Prva igra

poruka: 296
|
čitano: 54.676
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Prva igra

Ma super mario....

Rules...

Igrao na prvom pc-u

nikolagrgic
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prva igra

koliko se sječam bila je neka pčela ili tako nešto slično na win 3.11.

16 godina
neaktivan
offline
Prva igra

Super Mario...Belji se

16 godina
neaktivan
offline
Prva igra

prince of persia i wolfenstein 1.0

16 godina
offline
Prva igra

Na Amigi Test drive, a još prije toga nekakvog zeku samuraja na c64 kod bratića.

16 godina
neaktivan
offline
Prva igra

Lemmings,Prehistorik,Prince of Persia i naravno Wolfenstein 3D. Postoji još jedna sa commodore-a,ne sjecam se imena ali bilo je nekakva voznja kamionom,prevozis nekakvu robu pa zarađuješ pare....ne sjećam se imena igre nažalost.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
Prva igra

Princ Of Persia na Pc-u

Kevin Mitnick RULZZZZ
16 godina
neaktivan
offline
Prva igra

Uff, e sad da se sjetit.....

Nisam siguran, ali mislim da je prva bila Hercules....to je za PC...a na PS3-u je prva bila....hmm...ah, da...Virtua Tennis 3...

Dok sam na PSP-u prvo igrao neku igru po uzoru na americki box...uff, sto sam se namucio da ju dobije...Nisu mi htjeli u ducanu prodati igru jer je bila samo za +18...J****  li im majku i dan danas kad se sjetim toga....

 

P.S. Koja kul stvar za prepoznavanje "vulgarnih rjeci"...

 

 

 

http://www.puma1400.deviantart.com Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
neaktivan
offline
Prva igra

A bio je to davno .

Wolfestein i Freedom Fighters .

16 godina
neaktivan
offline
Prva igra

tetris na xt-u:) a kad sam dobio 386-icu onda je bila ludnica sa golden axe...

16 godina
neaktivan
offline
RE: prva igra

prvu koju sam uopce zaigaro bila je Minesweeper, a prva ozbiljnija je bila CarmageddonCool

16 godina
neaktivan
offline
Prva igra

prva nfs a usporedno sa njom age of empires 1 a nedugo nakon toga legendarni starcraft jos ga igram :)

16 godina
offline
Prva igra

Prva igra na kompu bila mi je Impossible  Creatures,nju sam igral jako dugo i dosta put sam ju prelazil

16 godina
offline
Prva igra

Prva igra koju sam odigrao prije točno 1 godinu i 3 mjeseca bio je to FAR CRY, sve se vrtilo na visokim postavkama jednostavno sam uživao.

AMD Athlon 3200+, 2gb DDR 2 RAM, Radeon X1600/1650 series
16 godina
neaktivan
offline
Prva igra

neka kopija bombermana

http://www.freewebs.com/horagio/
15 godina
neaktivan
offline
Prva igra

Diablo 1 i još uvijek mi je jedna od najboljih koje sam ikada igrao.

16 godina
offline
Prva igra

Prvi Civilization. Kakvo je to odusevljenje bilo. Da sam sate ulozene u nju i nastavke upotrjebio na bilo kakav posao sada bih mozda mogao biti milioner Plač.   Osim nje u sjecanju mi je ostao i Panzer General II, igra koja je prouzrokovala da prostudiram svaki dio WW2, kojeg znam i dan danas ponekad zaigrati......

Uhhhhhhhhh..........

16 godina
offline
Prva igra

Na onoj staroj jeftinoj konzoli sa disketama Duck Hunting ili nešto takvo, razne izvedbe Super Marija, Contra (jebote, kako je to dobra igra bila...! Je l' se sjeća neko?); a na PC-u kojeg sam kupio prije oko 4 i pol godine i baš s njega pišem ovu poruku prva verzija Call Of Dutya, kojeg sam prešao uzduž i poprijeko čak i na Veteran 5-6 puta.

Doć će Zoka da vas roka
15 godina
offline
Prva igra
16 godina
offline
Prva igra

Aaaa to je bio dan, sjecam se ko juce dolazi covjek i montira mi moju prvu kantu, ja zovem prijatelja bar deset puta jer neznam instalirati igru, hvata me panika. .. , zavrsava se setup, ja da kliknem play a otac kaze ilija aj u skolu!!! Viče Al zato to vece sam bacio torbu na pod i roko Deus Ex do zore. . . Belji se

16 godina
offline
Prva igra

wolfenstein 3d i scorched earth

 

nisam siguran koja je prva, pa sam ih morao obije staviti!

 

bilo ih je jos nekoliko, na tada mocnom disku od 40MB, ali s ove dvije sam se najvise zabavljao...

FOR THE HORDE!!!
15 godina
odjavljen
offline
Prva igra

Prva je mi je bila Super Mario Bros. na NES-u.... bio sam tad prvi razred, genijalna igra... Na kompu sam onda igrao svasta, al jedna mi je ostala u pamcenju kao "prva" a to je Dink Smallwood... igra je bila genijalna Šutim

15 godina
neaktivan
offline
Prva igra

prva igra uopce igrana na PC-u -- Another World na prijateljevom kompu.

 

prva igra na mom kompjuteru -- Centurion: Defender of Rome (download) , kako sam je obožavao to nije normalno

16 godina
neaktivan
offline
Prva igra

hangman, na basicu

pacman

prince of persia

16 godina
offline
Prva igra

hugo 2

ssaw

ATI up, Nvidia Down!
15 godina
neaktivan
offline
Prva igra

prva igra na PSX - Gran Turismo 2

na PC max payne

16 godina
neaktivan
offline
RE: prva igra

Duke Nukem a za njim legenda-QUAKE

16 godina
offline
Prva igra

prethistorik u školi

a na svom kompu R6 Rogue Spear ili DOOM

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
15 godina
neaktivan
offline
Prva igra

Grand Theft Auto: Vice City

ASUS M2N-E,AMD x2 5600+,NVIDIA 9800 gx2,CORSAIR TWIN2X2048-6400C4,SEAGATE BARRACUDA 320GB
15 godina
protjeran
offline
Prva igra

PC - UT

 

PSX- MoH

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice