U koju srednju idete/planirate se upisat

poruka: 202
|
čitano: 55.250
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
Ige kaže...
Smata123 kaže...

ja se dvoumim između pete i mioca.

prolazim s 5.0 i cijelu osnovnu sam prošao bez problema.

peta i mioc su mi podjednako udaljeni, peta mi je nekih 10 minuta bliža ali to ne radi razliku.

koju mi preporučate? kakva su iskustva iz mioca? iz pete sam čeo neka dobra ali i loša

Ja sam se isto tako dvoumio i izabro sam mioc ponajprije zato što je škola puno bolje opremljena od pete, škola je stalno ujutro, imaš lockere, nije toliko zahtjevna škola a ako hoćeš možeš dobiti jednako znanje kao u petoj.

istina, peta je jedna od najgore opremljenih gimnazija. Mislim da je i 3. kušlanova dosta slićna u lošoj opremljenosti. Mislim stvarno bi trebali malo para uložit u škole, a ne tamo štedit Neodlučan

SVI NA EREPUBLIK --- pokažimo tko smo mi Hrvati cijelome eSvijetu! Ako hoćeš pomoći eHrvatskoj javi mi na pm, ima nas dosta s foruma!
15 godina
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

1E4 - 1 razred tehnicar za elektroniku ^^

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
15 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
iron_guitar kaže...

Ja idem u tehničare za računalstvo, 1. razred. Smijeh

ja također s njim Namigiva

IF YOU LOVE NIGGAZ THEN YOU ARE MY MAN.Peace
13 godina
neaktivan
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

Ja cu u MIOC -koji smjer???

 

13 godina
neaktivan
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

ja cu informaticki (ovi koji ce u mioc njih pitam)

16 godina
neaktivan
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

B-smjer, informatički Cool a ako hoćeš učit njemački možeš ga još fakultativno uzet.

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
13 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat

ti ces Informaticki , taj B ili ... ??? 

16 godina
neaktivan
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

Ja sam informatički program 2. razred.

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
13 godina
neaktivan
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

i jeli teško.Ja imam izravan upis i imam te predmete 5 koji su mi potrebni i sve mi super ide.

16 godina
neaktivan
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

Nije, ako ti dobro idu matematika, fizika, informatika onda možeš uz minimalan trud (pola sata prije testa pogledat nešto) prolazit sa 4,0+

Ako se još malo potrudiš iz nekih predmeta (latinski, kemija) prolaziš s 5. Da bi prošao sa 3 moraš bit stvarno pacijent.

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
14 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
Ige kaže...

Nije, ako ti dobro idu matematika, fizika, informatika onda možeš uz minimalan trud (pola sata prije testa pogledat nešto) prolazit sa 4,0+

Ako se još malo potrudiš iz nekih predmeta (latinski, kemija) prolaziš s 5. Da bi prošao sa 3 moraš bit stvarno pacijent.

a vidi,ima ljudi koji prolaze sa 3 zato što ništa ne uče,ne zato što su glupi..

 

uz malo truda nije problem proći sa 4,dok za prolazak sa 5 treba dosta više truda (ovisno o profesorima)

 

npr. nama je latinski užasno težak,biologiju se treba puno nabubati,isto vrijedi i za geografiju...

 

14 godina
protjeran
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

Gimnazija...

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
patch123 kaže...
Ige kaže...

Nije, ako ti dobro idu matematika, fizika, informatika onda možeš uz minimalan trud (pola sata prije testa pogledat nešto) prolazit sa 4,0+

Ako se još malo potrudiš iz nekih predmeta (latinski, kemija) prolaziš s 5. Da bi prošao sa 3 moraš bit stvarno pacijent.

a vidi,ima ljudi koji prolaze sa 3 zato što ništa ne uče,ne zato što su glupi..

 

uz malo truda nije problem proći sa 4,dok za prolazak sa 5 treba dosta više truda (ovisno o profesorima)

 

npr. nama je latinski užasno težak,biologiju se treba puno nabubati,isto vrijedi i za geografiju...

 

TU SAM! :D

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
15 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
DommY kaže...
patch123 kaže...
Ige kaže...

Nije, ako ti dobro idu matematika, fizika, informatika onda možeš uz minimalan trud (pola sata prije testa pogledat nešto) prolazit sa 4,0+

Ako se još malo potrudiš iz nekih predmeta (latinski, kemija) prolaziš s 5. Da bi prošao sa 3 moraš bit stvarno pacijent.

a vidi,ima ljudi koji prolaze sa 3 zato što ništa ne uče,ne zato što su glupi..

 

uz malo truda nije problem proći sa 4,dok za prolazak sa 5 treba dosta više truda (ovisno o profesorima)

 

npr. nama je latinski užasno težak,biologiju se treba puno nabubati,isto vrijedi i za geografiju...

 

TU SAM! :D

I ja ti se pridružujem Belji se

 

btw.idem u 2 razred racunalni tehnicar

Lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti!!! | Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
14 godina
protjeran
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat

Ocjena nije mjerilo znanja, niti jamstvo uspjeha u životu...

 

Ako treba, ma treba i pasti razred, i to je jedno životno iskustvo.

 

Evo sjećam se, meni nikad zemljopis nije išao, dok sam kemiju rasturo.

 

A kad se pogleda, kemija i zemljopis imaju dosta dodirnih točaka, samo to tad nisam primjetio...

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
14 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
Don Kihoty kaže...

Ocjena nije mjerilo znanja, niti jamstvo uspjeha u životu...

 

Ako treba, ma treba i pasti razred, i to je jedno životno iskustvo.

 

Evo sjećam se, meni nikad zemljopis nije išao, dok sam kemiju rasturo.

 

A kad se pogleda, kemija i zemljopis imaju dosta dodirnih točaka, samo to tad nisam primjetio...

u koju si ti srednju išao i koji si fakultet završio ??

16 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
patch123 kaže...
Ige kaže...

Nije, ako ti dobro idu matematika, fizika, informatika onda možeš uz minimalan trud (pola sata prije testa pogledat nešto) prolazit sa 4,0+

Ako se još malo potrudiš iz nekih predmeta (latinski, kemija) prolaziš s 5. Da bi prošao sa 3 moraš bit stvarno pacijent.

a vidi,ima ljudi koji prolaze sa 3 zato što ništa ne uče,ne zato što su glupi..

 

uz malo truda nije problem proći sa 4,dok za prolazak sa 5 treba dosta više truda (ovisno o profesorima)

 

npr. nama je latinski užasno težak,biologiju se treba puno nabubati,isto vrijedi i za geografiju...

 

Pacijent u smislu lijen + glup, naravno netko je malo gluplji a netko malo više lijen Cool ako si već upisao srednju sa 5.0, pa za očekivat je da ćeš imat više od 3.5

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
14 godina
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

Da li mi 4 godine učenja njemačkog uz engleski daje dodatne bodove ?

14 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
perkoxcar kaže...

Da li mi 4 godine učenja njemačkog uz engleski daje dodatne bodove ?

ovisi di ćeš ić. Za opću gimnaziju nedobiješ ništa nego ti samo može zamijeniti engleski. Npr učio si engleski kao redovan predmet i imaš iz njega 4. Učio si njemački 4 godine i imaš iz njega 5. Onda će ti njemački zamijeniti engleski i računat će se ta petica.

 

A ako baš misliš za dodatne bodove to ti se dobije za jezičnu gimnaziju, po 2 boda

SVI NA EREPUBLIK --- pokažimo tko smo mi Hrvati cijelome eSvijetu! Ako hoćeš pomoći eHrvatskoj javi mi na pm, ima nas dosta s foruma!
15 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
Kada su upisi?nigdje nisam našao...
15 godina
neaktivan
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

Idem u opcu gimnaziju u Hvaru Cool

14 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
crowap kaže...
Kada su upisi?nigdje nisam našao...

30.06, znači ovaj mjesec

SVI NA EREPUBLIK --- pokažimo tko smo mi Hrvati cijelome eSvijetu! Ako hoćeš pomoći eHrvatskoj javi mi na pm, ima nas dosta s foruma!
13 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
Da Ali neki misle upisati nesto drugo, ja prolazim sa 5. A ucim samo dva, tri predmeta. Gle to to ovisi o uceniku I kakav je :-), imam frenda koji prolazi ko ti a uci 100 na sat tj. Streba 100 na sat. A ovisi I o profesorima I o skoli. Zato nemoj misliti da svi koji prolaze sa 5. 00 da Su streberi,.
14 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
900 Ghz Snapdragon kaže...
Da Ali neki misle upisati nesto drugo, ja prolazim sa 5. A ucim samo dva, tri predmeta. Gle to to ovisi o uceniku I kakav je :-), imam frenda koji prolazi ko ti a uci 100 na sat tj. Streba 100 na sat. A ovisi I o profesorima I o skoli. Zato nemoj misliti da svi koji prolaze sa 5. 00 da Su streberi,.

u osnovnoj se može proći sa 5,0 bez štrebanja ali u jačim srednjim školama poput opće gimnazije to teoretski nije moguće

osim ako ta gimnazija stvarno ne valja ništa...

14 godina
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

ja ću Tehničat za raćunalstvo ili elektroniku !!!

14 godina
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
patch123 kaže...
900 Ghz Snapdragon kaže...
Da Ali neki misle upisati nesto drugo, ja prolazim sa 5. A ucim samo dva, tri predmeta. Gle to to ovisi o uceniku I kakav je :-), imam frenda koji prolazi ko ti a uci 100 na sat tj. Streba 100 na sat. A ovisi I o profesorima I o skoli. Zato nemoj misliti da svi koji prolaze sa 5. 00 da Su streberi,.

u osnovnoj se može proći sa 5,0 bez štrebanja ali u jačim srednjim školama poput opće gimnazije to teoretski nije moguće

osim ako ta gimnazija stvarno ne valja ništa...

zas nebi bilo moguce u opcoj gimnaziji s 5,0 proci? nije to uopce tak tesko da ja malo vise ucim mogo bi i ja tako

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
16 godina
neaktivan
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

Bez svakodnevnog učenja od 1-2 sata nije moguće :D Nikome, u bilo kakvoj normalnoj školi.

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
13 godina
neaktivan
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat
Mislim da se nismo dobio razumjeli ja Sam pisao o osnovnoj skoli, a ne o srednjoj ili gimnaziji .
14 godina
neaktivan
offline
RE: U koju srednju idete/planirate se upisat
Snapdragon ja isto idem u MIOC- B smjer i imam frenda koji tam ide i kaze da je super... Istina sve ovisi o tom kakav je ko ucenik, recimo ja neucim fiziku a u ova dva razreda imam sam dvije 4 i 1 jedinicu i trideset 5 a da knjigu nisam otvorio 2 put nit vj rjesavam (zato sam 1 dobio). I kak to da imas direktan, ak smijem pitat... BTW mene isto zanima tehnika pa cu ic u gimnaziju, a uz to i u klub mladih tehnicara di je atmosfera puno bolja i di se zejbavas a i po meni puno naucis.
I'm soo SERIAL
14 godina
protjeran
offline
U koju srednju idete/planirate se upisat

ja idem u Komrecijalnu i trgovaču školu bjelovar.....smjer komercijalist a NE trgovac da se razumijemo.....2 sam razred.....prolazim s 3 jer apsolutno nikad ne ućim.......Belji se

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice