Predstavite se izdvojena tema

poruka: 898
|
čitano: 274.906
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavite se
Dejan iz Batajnice, celih 38god. Izuzetno cenim Bug casopis, i zato sam se uclanio i na forum.
11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Ćao,ja sam jakina i evo pokušavam se uklopiti u ovaj dio svemira!

Hvala na podršci.{#}

11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Ljepi pozdrav svima,

 

Ja sam Bojan, Koprivnica lokacija stanovanja.

 

U potrazi sam za informacijama.

 

Apsolvent Ivora Web designe sa Cambridge diplomom ;)

 

Nov sam u Hardware svijetu te dugo godina nisam pratio scenu, nadam se Vašem razumjevanju i pomoći :)

 

 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav, ja sam Marin iz Rijeke i imam par nerjesivih problema pa se nadam rješenju istih {#}

limaaa
13 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Dino, 17 godina. Igram uglavnom Starcraft na PC-u, čitam, počinjem učiti programiranje... Tu sam već neko vrijeme, došao radi problema s kompom, ali ostao jer mi se svidio forum, a i sad već dobro znam forumaše te sam na forumu 2/3 puta dnevno.

 

btw. jedan od max.20 Ličana na forumu.

13 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav!

 

Leo iz ZGB-a, 34 godine (u konstantnom porastu!), ugostitelj.

Nevjerni čitatelj BUG-a od 1996...

Trenutno zaokupljen sa BF3 (već napravio preorder za BF4)

Stari mudrac sa CS:S...

Nikada "pro"-igrač!

Zabava na 1. mjestu!

...bez panike...
12 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

{#} ovdje Antonija, 27 god

 

Čitam Bug i vaše teme. Trenutno sam na jvise na podforumu elektronska glazba :)

I Love Music :)
11 godina
offline
Predstavite se

Daniel,14. godina,iz Slavonije.

8. razred

Doista volim čitati Bug. Imam samo tri broja: 4.mjesec 2011,1.mjesec 2012 i 1.mjesec 2013.

 

Registrirao sam se ovdje kako bih nešto bolje naučio oko kompjutera. Inačer većinu toga znam,najviše što se tiče izrade prezentacija i ostaloga.

Najviše me zanima računalo iznutra. Za to ne znam baš najbolje no nadam se da ću to ovdje naučiti.

 

Za forum sam čuo prije nekih godinu dana kada mi je prijatelj preporučio da se registriram.

 

Malo o glazbi:

Većinom slušam stranu glazbu. Od strane glazbe najviše slušam grupu: Poets Of The Fall (Inačer Finski rock bend koji je malo poznat kod nas u Hrvatskoj)

Od domaće glazbe slušam: Opća Opasnost,Vatrogasci,Brkovi,Vuco,Marko Perković Thompson,Zlatko Pejaković...

Inačer što se tiče domače glazbe sam sav najdrugačiji za razliku od mojih vršnjaka. {#}

Daniel
10 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Ivan.. pozdrav svima {#}

11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Jasmin,22 Tuzla (Srebrenik ako ima neko tko zna gdje je to :D)., 2 godina FE Tuzla(Fakultet Elektrotehnike-Tehnicka informatika)., ne znam sto sam se registrovao na forum ali znam sto od sad 'visim tu'. Trenutno ucim Javu., uz pomoc knjige Java -kompletan prirucnik (verzija JDK7) Herbert Schildt., koristim c++ i Matlab. Ako kome treba pomoc iz Matlaba tu sam.

10 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima!

 

Budući inžinjer elektrotehnike kojeg život (i tržište) vuče prema informatici.

  24 (uskoro 25) godina.

13 godina
offline
Predstavite se

Tomislav Obrovac-14God idem 7.razred.Redovito kupuijem Bug časopise.Previše se razumijem u informatiku.Obožavam kvariti i poptavljati kompove.Softwer mi je jaca strana no i u hardwer se odlicno razumijem.Sastavio sam barem 30-ak konfiguracija do sada.Slusam rock i dubstep.U slobodno vrjeme popravljam razglase i pojačala.Možda imam 14 godina no o elektronici znam skoro sve :D

Strm
12 godina
online
Re: Predstavite se
Strm kaže...

.Možda imam 14 godina no o elektronici znam skoro sve :D

  {#}

 

Pretpostavljam da si i voditelj kolegija Elektronika na fakultetima? (Računarstvo, Elektrotehnika)?

13 godina
offline
Re: Predstavite se
Ranko Kukumar kaže...
Strm kaže...

.Možda imam 14 godina no o elektronici znam skoro sve :D

 {#}

 

Pretpostavljam da si i voditelj kolegija Elektronika na fakultetima? (Računarstvo, Elektrotehnika)?

Zavisi k'o pita{#}

Strm
12 godina
online
Re: Predstavite se
Strm kaže...

Zavisi k'o pita{#}

  Pa pitam ja - Ako si rekao da znaš (skoro) sve, pitao bih par zadataka za frenda kad već puno znaš, nije ti problem onda podijeliti osnovno znanje iz elektronike.

 

BTW apostrof ti ne ide tu.

13 godina
offline
Re: Predstavite se
Ranko Kukumar kaže...
Strm kaže...

Zavisi k'o pita{#}

  Pa pitam ja - Ako si rekao da znaš (skoro) sve, pitao bih par zadataka za frenda kad već puno znaš, nije ti problem onda podijeliti osnovno znanje iz elektronike.

 

BTW apostrof ti ne ide tu.

Znam dovoljno da sam popravim ili napravim pojacalo.A ne ova s**nja koja si ti meni poslao...

Strm
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavite se
Strm kaže...
Ranko Kukumar kaže...
Strm kaže...

Zavisi k'o pita{#}

  Pa pitam ja - Ako si rekao da znaš (skoro) sve, pitao bih par zadataka za frenda kad već puno znaš, nije ti problem onda podijeliti osnovno znanje iz elektronike.

 

BTW apostrof ti ne ide tu.

Znam dovoljno da sam popravim ili napravim pojacalo.A ne ova s**nja koja si ti meni poslao...

  [grohotni hahaha], ovo me nasmijalo.

 

Kad kažeš da znaš, onda znaš! {#}

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
12 godina
online
Re: Predstavite se
chutac kaže...

 

Kad kažeš da znaš, onda znaš! {#}

 

  Pa zar sam mu poslao zaista teško, rekao je da sve zna? XD

13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavite se
Ranko Kukumar kaže...
chutac kaže...

 

Kad kažeš da znaš, onda znaš! {#}

 

  Pa zar sam mu poslao zaista teško, rekao je da sve zna? XD

  Ja to baš ne znam, ali malo da prolistam bilježnicu iz fizike možda bih znao.

Nacrtati nije toliko teško, samo treba naći formule za računanje.

Ali ovo vidim da je lagan zadatak jer nema izvođenja. Samo uvrštavanje i računanje.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2013 18:57 (chutac).
10 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima, :)

13 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Mozda malo kasnim, no dobro {#}

 

Zdravo, ime mi je Phillip. 20 mi je godina i student sam medicine u Becu. Inace sam iz Rijeke. 

Citam Bug od (meni) davnih dana, makar moram priznati da sam ga prvo kupovao samo radi DVD-a  {#}  

 

http://make-everything-ok.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavite se
Znam se vec sa pojedinima sa foruma duze vrijeme. Imao sam i drugi profil prije, tako da moj staz na Bug forumu iznosi negdje oko 5 godina.

Sada imam skoro 22 i studiram informatiku. Ono za cim zalim kada je u pitanju ovaj forum je to da su mi prije 4-5 godina "stari vukovi" govorili da se pocnem zanimati za programske jezike vec tada (sa nekih 17 godina) sto ja nisam poslusao pa sada se mucim :D. Ali nikad nije kasno poceti kao sto se kaze.

Uglavnom, tokom mog skolovanja ovaj mi je forum puno puno pomogao, i mogu reci da neke predmete bez pomoci ljudi ovdje ne bi ni uspio poloziti. Ono sto oni objasne u jednom postu je ravno onome sto profesor objasni u 3 predavanja. Ali bukvalno.

Sta reci na kraju, najvise bi volio popiti pivu sa pojedinima i zahvaliti im se na pomoci. a mladjima koji planiraju ovu oblast studirati bi preporucio da pocnu uciti programske jezike :D .
Loyal to the game
10 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav ekipa, zovem se Dalibor i već duže vrijeme se planiram regat na forum i eto me. Uglavnom ing. informatike (uskoro - apsolvent) geek, gamer, web desing noob :) itd. Volim sve što vole mladi :P

10 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozz svima Bugovcima :)

 

Evo ime mi je Ivan dolazim iz Zagreba,imam 16 godina i igram PS3.

 

Drago mi je što sam ovdje i nadam se lijepom iskustvu :D

10 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav svima pratim vec dugo desavanja na ovome forumu i dosta pomoci sam imao od njega al evo tek se sada registrirao.

11 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

pozdrav zovem se Tarik - BiH - Gornji Vakuf

 

upiso 1. elektrotehnicke

 

radim oko racunara i informatike jer me to zanima

 

od muzike rock (domaci ex-yu i strani),hard rock i heavy metal

 

uglavnom slusam grupe kao sto su iron maiden,black sabbath,led zeppelin,metallica,slipknot,ac/dc,children of boddom,guns n roses.

 

najdrazi gitaristi slash,jimmy page

 

eto :)

The Wicker Man
14 godina
offline
Predstavite se

Evo ja sam već nekoliko godina ovdje, a nisam se predstavio, Dubrovnik , srednje godine, umirovljenik, od 2003 na kompu, informatičko znanje stječem iskustvom i svakako ovdje na forumu. Dosta sam naučio, a puno toga još ne znam. Pomažem svima oko sebe u svim problemima sa računalima i mrežama, a pomalo i servisiram prijateljski.

Pozdrav svima, sa zakašnjenjem, ali eto nadam se da je uvijek na vrijeme.

10 godina
offline
Re: Predstavite se

Ajd da nebudem nepristojna pa da se i ja predstavim. Ime nedam(strogo čuvana tajna), okolica Zaprešića, 25 godina u guzici, na računalu od...huuuuum od '90 i neke.Prvi komp Atari ST(još uvijek radi). Silom prilika uvučena u servisiranje računala..jebga mora se kad imaš doma 4 računala (1 za svakog ukućana) a ukućani se toliko razumiju da bi pola njih instaliralo windowse s cd-om od Officea {#} Ne volim ništa šta vole mladi {#} Volim knjige S.Kinga, dobre horore, gothic/hard rock, vrtlarstvo, teški introvert, Whovian i potajno zaljubljena u D.Tennanta {#}

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
10 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

Pozdrav.

Da se predstavim nabrzaka. Danijel iz Bilja (kod Osijeka), ne slušam narodnjake i volim sve što vole mladi.

Tu sam da podjelim svoja iskustva sa hardwareom i pokupim koje Vaše, a usput i da trgujem na malim oglasima.

I to je to.

10 godina
neaktivan
offline
Predstavite se

pozdrav svima,

ja sam kiki, iz slavonije {#}

nema se tu sta vise rec pa ono haha

I open at closure.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice