Paranormalno

poruka: 2.051
|
čitano: 392.110
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Paranormalno

a da odes na jednu dugu setnju, po mogucnosti probaj otrcat maraton i kad se umoris, podigni majicu, slikaj taj zeleni polumjesec i stavi sliku ovdje da se uvjerimo

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
12 godina
offline
Re: Paranormalno
Tehno-Istraživač kaže...

Ne znam što bih rekao ili mislio o ovome što mi se dogodilo,ali je vrlo zastrašujuće. Prije 14-15 godina,ne znam točno kada,sanjao sam nekakav uvrnuti san da nekakva bića sa zakošenim očima vrše nekakve pokuse ili operaciju na mom trbuhu i sjećam se da me je to jako boljelo.Jedno od tih bića mi je reklo da se ne brinem i da me oni samo žele malo pregledati i to je sve.Nakon toga su s nekakvom anti-gravitacijskom svjetlosnom zrakom podigli nekakav sitni mali predmet u obliku olovke i ugradili su mi ga u srce.Predmet je jednostavno prošao kroz kožu i ušao u tijelo i u tom sam trenutku osjetio vrlo jaku bol na tom mjestu,dakle na srcu.Zatim su mi po trbuhu vršili nekakvu operaciju ili što već,a to je izazvalo jak svrbež i bolove na trbuhu i uistinu je bilo nepodnošljivo.Taj san je potrajao još nekoliko minuta i probudio sam se. A sada slijedi pravi šok - bolovi koje sam osjećao u ovom snu su se nastavili i nakon sna! Na mjestu srca sam i dalje osjećao jaku bol kao i onaj užasni svrbež po trbuhu! Bio sam totalno šokiran,nisam znao što bih mislio. U tom sam trenutku pomislio da to nije bio san,već stvaran događaj. Prema svemu onome što se dogodilo,čini se kao stvaran događaj,ali ja to nikada nisam govorio roditeljima,jer bi mi odmah rekli da fantaziram i vodili bi me nekom egzorcistu,budući da su jako pobožni.Ti bolovi u srcu su se vraćali čim bih se umorio. Tjedan dana nakon tog događaja sam s majkom otišao u vrlo dugu štenju,zbog čega sam se jako umorio i ta bol je se opet pojavila i bila je jača neko ikad prije. U tom sam trenutku poželio vidjeti to bolno mjesto,pa sam podignuo majicu i šokiralo me je ono što sam vidio - ispod srca sam primjetio da mi je koža blago pozelenjela točno na onom mjestu gdje je bila ta bol,a oblik te zelene boje kože je bio dugačak oko 4 cm i širok 1 cm i bio je blago zakrivljen u obliku elipse. To je bilo točno na onom mjestu gdje su mi ta "bića" ugradila taj čudni predmet u srce koji je izazvao jaku bol srca čim je ušao pod kožu. Ja još ne shvaćam kako je moguće da sanjam nekakva bića ili čudovišta kada u to vrijeme nisam gledao nikakve filmove s čudovištima i slične znanstveno-fantastične filmove. Da bi se nekakvo čudovište moglo sanjati,potrebno ga je najprije vidjeti u nekom filmu,znači nije ga moguće samostalno izmisliti,stoga ne shvaćam kako je moguće da sam takvo nešto sanjao a da to nikad prije nisam vidio. Ja ipak nekako mislim da to nije bio san,već stvaran događaj,jer sve jasno ukazuje na to. Te bolove u srcu osjećam i danas čim se umorim,a također osjećam i nekakvo pucketanje u srcu kao da mi je pukla kost ili nešto. Sve ovo što mi je se dogodilo uistinu može biti nekakvo djelovanje vraga ili demona,budući da je već odavno dokazano da su takve stvari itekako moguće i ne samo to već i brojne druge stvari kao što je spiritizam,vračanje i proklinjanje. Ja vidim jedino rješenje u molitvi i redovitim odlascima u crkvu. Smatram da je to jedini način da se rješim tih demona,a to bih preporučio svakomu tko ima ovakve probleme kao i sve ostale postojeće vrste ovakvih bizarnih i paranormalnih problema.

Odu doktoru nek ti drapi rengen srce/pluca i to je to. Ako vidis spravicu onda si u igri... ako ne, samo si prosviko...

 

Uostalom tijelo ti zna reagirati na snove i dogadaje u snovima. Tako da ako se popisas u snu, popisas se i u krevet... ako te netko propuca osjetit ces tu bol i kad se probudis. E sad, ako si toliko se zapilio u taj san i brije na to... ti mozes osjecati simptome svega sta su ti radili i dovesti do toga da si toliko umislis da je full stvarno...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
protjeran
offline
Re: Paranormalno
Ne želim vas opterećivati svojim problemima,već sam vam samo želio reći što mi se dogodilo tako da znate da su takvi slučajevi mogući. Ja ne mogu znati što je to zapravo bilo,ali ne shvaćam kako je moguće da bol koju sam doživio u snu počnem osjećati i nakon sna i to već dugih 15 godina? Dobro znam da se nikad nisam udario na tom mjestu pa mi nije jasno kako tu bol osjećam već 15 godina,a osim toga,nijedna bol se ne može stvoriti mislima kada mi to poželimo,kako ste vi napisali.Da bi se osjećala prava bol morate biti zaista ozlijeđeni na nekom mjestu. Ja sam u prošloj poruci rekao da te bolove osjećam već 15 godina,a kada me je to počelo boljeti,vidio sam nekakvu čudnu ozljedu ispod srca. Netko ili nešto mi je to sigurno učinio,jer dobro znam da bilo kakva rana NE MOŽE nastati sama od sebe,to svatko živ zna. Uglavnom,ovo je čudan slučaj,ali ne mora biti sve kako ja mislim.Moguće je da ste i vi u pravu,tko zna.
Luka Grbešić
10 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

ja jedanput sanjah da pišam u wc-u...ispalo je da sam zapravo u snu pišao iza ormara {#}

 

ja inace imam pun k. poremecaja,neki od njih su vjerojatno rijetki fenomeni xD i jednostavno kad me boli npr. glava,ja se pretvaram da me ništa ne boli,za par minuta sve prestane?!

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.4.2014 20:06 (kivic15).
10 godina
protjeran
offline
Re: Paranormalno
Poruka gospodinu pod nadimkom dar01:

Ja nisam ništa izmislio.Jasno da je moguće da je sve to bio samo san,premda sve jasno ukazuje da nije. Ja nikoga ne želim prisiljavati da vjeruje u moju priču. Ja sam to samo ispričao da vidim ima li ikoga tko je doživio nešto slično. Čuo sam za nekakve izvanzemaljske otmice i da su ljude otimali sa NLO-ima i onda im ugrađivali nekakve špijunske predmete raznih oblika za praćenje bez da su ostavili ikakve ogrebotine na koži gdje su to ljudima ugrađivali i da u svijetu ima na milijune takvih slučajeva,ali ja sada ne mogu tvrditi da je se baš to meni dogodilo sve dok taj dio tijela ne "škljocnem" pod rendgenom.
Luka Grbešić
14 godina
offline
Re: Paranormalno
Tehno-Istraživač kaže...
Ne želim vas opterećivati svojim problemima,već sam vam samo želio reći što mi se dogodilo tako da znate da su takvi slučajevi mogući. Ja ne mogu znati što je to zapravo bilo,ali ne shvaćam kako je moguće da bol koju sam doživio u snu počnem osjećati i nakon sna i to već dugih 15 godina? Dobro znam da se nikad nisam udario na tom mjestu pa mi nije jasno kako tu bol osjećam već 15 godina,a osim toga,nijedna bol se ne može stvoriti mislima kada mi to poželimo,kako ste vi napisali.Da bi se osjećala prava bol morate biti zaista ozlijeđeni na nekom mjestu. Ja sam u prošloj poruci rekao da te bolove osjećam već 15 godina,a kada me je to počelo boljeti,vidio sam nekakvu čudnu ozljedu ispod srca. Netko ili nešto mi je to sigurno učinio,jer dobro znam da bilo kakva rana NE MOŽE nastati sama od sebe,to svatko živ zna. Uglavnom,ovo je čudan slučaj,ali ne mora biti sve kako ja mislim.Moguće je da ste i vi u pravu,tko zna.

nisi tu bol dozivio u snu, ti si tu bol dozivio u stvarnosti i u tom si trenutku sanjao pa se ta bol prenijela u san. meni su puno puta dogodilo da dok sam sanjao nesto, npr. počne zvoniti telefon (u stvarnosti) i ja sam si odmah u snu iscenirao neku pricu gdje sam poceo traziti odakle dolazi taj zvuk ali nisam mogao naci. cudni su snovi. a sto se tice ove boli, moguce je. tebe zapravo ne boli ali si toliko to umslio da je i sam mozak poceo misliti da te boli, nesto kao oni psihicli bolesnici. jel si iso kod doktora?

[url=http://trakt.tv/user/MjezZza][img]http://trakt.tv/user/MjezZza/widgets/watched/episode-banner.jpg#nocache[/img][/url]
10 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Jedna strana mozga daje objašnjenje neke situacije na temelju događaja,druga ga strana ili prihvaća ili odbija....i to je to,case closed,oćel netko pivu?

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.4.2014 20:16 (kivic15).
12 godina
offline
Re: Paranormalno
Tehno-Istraživač kaže...
Ne želim vas opterećivati svojim problemima,već sam vam samo želio reći što mi se dogodilo tako da znate da su takvi slučajevi mogući. Ja ne mogu znati što je to zapravo bilo,ali ne shvaćam kako je moguće da bol koju sam doživio u snu počnem osjećati i nakon sna i to već dugih 15 godina? Dobro znam da se nikad nisam udario na tom mjestu pa mi nije jasno kako tu bol osjećam već 15 godina,a osim toga,nijedna bol se ne može stvoriti mislima kada mi to poželimo,kako ste vi napisali.Da bi se osjećala prava bol morate biti zaista ozlijeđeni na nekom mjestu. Ja sam u prošloj poruci rekao da te bolove osjećam već 15 godina,a kada me je to počelo boljeti,vidio sam nekakvu čudnu ozljedu ispod srca. Netko ili nešto mi je to sigurno učinio,jer dobro znam da bilo kakva rana NE MOŽE nastati sama od sebe,to svatko živ zna. Uglavnom,ovo je čudan slučaj,ali ne mora biti sve kako ja mislim.Moguće je da ste i vi u pravu,tko zna.

Nije istina... 


Postoji ti fantomska bol kod ljudi sa odjsecenim udovima... isto tako imas placebo efekt koji je nekad bolji nego bilo kakav lijek, jer moc vlastitih misli je puno veca nego sta vecina ljudi prizna.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
protjeran
offline
Re: Paranormalno
Sve je to moguće što vi kažete.Ja nisam ni rekao da 100% znam što mi je se dogodilo. Nešto je se sigurno dogodilo,u to nema sumnje,ali je nemoguće da sigurno znam što.Ja sam samo rekao ono što znam,dakle ništa nisam izmislio,a također ne mogu tvrditi što je to zapravo bilo jer to ne znam. Osim toga,ne želim vas opterećivati sa svojim problemima,jer sigurno imate i važnijih stvari za raditi. Za ovakve probleme treba otići na rendgensko slikanje,jer takvi bolovi srca bi mogli biti znakovi vrlo opasne bolesti koja uopće ne mora imati nikakve veze sa paranormalnim,znači,može biti obična bolest a ne nešto "nadnaravno".
Luka Grbešić
10 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

srce ne boli...tj. boli,ali nakon par minuta više ne boli....

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
15 godina
offline
Re: Paranormalno
Tehno-Istraživač kaže...
Sve je to moguće što vi kažete.Ja nisam ni rekao da 100% znam što mi je se dogodilo. Nešto je se sigurno dogodilo,u to nema sumnje,ali je nemoguće da sigurno znam što.Ja sam samo rekao ono što znam,dakle ništa nisam izmislio,a također ne mogu tvrditi što je to zapravo bilo jer to ne znam. Osim toga,ne želim vas opterećivati sa svojim problemima,jer sigurno imate i važnijih stvari za raditi. Za ovakve probleme treba otići na rendgensko slikanje,jer takvi bolovi srca bi mogli biti znakovi vrlo opasne bolesti koja uopće ne mora imati nikakve veze sa paranormalnim,znači,može biti obična bolest a ne nešto "nadnaravno".

Slažem se, ali eto, ako sumnjaš na otmicu izvanzemaljaca (a zna se da ima ljudi koji tvrde da su to doživjeli) otiđi na hipnozu da se pokušaš prisjetiti tog događaja (ako se stvarno dogodio). I neka se snima cijeli "proces" (to ako želiš). Također otiđi na rendgen da ti snime prsni koš (srce i pluća).

10 godina
protjeran
offline
Re: Paranormalno
Poruka gospodinu maxy0:

Nikada prije tog događaja nisam imao psiholoških problema,stoga nikada nisam išao liječniku. Stvarno bi bilo čudno kada bih iz čista mira dobio nekakve psihološke probleme koje nikada prije nisam imao. U prošlosti jesam bio u strašnim neprijateljskim odnosima s nekim đacima iz škole jer nisam htio raditi gluposti kao oni i blesavo se ponašati poput njih. Može biti da je uzrok ovog mog čudnog događaja psihološko maltretiranje od strane tih đaka,pa sam sve umislio,ali tko zna što je pravi uzrok. Ne želim vas više gnjaviti svojim problemima,već sam vam samo želio reći da su takvi čudni doživljaji mogući. Ja ni u jednoj svojoj poruci nisam rekao što mi je se točno dogodilo,jer to ne znam. Da znam,sigurno bih rekao. Nemam razloga da to skrivam. Može biti svašta,a mi možemo samo nagađati što je to bilo i nikada nećemo pronaći odgovor. Treba nastaviti sa svojim životom i pokušati zaboraviti ta užasna sjećanja. Međutim,ako se ti problemi stalno događaju,jasno je da treba potražiti pomoć.
Luka Grbešić
10 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

zaboravi na to,ako te počne bolit,odi doktoru i to je to...život ide dalje...

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
10 godina
protjeran
offline
Re: Paranormalno
Odgovor gospodinu Izzy:

Svakako ću otići na slikanje,to mi neće biti problem jer mi je rođak medicinski mentor pa će mi to rado omogućiti,ali njemu i svojoj obitelji nipošto ne smijem reći pravi razlog zašto to radim jer bi me odmah proglasili "totalnim luđakom". Ja ću svejedno to učiniti,jer bolje je spriječiti nego liječiti. Jer,ako se radi o nekakvoj srčanoj bolesti,treba ju na vrijeme zaustaviti jer može biti opasna po život. Može biti da se radi o karcinomu,a to je ono najgore. Ali,bolje je da vas više s tim ne opterećujem,jer sigurno imate i pametnijih stvari za raditi nego slušati ove ružne priče. Eto,samo ću još reći da ti slučajevi otmica jesu dokazani kao stvarni,jer svi ti oteti ljudi pričaju istu priču,a u njihovim su tijelima doktori pronašli nekakve predmete koji su ugrađeni na neobjašnjiv način,dakle bez operacije,znači ti "izvanzemaljci" imaju neku nevjerojatnu tehnologiju koja im omogućava da predmet prođe kroz kožu i uđe u tijelo otete žrtve bez da se provodi ikakva operacija.
Luka Grbešić
10 godina
protjeran
offline
Re: Paranormalno
U pravu ste. Nema smisla razbijati glavu s nečim što je davno bilo
Luka Grbešić
13 godina
offline
Re: Paranormalno
Tehno-Istraživač kaže...
Odgovor gospodinu Izzy:

Svakako ću otići na slikanje,to mi neće biti problem jer mi je rođak medicinski mentor pa će mi to rado omogućiti,ali njemu i svojoj obitelji nipošto ne smijem reći pravi razlog zašto to radim jer bi me odmah proglasili "totalnim luđakom". Ja ću svejedno to učiniti,jer bolje je spriječiti nego liječiti. Jer,ako se radi o nekakvoj srčanoj bolesti,treba ju na vrijeme zaustaviti jer može biti opasna po život. Može biti da se radi o karcinomu,a to je ono najgore. Ali,bolje je da vas više s tim ne opterećujem,jer sigurno imate i pametnijih stvari za raditi nego slušati ove ružne priče. Eto,samo ću još reći da ti slučajevi otmica jesu dokazani kao stvarni,jer svi ti oteti ljudi pričaju istu priču,a u njihovim su tijelima doktori pronašli nekakve predmete koji su ugrađeni na neobjašnjiv način,dakle bez operacije,znači ti "izvanzemaljci" imaju neku nevjerojatnu tehnologiju koja im omogućava da predmet prođe kroz kožu i uđe u tijelo otete žrtve bez da se provodi ikakva operacija.

daj pustite trolla, vidi ovo boldano, nakon 16 godina on se sjetio da je bolje sprijecit nego lijecit

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
10 godina
protjeran
offline
Re: Paranormalno
Gospodine win4crazzy,ja nisam ništa izmislio niti sam ijednom tvrdio da 100% znam što mi je se dogodilo. Ja vas ne tjeram da mi vjerujete,ali ne morate biti bezobrazni kao da smo životinje koje se međusobno ubijaju. Ako ne vjerujete,to trebate reći na primjeren način,a ne s nekakvim nepoznatim nazivima kao što je trolanje i slično. Pa nismo mi valjda "trolovi" ili što već.
Luka Grbešić
11 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Tehno-Istraživač - pogledaj 1. sezona 1. epizoda South Parka, mozda ti bude malo jasnije.

One ring to rule them all
13 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

a da odes jednostavno nekom psihologu koji ce te stavit u stanje hipnotiziranosti pa ces znat jesi li bio otet ili je to bio samo san

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
12 godina
offline
Re: Paranormalno
cod4gamer kaže...

a da odes jednostavno nekom psihologu koji ce te stavit u stanje hipnotiziranosti pa ces znat jesi li bio otet ili je to bio samo san

To rade babe vracare, ne psihilozi...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
SimeKZ kaže...

To rade babe vracare, ne psihilozi...

pricas gluposti.psiholozi se bave hipnozom.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
14 godina
offline
Re: Paranormalno
Vanzemaljci imaju velike planove sa tobom. Tako da se ne brineš.
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
12 godina
offline
Re: Paranormalno
cod4gamer kaže...
SimeKZ kaže...

To rade babe vracare, ne psihilozi...

pricas gluposti.psiholozi se bave hipnozom.

Ne pricam gluposti, ja u bolnici jos nisam vidio psihologa da na nekome provodi hipnozu i ostale mambo đambo stvari...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
protjeran
offline
Paranormalno
Ma nema potrebe da se toliko uzrujavamo oko ovih stvari. Ako se nakon dugo vremena slučaj ne ponavlja,tada se ne treba brinuti,ali ako se redovito ponavlja,tada to svakako treba shvatiti ozbiljno i tada treba potražiti pomoć kod tih psihologa-hipnotizera,kako neki od vas tvrde.
Luka Grbešić
13 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

Nije naslov pod koji bih smjestio ovaj pojam ali pošto se dugi niz godina već, između ostalog, bavim i proučavam hipnozu, mogu vam malo približiti ovu temu.

 

Hipnoza nije nikakav "mambo đambo" niti čarolija kako si to laici pokušavaju predočiti i objasniti, nego skup složenih ali jednostavno u praksi izvedivih procesa i postupaka, kojima se um osobe dovodi u posebno osjetljivo stanje svijesti prilikom čega je osoba podložna primanju sugestija te njihovom izvršavanju.

 

Informatičkim riječnikom, hipnotizer je programer ljudskog uma.

 

Koristi se već tisućama godina u ljudskoj povijesti u društvenim, vjerskim i političkim zajednicama a u novo doba ponovno se otkriva i koristi u medicini, vojsci, politici, ekonomiji, marketingu, medijima i naravno show biznisu.

 

Ljudi su pod stalnim utjecajem hipnoze znali oni to ili ne, od najranijeg djetinjstva im okolina oblikuje razmišljanje i obrasce ponašanja.

Kad čitate knjigu, gledate film, slušate glazbu, igrate igru i što god da radite i imate usmjerenu pažnju na nešto, u stanju ste hipnoze.

 

 

Znatiželjniji od vas mogu slobodno proučiti pojmove poput: Erickson, Bandler, NLP, Derren Brown ...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
SimeKZ kaže...

Ne pricam gluposti, ja u bolnici jos nisam vidio psihologa da na nekome provodi hipnozu i ostale mambo đambo stvari...

bravo pametni.oce na svakom pacijentu radit hipnozu?ako tebe boli noga oce li ti doktor usi pregledavat il noge?

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
12 godina
offline
Re: Paranormalno
Psiholog i bol u nozi nemaju veze, pametni...
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
10 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

ne shvaćaj doslovno,pametni

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
13 godina
neaktivan
offline
Re: Paranormalno
SimeKZ kaže...
Psiholog i bol u nozi nemaju veze, pametni...

ti jos nisi shvatio poantu mog posta.a prilicno je jednostavna.ocito imas nedostatak mozdanih stanica.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
10 godina
neaktivan
offline
Paranormalno

gangliji to ne mogu preraditi xD

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice