Prva igra

poruka: 296
|
čitano: 54.209
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Prva igra
gamer2400 kaže...
DaffyDuck kaže...
gamer2400 kaže...
giga kaže...

neznan štosan jućer ruća a kamoli koju san igru prvu igra

 to kad čujem narađe bi se ubio
 zašto?
 jer je to tako glupa fora znaći ako nezna što je jučar ručano nezna ništa prije toga što je radio
 pa ne znam ni ja što sam jučer ručao. sad se idem ubit.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prva igra

Super tema.

moja prva igra bila je Delta Force:Land Warior-davna 2003 god.(za to vrijeme super grafika uradjenna na igri)

15 godina
neaktivan
offline
Prva igra

prva igrica za pc je bila solitaire,a igra project I.G.I. ja bar mislimSmijeh

Core 2 Quad Q6600, Gigabyte radeon HD4870, 4Gb DDR2 Kingmax 1066MHz, Gigabyte EP45 DS3, OCZ StealthXstream 600w, Pioneer 216D, Antec Three hundred, Seagate Baracuda 500Gb 32Mb cache, Samsung T220
15 godina
offline
RE: Prva igra
 
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prva igra

Bilo je to 80 i neke, a igra je jedna od ovih samo ne znam točno koja je prva: Scramble, Griffon, King Kong, Galaxy, Popay, Phoenix, Space invanders, Bolderdash ili Pacman.

AMD x2 7750 BE (3,4 GHz), cooler Scythe kama cross, Gigabyte GA-M720-US3, Zotac am 9800GTX+, 4GB DDR2 6400, WD 640 GB Caviar Blue, Chiftek 550W i zvučnici 2+1 Altec Lansing.
15 godina
protjeran
offline
Prva igra

prva igra,hmm... COD 1.ica

 

born to be gamer
15 godina
offline
Prva igra

Ne znam kako se zove davne 96' neko prase šta se sklizalo po ledu

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Prva igra

GTA San Andreas

Q6600 @ 3.0 GHZ, 1.28V 2x2 GB Redline Mushkin 1000 mhz (5-5-5@15) Gainward HD 4870 512 MB Western Digital Caviar 640 GB Fortron 650w Spire Fourier IV
15 godina
offline
Prva igra

Prve igre za ps1:

Mislim da je bio crash bandicoot onaj prvi...

nakon toga hogs of war, legendarna igra, imam je i danas za pc.

 

A za komp mi je bio prvi super mario na 95ici imam i njega.

Moja kanta: Intel Pentium DualCore E2180 2.00 GHz o/c 2.50 GHz, 2 GB rama, Gainward GeForce 8500GT
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prva igra

Bože dragi, ima li nekog na forumu mojih godina (43) il sam ja najstariji, ili sam se jedino ja igrao 80-tih?

AMD x2 7750 BE (3,4 GHz), cooler Scythe kama cross, Gigabyte GA-M720-US3, Zotac am 9800GTX+, 4GB DDR2 6400, WD 640 GB Caviar Blue, Chiftek 550W i zvučnici 2+1 Altec Lansing.
15 godina
offline
Prva igra

Warcraft 3. I prva igra na kojoj sam nakon tjedan dana naucio crackirat.

15 godina
neaktivan
offline
Prva igra

san andreas

mb:ga-ma790x-ds4; cpu:amd athlon64x2 6000+; vga:nvidia gtx260; power:Chieftec power supply 650W,
15 godina
neaktivan
offline
Prva igra

Bile su to igrice na Nintendo Entertainment Systemu koje sam igrao od 1994 do 1998

PSN: alien2710 MGO ID: AI.Alien
15 godina
offline
RE: Prva igra
CUNO kaže...

Bože dragi, ima li nekog na forumu mojih godina (43) il sam ja najstariji, ili sam se jedino ja igrao 80-tih?

 Tema je igre na PC-u pa ne znam bas sto je bilo 80-ih od PC igara,reci neku,jer  ne znam nijednu.
15 godina
neaktivan
offline
Prva igra

absolute terror... jos dan danas znam poigrat tu igru bas je zakonnn

15 godina
protjeran
offline
Prva igra

Prva igra mi je bila Nfs Underground 2

15 godina
protjeran
offline
Prva igra

Mislim Dune (sto se tice PC-a), prije toga hrpetina na C64 tako da ne bi znao koja je bila prva

Intel C2Q q8200 @3 GHz/Gigabyte EP35-DS3/ Sapphire HD 4870 512 Mb/ 4GB OCZ Platinum @ 1000MHz/ HDD Seagate 500 GB,7200.10, 32Mb /OCZ StealthXStream 500W/ Chieftec midi tower BH-02B-B-B/ Samsung SM2233BW
15 godina
offline
RE: Prva igra

Claw

15 godina
neaktivan
offline
Prva igra

Heroes of Might & Magic 3

 

Najboljaaaa...

Intel Core2Quad Q6600@2,4GHz, Gigabyte EP35-DS3, Gigabyte GeForce 9800GT 1GB, Samsung Spinpoint F1 640GB, Kingmax 4GB DDR2, Corsair VX450W www.tutorialized.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prva igra
Kristyans kaže...
CUNO kaže...

Bože dragi, ima li nekog na forumu mojih godina (43) il sam ja najstariji, ili sam se jedino ja igrao 80-tih?

 Tema je igre na PC-u pa ne znam bas sto je bilo 80-ih od PC igara,reci neku,jer  ne znam nijednu.
 Sory, nisam pazio pa sam previdio da su u pitanju samo game za PC. Ja se zanio. Ali imalo se krajem 80-tih ZX-spectruma, Amiga i Comodoraca (jedne 64-ke sam i sam bio ponosni vlasnik) i na njima se igralo dosta od spomenutih igara, samo je učitavanje preko kazetofona bila prava muka, naročito sa lošijih kazeta. Sjećam se da sam nabavio i neki turbo modul koji je puno brže učitavao. Hebiga disketna jedinica (5,25") je bila skupa ko cijeli Comodorac. To su bili dani i neprospavane noći čim se došlo do nove igrice.
AMD x2 7750 BE (3,4 GHz), cooler Scythe kama cross, Gigabyte GA-M720-US3, Zotac am 9800GTX+, 4GB DDR2 6400, WD 640 GB Caviar Blue, Chiftek 550W i zvučnici 2+1 Altec Lansing.
15 godina
offline
RE: Prva igra
CUNO kaže...
Kristyans kaže...
CUNO kaže...

Bože dragi, ima li nekog na forumu mojih godina (43) il sam ja najstariji, ili sam se jedino ja igrao 80-tih?

 Tema je igre na PC-u pa ne znam bas sto je bilo 80-ih od PC igara,reci neku,jer  ne znam nijednu.
 Sory, nisam pazio pa sam previdio da su u pitanju samo game za PC. Ja se zanio. Ali imalo se krajem 80-tih ZX-spectruma, Amiga i Comodoraca (jedne 64-ke sam i sam bio ponosni vlasnik) i na njima se igralo dosta od spomenutih igara, samo je učitavanje preko kazetofona bila prava muka, naročito sa lošijih kazeta. Sjećam se da sam nabavio i neki turbo modul koji je puno brže učitavao. Hebiga disketna jedinica (5,25") je bila skupa ko cijeli Comodorac. To su bili dani i neprospavane noći čim se došlo do nove igrice.
 C64 je bio pjesma prema Spectrumu,pogotovo s onim turbom.
Ucitavanje igre od par minuta pa pred sam kraj poruka Load Error, malo pojacas kazetofon pa ponovo,to su bili poduhvati da igras nesto.
Prijatelj je imao cak par originala za ZX,kazeta je bila taman duzine igre i to snimljena obostrano,kada hoces ponovo ucitati samo okrenes kazetu  bez premotavanja.
16 godina
offline
Prva igra

Uh davno je to bilo al' čini mi se da su bile Keen i Elite na mojoj prvoj 486-ici,  nekad još davno prije Manic Miner na Schneider-u.

U besptičju i krava zvuči kao slavuj!
15 godina
offline
Prva igra

Prve igre:

 

Duke Nukem 3d, Red Alert 1, CNC Tiberium Dawn 1,   Worms, Warcraft 2 i naravno need for speed 2 SE

Sometime the best defense is to attack!
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2009 22:40 (Hummer).
15 godina
protjeran
offline
RE: Prva igra

Ja se sjećam bila je need for speed hot pursit 2

15 godina
protjeran
offline
Prva igra

Prvu igri sam igro CS,pa tako da i dan danas igram skoro samo CS

15 godina
neaktivan
offline
Prva igra

Captain Claw Smijeh

Photoshop, Paint.NET, Photoscape. Tri najčešće korištena programa na mom računalu izuzev igara
15 godina
protjeran
offline
Prva igra

Platforma: PlayStation 2

Godina: 2001. (tad sam ga dobio)

Igra: Dark Cloud (s nekog cd-a sto dobijes uz ps2 sa demo igricama), znam da je igra bilja dosta zanimljiva heh, a sestra i ja to nismo zvali Dark Cloud, nego Darko hahha (mislili smo da se lik tako zove)

 

'E ajmo igrat Darka!' lol

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Prva igra

ja se sjećam da sam u sobi na nintendu igro meni tada legendarni pinball. imao sam još neke igre na nintendu ali se nisu mogle pokrenut. taj isti nintendo imam i dan danas no naravno stoji u ormaru nekom i skuplja prašinuCool. nakon nintenda prešo na playstation kojeg sam igrao dugo pa na pc.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.10.2009 16:58 (d3stroy3r_cro).
15 godina
neaktivan
offline
Prva igra

moja prva igra je bila dangerous dave i prince of persia koje sam igrao davne 94-te....   a kad je dosao win 95 onda sam palio sa goblinsima....

Da si visok koliko si glup, imao bi snijega po glavi .....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prva igra

super mario

Kome je još zanimljiv taj facebook-stranica za dangubljenje i pretvaranje da imaš nadprosječno zanimljiv život?Bio sam na moru-slika,bio sam u gradu-slika,bio sam na selu-slika,kakio sam na wc-u-slika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice