Tip i brzina internet konekcije koju posjedujete?

poruka: 205
|
čitano: 36.179
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tip i brzina internet konekcije koju posjeduje
Hyperion kaže...

56k modem, realna brzina 2-5 KB/s. Živim Bogu iza nogu i nemogu imat adsl, pokrivenost signalima umts,hsdpa,gsm,gprs = 0 , tj. probao sam homebox i spojio se preko gprs-a ali je brzina bila manja od modemove LOL!!!!      KOMAPlač

 

A SANADER OBEĆAO "BRZI" INTERNET...

 moja sućut
Hello World!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tip i brzina internet konekcije koju posjeduje
robi_zg kaže...
cro_denis kaže...

Ja isto koristim metronet ali flat telefon i flat  internet  2mb/ps  i dosta  sam zadovoljan  ne puca mi veza  ako pukne onda to traje  ni minutu  i rijetko puca 3-4 puta  mjesecno ,vi koji imate televiziju od metroneta kakvo vam je misljenje sto se tice tv-a ?

 Televizija je predobra!!!Imas 91 program i  14 radio stanica.Ne dogada se da ti se zaledi slika kao na MaxTV-u(bar meni jer je internet 25 Mbit-a),ali koliko sam cuo od nekih ljudi koji imaju Metronet televiziju i 2 Mbit-a internet da se par puta zaledila ispocetka,i da se vise to ne dogada.A i sam si svjestan toga da Metronet uvijek isporucuje veci download i upload nego sta bi trebao biti.
 Buraz mi je uzeo net ,zivi u hoto-vili u Samoboru uzeo je tv,telefon i flat net od 2mb/ps jos mu nisu spojili pa me zanimalo misljenje korisnika nadam se da  nece imati nikakvih problema.Za brzinu se slazem kad sam si mjerio uvijek mi je bio veci download i upload.Nemam nikakvih problema sa njima i vrlo sam zadovoljan i nadam se da ce doci u zaprešić tj da ce provuci kabele za tv tako da mogu gledati njihov tv.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Tip i brzina internet konekcije koju posjedujete?

T-Com  2 Mbit / 256 kbit flat .

Procesor: Amd athlon 5000+3,0 Ram: Buffalo 2x 1gb Grafička: hd3850 1 gb hdd:500 Gb Matična:ECS GeForce7050M-M
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tip i brzina internet konekcije koju posjeduje
 Buraz mi je uzeo net ,zivi u hoto-vili u Samoboru uzeo je tv,telefon i flat net od 2mb/ps jos mu nisu spojili pa me zanimalo misljenje korisnika nadam se da  nece imati nikakvih problema.Za brzinu se slazem kad sam si mjerio uvijek mi je bio veci download i upload.Nemam nikakvih problema sa njima i vrlo sam zadovoljan i nadam se da ce doci u zaprešić tj da ce provuci kabele za tv tako da mogu gledati njihov tv.
 Gle kad dode uzmi si!!Ja ti preporucam.Predobra stvar.Imas Internet na tv-u!!To ti nema niko od ovih operatera,Mozes surfat po netu na telki!!ZAKON JE!Nacuo sam nes da ce Metronet  dzati brzine net-a sa 2 Mbita na 5 Mbita!!Tak da mozes ocekivat dovnload oko 6 MbitaSmijeh Ak te jos kaj zanima sam pitaj.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Tip i brzina internet konekcije koju posjeduje

Opa to mi se svida bio sam zvao njih i rekli su mi da nazalost do sljedece godine kojeg 5-6 mjeseca nece biti tv-a ,odnosno nece nam provuci kabele malo cudno jer ak imam net i telefon zasto mi nebi nekaj iskemijali da mi spoje i tv.Za podizanje brzinu neta razveselio si mi dan kad bi to trebalo biti jel se zna ?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tip i brzina internet konekcije koju posjeduje
cro_denis kaže...

Opa to mi se svida bio sam zvao njih i rekli su mi da nazalost do sljedece godine kojeg 5-6 mjeseca nece biti tv-a ,odnosno nece nam provuci kabele malo cudno jer ak imam net i telefon zasto mi nebi nekaj iskemijali da mi spoje i tv.Za podizanje brzinu neta razveselio si mi dan kad bi to trebalo biti jel se zna ?

 Ne znam kad tocno.Valjda ce vas obavijestit o tome.Metronet je jos novi provider na nasem trzistu tak da se sad sire po Zagrebu i okolici.Malo sam citao njihove clanke i u njima pise da im je cilj u cijeli Zagreb provuci Metronet infrastrukturu.Tak da ce bit svima dostupni.A za tv,ma spojit ce oni tebe i prije vjeruj mi.Ista stvar je bila kod mene.Prvo samo net i telefon i ja ih zvao kad ce televizija doci u moj kvart.A oni meni cim dode njihova usluga digitalne televizije ja cu je moc prikljucit,i stvarno, tako je bilo.Kolika tebi bude brzna interneta na  Mbita.provjeravaj si na CARNet-ovom speed bandwidthu on ti je najtocniji. Evo ti link http://bwm.carnet.hr/
15 godina
neaktivan
offline
Tip i brzina internet konekcije koju posjedujete?

Mislim na tvoju brzinu 2 Mbita.Nije mi napisao 2Namigiva

15 godina
neaktivan
offline
RE: Tip i brzina internet konekcije koju posjeduje

Cudno manja mi je brzina odnosno download prije bi mi bilo 2500kb/ps a sad je  1747 kb/ps !Nekuzim zasto jer nista ne skidam ni update mi ne radi !

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tip i brzina internet konekcije koju posjeduje
cro_denis kaže...

Cudno manja mi je brzina odnosno download prije bi mi bilo 2500kb/ps a sad je  1747 kb/ps !Nekuzim zasto jer nista ne skidam ni update mi ne radi !

 Mozda nes rade na sustavu.probaj malo kasnije.meni je sad 26246 kb/s :) Meni je sve u redu!Cak je i vise 26,2 MbitaCool
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tip i brzina internet konekcije koju posjeduje

Ma skuzio sam da mi frend prek msn-a nesto sherao ,a ja nisam znao i sto ces imam flat pa necu prigovarati pa sam blockao njegov sharing tak da mi nemoze nista vise slati  i evo sve  stima  !

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Tip i brzina internet konekcije koju posjedujete?

imao sam 56k i uzeo sam adsl prosle godine no zbog situacije u kojoj se nalazim nisam ga mogao dobiti tak da sam se spojio na braticev adsl sa 100m kabla preko dva swicha.Stvar je u tome nemam svoj stup kojim ide zica nego zica ide direktno sa bakine kuce(koja ima isti broj kao i bratic) , a ona je dosta stara tak da nije bas spremna za adsl signale i tek onda ide kabal do braticeve kuce i onda do mene , jedini nacin bi bio kad bi trazio da mi novi stup stave koji bi isao do moje kuce.Uglavnom dosta je sve komplicirano i oni koji imaju net plug and play neznaju ni sami kolko su sretni

16 godina
neaktivan
offline
RE: Tip i brzina internet konekcije koju posjeduje

ja sam negdje čuo da 15.12 dižu brzine je ih netko zvao i pitao?isto sam čuo da neče dizat zbog maxtv hd onda nek dignu ovima koji nemaju maxtv meni se jebe za max tv.

T-com sucks

intel quad q6600 3.2 asus P5N32-E SLI 4x1gb Cruical balistix 1066mhz gigabyte,gainward 8800 gts 512 sli tagan 580w samsung 160 +250 Western digital caviar raid 0 Sharkoon Rebel 12 economy 2x 14cm
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tip i brzina internet konekcije koju posjeduje
jpelko2 kaže...

ja sam negdje čuo da 15.12 dižu brzine je ih netko zvao i pitao?isto sam čuo da neče dizat zbog maxtv hd onda nek dignu ovima koji nemaju maxtv meni se jebe za max tv.

T-com sucks

 To za brzine kaj si rekao da dizu,jel to za T-com ili Metronet?Ili nekog drugog?
16 godina
neaktivan
offline
Tip i brzina internet konekcije koju posjedujete?

od sljedećeg mjeseca 8 mbps t-com

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
13 godina
neaktivan
offline
Tip i brzina internet konekcije koju posjedujete?

HS-HKB cable net,  2048/256

Nadam se da cu uskoro preci na nesto brzu konekciju.

Ti nisi samo broj Uključi um svoj !
14 godina
protjeran
offline
Tip i brzina internet konekcije koju posjedujete?

ljepe brzine vi to imate ja imam adsl od T-SMECA i placam 4mbps dobivam 0.1mbps znam da neki nece vjerovati ali tako je

 

http://www.speedtest.net/result/882904152.png

z v o n e x p
14 godina
offline
RE: Tip i brzina internet konekcije koju posjeduje

t com 4 mb /s   flat x)

14 godina
offline
RE: Tip i brzina internet konekcije koju posjeduje
vidio sam gore 1. post na ovoj stranici, to je i kod mene slucaj... 56k modem preko Carneta.... al ok bar radi :D
Loši stari komp... na izmaku snaga :P
14 godina
protjeran
offline
RE: Tip i brzina internet konekcije koju posjeduje

Dečki pomozite mi ako kako možete:Ovak imam optimu OptiDSL 2048/256 kbps a kad idem skidat nešto s interneta skida mi po 200 kilobajta kak da to sredim imam Wlan ak to pomaže.?

Nvidia 4EVER
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.7.2010 22:01 (Tinča).
14 godina
protjeran
offline
Tip i brzina internet konekcije koju posjedujete?

pa sta si mislio 1 megabit = 128 kilobajta, 2megabita = 270kilobajta, 3 megabita = 380kilobajta, 4megabita = 500kilobajta

z v o n e x p
15 godina
neaktivan
offline
Tip i brzina internet konekcije koju posjedujete?

t-com adsl s sramotnom brzinom

http://www.speedtest.net/result/890767478.png

Can I tell you a secret???I see dead peoples!Oooh this shit is awesome!!
14 godina
protjeran
offline
RE: Tip i brzina internet konekcije koju posjeduje
zvonebaba kaže...

pa sta si mislio 1 megabit = 128 kilobajta, 2megabita = 270kilobajta, 3 megabita = 380kilobajta, 4megabita = 500kilobajta

Ali to kbps je kilobit per second ili kilobajt per second ?

Nvidia 4EVER
15 godina
neaktivan
offline
RE: Tip i brzina internet konekcije koju posjeduje
Tinča kaže...
zvonebaba kaže...

pa sta si mislio 1 megabit = 128 kilobajta, 2megabita = 270kilobajta, 3 megabita = 380kilobajta, 4megabita = 500kilobajta

Ali to kbps je kilobit per second ili kilobajt per second ?

ti imaš vezu 2mbps odnosno 2016kbps što znači da ti download treba ići 246kb/s

Can I tell you a secret???I see dead peoples!Oooh this shit is awesome!!
16 godina
offline
Tip i brzina internet konekcije koju posjedujete?

Ja sam od 15.4 ove godine na Iskon, 3 Mbit Download/384 Upload(420) do sad ušteđeno 300 kn prelaskom na Iskon.NevinašceNamigiva

15 godina
offline
Tip i brzina internet konekcije koju posjedujete?

Ja već dve godine imam Amis 4 Mbps/768 kbps.S njima nikad problema i sve super.

10 kn skuplje od T-Com-ovog paketa 4 Mbps/256 kbps, ali ovakav upload kod Amisa vrijedi svake te lipe.Nevinašce

Death has a thousand faces,evil only one.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice