Predstavite se izdvojena tema

poruka: 898
|
čitano: 274.566
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se

Pa dosta informacija se može saznat iz naših profila, zašto se dodatno predstavljat.

http://forum.bug.hr/forum/lastlogin/Belji se

16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Ajd da se zna ko je ko...ja sam propali talent

 

na pcxepertu kao> kkljajic <

 

-kad sam mogo nisam mogo...sad kad mogu sad nemogu!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2008 10:41 (Terror).
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

pozz Neodlučan

16 godina
offline
Predstavite se

24 godine. Radim kao serviser računala i živim u Rijeci i okolici. Prve korake napravio na računalu Philips VG-8020. Kada budem veliki radit ću nešto slično onome što radim i danas i neću se obogatiti. Bogataš


-- MSX
"If it's not broken, don't fix it!" :-)
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav!

Evo otvorivši najnoviji broj buga ugledao sam recenziju gospodina Rosandića i automatski pogledao sliku. Nakon toga nahrlio sam na kompjuter da se što prije registriram na BUG forum ne samo zato jer već dulje vrijeme očekujem da forum stigne nego i iz razloga da što prije zauzmem svoj omiljeni nick kako ga ne bi netko drugi dograbio prije mene :D Uglavnom da se predstavim! Ja sam Filip i živim u Zagrebu, te sam dugogodišnji čitatelj BUG-a.


BUG rulz!
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima. Forum je stvarno napravljen za svaku pohvalu.

Neki me znaju sa Gamer.hr foruma, a ponekad sam i na PCEkspertu.

Cool

16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav, novi, totalno novi forumas.

Inace sam IggI za svijet (tocnije mumble), ali eto svidja mi se ovaj nick. Smijeh


Arch user, Don't Panic!!!
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Frix, Berkutch, Frixedairwave, ETF-ovac, imam 37 poslova, obožavam jesti, diplomirao sam spavanje, imam doktorat iz ispijanja bambusa i sada radim na pivu, na BF2 i CS serverima sam obično ja onaj s najviše killova i ja onaj koji najviše sere i piše poruke.... ;)

16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Damn, ajd i ja cu :P

 

Adi is the name :D - da, Adi, kao A.D.I. :P

Nick je varijacija na japanski Akatsuki (crweni oblak - nekima mozda poznato iz Naruto mange/animea)...

Nekima iz IT(lol) i gaming scene u mom kraju poznat kao [TaKe_dOwN ; i da, na ulici me zovu TEJK :P

 

Inace potjecem iz Cazina, malog grada na SJ-ZAP BiH :D - opet da, bosanac sam! :P hihi

Na forumu sam skoro od pocetka :D i et... koga vise zanima, a zensko je, neka se javi na PM :D


"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima ja sam Goran , studoš sam i volim Vopi .Nadam se ugodnom druženju na forumu i to je sve od mene zasad.

16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

E Goran (Trigga) je garant iz Osijeka... Smijeh

 

Ja sam Davor. Odakle sam...to sam napisao u jednoj drugoj temi. TRenutno student (nešto sitno do diplome) i željan rada u IT sektoru ko pijanac vode ujutro poslije pijanstva. :)

Ovisnik o računalima, software-u i tome sličnom. :)))

 

...code your life...
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.3.2008 20:48 (coder_).
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Marko, 23.god, apsolvent racunarstva na FER-u. Volim kompijuktere i znam nesto sitno o njima.

16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Ana iz Herceg Novog. Radim kao serviserka :D računara, iste sklapam, testiram itd...

Za ovaj forum sam saznala iz novog BUG-a i odma se registrovala.

Pored računaar moja velika (ili najveća) ljubav je more :)

Eto tako


More, more...
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima, ja san Ivan, iz Šibenika

16 godina
offline
RE: Predstavite se

pozz eqipo ja sam gamer,dj(počeci),partygooer i ne trpim ljude koji su stereotipi te lažu :P

vival la cubana :D


C2D E4300@3(333*9)3.0 Ghz/Gigabyte 965P-DS3/2 x DDR2 1GB DC SuperTalent @ 833Mhz/PIONEER DVD-RW DVR-111D ATA Device/Seagate-ST3200827AS SATA Device (200 GB, 7200 RPM, SATA-II)/Sapphire X1950XT 256Mb/Thermaltake Soprano/CHIEFTEC PFC -550W/Windows Vista x64 Ultimate/Samsung SM931BW
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

ja sam Ivan iz Jerovca(blizu Ivanca) i trenutno sam osnovnoškolac(nije to lako)


H-MAN RULES!!!11
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Dino, drago mi je  suradivati s vama Cool

16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Evo i jedan ZETovac -lol-

Pozdrav

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.3.2008 14:22 (gavranvg).
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav iz West Hercegovine

 

Student


Preporučamo slike kvadratnog oblika
16 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se
naxeem kaže...
Aral kaže...

Ne kuzim...odnosno vidi se da ti ne kuzis. Ako mislis na hentai i te gluposti to je za malu djecu, odavno prerasao. Al evo, da ti se ne trudim bespotrebno objasnjavat.


 A po čemu je seks za malu djecu? Nisi valjda TOLIKO star? Šutim                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Ha ha bravo naxeem, ova ti  je fakat, pre dobra "da  nisi valjda tolko star" SmijehSmijehSmijeh                                                                                                              
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Brna iz Karlovca, ovisnik o kompu, PES-u i haklanju nogometa....


Karlovac je metropola....
Smrt windozama, Slava Open source-u
16 godina
protjeran
offline
RE: Predstavite se
itf4n kaže...

a ako i neznamo pogledamo profil pa saznamo :)

 A kao u profilu će te saznati nešto.... hahahahaCool
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

pozdrav nick lord angel, upravo došao nadam se da će biti zabavno... Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pavo, slavonac :-)


C2D E6750 OC@3.2GHz, P35, X1950Pro, DDR2 2Gb @960 MHz
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Evo, i ja. Igggy, okolica Rijeke. Ovisnik o internetu. I ja saznao iz zadnjeg Buga za forum.. Perfektno. Još nisam vidio forum koji je toliko posjećen, a da nije zatrpan sa glupim igricama kao kaladont i sl. U biti pametne i korisne stvari.

Forca

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.3.2008 10:27 (igggy).
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

a kalodonta ima skoro svugdje...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavite se
Dino 22. god iz Zg, jos malo pa apsolvent na ekonomiji u Zg.
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Ovo je ko skup ovisnika...

 

JA: Dobar dan... Ja sam... mmm... Krešo... i ovisnik sam o alkoholu... [prekrivam rukama lice]

SVI: Bok Krešoooo!


Svi podaci su točni osim imena i prezimena...
16 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Ja sam onaj odabrani!


I love yoooooogurt...
16 godina
protjeran
offline
Predstavite se

Pozz!

S BF2 Quake_2_Big_Gun poznat po brzini i snipingu,veoma cesto prvi  Smijeh,s COD UO Enter Sandman,nXc,Crazy nXc poznat po svojim noob glupostima,s Crysisa Crysis_Natan_13 poznat po vjestini i upravljanja helicem!

Sa JKA poznat kao Natan13 u toj igri ja sam bio ko turist u New Yorku xD,U Quake IV poznat po?Jos po nicemu tek sam poceo xD........u RL poznat kao fanatik za PC-jevima i gamemingom!

LOL


Crazy nXc na Cod Uo serverima!!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice