IT geek + "život" = nemoguće?

poruka: 347
|
čitano: 51.763
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Mentalist kaže...
sk8 4 life kaže...

Ocito je da ne zaslužuješ prijatelja, bit cu iskren ali ovdje ima ljudi koji misle da su bogom dani, da su genialci kojima je "sramota" družit se sa školskim kolegama koji po njegovoj procjeni imaju 10puta manji IQ. Odradiš posao druženja kažeš? A što ako te jednom ostavi cura, kome ces se obratit ako neces prijatelju. Tko ce stat uz tebe kad ti krene teško nego prijatelj.

Žalosno je to da oni koji te smatraju zanimljivim ti odjeb*ješ, a forumaši koji te u vecini samtraju cudakom smatraš vrjednijim od stvarnih prijatelja {#}.

 Jos uvijek si moralfag, proci ce to, shvati: utopija je drustvo u kojem svi rade ono sto bi zelili da im drugi rade i u kojem su svi jednaki i slozni!

 

Nikad nisam rekao, u svih svojih skoro 6 hiljada post-ova da netko od ljudi koje srecem ima manju inteligenciju od mene. Mozda sa rekao da su idioti, ali to je samo uvrijezena uvreda, rijeci idiot moze se prevesti kao onaj koji ne sudjeluje.

 

Na bold-ano sam se nasmijao i pogledao tvoj avatar kao sto gledam avatar-e korisnika s manjom vrijednosti.

 

Odoh na dorucak, na VirtUoso-ov post necu napraviti osvrt.

Mozda napisem nesto poslije na temu.

Moralfag, što da kažem...ne poznaješ me pa me i nije briga.

Ja stvarno neznam kako da odgovorim na ovo, možda je moj avatar "manje vrjednosti" kriv za to {#}. Nevjerovatan si lik, kakve veze ima avatar sa mnom? 

Iskreno mislim da si egoist i da si emocionalno zaostao, koje su tvoje životne vrijednosti neznam, niti me zanima. Jedino znam da mi je žao ljudi koji razmišljaju kao ti. 

Bolje živjeti 100 godina kao bogataš, nego 2 dana kao siromah. | www.ivankunjasic.com/
14 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Ljudi su društvene životinje.

Antisocijalnost će ostaviti traga.

Ne osuđujem nikoga, to je vaš izbor, a znam jednog lika koji je stalno, ali non stop na fejsu preko mobitela, eno mutav ko ćuko :( moraš mu 10 puta ponovit nešto i opet zaboravi.

15 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?
U mladim danima treba biti drustven. Treba se ispuhati(u granicama normale), treba loviti cure i treba tjerati zahebanciju, to je sve zdravo za psihu i tijelo. Doci ce dani kad ce se te stvari morati drasticno srezati, kada ce trebat biti ozbiljniji i imat druge prioritete i onda ce se neki kajati sto nisu iskoristili svoju mladost.
I'll be back
14 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Mentalist kaže... 

Neki misle da ga obozavam, ali mislim da je lik House-a nizi od mene. Nisam ga mnogo ni gledao, ustvari, taman dovoljno da zapamtim sve.

Nitko nije niži od tebe niti si ti niži od bilo koga... Svi su jednaki, ali je stvar što se to mota po čovjekovoj glavi pa da druge zove nižima od sebe. Iskreno, ja mislim da si ti niži od svih nas zato što tako razmišljaš, a svatko tko razmišlja kao ti i ima takve stavove je zaostao čovjek i ne cijeni prave životne vrijednosti što znači da si niži od nas koji razmišljamo na pravi način - vidiš?

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
14 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

njofra netrebaš svatit mentalista zdravo za gotovo. on je inače vrlo mračan i tajanstven tip {#}

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
14 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
nj0fra kaže...
Mentalist kaže... 

Neki misle da ga obozavam, ali mislim da je lik House-a nizi od mene. Nisam ga mnogo ni gledao, ustvari, taman dovoljno da zapamtim sve.

Nitko nije niži od tebe niti si ti niži od bilo koga... Svi su jednaki, ali je stvar što se to mota po čovjekovoj glavi pa da druge zove nižima od sebe. Iskreno, ja mislim da si ti niži od svih nas zato što tako razmišljaš, a svatko tko razmišlja kao ti i ima takve stavove je zaostao čovjek i ne cijeni prave životne vrijednosti što znači da si niži od nas koji razmišljamo na pravi način - vidiš?

ja moram priznat da je dosta vas prilićno primitivno , ja mentalistovo mišljenje poštujem i donekle se slažem s njime ali nisam takav , ako je on u životu sretan ( a volio bi da mi odgovori da li je jer mi se ćini prilićno nesretan i usamljen tip )  onda mu nitko nema pravo govorit da treba u životu nešto promijeniti , naći curu ili poćeti izlaziti s ljudima , također kad mi se obrati prijatelj koji je u tehnićkoj 2 puta pao godinu i sad ide u većernju ja ga smatram nižim slojem od sebe i obraćam mu se kao debilu jer poštujem inteligentne ljude koji vole radit i postignu nešto u životu.

13 godina
protjeran
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Računalo je alat. Tko to drugačije shvaća je lud.

 

Osim gejmera, ali njima nije dobro ionako. {#}

Better safe than Sony
16 godina
neaktivan
moderator
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Gorak je geekovski zivot dijeco moja. Cekati da prode 00:00 da bi surfao na modemu od 34 kb, unosenje ekstra stringova unutar modema da "ne pada linija". Odricanje od svega da bi kupio Plextora. I sad....

 

Ma vidite moj potpis. Strasno...

Geek For Hire!! --Will Work For Bandwith!!--
14 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
athlon64 kaže...
nj0fra kaže...
Mentalist kaže... 

Neki misle da ga obozavam, ali mislim da je lik House-a nizi od mene. Nisam ga mnogo ni gledao, ustvari, taman dovoljno da zapamtim sve.

Nitko nije niži od tebe niti si ti niži od bilo koga... Svi su jednaki, ali je stvar što se to mota po čovjekovoj glavi pa da druge zove nižima od sebe. Iskreno, ja mislim da si ti niži od svih nas zato što tako razmišljaš, a svatko tko razmišlja kao ti i ima takve stavove je zaostao čovjek i ne cijeni prave životne vrijednosti što znači da si niži od nas koji razmišljamo na pravi način - vidiš?

ja moram priznat da je dosta vas prilićno primitivno , ja mentalistovo mišljenje poštujem i donekle se slažem s njime ali nisam takav , ako je on u životu sretan ( a volio bi da mi odgovori da li je jer mi se ćini prilićno nesretan i usamljen tip )   onda mu nitko nema pravo govorit da treba u životu nešto promijeniti , naći curu ili poćeti izlaziti s ljudima ,također kad mi se obrati prijatelj koji je u tehnićkoj 2 puta pao godinu i sad ide u većernju ja ga smatram nižim slojem od sebe i obraćam mu se kao debilu jer poštujem inteligentne ljude koji vole radit i postignu nešto u životu.

Boldano - Ne, nije sretan, nadam se da vidiš, ali neću više raspravljati o tome, valjda on zna što je najbolje za njega ;) i samo sam mu dao savjet da bude sretniji jer nije mu dobro ovo što radi

 

Pocrtano  - On nije nimalo manje vrijedan od tebe, vjerovatno za sebe misliš da imaš veći IQ od njega i da on nije dostojan družiti se s tobom. Poznajem i ja dosta takvih ljudi koji koje ostali smatraju glupim, ali kada ih upoznaš vidiš da su zapravo jadni, ali dobri ljudi.

 

PS: Poradi na gramatici.

 

PPS: Off topic smo!

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2011 23:43 (nj0fra).
15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
athlon64 kaže...
ja moram priznat da je dosta vas prilićno primitivno , ja mentalistovo mišljenje poštujem i donekle se slažem s njime ali nisam takav , ako je on u životu sretan ( a volio bi da mi odgovori da li je jer mi se ćini prilićno nesretan i usamljen tip )  onda mu nitko nema pravo govorit da treba u životu nešto promijeniti , naći curu ili poćeti izlaziti s ljudima , također kad mi se obrati prijatelj koji je u tehnićkoj 2 puta pao godinu i sad ide u većernju ja ga smatram nižim slojem od sebe i obraćam mu se kao debilu jer poštujem inteligentne ljude koji vole radit i postignu nešto u životu.

     

Ispricati cu vam istinitu pricu. Dok su mi bile sve petice, nikad nisam dobio nista, a kad sam ispravio biologiju sa 1 na 5 dobio sam 200Kn. To je valjda neki poremecaj u mozgu. - Mentalist
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2011 23:43 (Fićo_CoD 5).
14 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
nj0fra kaže...
athlon64 kaže...
nj0fra kaže...
Mentalist kaže... 

Neki misle da ga obozavam, ali mislim da je lik House-a nizi od mene. Nisam ga mnogo ni gledao, ustvari, taman dovoljno da zapamtim sve.

Nitko nije niži od tebe niti si ti niži od bilo koga... Svi su jednaki, ali je stvar što se to mota po čovjekovoj glavi pa da druge zove nižima od sebe. Iskreno, ja mislim da si ti niži od svih nas zato što tako razmišljaš, a svatko tko razmišlja kao ti i ima takve stavove je zaostao čovjek i ne cijeni prave životne vrijednosti što znači da si niži od nas koji razmišljamo na pravi način - vidiš?

ja moram priznat da je dosta vas prilićno primitivno , ja mentalistovo mišljenje poštujem i donekle se slažem s njime ali nisam takav , ako je on u životu sretan ( a volio bi da mi odgovori da li je jer mi se ćini prilićno nesretan i usamljen tip )   onda mu nitko nema pravo govorit da treba u životu nešto promijeniti , naći curu ili poćeti izlaziti s ljudima ,također kad mi se obrati prijatelj koji je u tehnićkoj 2 puta pao godinu i sad ide u većernju ja ga smatram nižim slojem od sebe i obraćam mu se kao debilu jer poštujem inteligentne ljude koji vole radit i postignu nešto u životu.

Boldano - Ne, nije sretan, nadam se da vidiš, ali neću više raspravljati o tome, valjda on zna što je najbolje za njega ;) i samo sam mu dao savjet da bude sretniji jer nije mu dobro ovo što radi

 

Pocrtano  - On nije nimalo manje vrijedan od tebe, vjerovatno za sebe misliš da imaš veći IQ od njega i da on nije dostojan družiti se s tobom. Poznajem i ja dosta takvih ljudi koji koje ostali smatraju glupim, ali kada ih upoznaš vidiš da su zapravo jadni, ali dobri ljudi.

 

PS: Poradi na gramatici.

 

PPS: Off topic smo!

ne da mi se pazit na gramatiku , bar ne na hebenom forumu , ne mislim da imaju nizi iq ni da su glupi , jednostavno mi se gade lijeni beskorisni prasci.

13 godina
protjeran
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Mentalist vas je tako zaflejmao da je to ružno za vidjeti.

 

Vi koji ste mu povjerovali niste ni materijal za geekove.

Better safe than Sony
14 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

ja se dam kladit da je mentalist neki društven tip koji ima puno prijatelja, izlazi, ima curu i uživa.. i onda mu je nakad dosadno i dođe ovdje na forum glumit nekog drugog koji je totalna njegova suprotnost i tako nas sve lagano... i onda sjedi na kompu i smije se govoreći koje su ovo budale

''Znam da ništa ne znam.''
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
ilija2010lukic kaže...

ja se dam kladit da je mentalist neki društven tip koji

  Meni, prema stilu pisanja, izgleda da Mentalist nije toliki [sniped] kako se na prvi mah cini. Prema stilu pisanja ja bih se kladio da ima vise godina nego sto kaze, da su mu one fore sa ocem, socijalan zivot i djevojek samo provokacije za maloletnike na ovom forumu.

 

No, bitno je da sam ga ja osujetio.

 

Mentalist nije geek. Ja sam geek. A geekovski zivot je usamljenicki zivot. Danima prekopavati baze FCC-a, traziti drivere samo na osnovu Hardware ID's-a i ovakve izjave "pa pojma nemam kakav je PC, crno kuciste....tipka je malo na sredini i svijetli zeleno kada je upaljen. Od kad se pokvario ne svetli"

Geek For Hire!! --Will Work For Bandwith!!--
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.6.2011 23:58 (Lazarus Long).
13 godina
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Ma ok je Mentalist samo voli malo prcat u mozak djecu.

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2011 1:22 (KKristijan).
16 godina
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

vidim da se i ova tema pretvorila u mentalistov zivot. pa *ebo vas on. jedan nadubudni klinac, koji misli da je Bog i batina, upravlja vama kao malom djecom, a vi sve to pusite. daj se spustite na je*enu zemlju, boli mene cuna kakav mentalist ima zivot i gdje microman radi da svakih 6 mjeseci ima novi pc.

 

svatko od vas ima svoj zivot i gledaj u njega, sta te boli sta drugi radi i kako zivi?? omoguci i odaberi sebi onako kako misli da ti je najbolje i neseri

 

 

14 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
microman kaže...
Ljudi pa sta vi znate samo razgovarati o kompjuterima, SF-U i znanosti? Pa hebo vas,ak zbog toga nemrete nac prijatelje kak onda mislite nac cure? Uvijek trebaju postojati kompromisi,a iskreno malkice je zalosno da vas ne zanima nista vise osim kompa, SF-a i znanosti. Ja osobno mogu razgovarati o svemu i svacemu,a sto je jos bolje o konfama i opcenito IT-u raspravljam jedino ovdi na forumu. Sa frendovima vecinom razgovaram o muzici,izlascima,poslu i slicno. Sa curama sam Jos prilagodljiviji pa prvo vidim sta ju interesira, malo se informjram o tome i onda joj udovoljavam.. Ako mislite da ce se drustvo prilagodavati vama onda ste se decki moji dragi prevarili, vi se trebate prilagoditi. Il se prilagodite ili cete bit zaboravljeni od strane drustva. Kak se veli: Zivot je takav, cupav i dlakav,al uvjek se moze obrijati.hehehehe. :)

 

Otkud ti taj ultra optimizam?

 

Ćifša teza kalamoć...

 

Mahaš kar...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
14 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Hacker002 kaže...

vidim da se i ova tema pretvorila u mentalistov zivot. pa *ebo vas on. jedan nadubudni klinac, koji misli da je Bog i batina, upravlja vama kao malom djecom, a vi sve to pusite. daj se spustite na je*enu zemlju, boli mene cuna kakav mentalist ima zivot i gdje microman radi da svakih 6 mjeseci ima novi pc.

 

svatko od vas ima svoj zivot i gledaj u njega, sta te boli sta drugi radi i kako zivi?? omoguci i odaberi sebi onako kako misli da ti je najbolje i neseri

 

 

Možda se tako čini, ali nije samo do mentalista. Možda on i ne živi kako je napisao (i to sa uopće toliko bitno), ali znam da ima ljudi koji tako žive i kojih se ovo tiče, tako da po meni, ova rasprava nije bez veze, čak i ako je lagao (a u to ne bih htio tvrditi jer ga ne poznajem).

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Hacker002 kaže...

vidim da se i ova tema pretvorila u mentalistov zivot. pa *ebo vas on. jedan nadubudni klinac, koji misli da je Bog i batina, upravlja vama kao malom djecom, a vi sve to pusite. daj se spustite na je*enu zemlju, boli mene cuna kakav mentalist ima zivot i gdje microman radi da svakih 6 mjeseci ima novi pc.

 

svatko od vas ima svoj zivot i gledaj u njega, sta te boli sta drugi radi i kako zivi?? omoguci i odaberi sebi onako kako misli da ti je najbolje i neseri

 

 

  Microman radi? Super! Gdje?

 

Ja nemam svoj zivot. Vidis, sto se tice zanimanja o Mentalistu, .... mi u osnovi smo geekovi i nemamo svoj zivot pa nas zanima tud. Mene konkretno, strasno interesje tko je f**ing Mentalist.

 

On topic:

I ti si kao frajer pa uskocis "unutra" pa nas grdis kao da smo mala dijeca. Kazes "Svatko od vas ima svoj zivot..." Pa sta? Imas i ti? Sto zabadas nos u nase zivote? Sto tebe briga za sto se mi (ja) "preokupiramo"

Uostalom i sama tema   pita: IT geek + "život" = nemoguće?

 

geek's life is a very sad indeed

Geek For Hire!! --Will Work For Bandwith!!--
14 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Lazarus Long kaže...

Gorak je geekovski zivot dijeco moja. Cekati da prode 00:00 da bi surfao na modemu od 34 kb, unosenje ekstra stringova unutar modema da "ne pada linija". Odricanje od svega da bi kupio Plextora. I sad....

 

Ma vidite moj potpis. Strasno...

Hehehe...kako da oni znaju sta je 34 kb kada vecina ljudi na forumu jos ide u srednju skolu, ali vec sam rekao....nije isto bilo biti geek prije cca 20 god. i biti geek sada lada svako kucanstvo ima bar jedan komp za razliku od prije i cca 15-ak god kada bas i nije bila takva situacija.

Znam kada sam dobio prvu 286-icu da su svi iz ulice dolazili kod mene gledati je, o Atariu nece ni pricat koliki sam bio "frajer" sa njim....lol.

Prije smo naravno svi bili cudni kada smo po cijele dane pricali dali je bolja Amiga ili PC....kada sam se hebao kao budala da nabavim externi floppy za prvi Atari te da mogu snimat sa diskete na disketu. Isss, koji je to bio uspjeh kada sam napokon nabavio vanjski floppy za Atari, a kasnije i printer.

Ista stvar je npr. bila sa modemima, stedio sam ni sam ne znam koliko da si nabavim externi US Robotics modem jer mi je on bio u to vrijeme "vrh".

Sto se tice Plextora....u spomen na neka stara vremena sam prije cca 5 god. kupio Plextor DVD przilicu i samo se razocarao, smece koje mi je unistilo vise DVD-a nego ijedna druga przilica tako da Plextor danas zivi na staroj slavi, makar ne znam dali se uopce vise i prodaje toliko (cak ni moja prva DVD przilica NEC koja je kostala malo manje od 1 k kn nije toliko skurila DVD-a).

Prva CD przilica mi je bio Philips za koju se istreslo vise od 2 k kn....velika lova, ali se isplatilo bogme. No ja i nemam toliko godina pa mogu samo zamisljati kako su tek gledali stariju ekipu dok su prckali po onim "masinama".

Jucer citam povodom 40-ok rodendana digitrona da je prvi kalkulator iz Buja kostao kao npr. jedan Fico.....koma! {#}

Sto se tice Mentalista i ekipe, mislim  da ste digli preveliku frko oko toga....posto ipak pricamo o zivotima nekih "geekova"....evo ja se smatram jednim od tih "geekova" posto bogme imam dosta razloga za to i nije bas nesto radi cega bi mi bilo bed. Odavno sam se pomirio sa time. Nekome je dan potrosen uzalud kada ga provede pred kompom, dok je npr. meni potrosen dan uzalud kada nisam pred kompom...to govori o svemu. No opet ima se vremena i za druge stvari...raditi se mora, a i ne mozes ignorirat ljepsu polovicu 100% vremena radi kompa.

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2011 13:56 (win32).
14 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
netko,netkovic kaže...

Ne kuzim..Meni u širenju mog života smetaju jedino roditelji LoL..Iako i to se premosti :D

 

jel ti smeta i njihov novac,krov nad glavom i sve što pojedeš i potrošiš a na platiš???..samoubij se..{#}

16 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Bypass kaže...

Mentalist vas je tako zaflejmao da je to ružno za vidjeti.

 

Vi koji ste mu povjerovali niste ni materijal za geekove.

 

Lazarus Long kaže...
ilija2010lukic kaže...

ja se dam kladit da je mentalist neki društven tip koji

  Meni, prema stilu pisanja, izgleda da Mentalist nije toliki [sniped] kako se na prvi mah cini. Prema stilu pisanja ja bih se kladio da ima vise godina nego sto kaze, da su mu one fore sa ocem, socijalan zivot i djevojek samo provokacije za maloletnike na ovom forumu.

 

No, bitno je da sam ga ja osujetio.

 

Mentalist nije geek. Ja sam geek. A geekovski zivot je usamljenicki zivot. Danima prekopavati baze FCC-a, traziti drivere samo na osnovu Hardware ID's-a i ovakve izjave "pa pojma nemam kakav je PC, crno kuciste....tipka je malo na sredini i svijetli zeleno kada je upaljen. Od kad se pokvario ne svetli"

Mentalist je dr. Trollanja. Takvu kvalitetu trolanja, takvo kozistentnost, vokabular i ostale djidje sta dodju sa tim nisam vidio nigdje drugdje osim tu.

 

A vi koji stvarno vidite Mentalista onako kako on zeli da ga vidite... a jaaaaadni vi!

... bit cu ja i gori!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2011 14:05 (tnakir).
14 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
nj0fra kaže...
Volite li više biti na kompu ili izaći van s prijateljima? Koliko ste dnevno vani, a koliko na kompu? Što mislite o onima koji su po cijele dane u kući i zure u monitor i kako si vi organizirate dan?

Izac s frendovima ofc. vani od 6 do 11-ponoc, na kompu ujutro kad se probudim i nes malo poslije rucka. to su gameri. ujutro buđenje, malo na komp, rucak, opet malo komp, more, doma pojest nes, van pit i zayebavat se, spavat.

Aiyyo I'm gonna be on ti dop, that's all my eyes can see. Victory is mine, yeah surprisingly.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2011 21:48 (FiCo_Ri).
12 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
tnakir kaže...

Mentalist je dr. Trollanja. Takvu kvalitetu trolanja, takvo kozistentnost, vokabular i ostale djidje sta dodju sa tim nisam vidio nigdje drugdje osim tu.

 

 

  Ili ovdje

13 godina
online
IT geek + "život" = nemoguće?

kukumar je 1 dan tu a najludi je {#}

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
14 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
zoharbizo kaže...

kukumar je 1 dan tu a najludi je {#}

Odmah sam se sjetio ex Wekya, on je isto imao taj Flashpoint avatar.

13 godina
online
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
dedaa kaže...
zoharbizo kaže...

kukumar je 1 dan tu a najludi je {#}

Odmah sam se sjetio ex Wekya, on je isto imao taj Flashpoint avatar.

vidis da je uhodan u forum...ocito je neki ex forumas {#}

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
16 godina
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
dedaa kaže...

Odmah sam se sjetio ex Wekya, on je isto imao taj Flashpoint avatar.

Vidi vidi :)))))))

zoharbizo kaže...

vidis da je uhodan u forum...ocito je neki ex forumas {#}

No shit sherlock!

... bit cu ja i gori!!!
13 godina
online
IT geek + "život" = nemoguće?

tnakire jasno mi je to od njegova nultog dana sadasnjeg postojanja na forumu...samo sam tia potvrdit koleginu izjava koja je sama po sebi bila svima jasna...

Ne brinite se oko toga što ljudi misle, oni to rijetko rade.
14 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

vidim da nemaju svi isto viđenje titule "geek" kao što sam rekao , geek je netko tko je zaljuljubljenik u raćunala i elektroniku , ne netko tko nužno nema socijalni život , ja sve svoje pare ulažem u pc , najsretniji sam kad imam neku novu komponentu na tesiranju i kad mogu kopat po kompu i sebe smatram geekom i to ne smatram nikakvim poniznim nazivom.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice