naplaćuje. Ako u ugovoru s ISP-om ili uvjetima uvođenja i korištenja usluge piše da se to ne naplaćuje, onda se ne naplaćuje. Čemu se toliko čudite?

 I ja sam ti postavio jednostavno pitanje. Evo ponovno cu.

Da li TI OSOBNO znas ikog kome je ovako nesto naplaceno pri uvodjenju usluge?

 

 

Nitko se ne cudi nicemu, nego ti malo teze pratis temu, ili ti je cilj neki drugi osim pratit temu.


 

 Znam! I je li to relevantan podatak?

 

Ne pratim ja malo teže temu, nego vi ne baratate činjenicama. Sve je rekla-kazala, sve se pretpostavlja, a malo toga se zna (ti si taj koji je napisao nešto posve nelogično: "Pretpostavljam da je ovo u cjeniku kad vec imas njihovu uslugu pa salju zamjene routera"). Za sve ostalo tu su vam broj 0800 9000, web HT-a, FB profil HT-a i e-mail, pa pitajte. Ali to je teško...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2018 19:02 (ridealong).
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Već rade neki novi programi
 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: T-Com Internet
ridealong kaže...
Ali to je teško...

 Cini se meni da je tebi tesko na jednostavno pitanje odgovorit, stoga bez pausalnih izjava da se nesto naplacuje ili ne.

12 godina
offline
T-Com Internet

ja uopce nove kanale nemam u listi iako imam osnovni, extra i max sport plus paket.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
ridealong kaže...
Ali to je teško...

 Cini se meni da je tebi tesko na jednostavno pitanje odgovorit, stoga bez pausalnih izjava da se nesto naplacuje ili ne.

Dobio si odgovor. Nisi zadovoljan? Pitaj službu za korisnike HT-a.


Sve skupa je toliko nebitno da se to ne da opisati riječima.

9 godina
online
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...

Da li TI OSOBNO znas ikog kome je ovako nesto naplaceno pri uvodjenju usluge?

Jednostavno pitanje, da/ne? 

 Nema odgovora.

ridealong kaže...

Dobio si odgovor. Nisi zadovoljan? Pitaj službu za korisnike HT-a.
Sve skupa je toliko nebitno da se to ne da opisati riječima.

 Pitao sam sluzbu jednom davno i rekli su da ne naplacuju to (barem za ono sto sam ja pitao). I ako je nebitno zasto onda pises da se naplacuje kad se ocito ne naplacuje.

16 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Imate pravo.

Problemi  su sitnica.

 

 

S postovanjem

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2018 12:41 (Jebodiah).
7 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Jebodiah kaže...

 

....Tako velika Organizacija TCOM Hrvatska  masakrirati korisnike,....

 

 

....Citao i shvatio sam koje su to tocke koje ruter bi trebao omoguciti  korisnicima  u mogucnosti konfiguriranja....

 

....Primjer bi htio predociti nasoj gospodi Bozan u EP Bruxelles da omoguci promjenu zakona o posjedovanju opreme u koriscenju telekomunikacije u sto boljoj kvaliteti.....

 

.....1998 god sam imao USRobotics 56kbs a kasnije QVC neki koji su bili nase vlasnistvo i sami osigurali tehnicku opremu prostuoa internetu u Hinetu. Da li bi bila dobra opcija takvo nesto opet vratiti?......

 

Čitajući tvoj komentar , mogao bi se steći dojam da bi svaki sadašnji ili budući korisnik se morao debelo naoružati živcima i kojekakvim pravnim i tehničkim znanjima prije nego se upusti u poslovni odnos sa ht-om ili bilo kojim drugim operaterom.  Praktično, stvari su u realnom životu daleko jednostavnije , a prava kupaca i potrošača su sve više pravno uobličena i štoviše idu sve više u korist tog krajnjeg kupca ili potrošača.  Čak je i cjena sve povoljnija , u kontekstu da se gleda kaj danas dobiješ za cca 150 kn mjesečno a kaj si za istu cifru mogao dobiti prije 10 ili 15 godina...

 

Manje više, sve je to stvar nekakvog životnog stila i načina funkcioniranja svakog od nas. Uz neko prosječno znanje o tehnologiji , prosječnim znanjem o pravnim aspektima prava kupaca te ukoliko osoba ima pristup životu na način da se bar malo informira prije potpisa ili plaćanja ( bilo čega , npr gledanje datuma isteka roka uporabe za neki prehrambeni artikal prije nego dođeš na blagajnu ) , onda se to sve da odraditi u nekakvom ležernijem tonu bez kasnijih frustracija i neočekivanih posljedica. Dosta je znati u kojem roku možeš bez ikakve penalizacije odustati od daljnjeg korištenja usluge ( ili zatražiti  povrat kuna kojima si platio neki artikal , i to bez ikakvog objašnjavanja zakaj vraćaš i slično )  i to je već manje više dovoljno da isprobaš neku uslugu ili artikal pa da doneseš adekvatnu odluku.  

 

Svi odnosi su u današnjim odnosima uređeni nekim ugovorom , pa čak i taj pretplatnički odnos , i dosta je uložiti desetak minuta u čitanje tog ugovora prije potpisivanja te donijeti odluku o nepotpisivanju ukoliko ti je čudna li nejasna bilo koja stavka u tom ugovoru.  Ugovor je dvostrano obvezujući, što znači da i naknadno možeš bez penalizacije raskinuti ugovor ukoliko u međuvremenu dođe do bilo kakve promjene kojom se tebi smanjuju prava koja si imao temeljem prvotnog ugovora, i za sve to isto netreba nekakvo posebno pravno znanje niti usluge skupih odvjetnika.

 

U biti, nekakvi zdravorazumski pristup životu uz nekakvo prosječno obrazovanje i prosječnu informiranost je sve kaj treba za 99,99% korisnika ili kupaca neke usuge ili artikla.

A za onaj mali postotak koji ima nestandardne specifične potrebe i zahtjeve , logično je da su ti zahtjevi i potrebe vezane ili uz neki posao kojim se te osobe bave, ili neki hobi i sl, pa će u interesu tih osoba biti da kroz stečeno znanje i iskustvo znaju koliko toliko kakav uređaj ili usluga će moći ili neće moći zadovoljiti njihove potrebe i specifičnosti pa će shodno tome i postupati pri isprobavanju nege usluge ili artikla tijekom probnom perioda.....

 

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

 Pitao sam sluzbu jednom davno i rekli su da ne naplacuju to (barem za ono sto sam ja pitao). I ako je nebitno zasto onda pises da se naplacuje kad se ocito ne naplacuje.

Jesi li siguran da se uopće ne naplaćuje?

6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
bunker kaže...
 

 Jaaaaaaaako pojednostavljen pogled na problematiku. 

 

 

 

 

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

@ridealong

Pa vjerujem da ćes se sloziti sa stavom da ljudi cesto sami sebi zakompliciraju situaciju.

Mozemo mi sad o tom speedportu pisati litanije pet dana, i nemora biti da će naša iskustva biti od koristi svima koji to procitaju. Al kad ga covjek dobi doma , a daljinski ( online ) je dogovorio uslugu i potpisao ugovor, unutar dva tjedna ga moze uzduz i poprijeko istestirati u svom konkretnom okruzenju za svoje konkretne potrebe. Ako nije zadovoljan, unutar zakonskog roka otkanta uslugu bez ikakve penalizacije ili objasnjavanja....
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

S obzirom da ste bespotrebno ušli u raspravu, da malo pojasnim.

 

Dolazak tehničara na adresu kod instalacije ADSL usluge se naplačuje 500kn, odnosno 300 ako se ADSL uključuje u nekom od novih max paketa.

 

Instalacija ADSL usluge iznimno se ne naplačuje ukoliko se radi o novom korisniku (uz ADSL nužno se uključuje i novi telefonski broj ili se prenose usluge od drugog operatera) i u slučaju kada se u sklopu uključenja ADSL-a radi migracija postojećeg telefonskog broja sa MSAN-a na VoIP. Tada na adresu dolazi tehničar sa routerom i montira usluge, inače se on dostavlja poštom i korisnik sam sve spaja prema uputama.

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
bunker kaže...

@ridealong

Pa vjerujem da ćes se sloziti sa stavom da ljudi cesto sami sebi zakompliciraju situaciju.

Mozemo mi sad o tom speedportu pisati litanije pet dana, i nemora biti da će naša iskustva biti od koristi svima koji to procitaju. Al kad ga covjek dobi doma , a daljinski ( online ) je dogovorio uslugu i potpisao ugovor, unutar dva tjedna ga moze uzduz i poprijeko istestirati u svom konkretnom okruzenju za svoje konkretne potrebe. Ako nije zadovoljan, unutar zakonskog roka otkanta uslugu bez ikakve penalizacije ili objasnjavanja....

 I da i ne...meni ko za k, uvijek sve valja prvih 15 dana a onda krecu problemi...mogu pretpostaviti losa sreca...sve sto imam garanciju je super radi, cim istekne garancija odma krenu problemi...

battletag:MasnaKrvavic#2275
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice